En iyi Marvel Dizileri 14 Adet Hemen İzle - evham.net | evhamlı blog
Dizi Manşet

En iyi Marvel Dizileri 14 Adet Hemen İzle

En iyi Marvel TV şovları sıralaması: Hemen izlenmesi gereken 14 aksiyon dolu dizi
Bunlar, izlemeniz gereken Marvel TV şovları.

Eskiden Netflix en iyi Marvel TV şovlarını bulabileceğiniz yerdi ama şimdi Diseny Plus burada ve kendisini bir akış devi olarak kurdu, şimdi Marvel’de bir ton daha Marvel TV şovumuz var.

She-Hulk ve Hawkeye beğenilerini beklerken, WandaVision ve Loki’nin beğenileri, Marvel’in hala harika şovlar yapmak için gerekenlere sahip olduğunu kanıtladı.

GÜNCELLEME: En iyi Marvel TV şovları listemize bir dizi yeni dizi ekledik. İlk ikisi MCU şovları – Loki ve The Falcon And The Winter Soldier. diğeri ise muhteşem MODOK. MCU topu değil ama fantastik eğlenceli.

Şu anda iki tür Marvel TV şovu var: Yapanlar ve dünyanın Daredevils (ve Netflix) ile bağ dokusunu paylaşmayanlar.

Fox ve ABC, Marvel TV şovlarına yaklaşımlarında ara sıra olmuştur. Yıkıcı Lejyonu ile Noah Hawley gibi ünlü TV şovu mezunlarını cezbetmeyi başardılar ve The Runaways ve Cloak and Dagger gibi bir Genç Yetişkin izleyici kitlesine gittiler.

Sonra belki de Marvel Sinematik Evreni ve en iyi Avengers karakterleri ile en büyük bağlantıya sahip olan TV şovu var – Agents of SHIELD Her sezon gelişmeyi başaran ve heyecan verici bir finalle sonuçlanan bir şov.

Aşağıda, ekranlarımızı süsleyecek en iyi 14 Marvel TV şovunun (canlı aksiyon olanlar) bir listesi var – üzgünüm Defenders ve Iron Fist hayranları, ancak bu liste için yeterince iyi değillerdi – şimdi hangi sırayı seçmek sizin işiniz orada olmalılar, bu yüzden favorilerinize oy vermeyi ve (süper) gücünüzü, henüz isabetli olmayanları aşağı oylamak için kullanmayı unutmayın.

Ve izlemeniz gerekenleri kaçırdıysak, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

  • Bazı Marvel şovları, en iyi Netflix TV şovları listemizde bile yer alıyor .
  • Bunlar sıralanmış en iyi Marvel filmleri
  • Marvel filmleri sırayla nasıl izlenir

 

En iyi Marvel TV şovları

En iyi Marvel TV şovları

O acıklı Daredevil filminde Ben Affleck’i geçmek zor olmayacaktı (ve hayır, uzun kesim filmi daha iyi hale getirmek için hiçbir şey yapmıyor), ancak Daredevil TV şovu bunu ve çok daha fazlasını yaptı. Charlie Cox, kör avukat ve kanunsuz Max Murdoch rolünde parlak ve kara kara düşünüyor. Bunu, sevimli bir yardımcı oyuncu kadrosu ve bir ekranı süsleyen en iyi kötü adamlardan biri olan Kingpin rolünde Vincent D’Onofrio ile birleştirin ve elinizdekiler, üç şatafatlı, kana bulanmış dizidir. Ve bu uzun kamera çekimleri, küçük ekranlarımızı süsleyen en iyi çekimlerden bazıları olarak azalacak.

En iyi Marvel TV şovları

2 . WandaVision

Ve bir de Legion’ın trippy olduğunu düşünüyordun! WandaVision mutlak bir patlama. Şu anda hala yayında olsa da, ilk birkaç bölüm bir zevk ve bu listede olmayı hak ediyor. Bunun tıpkı filmlerdeki gibi olduğunu düşünmeyin, değil. Kendi işi ve alışması biraz zaman alıyor.

En iyi Marvel TV şovları

3 . Cezalandırıcı

Punisher olduğu kadar iyi olmamalı. Karakter güzel bir not – ailesi katledilmiş kanunsuz bir ordu veterineri – ve süper güçlerden yoksun. Ancak The Punisher’ın ilk sezonu, Jon Bernthal’ın Frank Castle’a çok ihtiyaç duyulan gravitaları ekleyerek karakterin kasvetli, canlı bir tasvirini çiziyor. Gösteri aşırı şiddetle doludur, bu da hardcore hayranları mutlu eder, ancak gösterinin en iyi sonucu veren sessiz anları.

En iyi Marvel TV şovları

4 . SHIELD Ajanları

İlk Marvel TV şovu, doğal olarak Marvel Sinematik Evrenine bağlı başlayan bir şeydir – Ajan Coulson’ın küçük ekrana beklenmedik bir sıçrama yapmasıyla (verilen, bilirsiniz, ne olduğu). Orijinal öncül, süper kahramanların arkasındaki insanlarla, karmaşayı temizlemek ve dünyaya biraz denge getirmek zorunda olanlar hakkındaydı. Ancak şov kısa sürede bundan uzaklaşarak kendi süper kahramanlarını yaratıyor ve 2. sezondan sonra bir düşüşe rağmen altı sezonda ve hala güçlü gidiyor ve filmlerin uzay tabanlı sürekliliğini takip ediyor.

En iyi Marvel TV şovları

5 . Jessica Jones

Jessica Jones’un üçüncü ve son sezonu artık Netflix’te mevcut – ve karaktere uygun bir son olsa da, Netflix’in Marvel ile olan aşk ilişkisinin sonunu temsil eden üzücü bir koda. Ama yas tutmayalım, geriye süper(kahraman) dedektif Jones’un çocukluğundan kalma iblislerle, şişedeki iblislerle ve yoluna çıkan diğer iblislerle savaştığı üç harika sezon kaldı. David Tennant’ın ilk sezonda Kilgrave olarak gelişi daha iyi olmasa da, baş karakter olarak Krystan Ritter sadece sansasyonel.

En iyi Marvel TV şovları

6 . Loki

Loki, bir başka Disney Plus klasiği. Biraz yavaş başlıyor, ilk iki bölüm anlatımla dolu ama sonrasında çılgın, akıllara durgunluk veren bir hikaye. Tesseract’ı çaldıktan sonra Loki’yi yakaladık ve eylemleri Marvel zaman çizelgesinde dalgalanmalara neden oldu ve ona bir şeyleri düzeltmeye yardım etmesi gerektiği söylendi. Ama her şey göründüğü gibi değil.

En iyi Marvel TV şovları

7 . Ajan Carter

Agent Carter’ın sadece iki sezonu var ve bu haksızlık. Bir dönem parçası olan ve aslında herhangi bir süper kahraman içermeyen Marvel evrenini görmek canlandırıcı. Bunun yerine, Kaptan Amerika hikayesinin ayrılmaz bir parçası olan Peggy Carter (Hayley Atwell) var. Tony ‘Iron Man’ Stark’ın babası Howard Stark’ın gerçek uşağı Jarvis (James D’Arcy) ile birlikte çalışıyor. İlk sezon 40’lı, ikinci sezon ise 50’li yıllara odaklanıyor ve bunlar iyi huylu, vintage sürtükler.

