Anasayfa » Blog » Zoom’da oynanacak en iyi oyunlar
Oyun Blogu Sosyal Medya

Zoom’da oynanacak en iyi oyunlar

Arkadaşlarla oynamaktan daha iyi bir şey yoktur, ancak fiziksel olarak bir grubu bir araya getirmek her zaman mümkün değildir. Elbette, parti sohbetinde arkadaşlarınızla konuşurken birçok u çevrimiçi oynayabilirsiniz, ancak kiminle konuştuğunuzu görebilmenin özel bir yanı vardır. Zoom burada devreye giriyor ve size internet üzerinden 100 üyeye kadar sanal bir toplantı ayarlayabilmenizi sağlıyor. Hemen hemen tüm çok culu lar Zoom ile iyi çalışır, ancak bazıları diğerlerinden üstündür.

Çok sayıda mükemmel kooperatif ve çok culu mevcut olmasına rağmen , bu liste için, öncelikle masaüstü lara ve masaüstü benzeri deneyimlere odaklanarak öğrenmesi kolay lara öncelik verdik. Kısacası, seçimlerimize başlamak için bir ına ihtiyacınız yok . Aslında, Nintendo Switch gibi kullanıcı dostu bir konsolla bazı lar oynayabilirsiniz!

Süper Mario Partisi

Klasik rekabetçi Nintendo u, bu sefer Super Mario Party ile Switch için geri döndü . Birçoğu, önceki girişlerden bir avuç dolusu ile hayal kırıklığını dile getirmişti, bu yüzden Super Mario Party , dört culu rekabetçi mini lar içeren klasik bir formüle döndüğünde hayranlar hoş bir şekilde şaşırdılar.

Super Mario Party elbette yerel olarak arkadaşlarla oynanabilir, ancak aynı zamanda çevrimiçi olarak da iyi çalışır ve size internet üzerinden oynayabileceğiniz mini lardan bir seçim sunar. Öne çıkan özellik, sizin ve diğer cuların katılabileceği bir dizi rastgele mini içeren – en yüksek puanı almak için yarışan Çevrimiçi Mariothon modudur. Bu çok eğlenceli ve anlaşılması kolay, bu da Zoom üzerinden oynamak için en iyi seçenek.

Jackbox

Jackbox Fads

Jackbox ları kasıtsız olarak Zoom için mükemmeldir. Tüm Zoom arkadaşlarınız için ayrı örnekleri yerine, Jackbox’ın yalnızca bir kopyasını çalıştırması gerekir. Grubunuz bir seçtikten sonra, herkes bir URL ve kod alacaktır. Oradan, arkadaşlarınız oynamak için telefonlarını kullanabilir ve ekranınızı onlara aktarabilirsiniz.

Hangi Jackbox unu oynayacağınıza gelince, seçiminizi yapın. Neredeyse her şeyi içeren 100 dolarlık pakete gidebilir veya yaklaşık 25 dolara özel Parti Paketlerinden birini alabilirsiniz . Bazı lar diğerlerinden daha iyi olsa da, gerçekten kötü Jackbox ları yoktur. Acemi iseniz , Jack larının yanı sıra Quiplash ve Drawful larından birine bağlı kalmanızı öneririz .

Aramızda

Aramızda

İnterneti kasıp kavuran ücretsiz oynanabilen sosyal bunu bir sebepten dolayı yaptı. Aramızda  , böyle bir un olabileceği kadar kolay anlaşılır ve oynanır. Temel fikir, sizin ve arkadaşlarınızın bir üssün veya geminin mürettebatı olmanızdır, ancak bir veya daha fazla kişi sahtekar olarak rastgele seçilir. Mürettebatın görevi onarım görevlerini tamamlamaktır, sahtekarlar ise yakalanmadan onları öldürmeye çalışır.

Ne zaman bir ceset keşfedilse veya biri başka birinin sahtekar olduğundan şüphelenirse, hepinizin sahtekarların kim olduğunu düşündüğünüz hakkında tartıştığınız ve kasıtlı olarak yaptığınız bir toplantı denir. Oylar alınır ve en çok oy alan kişi masum olsun ya da olmasın o turdan çıkarılır. , sahtekarlar yakalandığında, mürettebatı öldürdüğünde veya mürettebat tüm görevlerini tamamladığında biter. Onu bu kadar eğlenceli bir Zoom u yapan şey, herkesin onları sahtekar olarak ifşa etmek veya çerçevelemek için yalanlar içinde okumaya ve yakalamaya çalışacağıdır.

