Windows ve Mac için En İyi Ücretsiz Karaoke Programları - evham.net | evhamlı blog
Windows Program

Windows ve Mac için En İyi Ücretsiz Karaoke Programları

Karaoke yazılımı ayrı Sevdiğiniz şarkıların her birinin sözleri bulmaya uğraşmadan şarkı tutmak için en iyi yoldur. Bu makalede bahsedilen her Karaoke programı, şarkı sözlerini müzikle eşzamanlı olarak yansıtma yeteneğine sahiptir.

Karaoke, büyük bir makineden başka bir şey olmadığı 1970 yılından beri kullanılmaktadır. Yıllar içinde Karaoke, barlar ve barlar kültürü ile popüler hale geldi. Bunu, modern Karaoke uygulamalarının tanıtımıyla birlikte gelen büyük bir yenileme izledi .

Bu yazıda, şarkıyı daha iyi icra etmenize yardımcı olabilecek Windows ve Mac için en iyi Karaoke uygulamalarından bazılarını tartışıyoruz .

En İyi Ücretsiz Karaoke Yazılımı 2021 (Windows ve Mac):

Aşağıda, 2021’de denemeniz gereken Windows ve Mac için en popüler ve ücretsiz Karaoke uygulamalarından bazıları verilmiştir.

1. Kanto Karaoke

Kanto Karaoke

Kar, MP3 veya başka herhangi bir Kanto Karaoke ile hemen hemen her medya dosyasını oynatabilirsiniz. Şarkı söyleme deneyiminizi zenginleştirmek için birçok farklı özelliğe sahiptir. Hem Windows hem de Mac’te çalışır.

Bu ücretsiz Karaoke uygulaması , cihazınızı gerçek bir Karaoke çalma platformuna dönüştürebilen muazzam bir ses kalitesine sahip en iyi mikrofon ayarlarından bazılarını sunar. Lirik görünürlük dışında, Kanto Karaoke ile her zaman istediğiniz zaman canlı moda geçebilirsiniz. 

Şarkının perdesini veya temposunu değiştirmekten solma efektini eklemeye kadar size yardımcı olabilecek birçok özellik vardır. Her zaman arka plan puanlarının bir listesini oluşturabilirsiniz. Kanto Karaoke programında alkışlama ve alay etme efektleri de mevcuttur.

 

2. PC DJ Karaoki

PC DJ Karaoki - En İyi Ücretsiz Karaoke Yazılımı

Kullanımı kolay, birçok özelliğe sahip olan PC DJ Karaoki, sizin için en iyi ücretsiz Karaoke yazılımıdır . Gece boyunca parti yapmanıza yardımcı olabilecek Karaoke uygulamalarından birini arıyorsanız, PC DJ Karaoki’yi seçebilirsiniz. Yalnızca Windows’ta çalışır.

Karaoke şarkıları eklemekten çalma seçeneklerini düzenlemeye kadar çok sayıda özellik kullanışlıdır. Size çalınan tüm şarkıların geçmişini sunar, şarkıcı rotasyonları, renkli ekran ve renk seçimi yapılandırması, kilit ekranı ve sürükle ve bırak özellikleriyle yardımcı olur.

3. Siglos Karaoke Uzmanı

Siglos Karaoke Profesyonel

Power Karaoke, Siglos Karaoke profesyonel uygulamasını destekleyen bir web sitesidir . Bu uygulama öncelikle Windows için tasarlanmıştır.

MIDI, MP3G, BIN ve diğerleri gibi bazı ana formatları destekler. Karaoke uygulaması kendi çalma listelerinizi oluşturmanıza ve tempoyu, perdeyi, geçmişi, şarkı sözlerini ve diğer birçok işlevi düzenlemenize yardımcı olur. Bu Karaoke yazılımı, esas olarak ticari kulüpler ve barlar için kullanıldığında en iyisidir.

4. Kara Eğlenceli Oyuncu

Kara Fun Player - En İyi Karaoke Yazılımı

Kara Fun Player, ücretsiz, kullanımı kolay bir Karaoke programı olduğu için son derece popülerdir.

KaraFun’da oldukça etkileşimli bir depolama tarafından desteklenen yaklaşık 280.000 şarkıdan oluşan bir koleksiyon var. Uygulama, bir favori listesi oluşturmayı, şarkı geçmişi özelliğini, çift görüntüleme ekranını, rahatça özelleştirilebilen tuşları destekler. Kara Fun Player, CD + G, MPEG, MID, KAR ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli formatları destekler.

5. iStar Karaoke

Ben yıldız

Mac için en iyi ücretsiz Karaoke yazılımlarından biri olan iStar, farklı türde müzik dosyalarını büyük bir kolaylıkla çalıştırmak için güçlü yeteneklere sahiptir. Yalnızca müzik çalardan müzik aktaramazsınız ; ancak seçiminize göre çalma listeleri de oluşturabilirsiniz.

Ayrıca herhangi bir kısıtlama olmaksızın farklı kaynaklardan multimedya dosyalarını içe aktarma seçeneğiniz de vardır. iStar, kaçırmak istemeyeceğiniz kullanıcı dostu Karaoke araçlarından biridir.

