Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Jan 17, 2021
0 Views
0 0

En İyi Android Veri Kurtarma Uygulamaları Rootsuz

Written by

Daha önce, Android veri kurtarma uygulamalarının çoğu, cihazlarda kaybolan dosyalara erişmek için kök izni gerektiriyordu. Ancak Android 5.0 Lollipop sürümünün gelmesinden sonra, Android cihazlarda silinen dosyaları köklendirme olmadan kurtarmak için birçok uygulama Play Store’a geldi .

Olur – bazen en sevdiğimiz resimleri veya videoları ya da önemli belgeleri yanlışlıkla Android akıllı telefonumuzdan sileriz. Köklendirme, normal kullanıcılar için çok daha karmaşık bir süreç haline geldiğinden – uzmanlar için bile – kök izni olmayan Android veri kurtarma uygulamaları, kayıp dosyalarınızı bir dereceye kadar kurtarmanıza yardımcı olabilir.

Bildiğiniz gibi Android’de kaybolan dosyaların kurtarılması, bilgisayardaki veri kurtarmaya kıyasla kolay değildir. Listelenen Android dosya kurtarma uygulamalarından bazıları iddia ettikleri gibi çalışmayacaktır. Bu nedenle, dosya kurtarma işlemi sırasında bu uygulamaların her birini tek tek denemelisiniz.

Android’deki bazı işlemler, bazı mükemmel kök uygulamalarına sahip köklü cihazlarda bir cazibe gibi çalıştığından ve Android’de dosya kurtarma, tam potansiyelde çalışmak için kök izni gerektiren böyle bir kategoridir. Bu nedenle, listelenen hiçbir kök Android veri kurtarma uygulaması olmadan kaybolan dosyalarınızın% 100 kurtarılmasını garanti edemeyiz.

İçindekiler

Kök Kullanıcısı Olmayanlar İçin En İyi Android Veri Kurtarma Uygulamaları:

1. Dr.Fone

 Wondershare’den dr.fone , Android akıllı telefonlar ve tabletler için popüler veri kurtarma yazılımlarından biridir. Bu Android veri kurtarma uygulamasıyla fotoğrafları, videoları, kişileri, mesajları, notları, arama günlüklerini ve daha fazlasını kolayca kurtarabilirsiniz. dr.phone desteği, fotoğrafları ve videoları önbellekten, küçük resimlerden, hafıza kartından ve dahili bellekten kurtarır.

2. EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver  en kolay Android veri kurtarma uygulamasıdır ve hem telefonun dahili belleğinden hem de harici microSD karttan silinen fotoğrafları, resimleri, görüntüleri, videoları, kişileri, WhatsApp mesajlarını ve konuşmaları almak için en iyi seçeneğinizdir.

3. Video Kurtarma

Video Kurtarma – Android akıllı telefonlarda silinen videoları kurtarın. Bu Android video kurtarma uygulamasını kullanarak Redmi Notumdaki silinen videoların çoğunu kurtarabiliyorum 3. Bu uygulamayı kullanarak videolarınızı kurtarmak için iki farklı yöntem deneyebilirsiniz.

Video Kurtarma FLV, AVI, MOV, MP4, MPG, 3GP, vb. Biçimlerdeki silinmiş videoları başarıyla geri yükler. Bu, çok karmaşık bir algoritma olan video kurtarma için BETA test uygulamasıdır. Algoritma, büyük video boyutu nedeniyle de uzun zaman alabilir. Ayrıca kurtarılan video kalitesi değişebilir.

4. DiskDigger Fotoğraf Kurtarma

DiskDigger fotoğraf kurtarma , Android cihazlarda silinen fotoğrafları kurtarmanıza yardımcı olur. Bir fotoğrafı yanlışlıkla silmiş veya hatta hafıza kartınızı yeniden biçimlendirmiş olsanız da, DiskDigger’ın güçlü veri kurtarma özellikleri kayıp resimlerinizi bulabilir ve onları geri yüklemenize izin verebilir.

Ve bu uygulama ile, kurtarılan dosyalarınızı doğrudan Google Drive, Dropbox’a yükleyebilir veya e-posta ile gönderebilirsiniz.

5. DigDeep Görüntü Kurtarma

DigDeep Image Recovery , silinmiş görüntülerinizi dahili depolama ve SD karttan geri yüklemek için en iyi görüntü kurtarma Android uygulamalarından bir diğeridir . Bu Android veri kurtarma uygulaması, her klasöre bakar ve belirli bir konumdan resimler içerir. fotoğraflarınızı tek tek kontrol edin.

6. Belge Kurtarma

Belge Kurtarma , Android cihazlarda silinen belgeleri geri yükler. Kurtarılan Veri Dosyaları arasında Doc, PDF, XLS, PPT, TXT, ZIP vb. Yer alır.

7. Ztool

Ztool  , silinen fotoğrafları kurtarmaya ve silinen videoları Android Telefondaki albüme güzel kalitede geri getirmeye yardımcı olan güçlü ve kolay bir uygulamadır. Kök veya masaüstü bilgisayar gerekmez. Bir profesyonelin veya bir ineğin yardımı olmadan fotoğrafları geri yükleyebilir veya videoları tıklamayla kurtarabilirsiniz.

8. Dumpster: Resimleri Ve Videoları Geri Getirme Ve Geri Yükleme

Dumpster – bir geri dönüşüm kutusu gibi davranır ve Android’deki dosyaları kurtarmanıza yardımcı olur, ancak fark, uygulamanın yalnızca yüklendikten sonra silinen dosyaları kurtarmasıdır.

Uygulamayı yükledikten sonra, yeni silinen tüm verilerinizi otomatik olarak yedekler ve kaydeder, bu da resimleri ve videoları kolayca geri almanıza ve bunları anında telefonunuza geri yüklemenize olanak tanır.

Daha önce de söylediğim gibi, bu Android veri kurtarma uygulamaları rootlu olmayan cihazınızda çalışabilir veya çalışmayabilir. Ancak, Android’de kaybolan dosyalarınızı kurtarmaya çalışmanın hiçbir zararı yoktur.

Article Categories:
Mobil · Android · Nasıl Yapılır
https://www.dvrdestek.com/

Muhafazakar demokrat, Güvenlik ve Bilişim Sistemleri teknikeri, #edebiyat #kitap #politika #şiir #bilişim #güvenlik konularında fikir sahibi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here