2022'den Önce Satın Alabileceğiniz En İyi 7 Kripto Para - evham.net | evhamlı blog
Kripto Paralar Manşet

2022’den Önce Satın Alabileceğiniz En İyi 7 Kripto Para

Zengin Olmayı Hayal Ediyorsanız 2022’den Önce Satın Alabileceğiniz En İyi 7 Kripto
Bu kriptoların hepsinin, 2022’de çok katlı getiri sağlama konusunda iyi bir şansı var.

Şimdi 2022 ve sonrası için satın alınabilecek en iyi kripto paralardan bazılarına bakmanın tam zamanı. Sebep? Kripto para sevenler için pek çok harika haber var (elbette burada ve orada birkaç çirkin an ile birlikte).

Bitcoin (CCC: BTC-USD ) ve Ethereum‘daki (CCC: ETH-USD ) son artışla birlikte, kripto para birimi piyasa değeri 3 trilyon doları aştı . Kripto piyasası son zamanlarda zor zamanlar geçirse ve bazı kripto para birimlerinin fiyatı önemli ölçüde değişmiş olsa da , bu, birkaç kriptonun zamana dayanacağı gerçeğini azaltmıyor.

Anahtar, hızlı değerlendirmeler yapmak için kandırılmamak ve iddialı yol haritalarıyla kripto para birimlerini belirlemek için zaman ayırmamaktır.

Son zamanlarda Tim Cook, Bitcoin’in sahibi olduğunu ve “ bir süredir onunla ilgilendiğini ” de açıkladı . Portföyü çeşitlendirmek için kripto para biriminin daha geniş bir şekilde benimsendiğine dair açık göstergeler var. Diğer bir önemli haber ise Mastercard (NYSE: MA ), bölgelerin ilk kripto bağlantılı ödeme kartını piyasaya sürmek için Asya-Pasifik’teki önde gelen dijital para şirketleriyle ortaklık kurdu .

Genel olarak, Bitcoin’deki bir ralliyi altcoin için güçlü bir ivme takip eder. Bu nedenle, bazı altcoinlere maruz kalmayı düşünmek için iyi bir zaman olabilir.

Altcoinlerde çok katlı getirilerin göz açıp kapayıncaya kadar geldiğini de belirtmekte fayda var. Bununla birlikte, 2022’de yükselmek ve yatırımcıları zengin etmek için en iyi konumdaki satın alınacak yedi kriptoya bakalım.

MarketMove (CCC: HAREKET-USD )
Her Gorili Besle (CCC: FEG-USD )
inSure DeFi (CCC: SURE-USD )
Enerji Ağının İnterneti (CCC: IOEN-USD )
Rari Yönetim Simgesi (CCC: RGT-USD )
Merkezsiz Bölge (CCC: MANA-USD )
Striptiz Finansmanı (CCC: STRIP-USD )
13 KRİPTOS SONRAKİ DOGE OLARAK AYARLANDI

2022’den Önce Alınacak Kriptolar: MarketMove (MOVE)
Kripto para dünyasındaki yatırımcıların karşılaştığı zorluklardan biri halı çekmedir. MarketMove, bu sorunu yapay zeka güdümlü sözleşme denetimleriyle çözmeyi amaçlıyor . Basit bir deyişle, platform, güçlü kullanım durumlarına sahip kaliteli projeleri tamamen spekülatif kripto projelerinden ayıracak.

MarketMove ayrıca bir kilit alanda oyunun kurallarını değiştiriyor. Merkezi olmayan borsada alım satım yapmak, limit emirlerine veya zararı durdurma emirlerine izin vermez. Proje, platformlarını kullanan yatırımcılar için bu işlevleri tanıtacak.

Belirteçler açısından, MarketMove’un başlangıçta bir trilyon arzı vardı. Ancak başlangıçta arzın %75’i yanmıştı.