Konuşmaya Devam Edin ve Kimse Patlamaz

Konuşmaya Devam Edin ve Kimse Patlamaz
Steel Crate ları

Keep Talking and Nobody Explodes , Zoom üzerinde harika çalışan bir VR süperstarıdır . Bir cu bomba etkisiz hale getirici rolünü üstlenirken, diğerleri uzman. Uzmanlar, bir bomba imha kılavuzunu okuyarak, etkisiz hale getiriciye daha sonra ne yapması gerektiği konusunda talimat verdi. Anahtar, uzmanların bombayı görememesi.

Pratikte bu kurulum Zoom için mükemmeldir. culardan biri Keep Talking ve Nobody Explodes’a sahipken, diğerleri bomba imha kılavuzunu çevrimiçi olarak okuyor. Bir şey varsa, Zoom üzerinden oynamak, uzman grubunuz bombayı zamanında nasıl etkisiz hale getireceklerini anlatmaya çalışırken deneyimi artırır.

Fazla pişmiş

Fazla pişmiş

Overcooked , tamamen takım çalışmasıyla ilgili şirin bir yemek pişirme udur. Siz ve diğer üç cu, gittikçe zorlaşan koşullar altında yüksek kaliteli yiyecekler ortaya koyması gereken şefler olarak oynuyorsunuz. un çoğunluğu “bunu oraya götürmek” ve “oraya koymak” etrafında dönüyor. Zorluk arttıkça, mutfağı nasıl etkili bir şekilde geçeceğinizi, yangınları nasıl söndüreceğinizi ve müşterilerin talepleriyle nasıl başa çıkacağınızı bulmanız gerekecek.

Çok zorlu bir değil, bu yüzden çoğu onu çalıştırabilir (konsolda da mevcuttur). Ancak, eğlenceye katılmak için herkesin bir kopyasına sahip olması gerekecek. Overcooked , Zoom grubunuz zaten satın almak ve kendi yerel örneğini oynamak için gemideyse harika bir seçimdir. Değilse, yukarıdaki seçeneklerden birine bağlı kalın.

Masaüstü Simülatörü

Masaüstü Simülatörü

Dolarınız için değer söz konusu olduğunda, Masa Üstü Simülatöründen daha iyi olamaz . İstediğiniz herhangi bir u oluşturmanıza izin veren sanal bir masa üstü. Temel paket, bulmacalar, poker, satranç ve domino dahil olmak üzere 15 la birlikte gelir. Ancak, kendiniz oluşturarak veya çevrimiçi bir mod bularak farklı lar oynayabilirsiniz.

Normalde bir gecesi koşuyorsanız, Tabletop Simulator sahip olunması gereken bir şeydir . Açık uçlu yapısı nedeniyle, kendi ev kurallarınızı eklemekte ve grubunuzun uygun gördüğü şekilde istediğiniz u oynamakta özgürsünüz. Zombicide , Scythe ve The Captain is Dead gibi ları ekleyen uzun bir resmi genişletme listesi de var 

Kuşatma

Kuşatma

Besiege , bu yılın başlarında resmi olarak piyasaya sürülmesine rağmen, uzun zamandır ortalıkta dolaşıyor. Bu, işinizin yapabileceğiniz en ölümcül ortaçağ kuşatma gemisini inşa etmek olduğu fizik tabanlı bir inşa udur. İmha silahınızı oluşturmak için biraz zaman harcıyorsunuz, ardından mümkün olan en kargaşaya neden olmak için da serbest bırakıyorsunuz.

Tek culu bir kampanya var, ancak Besiege en iyi arkadaşlarla oynanır. Zoom çağrınıza yaklaşmanın iki yolu vardır. Birincisi, bir seviye yüklemek veya oluşturmak ve kimin en çok puanı toplayabileceğini görmektir. İkincisi ve bizim en sevdiğimiz şey, iki cuyu birbirine karşı çukurlaştırmak ve kuşatma araçlarının onu açık bir arenada düşürmesi.

Gizem

Gizem

Mysterium , 21. yüzyıl için bir ipucudur . Normalde bir masaüstü u olmasına rağmen, yalnızca 7 $ ‘lık bir Steam sürümü vardır, masa üstü sürümü ise yaklaşık 50 $’ dır. Gibi Clue , cular cinayet, yani katilin kimliği, kullanıldıkları silah ve konum ayrıntılarını ortaya çıkarmak gerekir.

Bununla birlikte, bir cu psişik araştırmacıları doğru cevaba yönlendirmesi gereken bir hayalet rolünü üstlenir. Hayalet konuşamıyor, sadece diğer culara Vision Card şeklinde ipuçları veriyor. Bu soyut sanat eserleri ipuçları sağlayabilir, ancak gerçeği ortaya çıkarmak araştırmacıya kalmıştır.

