2021 için en ucuz MacBook fırsatları - evham.net | evhamlı blog
Alışveriş Rehberi Bilgisayar

2021 için en ucuz MacBook fırsatları

Apple iPhone’da olduğu gibi, saygıdeğer MacBook , belki de en popüler tek dizüstü bilgisayar olarak pazarında ayakta duruyor. Açıkça Windows PC’ler aslanın payına hakimdir, ancak hiçbir model – Dell XPS veya Microsoft Surface bile – MacBook’larla tamamen aynı ikonik statüye sahip değildir.

MacBook’lar pahalı olabilir, ancak nereye bakacağınızı biliyorsanız, bu MacOS makinelerindeki dizüstü bilgisayar fırsatları her zaman bol miktarda bulunur. Size bir ayak uydurmak için, size bu ay mevcut en iyi ucuz MacBook fırsatlarını sunmak için interneti zaten taradık ve daha fazla Apple pazarlığı için acıkıyorsanız bu iPhone ve iPad fırsatlarına göz atabilirsiniz. .

En iyi MacBook fırsatları

  • MacBook 12 inç (2017, Amazon Yenilendi) – 799 $
  • MacBook Air 13 inç (2017, Amazon Yenilendi) – 685 $
  • MacBook Air 13 inç (2020) – 850 dolar, 950 dolardı
  • MacBook Pro 16 inç (2019) – 2.199 $, 2.399 $ idi
  • MacBook Pro 13 inç Touch Bar’sız (2017, Amazon Yenilendi) – 780 $
  • MacBook Pro 13 inç (2020, Intel Core CPU) – 1.100 $, 1.250 $ idi
  • MacBook Pro 13 inç (2020, M1 CPU) – 1.249 $, 1.299 $ idi
  • MacBook Pro 15 inç (2018, Amazon Yenilendi) – 1.692 ABD Doları

MacBook fırsatları

ucuz macbook fırsatları

Temmuz 2019’da Apple, 12 inçlik MacBook’u web sitesinde ve mağazalarında satmayı bıraktı , ancak yine de üçüncü taraf satıcılardan alabilirsiniz. Bunu tercih etmek için de birçok neden var. Air ile karşılaştırıldığında, yalnızca MacBook’un ekranı daha küçük değil, aynı zamanda son derece ince ve hafif. 2017’den beri güncellenmedi, ancak geniş izleme paneli, kelebek tarzı klavye, Retina ekran ve basitleştirilmiş bağlantı noktası seçimi dahil modern Mac görünümüne sahip. Bir kulaklık jakının yanı sıra, dizüstü bilgisayar yalnızca tek bir Thunderbolt 3 USB-C bağlantı noktasıyla birlikte gelir. Bu, örneğin bir adaptörünüz yoksa kablolu bir fareyi ve gücü aynı anda bağlayamayacağınız anlamına gelir.

2017’deki en son sürüm, çift çekirdekli, yedinci nesil Kaby Lake Intel işlemcilere bir artış yaşadı. MacBook Air gibi, normal bir üretkenlik ve internette gezinme gününü atlatacak kadar hızlı bulduk. 2018 MacBook Air’i çoğu insana tavsiye ederiz, ancak mutlak en küçük, en taşınabilir MacBook’u isteyenler için en iyi seçenek budur.

bunu 512GB SSD ile yakalayın

MacBook Air fırsatları

2018’den önce, MacBook Air uzun yıllardır ciddi bir güncelleme almamıştı. İkonik gümüş görünüm 2012’de devrim niteliğinde olabilir, ancak kalın çerçeveleri ve düşük çözünürlüklü ekranı yıllar içinde modası geçmiş hale geldi. Neyse ki o zamandan beri birkaç revizyon yapıldı, ancak bu makul derecede yeni 2017 modelini, temel günlük ihtiyaçları olan ve bir Profesyonel için para kazanmak istemeyen insanlara tavsiye edebiliriz. Intel Core işlemcisi ve 8 GB RAM, yeni birimlerin yükseltmelerini yapmasa bile 2020’de dişte çok uzun süre hissetmemesini sağlayacak. Aynı zamanda MacBook ekosisteminin en ucuz yoludur ve bu tek başına onu dikkate almaya değer kılar.

Biraz daha eski bir model için pazardaysanız ve yenilenmiş satın almaya istekliyseniz (yeni gibi ve Amazon Yenilendiğinden beri garanti ile destekleniyorsa), biraz para biriktirmek için aşağıdaki 2017 MacBook Air sadece Şu anda 685 $ – bu fiyata değerli bir satın alma.

2019’un ortasında Apple, MacBook Air’e tam bir makyaj yaparak onu MacBook’larının geri kalanıyla hızlandırdı. Bu 2019 ve 2020 revizyonları yeni bir görünüme sahip – daha ince çerçeveler, daha küçük bir kasa, daha yüksek çözünürlüklü ekran, USB-C’nin yanı sıra altın ve uzay grisi gibi yeni renk seçenekleri. Yeni MacBook Air ayrıca, düşük seyahat klavyesi, büyük boyutlu izleme paneli ve Touch ID parmak izi tarayıcı gibi modern Apple dizüstü bilgisayarların bazı temel dayanaklarına sahiptir.

Air, 2020’de yeni 10. nesil Intel Core CPU’ların eklenmesi ve Apple’ın kendi yeni M1 işlemcisinin tanıtımı dahil olmak üzere bazı donanım güncellemelerini gördü . Günlük görevleri yerine getirmekten daha fazlasını bulduk, sadece üzerinde 4K video düzenlemeyi beklemeyin. Tüm MacBook’lar arasında en iyi pil ömrüne sahip ve aynı zamanda şu anda yaklaşık 1.000 $ ‘lık en düşük başlangıç ​​fiyatı ile geliyor.

2020’den itibaren daha yeni MacBook Air’lerden biri için pazardaysanız, şu anda mütevazı ama sadece 850 $ ‘a düşüren normal fiyattan 100 $’ lık bir indirimden yararlanabilirsiniz. Bu anlaşma size 10. nesil Intel Core i3 işlemci, 8 GB RAM ve 128 GB SSD – günlük bir dizüstü bilgisayar için harika özellikler sunar.

MacBook Pro (16 inç) fırsatları

Aylardır söylentiler dolaşıyordu, ancak Apple nihayet Kasım 2019 ortasında 16 inç MacBook Pro’yu tanıttığında hala bir heyecan duygusu vardı. Söylentilere konu olan özelliklerin çoğu – daha yüksek çözünürlüklü ekran, yeni klavye ve Navi grafikler – doğru olduğu kanıtlandı.

Bu, 2016’da yeniden tasarlandığından beri MacBook Pro serisine yapılan en büyük yükseltmedir. Touch Bar ve USB-C bağlantı noktaları gibi MacBook Pro 15’te standart hale gelen özellikleri alır ve yepyeni özellikler ekler. Örneğin, ona herhangi bir dizüstü bilgisayarda bulunan en büyük SSD olan 8 TB SSD verebilirsiniz veya çok miktarda belleğe ihtiyacınız varsa 64 GB RAM seçeneği vardır. Eğer bir profesyonelseniz ve güce ihtiyacınız varsa, 16 inç MacBook Pro almalısınız.

Core i9 MacBook Pro

MacBook Pro (13 inç) fırsatları

Dijital Trendler

Daha güçlü özellikleriyle MacBook Pro , MacBook serisinin zirvesini temsil ediyor . Bunlar, Photoshop veya Lightroom gibi ağır uygulamaları çalıştırmak isteyen insanlar için – hatta sadece kimsenin işi olmadığı gibi çoklu görev yapmak isteyenler için dizüstü bilgisayarlardır. Bununla birlikte, 13 inçlik modellerle ilgili olarak bile bilmeniz gereken birkaç önemli fark vardır.

Apple şimdi Touch Bar’ı tüm son MacBook Pro modellerine ekledi. Touch Bar, işlev tuşlarının yerini alan ve MacOS ve yazılımında gezinmek için özel olarak tasarlanmış ince bir OLED dokunmatik ekrandır – ancak herkes için değil, bu yüzden onsuz bir MacBook Pro tercih ederseniz, o zaman siz ‘ 2017 veya daha eski bir son nesil modeli seçmemiz gerekecek.

Şu anda, bu yenilenmiş 13 inçlik Touch Bar olmayan MacBook Pro’ya 2017’den itibaren yenilenmiş durumda puan verebilirsiniz. 780 $ karşılığında bir Intel Core i5 işlemci, 8 GB bellek, 256 GB SSD ve iki Thunderbolt 3 bağlantı noktası elde edersiniz. Touch Bar olmadan gidip kendinize biraz para biriktirmek istiyorsanız bu harika bir şey.

Apple, 2019’da 13 inç MacBook Pro’yu, hem temel saate hem de Turbo Boost hızlarına hafif hız darbeleriyle en yeni nesil Intel işlemcilerle gelecek şekilde güncelledi. Şu anda piyasada olan MacBook Pro 16 ile, son nesil ve daha küçük boyutlu MacBook Pro modellerinin fiyatları düştü.

Şimdi 2020’nin başlarından itibaren Touch Bar ile tamamlanmış 13 inç MacBook Pro’da yüzlerce tasarruf edebilirsiniz, bu iyi tasarlanmış birimi 150 $ ‘lık bir indirimle satın alarak fiyatı 1.100 $’ a düşürebilirsiniz. Bu size dört çekirdekli bir Intel i5 işlemci, 8 GB RAM ve 256B SSD verir. M1 yongalı yeni 2020 MacBook Pro piyasaya sürüldü ve göründükleri gibi herhangi bir değerli indirimi yayınlayacağız, ancak bir anlaşma istiyorsanız, bu hala mükemmel Intel Core modelini satın almak şu anda tasarruf etmenin en kesin yoludur. .

