Windows 10 İçin En İyi 14 Program Başlatıcı - evham.net | evhamlı blog
Genel

Windows 10 İçin En İyi 14 Program Başlatıcı

Masaüstü ekranınızda sayısız uygulama ve dosyayla boğuşuyor musunuz? Hayatınızı biraz kolaylaştırmak için Windows 10 için bir program başlatıcısı edinin. Bir uygulama başlatıcının blues hayatınızı nasıl iyileştirdiğini merak mı ediyorsunuz?

Hayatlarını ve her şeyi düzenli ve düzenli tutmayı seven insanlar, onlar için dağınık bir masaüstü dağınık bir oda kadar kötüdür. Dolayısıyla, Windows 10 PC’niz için bir uygulama başlatıcısı alırsanız, uygulama masaüstü simgelerini sıralayabilir ve çok daha önemli ve yararlı değişiklikler yapabilir.

Peki, masaüstü uygulama başlatıcılarının Windows 10 makineniz için yaptığı şey nedir?

  • Bir uygulama başlatıcı, Windows 10 bilgisayarınızda depolanan çok çeşitli uygulamalara hızlı erişim sağlayabilir.
  • Her gün oluşturmaya devam ettiğiniz dosyalar denizinde tüm önemli dosyalarınızı rahatlıkla arayabilir ve bulabilirsiniz.
  • Ayrıca, masaüstü alanını boşaltmaya da yardımcı olur.
  • Bazı Windows uygulama başlatıcıları, yüzen bir tarayıcı kısayolu yardımıyla web’de gezinmeyi bile kolaylaştırabilir.
  • Bazı uygulama başlatıcılar, önceliklerinizi takip etmek için bir görev listesi oluşturmanıza da yardımcı olur.
  • Ayrıca klavye kısayolları oluşturabilir ve komutları özelleştirebilirsiniz.

Bu nedenle, böyle bir uygulamadan yararlanmanıza yardımcı olmak için, bu blogda Windows 10 bilgisayarınız için en iyi uygulama başlatıcı programını listeledik .

Windows İçin En İyi Uygulama Başlatıcıları nelerdir?

Windows 10 için en iyi 14 program başlatıcısına bir göz atın ve masaüstünüzü sistematik olarak düzenleyin.

1. RocketDock

RocketDock - Windows için En İyi Uygulama Başlatıcı
Görüntü Kaynağı: Geek Sayfası

Fiyat: Bedava

Ekranın üstünde yer alan Windows 10 için bu ücretsiz uygulama başlatıcısı , tasarımında macOS X başlatma araç çubuğuna oldukça benzer. Uygulamaları, dosyaları başlatmak için hazır bulunan kısayollarla, bilgisayarı son derece hızlı ve kolay hale getirir.

Araç çubuğuna kısayollar eklemek, basit bir sürükle ve bırak işlemiyle kolaydır. Masaüstünde çok fazla alan kazandırır. Hiç şüphesiz masaüstünüzdeki birden fazla simgeden kurtulmak ve dağınıklığı azaltmak için en iyi çözüm.

2. Fırlatma

Launchy - Windows için En İyi Ücretsiz Program Başlatıcı
Görüntü Kaynağı: Digi Mantra

Fiyat: Bedava

Bu en iyi ücretsiz uygulama başlatıcısı ile bir uygulamayı başlatmak çok kolay ve Windows 10 sisteminizle bir daha asla herhangi bir zorlukla karşılaşmayacaksınız. Sistem, bu program başlatıcısı ile optimum ve sorunsuz bir şekilde çalışır ve kurulumdan sonra kullanıma hazır olduğundan herhangi bir şey ayarlamanıza gerek yoktur.

Bu aracı açtığınızda, küçük bir kontrol paneli simgesiyle birlikte bir arama çubuğu olarak açılır. Bu kullanımı kolay uygulama ile programları ve dosyaları kolayca başlatabilirsiniz. Bu program birçok arayüz ve eklenti ile özelleştirilebilir.

3. SlickRun

SlickRun - Windows için En İyi Program Başlatıcı
Resim Kaynağı: Bayden

Fiyat: Bedava

Windows PC’niz için değişken bir komut satırı yardımcı programı olan SlickRun, tüm programlara, web sitelerine ve dosyalara anında erişimi kolaylaştıran, gelecek vaat eden bir uygulama başlatıcısıdır.

Yalnızca birkaç tuşa basarak komutları özelleştirebilir ve birden çok program çalıştırabilirsiniz. SlickRun yardımıyla bilgisayarınızla sorunsuz bir şekilde etkileşim kurun, sadece URL’yi girerek web’de arama yapın ve bu harika uygulama ile çok daha fazla sınırsız işlem yapın.