Scythe: Dijital Sürüm

Scythe: Dijital Sürüm

Scythe mükemmel bir masa üstü udur, ancak alması ve oynaması kolay değildir. Eğer Catan koluna grubunuz için çok fazla, Scythe bir kabus olacaktır. Yine de, siz ve grubunuz kuralları öğrenmek ve Steam portu için 20 $ harcamak için hazırsanız, Zoom üzerinden oynamak için en iyi lardan biridir.

Tamamen bölge kontrolü ile ilgili bir strateji u. I.Dünya Savaşı’ndan sonra harap olan ’nın 1920’lerin versiyonu olan Europa’daki beş gruptan birinin lideri olarak oynuyorsunuz. Kaynaklar için savaşırken ve kritik alanlarını kontrol ederken şiddetli mekanizmaları kontrol edeceksiniz. Yine de dikkatli olun; agresif olmak her zaman zafere giden en iyi yol değildir.

Akıl gecesi

Akıl gecesi

Mindnight , One Night Werewolf gibi gizli bir rol udur . Beş ila sekiz cuyla oynayabilirsiniz, bu nedenle büyük Zoom aramaları için mükemmeldir. Ayrıca oynaması ücretsizdir ve kurallar son derece basittir, bu nedenle grubunuzu gemiye almakta çok fazla sorun yaşamazsınız.

Bir turun başlangıcında, her cuya bir Hacker veya bir Temsilci olmak üzere rastgele bir rol atanır. Beş düğüm vardır ve işiniz, rolünüze göre bir düğümü güvenli hale getirmek veya hacklemek. Hangi takım ilk üç galibiyete ulaşırsa. Bununla birlikte, her turda dönüşümlü olarak hangi turda olursanız olun ekip lideri, bir düğümü güvenceye almak veya kesmek için yalnızca üç cu seçer ve korsanlarını ellerinden geldiğince kimliklerini gizli tutmaya zorlar.

Insanlığa karşı kartlar

Insanlığa karşı kartlar

Cards Against Humanity’yi dahil etmemize rağmen , bu giriş gerçekten playcards.io’ya bir not . Sitede çılgın sekizler, dama ve balık avı gibi çeşitli lar var. Ancak kısa süre önce , Tarayıcınız için Cards Against Humanity’nin bir uyarlaması olan Remote Insensitivity’ı başlattı .

Zoom’u kurmak da son derece basit. Lider siteye gider ve bir başlatır. Bunu yaptıklarında, diğer cularla paylaşmak için bir oda kodu alacaklar. Siteye giderler, kodu girerler ve yarışlara katılabilirsiniz.

İnsan Güz Düz

İnsan Güz Düz

Human Fall Flat , arkadaşlarınızla dijital olarak takılmak için mükemmel bir dur. Bazı gevşek hedefleri var – “bulmacayı çöz, çıkışa ulaş” türü – ama çoğunlukla sizin ve arkadaşlarınızın oynayabileceği bir fizik sanal alanı.

Aslında İnsan Düz Güz fizik tabanlı deneyimini satıyor ne olduğunu. Ortamdaki her şeyle etkileşime girebilir, bulmacaları çözmenize ve manzarayı grubunuzun uygun gördüğü herhangi bir şekilde dolaşmanıza izin verebilirsiniz. Belki bir mancınıka atılırsınız ve bca fırlarsınız veya bir köprü için bir bahane oluşturmak için kutular ve variller kullanırsınız. Eşit ölçülerde komik ve çekici Human Fall Flat , Zoom üzerinden oynaması kolay bir dur.

Kulüp Binası ları: 51 Dünya Klasikleri

Kulüp Binası Oyunları: 51 Dünya Klasikleri

Çok yönlü ve çeşitli bir tahta ları koleksiyonu arıyorsanız, Clubhouse Games: Nintendo Switch için 51 Worldwide Classics’ten başkasına bakmayın . Adından da anlaşılacağı gibi, dama, bilardo, tavla ve satranç gibi en popüler 51 dan oluşan bir koleksiyona sahiptir.

Yerel u vurgularken, Zoom ile daha da iyi hale getirilen dört culu çok culu larda arkadaşlarınıza çevrimiçi olarak katılabilirsiniz. Bu koleksiyonla ilgili harika olan şey, çoğu insanın aşina olduğu lar sunması, ancak aynı zamanda cak Boks gibi şeyleri renklendireceğinden emin olan tuhaf girişlere sahip olmasıdır . Daha da iyisi, ana a (veya Misafir Kartına) sahip olanlarla çevrimiçi olarak oynanabilen  Dört Bir Arada, Domino, Başkan ve Slot Arabaları dahil olmak üzere ücretsiz olarak sunulan Misafir Kartıdır.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın