En İyi Çevrimiçi TikTok Video indirme Siteleri - evham.net | evhamlı blog
Manşet Sosyal Medya

En İyi Çevrimiçi TikTok Video indirme Siteleri

Bu kapsamlı kılavuz, TikTok videolarını çevrimdışı izlemek için en iyi çevrimiçi TikTok video indiricisini seçmenize yardımcı olur. Tüm ayrıntılar için tüm yazıyı okuyun:

TikTok Video indirme

Kuşkusuz, TikTok, Çinli bir şirket olan ByteDance ltd.’ye ait dünya çapında tanınan bir video odaklı sosyal medya ağ hizmetidir. Ve çok kısa bir süre içinde, sansasyonel bir video paylaşım platformu. Dublörler, hileler, şakalar, dans, eğlence ve 15 saniyeden 3 dakikaya kadar olan sürelerle şakalar dahil olmak üzere farklı türlerden çok çeşitli kısa biçimli videolara ev sahipliği yapar. Uygulama ilk olarak 2016 yılında adım attı ve gerisi tarih oldu.

TikTok dans, komedi, eğitim, motivasyon ve diğer her şeye sahiptir. Ancak tek sorun, uygulamayı internet bağlantısı olmadan kullanamazsınız. Ancak, TikTok videolarını indirmenize yardımcı olan birkaç uygulama vardır, böylece daha sonra izleyebilirsiniz.

2022’de En İyi 6 Çevrimiçi TikTok Video İndiricisinin Listesi Deneyebilirsiniz

Bu yazıda, size en iyi 6 TikTok video indiricisini (ücretsiz ve ücretli) göstereceğiz. Liste kullanımı kolay, güvenli ve güvenilir video indiricileri içerir. Aşağıdan kontrol edelim:

1. ByClick İndirici

Byclick indirici

Listemizdeki ilk en iyi TikTok video indiricisi ByClick Downloader’ dır. Ücretsiz bir video indiricidir, aynı zamanda gelişmiş ve özel özelliklerle birlikte gelen ücretli bir sürüme sahiptir. Sadece TikTok için değil, yazılım , YouTube, Twitter, Vimeo, Instagram ve daha fazlası gibi diğer video paylaşım uygulamalarından video indirmek için mükemmel bir yazılımdır. Kullanıcı, fareye tıklayarak bu sitelerden herhangi birinden video indirebilir. Videoları HD ve 4K kalitesinde kolayca indirebilirsiniz. ByClick Downloader, MP3, MP4, AVI, WMV, 3GP, WAV, AAC ve M4A dahil olmak üzere tüm ana platformları destekler.

Buradan İndirin

2. 4K Tokkit

4k Tokkit

Profillerden ve hashtag’lerden TikTok videolarını almak için başka bir en iyi TikTok video indiricisi 4K Tokkit’tir. Farklı TikTok zorluklarını, altyazıları, hashtag’leri, tüm hesapları ve şarkıyla ilgili videoları kaliteli bir şekilde indirmenizi sağlayan mükemmel bir video indiricidir. Bu indirici ile TikTok videolarını MP4 formatında ve 720p çözünürlüğe kadar alabilirsiniz.

Ayrıca, bu yazılımla, TikTok hesabınızı tek bir tıklamayla da yedekleyebilirsiniz. Otomatik indirme özelliği, en son ve popüler TikTok kliplerini otomatik olarak indirir. Bu yazılım, YouTube , Instagram, Facebook ve daha fazlası gibi diğer video paylaşım sitelerinden videoindirmek için de kullanılabilir.

Buradan İndirin


3. Tiktokfull

Tiktokfull

Bu, TikTok videolarını çevrimdışı izlemenin daha basit bir yoludur. Tiktokfull ayrıca TikTok videolarınız için daha fazla görüntüleme almanıza yardımcı olur. Filigran olmadan ve ayrıca herhangi bir giriş formalitesi istemeden TikTok videolarını indiren tamamen ücretsiz bir TikTok video indiricisi. Özellikle Android kullanıcıları için yerleşik bir mobil uygulama sunar. Ve, iOS cihaz kullanıcıları, TikTok videolarının sorunsuz bir şekilde indirilmesi için web tabanlı uygulamaya erişmek zorundadır.

Buradan İndirin


4. SnapTikApp

SnapTikApp

SnapTikApp, filigran olmadan TikTok videolarını indirmenizi sağlayan başka bir en iyi ücretsiz indiricidir. Bu indirici, farenizin yalnızca bir veya iki tıklamasında HD kalitesinde videolar eldenıza yardımcı olur. Tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayıp SnapTikApp’in web sayfasının metin çubuğuna yapıştırmak. Daha sonra İndir düğmesine tıklayın. İşte bu! Bu şaşırtıcı ücretsiz TikTok video indiricisi ile TikTok videolarını kaliteli olarak indirmenin ne kadar kolay olduğunu görün.

Buradan İndirin

5. TTDownloader

TTDownloader

TikTok için en iyi video indiricilerinin bu özetinde bir sonraki TTDownloader. Bu video indirici ile TikTok videolarını kaliteli bir GIF’e (Grafik Değişim Formatı) kaydedebilirsiniz. Filigranlı veya filigransız Android ve iOS cihazlarınıza video kaydetmenizi sağlar. TikTok’tan video indirmek için% 100 ücretsiz ve kullanımı kolay, hafif bir web tabanlı uygulamadır. Sadece TikTok’tan değil, GIF, JPMG, TIFF ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm popüler formatları destekler.

Buradan İndirin


6. MüzikalDown

Müzikal Olarak Dirdir

TikTok videolarını birkaç saniye içinde indirmek ister misiniz? O zaman MusicallyDown’ı denemelisiniz. Müzik veya video indirmek istiyorsanız, bu uygulama herhangi bir filigran olmadan TikTok’tan istediğiniz her şeyi indirebilir. Diğer en iyi video indiricilerine benzer şekilde, uygulama web’de kolayca çalışır ve kurulum gerekmez. Sadece web sitesini ziyaret edin, video bağlantısını kopyalayın ve yapıştırın, uygulamanın geri kalanı yapacaktır.

Buradan İndirin


2022’deki En İyi Çevrimiçi TikTok Video İndirici hangisidir?

Bu nedenle, bunlar TikTok videolarını çevrimdışı izlemek için düşünebileceğiniz en özel çevrimiçi Tiktok video indiricileriydi. Görüşümüzü arıyorsanız, ByClick Downloader’ı denemenizi öneririz. Daha sonra izlemek için TikTok videolarını kaydetmenin en iyi yoludur. YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, Vimeo ve daha fazlası dahil olmak üzere 40’tan fazla siteden video indirmenize izin veren çok yönlü bir uygulamadır.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At