TikTok videoları nasıl indirilir - evham.net | evhamlı blog
Nasıl Yapılır Manşet Sosyal Medya

TikTok videoları nasıl indirilir

TikTok ile ilgili sonsuz kaydırmayı bir zevk haline getiren bir şey var , ancak bazen telefonunuza bir TikTok videosu indirmek isteyebilirsiniz. Söz konusu videoyu uygulamaya sahip olmayan bir arkadaşınızla paylaşmak veya bir önlem olarak kaydetmek isteyip istemediğiniz – en sevdiğiniz şaheserin ne zaman kaldırılacağını asla bilemezsiniz, sonuçta size bunu yapmak için süreci göstereceğiz. çeşitli formatlar. İşte bilmeniz gereken her şey.

Yerel işlevselliği kullanarak bir TikTok videosu nasıl indirilir

İlk seçenek, bir TikTok videosunu standart bir video dosyası olarak indirmektir. Bu, takip edilmesi en kolay yöntemdir, ancak yalnızca içerik oluşturucu indirme işlevini etkinleştirmişse bir seçenektir. İçerik oluşturucu varsa aşağıdaki talimatları uygulayın.

Adım 1: Telefonunuzdaki TikTok uygulamasını açın .

Adım 2: Kaydetmek istediğiniz videoya gidin.

Adım 3: Paylaş düğmesine basın (beyaz bir okla bastırılır).

Adım 4: Varsa, basın Kaydet video telefonunuzun fotoğraf galerisinde video kurtaracak düğmesine. Düğme mevcut değilse, oluşturan kişi bu video için indirme işlevini etkinleştirmemiştir ve aşağıda özetlenen web tabanlı yöntemi kullanmanız gerekecektir.

Bir TikTok videosunu Canlı Fotoğraf veya GIF olarak kaydetme

Bir TikTok videosunu indirmek için başka bir seçenek, bunu Canlı Fotoğraf veya GIF olarak yapmaktır. Ancak, bir videoyu GIF olarak kaydederken, yalnızca videoyu kaydedebileceğinizi (sesi değil) unutmayın. Bir TikTok videosunu Canlı Fotoğraf veya GIF olarak indirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Adım 1: Telefonunuzdaki TikTok uygulamasını açın .

Adım 2: Kaydetmek istediğiniz videoya gidin.

Adım 3: Paylaş düğmesine basın (beyaz bir okla bastırılır).

Adım 4: Varsa, Live Photo veya GIF olarak Paylaş düğmesine basın ; bu düğmeleri bulmak için alttaki seçenekler arasında gezinmeniz gerekebilir. Canlı Fotoğraf veya GIF, telefonunuzun fotoğraf galerisine kaydedilecektir.

Web üzerinden bir TikTok videosu nasıl indirilir

TikTok videolarını web üzerinden indirin

Bir TikTok’un yaratıcısı indirme işlevini etkinleştirmediyse veya videoyu PC veya Mac’inizi kullanarak indirmeyi tercih ediyorsanız, aşağıdaki yöntemi takip edebilirsiniz. Web tabanlı yöntem, TikTok videolarını TikTok filigranı olsun veya olmasın indirmenize olanak tanıyan popüler MusicallyDown hizmetlerini kullanır. Bu yöntem aynı zamanda birçok mobil tarayıcıda da çalışır, yani videoları iPad, iPhone veya Android cihazınıza indirirsiniz.

Adım 1: İndirmek istediğiniz TikTok videosuna bir bağlantı edinin.

2. Adım: MusicallyDown web sitesine gidin .

3. Adım: Video bağlantınızı metin kutusuna yapıştırın.

Adım 4: Click Yükle düğmesini.

Adım 5: Click İndir MP4 Şimdi düğme ve istenirse, konum kurtarış seçin.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At