En iyi Marvel TV şovları

8 . Lejyon

Fargo’yu küçük ekran için canlandırmaktan yeni çıkmış olan Noah Hawley, Profesör X’in mutant oğlu Legion’la, belki de şimdiye kadar yaşamış en güçlü mutantla oynamaya karar verdi. dreamscapes ve hemen hemen mükemmel bir oyuncu kadrosu. Dan Stevens, Haller / Legion rolünde harika, ancak gösteriyi Legion’un peşinde olan bir mutant olan Amahl Farouk’un versiyonlarından biri olarak çalan Aubrey Plaza . Şov bazı yerlerde çok komik, diğerlerinde şok edici ve 3. Sezondan sonra bitecek – bu yüzden henüz başlamadıysanız hemen başlayın.

En iyi Marvel TV şovları

9 . Luke Kafes

İyi bir hip-hop müziği ile bazı büyük aksiyon setleri ve hoş bir mizah dolusu bir araya getiren Luke Cage’in ilk sezonu çok eğlenceliydi. Sezon ortasındaki dramatik değişim göz önüne alındığında, aslında sonunda bir iki sezon gibi hissettirdi. İkinci sezon bir adım öndeydi ve dünyada biraz daha Cage için bir yer olmasını dilememize neden oldu.

En iyi Marvel TV şovları

10 . Şahin Ve Kış Askeri

Bunun neredeyse listeye girmediğini kabul edeceğiz. Bunun dışında WandaVision ve Loki, The Falcon And The Winter Soldier kesinlikle Disney’in daha zayıf çalışması. Ama sinematik olarak Marvel filmleriyle aynı seviyede anları var.

En iyi Marvel TV şovları

11 . MODOK

MODOK, piyasaya sürülecek en garip Marvel şovlarından biridir. Bu, Patton Oswalt tarafından seslendirilen bir süpervizör olan MODOK ile bir stop-motion komedi . Bu, Loki’den daha çok Robot Tavuk, ama bazı yerlerde dahice ve son derece kaba. Ayrıca, herhangi bir gösteride bulabileceğiniz hemen hemen en fazla Marvel Paskalya yumurtasına sahiptir.

En iyi Marvel TV şovları

12 . Pelerin Ve Hançer

ABC tarafından yaratılan Cloak & Dagger, bir tür romantizmdir – süper güçleri Tandy Bowen (Dagger) ve Tyrone Johnson (Cloak) olan iki genç hakkındadır. Gösterinin parlaklığı, her ikisinin de bir petrol rafinerisindeki bir kaza nedeniyle güçleri olmasına rağmen. güçlerini birleştirdikleri zaman yaşadıkları kasabayı değiştirmeye başlarlar. Bu karakterlere karşı gerçek bir aşk var ve bu normal genç yetişkin ücretinin çok üstüne çıkıyor ve bu biraz yavaş olsa da harika bir saat.

En iyi Marvel TV şovları

13 . Yetenekli

Gerçekten başlamadan önce durdurulan başka bir Marvel TV şovu. Önerme harika: Bir aile, çocukları mutant olduğu için hükümetten kaçıyor ve bu gösterinin zaman çizelgesinde büyük bir hayır-hayır. Bu şovun en güzel yanı, bu insanların güçlerini nasıl elde ettikleri değil, şimdi nasıl saklanmaları ve kendileri olmak için aşırılıklara gitmeleri gerektiğidir. İki sezonun ardından rafa kaldırılan The Gifted, gerçek düşmanların kim olduğu ve bazı parlak mutant set parçaları hakkında bazı uygun sorular soruyor. Gösterinin sadece iki sezonu vardı, anlatacak çok daha fazla hikaye olduğu için utanç verici.

En iyi Marvel TV şovları

14 . Kaçaklar

The Runaways, bir Marvel serisini üstlenen bir başka Genç Yetişkin ve pembe dizi doğasını bazı parlak süper kahraman sahneleriyle dengelemek için iyi bir iş çıkarıyor. Yine de ilk bölümden bileceğinizden değil, çünkü şovda neredeyse hiç doğaüstü unsur yok. Ama bu iyi bir şey çünkü dizinin karakterlerini doğru bir şekilde tanıtmasına izin veriyor, bu yüzden en başından beri onları destekliyorsunuz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At