4. Yürütücü

Yürütücü - Windows için En İyi Program Başlatıcı
Görüntü Kaynağı: Yürütücü

Fiyat: Bedava

En iyi ücretsiz uygulama başlatıcılardan biri de Executor’dur, isteğinize göre özelleştirebilir ve Windows 10 bilgisayarınızda yüklü her tür uygulamaya yardımı ile kolayca erişebilirsiniz.

Executor uygulamasıyla bilgisayarınızı kilitleme, kapatma kısayolu vb. Gibi çeşitli özelliklere sahip olursunuz.

Kurulumun ardından, sisteminizdeki tüm yüklü uygulamaları dizine ekler ve ardından yapmanız gereken tek şey onu açmak ve başlatmak istediğiniz programın adını yazmaktır.

5. ObjectDock

ObjectDock - Windows için En İyi Program Başlatıcı
Görüntü Kaynağı: Stardock

Fiyat: 4,99 $

ObjectDock ile sık kullandığınız tüm favori programlarınızı ekleyebilir, böylece bunlara kısayollarıyla kolayca erişebilirsiniz.

Bu uygulama başlatıcı, 30 günlük bir deneme süresiyle gelir ve birçok heyecan verici özelliğe sahip bir premium sürüm sunar.

Bu uygulama başlatıcısı, yuvanın ilginç ve çekici görünmesini sağlamak için saat, hava durumu, pil, takvim vb. Gibi çeşitli araçlar sunar. Ayrıca özelleştirilebilir kaplamalar ve çeşitli arka plan değiştirme seçenekleriyle birlikte gelir.

6. WinLaunch

WinLaunch - En İyi Program Başlatıcı
Görüntü Kaynağı: WinLaunch

Fiyat: Bedava

Windows 10 için bu ücretsiz uygulama başlatıcısı, tüm uygulamalarınızı tek bir yerde birleştirmenin yoludur. Artık uygulamalarınızı aramanıza gerek yok. Arka planda simge durumuna küçültülmüş olarak kalır ve etkinleştirildikten sonra başlatıcı çubuğu açılır ve sabitlenmiş tüm uygulamaların listesini gösterir.

Grupları kolayca oluşturun ve istediğiniz gibi özelleştirin. Kısayolları sadece sürükleyip bırakarak gruplar halinde toplayın. Jiggle Modu, simgelerin bir gruptan diğerine taşınmasını kolaylaştırır.

 Dosyalara ve uygulamalara kolaylıkla erişmek için bu uygulama ile dokunmatik ekran simgeleri de elde edersiniz.

 7. Wox

Wox - En İyi Windows Uygulama Başlatıcı
Görüntü Kaynağı: Wox

Fiyat: Bedava

Wox, siz yazarken programlara ve web içeriğine erişmenizi teşvik eden bir Windows uygulama başlatıcısıdır . Masaüstünüze uygun bir tema oluşturun. Temalarınızı seçilen renklere, yazı tiplerine, boyutlara vb. Göre özelleştirin.

Önemli özellikleri arasında hızlı program başlatma, yerel dosyaların ve uygulamaların klavyenizi durdurmadan hızlıca bulunması yer alır. Ek olarak, dosyaları kullanım oranına bağlı olarak otomatik olarak sıralar.

Wiki ve benzeri önceden belirlenmiş anahtar kelimelerle web’e bakın. Günlük yaşamınızda size yardımcı olması için uygulamanın ayarlar bölmesi aracılığıyla kendi web aramalarınızı da dahil edebilirsiniz.

Sadece bununla sınırlı değil, Wox ile bir eklenti de oluşturabilirsiniz. Desteklenen eklentiler Golang, CSharp vb.

8. Keypirinha

Keypirinha - En İyi Uygulama Başlatıcı Programı
Görüntü Kaynağı: gHacks

Fiyat: Bedava

Keypirinha, dosyalar, yer imleri, uygulamalar, kayıt defteri anahtarları, URL’ler, oturumlar vb. Gibi çok sayıda öğeyi hızla bulup başlatan Windows 10 PC’niz için en iyi uygulama başlatıcı programıdır.

Önemli özellikler arasında herhangi bir yapılandırılmış web sitesinde veya çevrimiçi sözlükte bir arama başlatma, dil çevirileri, ortam değişkenlerini arama, kopyalanan bir URL’yi doğrudan başlatma ve çok daha fazlası bulunur.

Ek olarak, bu araç aynı zamanda web sorgularında arama yapma, matematiksel ifadeleri yalnızca klavye ile değerlendirme gibi eylemler gerçekleştirir.

9. Winstep Nexus Dock

Winstep Nexus Dock
Resim Kaynağı: Winstep

Fiyat: Bedava

Winstep Nexus Dock, esasen göz kamaştırıcı görünüme sahip en özellikli uygulama başlatıcısıdır. Kullanım kolaylığı açısından Nexus Dock, kullanımı gerçekten çok basit bir araçtır.

Bu uygulama başlatıcısı, bir dizi özelleştirme seçeneğine eşlik ettiği için sektördeki diğer araçlara kıyasla olağanüstüdür. Mevcut özelleştirme seçeneklerinden biri, dock öğelerinize özel semboller ayarlamaktır.

Görev çubuğunu tamamen Nexus dock ile değiştirebilirsiniz. Dock, canlı simgeleri, animasyonlu simgeleri, arka plan bulanıklığını, widget’leri, özel simgeleri vb. Destekler. Birden çok monitörde çalışabilir.

Nexus Dock, programlar dışında belgeleri ve klasörleri de destekler. Tek yapmanız gereken uygulamaları sabitlemek için sürükleyip bırakmaktır. Winstep Nexus Dock’a ücretsiz olarak erişilebilir, ancak premium sürüm birçok özelliğin kilidini açar.

10. Liste

Listary - Windows için Masaüstü Uygulama Başlatıcı
Resim Kaynağı: Liste

Fiyat: 19.95 $

Windows 10 için başka bir masaüstü uygulama başlatıcısı, bir uygulamayı veya programı başlatmaktan çok daha fazlasını yapan Listary’dir.

Hafif bir arayüze sahip olan bu uygulama, WinRAR, Total Commander, Xplorer2, Directory Opus, vb. Gibi ağır araçlarla rahatça harmanlanır. Bu uygulama ile klasörlere göz atın, doğru dosya adlarını arayın veya Windows’un kısıtlı menülerine bakın.

Ayrıca, belirli bir konuma gitmek için Windows rotasında gezinmeden çalışmaya devam etmek için akıllı bir arama teknolojisi uygular.

11. Keybreeze

Keybreeze - En İyi Uygulama Başlatıcı
Görüntü Kaynağı: Keybreeze

Fiyat: 60 gün boyunca patika, ardından 10 $

Keybreeze, anahtar kelime tabanlı görevleri verimli bir şekilde gerçekleştirir. En sevilen uygulamalar veya URL’ler için özel anahtar sözcükler ayarlamanıza izin veren Windows 10 için en iyi uygulama başlatıcısıdır.

Keybreeze, e-postalar için olağanüstü bir uygulamadır. Yapışkan notlar oluşturabilir ve bir panodaki uzun metin parçalarını çoğaltmanıza izin veren temel içerik uzantıları yapabilirsiniz.

12. Robot Bul ve Çalıştır

Robot Bul ve Çalıştır - En İyi Uygulama Başlatıcıları
Görüntü Kaynağı: Donationcoder

Fiyat: Bedava

Find and Run Robot, Windows 10 için en iyi uygulama başlatıcılar sınıfındaki en güçlü uygulamalardan biridir. Uyarlanabilir arama özellikleri ile uygulamaları hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Uygulamaların daha basit ve daha hızlı arama etkinliği için uygulamayı dilediğiniz gibi özelleştirin. Son derece hızlı olduğunu, birçok eklentiye ve daha birçok inanılmaz özelliğe ve ayara sahip olduğunu hesaba katarsak.

13. Meze

Meze
Görüntü Kaynağı: Tech Yard

Fiyat: Bedava

Windows 10 için açık kaynaklı bir uygulama başlatıcısı, son derece basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Çoğu rampanın aksine, Appetizer, erişmeniz gereken programları manuel olarak girmenizi ister. En sevdiğiniz uygulamalara ve dosyalara erişmek için bazı yararlı özellikler sunar.

14. RK Başlatıcı 

RK Başlatıcı

Fiyat: Bedava

RK Launcher’ı kullanmak, uygulamalarınızın ve programlarınızın en iyilerini ekranda kaydeder. Kullanıcı, uygulama ekranının konumunu RK Launcher aracılığıyla ayarlayabilir. Kullanıcılar seçimlerine göre ekranın herhangi bir yerine yerleştirebilirler. 

Temiz ve basit bir arayüze sahip olmak, çalıştırmayı kolaylaştırır. Bunun dışında, kullanıcı temaları ve reklam özel simgelerini / belgelerini özelleştirebilir. Özelleştirme özgürlüğü veren uygulama, görev çubuğuna harika bir alternatiftir. 

RK Launcher oldukça uzun bir süredir piyasada ve bu nedenle uygulama çeşitli Windows işletim sistemlerini destekliyor. 

Özetleme

Böylece, 14 uygulama başlatıcının her birinin neler yapabileceğinin artık tamamen farkındasınız. Öyleyse, bugün kendinize bir Windows 10 uygulama başlatıcısı edinin ve sisteminizin üretkenliğini artırın.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At