En iyi veri kurtarma yazılımları - evham.net | evhamlı blog
Bilgisayar İnceleme

En iyi veri kurtarma yazılımları

Önemli dosyaları veya fotoğrafları yanlışlıkla silerseniz, görünüşte tüm umutlar kaybolur. Neyse ki, arızalı bir sabit sürücü nedeniyle dosyalarınızı kaybettiyseniz  veya yanlışlıkla sildiyseniz, veri kurtarma uygulamaları onları geri almanıza yardımcı olabilir.

Herhangi bir kurtarma yazılımını indirip çalıştırmadan önce, mümkünse hatalı sürücüyü kullanmayı bırakmalısınız. Kullanmanız gereken tek zaman – özellikle yakında başarısız olma potansiyeli varsa – onu ikincil bir sürücüye yedeklemektir.

Ayrıca, sürücünüz arızalanırsa hiçbir yazılım çalışmayacağından, profesyonel bir veri kurtarma şirketi aramayı düşünün. Aynı şey, verileri kurtarmanın çok zor olduğu bilinen modern bir SSD’deki verileri kaybederseniz de geçerlidir.

Stellar Veri Kurtarma

Yıldız Phoenix

Dahili ve harici depolama, fiziksel ortam ve hatta kameralarla uyumlu olan Stellar Data Recovery , çoğu kişi tarafından bugün mevcut olan en iyi veri kurtarma aracı olarak kabul edilir. Kayıp bölümleri ve verileri şifrelenmiş sürücülerden kurtarabilir, tüm diskleri klonlayabilir ve hatta sisteminiz önyükleme yapamazsa bir sistem başlangıç ​​diski oluşturabilir.

MacOS ve Windows 10 için mevcut olan Stellar Data Recovery, silinmiş fotoğraflar, videolar ve kritik dosyalar gibi 1 GB’a kadar veriyi kurtaran ücretsiz bir sürüm sunar. NTFS, exFAT ve FAT (16/32) bölüm formatlarını destekler. Bununla birlikte, ek özellikler ve sınırsız veri kurtarma için premium bir sürüme ihtiyacınız olacak. Premium için 100 $ ‘a kadar olan Profesyonel sürüm için fiyatlandırma 80 $’ dan başlar. RAID verilerini kurtarmak istiyorsanız, Teknisyen sürümü size 200 ABD doları verir.

Stellar Data Recovery, mevcut en ucuz seçenek olmayabilir, ancak herhangi bir depolama cihazından herhangi bir şeyi kurtarmak için en iyi şansınızdır.

ÜCRETSİZ İNDİRİN

EaseUS Veri Kurtarma Sihirbazı

EaseUS’un sunduğu birçok farklı uygulama olabilir, ancak bunların tümü depolama ile ilgilidir. İster öncelikli olarak dosyaları yedekleyin ister daha sonra kurtarın, ana odak noktası verilerinizi güvende tutmaktır. Şirketin Veri Kurtarma Sihirbazı, herhangi bir kayıp dosyayı bulmanıza yardımcı olacak en iyi araçlardan biridir.

Sabit sürücü hasarı, kayıp bölümler, virüs saldırıları ve daha fazlasını takiben dosyaları kurtarma yeteneği ile 1.000’den fazla farklı dosya türünü kurtarabilir, böylece ne kaybettiyseniz, onu geri alma şansı yüksektir.

Yalnızca az miktarda veriyi kurtarmak istiyorsanız veya ücretli bir seçeneği taahhüt etmeden önce denemek istiyorsanız, ücretsiz sürümü deneyin. Pro sürümü size 150 ABD doları geri getirecek, ancak size sınırsız veri kurtarma ve yaşam için ücretsiz teknik desteğin yanı sıra yazılımın piyasaya sürüldüğünde yeni sürümlerine yükseltmeler sunuyor.

ÜCRETSİZ İNDİRİN

Prosoft Veri Kurtarma 6

Data Rescue 6, çok fazla veriye sahip evde Windows 10 ve MacOS kullanıcıları için mükemmel bir seçenek olan zaten mükemmel olan Veri Kurtarma hizmetini geliştirmeye devam ediyor.