Ayrıca, MOVE belirteci hiper deflasyonisttir. Basit bir ifadeyle, insanlar jetonu alıp sattığında, ilgili bir ücret vardır. Bu yanma zamanla token arzını azaltacak ve sahipleri de yansımalar alacak. Önümüzdeki çeyreklerde MarketMove, ek getiri sağlayacak olan staking’i de başlatmayı planlıyor.

Ayrıca MarketMove projesinin güçlü bir ekibe sahip olduğunu ve çekirdek ekibin Alphabet (NASDAQ: GOOG , NASDAQ: GOOGL ) McKinsey ve Micron (NASDAQ: MU ) gibi organizasyonlarda çalışmış olduğunu belirtmekte fayda var .

Genel olarak, MOVE tokeni uzun vadeli yatırımcılar için elde tutmaya değer. Şirket, 2022’nin ilk çeyreğinde büyük bir pazarlama hamlesi yapmayı planlıyor. Belirteç önümüzdeki birkaç çeyrekte çok katlı getiriler sağlarsa şaşırmam.

Her Gorili Besle (FEG)
FEG tokeni, 2022 için satın alınabilecek en iyi kriptolar arasında çok katlı getiriler sağlayabilen başka bir isim gibi görünüyor.

FEG tokeninin arkasındaki fikir, Ethereum blok zinciri (ERC-20) ve Binance Akıllı Zinciri (BEP-20) üzerinde çalışan merkezi olmayan bir işlem ağı sağlamaktır.

Belirteçte yükselişe geçmek için iki önemli neden olduğuna inanıyorum.

Her şeyden önce, FEG akıllı merkezi olmayan finans geliştiriyor. Son 12-18 ayda, merkezi olmayan finans patlama yaşadı. Merkezi olmayan finansta kilitli toplam varlıkların 200 milyar doları aşması muhtemeldir . FEG’in daha fazla iyileştirme ve yenilik getirme niyetiyle, fırsat önemlidir.

Ayrıca FEG, mevcut 42 katrilyon arza sahip bir hiper deflasyon tokenidir. Arz yüksek olsa da, hem Ethereum blok zincirinde hem de Binance Akıllı Zincirinde sürekli bir yanma var. Her işlem, yaklaşık %1’lik bir yazma oranını tetikler ve bu, zaman içinde arzı azaltacaktır. Ek olarak, sahipler her işlemde %1 vergi ile ödüllendirilir. Bu, kısa vadede önemli görünmeyebilir, ancak FEG belirteci önümüzdeki 6-12 ay içinde çok katlı getiri sağlarsa anlamlı olacaktır.

FEG projesi 2021’de başlatıldı ve FEG ekibi hala geliştirme çalışmalarının %30’unda olduklarına inanıyor. Akıllı DeFi biçiminde bir kez daha yenilik sunulduğunda, tokenin büyük bir yukarı yönlü potansiyeli var.

2022’den Önce Alınacak Kriptolar: inSure DeFi (SURE)
inSure, takip gücüne sahip dünyanın ilk sigorta ekosistemi olduğunu iddia ediyor. inSure’un amacı, yatırımcıları dolandırıcılıktan, çalınan fonlardan ve portföyün büyük ölçüde devalüasyonundan korumaktır.

Kripto portföyüne sigorta sağlamak için kullanıcıların SURE token satın almaları ve sigorta başvurusunda bulunmaları gerekir. Sigorta, SURE belirteci özel cüzdana yerleştirildikten yedi gün sonra etkinleştirilir.

Başlangıç ​​planı, 2.500 SURE jetonunu tutmayı içerir. Bu, 1000 $ ‘a kadar bir teminatla dört ay boyunca sigorta sağlar. Elmas planı, 500.000 SURE jetonunun tutulmasını içerir. Bu, 2 yıl boyunca sigorta kapsamı ve 140.000 $ teminat tutarı sağlayacaktır.