13 inç MacBook Pro’ya 2020 için birkaç yenileme verildi. Yenilikçi olmasına rağmen, Apple tam olarak tekerleği yeniden icat etmekle tanınan bir şirket değil – genellikle bulduğunda iyi bir tasarıma bağlı kalıyor – ve ilk 2020 13- inç MacBook Pro güncellemesi, bu kuralın bir istisnası değildi ve önceki modellere (eski çerçeveler ve tümü) çok benzer bir genel estetik ve kaputun altında bazı mütevazı donanım güncellemeleri içeriyordu. Önemli bir yükseltme, harika olan yeni Magic Keyboard’dur. Rahat, sessiz ve hatta bu sefer uygun bir kaçış anahtarı bile var. Ancak ikinci güncelleme, Apple’ın fantastik yeni M1 CPU’sunu seriye ekledi.

Bu model, sekiz çekirdekli M1 CPU’yu, 8GB RAM ve hızlı 256GB SSD ile birlikte paketleyerek, günlük bir dizüstü bilgisayar için oldukça ideal özellikleri, Pro serisi ile tipik olarak ilişkilendireceğiniz türden bir kaliteyle eşleştirir. 59 dolarlık bir indirim, yeni 2020 13 inç MacBook Pro’yu şu anda sadece 1.249 dolara alabileceğiniz anlamına gelir; bu, bu yeni model için şimdiye kadar gördüğümüz en iyi fiyattır.

MacBook Pro (15 inç) fırsatları

MacBook Pro 15

Artık 16 inç MacBook Pro, 15 inçlik kardeşini geride bırakmaya başladığına göre, perakendeciler stoklarını satarken MacBook Pro 15 için bazı anlaşmaların göründüğünü görüyoruz. Bu harika bir haber, çünkü güç ve taşınabilirlik konusunda iyi bir yardım istiyorsanız bu hala mükemmel bir dizüstü bilgisayardır. 15 inç MacBook Pro yalnızca en hızlı işlemcilere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda ayrık grafiklere de sahiptir. Sekiz çekirdekli Core i9 işlemciyi ve bir AMD Vega 20 GPU’yu eşleştirebilirsiniz, bu da yüksek çözünürlüklü video görüntülemelerini ve grafik modellemeyi kolaylıkla gerçekleştirebilir. 15 inç MacBook Pro’nun tüm sürümleri ayrıca Touch Bar ve dört Thunderbolt 3 USB-C bağlantı noktasıyla birlikte gelir.

Mayıs 2019’da yeni işlemciler ve ince ayarlı bir klavye ile güncellendi. 2019 modeli şimdi ciddi bir güç kuyruklu sekiz çekirdekli Çekirdek i9 (ilk kez sekiz çekirdekli çipleri 15 inç Pro getirilen) dokuzuncu nesil işlemciler ile birlikte gelir. Ve aşağıda bulduğumuz mantar da dahil olmak üzere anlaşmalar en son sürüm için devam ediyor.

15 inç MacBook Pro’nun fiyatı normalde onu zor bir satış yapıyor, bu nedenle iyi bir anlaşma her zaman memnuniyetle karşılanıyor. Bununla birlikte, Amazon, orijinal MSRP’sinden önemli bir indirim için Yenilenmiş (yeni gibi) durumda kalan son 2018 birimlerinden birine sahiptir ve bu da onu 1.692 $ ‘a düşürür. Bu konfigürasyonla ne elde edersiniz? Güçlü bir Intel Core i7 işlemci, 16 GB bellek, 512 GB SSD ve bir Radeon Pro 555X ayrık grafik kartı. Son nesil bir model olabilir, ancak listemizdeki en güçlü seçimlerden biridir.

Daha fazla teknoloji teklifi mi arıyorsunuz ? Seçilmiş fırsatlar sayfamızda dizüstü bilgisayar fırsatları , iPad fırsatları , Chromebook fırsatları ve çok daha fazlasını bulun .

Okurlarımızın kaliteli ürün ve hizmetlerle ilgili en iyi fırsatları bulmalarına yardımcı olmak için çabalıyoruz ve kapsadığımız konuları dikkatli ve bağımsız bir şekilde seçiyoruz. Bu gönderideki ürünlerin ve fırsatların fiyatları, ayrıntıları ve kullanılabilirliği herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Satın almadan önce hala yürürlükte olup olmadıklarını kontrol ettiğinizden emin olun.

Digital Trends, okuyucularımız için yaptığımız işi destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At