Yazılım, birkaç temel seçeneğe sahip çok sezgisel bir arayüz sağlar: Dosyaları kurtarmak için bir sürücü tarayın, her şeyi aldığınızdan emin olmak için bir önizleme taramasını inceleyin ve verileri kaydetmenize yardımcı olacak şekilde sürücülerinizi yönetin. Yazılım ayrıca, indirmeden önce dosyanın doğru olduğundan veya okunabilir durumda olduğundan emin olabilmeniz için kullanışlı bir dosya önizleme seçeneği içerir. Bir taramanın ne zaman tamamlandığına dair e-posta bildirimleri alma seçeneğiniz de vardır

Data Rescue 6, nereden başlayacağından emin olamayanlar için idealdir. Daha deneyimli kullanıcılar, gelişmiş arama seçeneklerini ve Time Machine uyumluluğunu takdir edeceklerdir. Yazılımı küçük bir kurtarmada test etmek için ücretsiz bir demo alabilirsiniz, ancak standart lisans yılda 19 dolardan başlarken, tam lisans yılda 428 dolara mal olur.

PROSOFT’TAN $

Ontrack EasyRecovery

KLDiscovery , profesyonel bir veri kurtarma hizmeti sunan bir şirkettir, bu nedenle, Ontrack veri kurtarma yazılımının etkinliğinin gerçek bir kanıtı olarak hareket etmelidir.

Bu listedeki diğerlerinden daha profesyonel bir araç olarak kabul edilir, kapsamlı ve her türden dosya biriminden dosyaları kurtarmada inanılmaz derecede hızlıdır. Hem Windows hem de MacOS ile uyumludur ve dosya kurtarma işleminizi sizin için uygun olduğu zaman ve zamanda başlatabilir ve durdurabilirsiniz.

Temel ücretsiz sürüm size 1GB kurtarma denemesi verirken, 79 $ Home sürümü sınırsız kurtarma ve temel özelliklerin çoğunu sunar. Ham kurtarma ve disk klonlama gibi gelişmiş özellikler için, 109 $ ‘dan başlayan Professional sürümüne veya üstüne ihtiyacınız olacak. RAID kurtarma, 499 dolara mal olan Teknisyen sürümünü gerektirir.

Hangi sürümü seçerseniz seçin, etkilenen sisteminizle ilgili önyükleme sorunları yaşarsanız, kurtarma yazılımınızın bir CD yedeğini 10 $ karşılığında sipariş edebilirsiniz.

ONTRACK’TEN $

Akıllı Dosyalar Disk Drill

Zeki Dosyalar Disk Matkap dosyaları kurtarmak için ücretsiz ve ücretli sürümünü sunuyor. Windows 10 ve Mac OS PC için optimize edilmiş, dosyaları dahili ve harici kaynaklardan kurtarabilirsiniz. 

Ürünün “Kurtarma Kasası”, kurtarılan dosyaları saklayacak, böylece kaybolmayacaklar. Dosyaları sonsuza kadar silerseniz, Disk Drill onları yine de kurtarabilir. Kurtarma Kasası, silinen dosyalarınızla ilgili bilgileri hatırlar ve işler ters gittiğinde bir yedek geri dönüşüm kutusu görevi görür. 

Ücretsiz sürümle, belirli gruplar yükseltilmiş sürümlerde% 20 indirim alsa da, 500 MB’a kadar kurtarma depolama alanı elde edebilirsiniz. Ancak, bir yükseltme için ödeme yapmadan önce neleri kurtarabileceğinizi görmek için herhangi bir sayıda dosyayı görüntülemenize izin verir. Pro planı 89 dolardan başlıyor, ancak fazladan 20 dolar size ömür boyu yükseltme sağlayabilir. Bu özel plan, üç cihaza kadar dosyaları kurtarmanıza izin verir. Ayrıca Enterprise sürümünü seçebilir ve tüm harika özelliklerin ve daha fazlasının keyfini 499 dolara çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte, Enterprise planıyla, bir rakibin ürününe zaten Disk Drill’e eşit veya ona yakın veya daha önceki bir sürümden güncelleme yapıyorsanız% 50 indirim alma fırsatınız vardır.

ÜCRETSİZ İNDİRİN

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At