Açıkça, bu, artan sayıda dolandırıcılığa ve çalınan fonlara tanık olan bir alanda oyunun kurallarını değiştiriyor. SURE jetonlarının ayrıca yıllık %60 verim sağladığını belirtmekte fayda var. Ek olarak, token fiyatı son 12 ayda neredeyse %200 arttı.

Bu nedenle, sigorta faktörünün yanı sıra, yatırımcılar token’ı tutmaktan da faydalanır. Önümüzdeki yıllarda daha fazla yatırımcı sigorta kapsamına girdikçe, token arz-talep senaryosu daha da yukarılara dönüşecek.

Enerji Ağının İnterneti (IOEN)
Küresel olarak temiz enerjiye odaklanıldığında, kripto dünyasının geride kalması pek olası değil. Enerji Ağının İnterneti, güçlü bir kullanım durumuyla ilginç bir seçim gibi görünüyor.

Proje, herhangi bir yerdeki evlerin akıllı, işbirlikçi bir elektrik sistemi olarak birlikte çalışmasını sağlayacak blok zinciri teknolojisini kullanmayı amaçlıyor. Bu sayede, Internet of Energy Network, küçük bir ağ içinde daha fazla yenilenebilir enerji için fırsatların kilidini açmaya yardımcı olacak ölçeklenebilir mini şebekeler yaratacaktır.

Unutulmaması gereken bir diğer nokta, IOEN için kripto muhasebe sisteminin mikro şebekelerde Holochain’e dayanmasıdır. Bu, madencilik gerektirmez ve eşler arası bir çerçevedir. IOEN bu nedenle gerçekten yeşil bir token olarak kabul edilebilir.

Token değerindeki artış açısından bakıldığında, IOEN’in sabit bir arzı vardır. Bu nedenle, daha fazla şebeke bağlandıkça, IOEN belirtecine olan talep otomatik olarak artacaktır. Bu, belirteç fiyatında yukarıya dönüşecek.

Ayrıca IOEN jetonunun Uniswap’ta listelendiğini belirtmekte fayda var. Ancak şirket, merkezi bir borsada (Gate.io) listelemeye çoktan başladı. Buradaki avantaj, kullanıcıların merkezi olmayan bir borsada yüksek Ethereum gas ücretleri ödemek zorunda kalmadan IOEN jetonunu satın alabilmeleridir.

 

2022’den Önce Alınacak Kriptolar: Rari Yönetişim Simgesi (RGT)
Merkezi olmayan finans büyüyor. En büyük 100 merkezi olmayan finans madeni parasının halihazırda 169 milyon dolarlık bir piyasa değeri var. Kripto para dünyası daha geniş bir kabulle büyüdükçe, merkezi olmayan finansın geleneksel yatırımlar için bir zorluk olması muhtemeldir.

RGT, son 12 ayda %12.000’in üzerinde getiri ile en iyi performans gösterenler arasında yer aldı. Ancak, madeni para değerinin üç haneye doğru hareket ettiğine inanıyorum. Bunun bir nedeni sınırlı tedariktir. RGT madeni paranın maksimum arzı sadece 12,5 milyondur.

Genel bir bakış olarak, Rari, özerk bir şekilde kullanıcıların getirisini kazanan, merkezi olmayan ve gözetimsiz bir DeFi robo-danışmandır. Basit bir deyişle, kullanıcılar kripto para yatırabilir ve anında en yüksek getiriyi kazanmaya başlayabilir.

Ayrıca Rari, Polygon (CCC: MATIC-USD ) Ağı üzerinde Fuse (CCC: FUSE-USD ) ile etkileşim için amiral gemisi bir arayüz olan “Market”ı da piyasaya sürdü . Rari Governance’ın amacı, tüm yatırımcılara yalnızca seçkinlerin erişebildiği finansal teknolojiler sağlamaktır.

Merkezi olmayan (MANA)
MANA yakın geçmişte trend olmuştur. Tokenin son 12 ayda %4,000’in üzerinde arttığı gerçeği göz önüne alındığında bu şaşırtıcı değil.

Genel bir bakış olarak, Decentraland, Ethereum blok zincirinde bir sanal gerçeklik platformudur. Platform, insanların içerik oluşturmasına ve bunlardan para kazanmasına olanak tanır.

Decentraland, insanların hem iş hem de eğlence için sanal dünyada giderek daha fazla zaman harcadıkları noktasından yararlanmayı amaçlıyor. Adreslenebilir büyük bir pazar var ve Decentraland projesi, kullanıcı büyümesi ve token fiyatı açısından doğru yönde ilerliyor gibi görünüyor.

Decentraland’in uygulamalar, oyunlar, kumar ve dinamik 3D sahnelerin oluşturulmasına izin verdiğini belirtmekte fayda var. Bu nedenle Marketplace, dijital varlık satın alan kullanıcılar söz konusu olduğunda çekici görünüyor.

İşlevsellik açısından, MANA belirteci sanal platformda arazi, mal ve hizmet satın almak için kullanılacaktır. Belirteç ayrıca, kullanıcı büyümesi üzerinde doğrudan etkisi olan içerik oluşturmayı da teşvik eder. Genel olarak, MANA belirteci, sanal dünya büyüdükçe daha fazla ralli için konumlanmış görünüyor.

2022’den Önce Alınacak Kriptolar: Strip Finance (STRIP)
As Aynen jetonu (EDK) uzay büyür, Şerit Finans giderek alakalı olacaktır. Proje, NFT’lerin sürekli büyüyen transferinin ve değerinin piyasada bir likidite sorunu yarattığına inanıyor.

Strip Finance, bu zorluğun üstesinden gelmeyi amaçlıyor. Basit bir deyişle, Strip Finance bir teminat olarak NFT borçlanma ve borç verme piyasasıdır.

Borç alanların bakış açısından platform, NFT koleksiyoncularının sabit para almak için varlıklarını satmalarına gerek kalmamasını sağlar. Borç verenler için platform, faiz kazanma kaynağı olarak hizmet eder.

Ekim 2021’de projenin risk sermayesi fonlarından 1,5 milyon dolar topladığını belirtmekte fayda var . Fon, proje geliştirme ve kullanıcı edinme için kullanılacaktır.

Ayrıca jetonun sınırlı bir 50 milyon arzına sahip olmasını da seviyorum. 93 sentte, VC destekli proje çekici görünüyor. Merkezi bir borsa listesiyle, önümüzdeki aylarda işlem hacimlerinin artması muhtemeldir.

Artan sayıda proje ve yatırımcı ilgisi ile NFT alanının büyüdüğüne dair çok az şüphe var. Strip Finance, önemli bir zorluğu ele almayı hedefliyor. Güçlü bir kullanım durumu ile proje uzun vadede elde tutmaya değer.

Yayınlandığı tarihte Faysal Hümayun , uzun süredir Enerji Ağının İnterneti (IOEN) simgesiydi. Bu makalede ifade edilen görüşler,

Faysal Hümayun, kredi araştırması, hisse senedi araştırması ve finansal modelleme alanında 12 yıllık endüstri deneyimine sahip kıdemli bir araştırma analistidir. Faysal, teknoloji, enerji ve emtia sektörüne odaklanan 1.500’ün üzerinde hisse senedine özel makaleye imza attı.

13 Kripto Dogecoin Gibi Rokete Hazır
Thomas Yeung, yatırımcılara Dogecoin %8.000’den fazla yükselmeden önce girmelerini söyledi …

Ayrıca Cardano %460 yükselmeden önce… ve Ripple %480 yükselmeden önce buldu .

Şimdi, yeni bir Özel Raporda, DOGE kadar yükselebileceğine inandığı 13 kriptoyu isimlendiriyor .

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At