6. Just Karaoke 2.0

Sadece Karaoke 2

Just Karaoke hem Windows hem de Mac’te çalışır ve PC için çok basit, kullanıcı dostu bir Karaoke programıdır. En sevdiğiniz şarkıların bir listesini oluşturmanıza, şarkıcının geçmişine bakmanıza yardımcı olur ve size neredeyse 7000 şarkıdan oluşan bir şarkı listesi sunar.

Uygulamanın hızlı bir arama seçeneği vardır ve ayrıca şarkı söyleme deneyiminize çok iyi fayda sağlayan birçok ses efekti ve özellik sunar. Tamamen ücretsiz bir uygulama ve üzerinde uzun süredir olan bazı kullanıcılar, onu şarkı söylemek için harika bir araç buluyor.

7. Winamp Karaoke

Winamp için CDG eklentisi

Diğer Karaoke yazılımlarından farklı olarak , CDG eklentisi Windows, Winamp için bir eklenti uygulaması olarak çalışır. Winamp, müzik çaları sağlar ve eklenti uygulamasının Karaoke özelliklerini başka herhangi bir uygulama eklemeye gerek kalmadan kullanmanıza yardımcı olur. 

Yalnızca Windows için tasarlandı, yapmanız gereken tek şey CDG (mp3 + g) dosyalarınızı müzik dosyanızla birlikte yerleştirmektir ve daha fazla bilgi için bir ekran penceresi açılacaktır. Winamp uygulamasında rahatça saklanabilecek uygun bir müzik dosyası oluşturabilirsiniz. Bu eklenti, Winamp uygulamasının bir başka ek avantajı olarak ortaya çıkıyor.

8. Uyan

Walaoke - En İyi Ücretsiz Karaoke Yazılımı

Bu ücretsiz Karaoke uygulamasıyla AVI, DAT, VOB, MPG, FLV, WMV, MKV’den başlayan dosya formatlarından herhangi birini hemen oynatabilirsiniz . MP3 + CDG, MP3 + LRC, MP3 + XML dosya kombinasyonları Karaoke uygulamasında kolayca oynatılabilir.

Bu uygulama ile her türlü müzik dosyası çalınabilir ve diğer listeleri normal şekilde çalmak için istenen listeyi açıp kapatabilen bir şarkı listesine sahiptir. Genellikle erkek, kadın ve düet şarkıları için farklı renkli bir söz desteklenir. Yalnızca Windows’ta çalışır ve şarkılarınız için kullanıcı dostu bir arayüze sahip, kullanımı tamamen ücretsiz bir araçtır.

9. QMIDI

QMIDI - Mac İçin En İyi Ücretsiz Karaoke Yazılımı

QMIDI, şüphesiz Mac kullanıcıları için en iyi Karaoke oyuncularından biridir . İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde sevdiğiniz parçalar için akorları ve metinleri onunla düzenleyebilirsiniz. QMIDI V2.0 yazılımı ile en sevdiğiniz şarkıları sırayla çalabilirsiniz. 

Şarkıların temposunu değiştirebilir ve kontrol edebilir, ayrıca playback ve diğer düğmeleri rahatça değiştirebilirsiniz. Kolay metin ve akor koordinasyonu ve senkronizasyonları sağlar. Gerçek zamanlı olarak perde kaymalarını sağlayabilir ve uygulama Karaoke’nin ikinci bir monitörde görüntülenmesini bile kolaylaştırır.

10. OkeOke

Oke Oke - Windows İçin En İyi Karaoke Yazılımı

Oke Oke, mükemmel medya oynatma özellikleriyle birlikte gelen başka bir ücretsiz Karaoke yazılımıdır . Dosya yönetimi özelliklerini barındırır ve ayrıca kullanıcıların dosyaları kaydetmesine ve paylaşmasına izin verir.

Bir şarkıyı kaydettikten sonra, onu başkalarıyla paylaşmak için çevrimiçi hesap klasörlerinden birine MP3 dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Şarkı adını veya dosya adını hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için Google tarzı bir arama motoruna izin verir.

11. Karaoke Oyuncu

Karaoke Oyuncusu

Karaoke Player, Windows PC için başka bir güçlü Karaoke yazılımıdır . Arayüz o kadar kullanıcı dostu olmasa da, uygulama çok fazla güçlük çekmeden kullanılabilir. Ses üretimi oldukça iyi ve şarkı sözleri müzikle uyumlu ve ekranla senkronize oluyor.

MIDI ve Kar üzerinde çalışan kendi şarkı kataloğunuzu her zaman oluşturabilirsiniz. Ücretsizdir ve Windows, XP ve Vista’da çalışır.

12. TunePrompter

Tuneprompter - En İyi Karaoke Uygulamaları

TunePrompter, hem Windows hem de Mac’te çalışabilen bir Karaoke programıdır . Kullanımı son derece kolay bir platformdur ve senkronizasyon kesinlikle kolay bir süreçtir. MP3 formatındaki dosyaları destekler. Şarkı sözlerini kendi başına arar.

TunePromoter , öncelikli olarak Griffin teknolojileri iKaraoke donanımını desteklemek için tasarlandı, ancak bu kullanımdan kaldırıldı, ancak yine de devam edebilir ve kendi video dosyalarınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, bunları iPad, iPhone, Apple TV ve QuickTime’a aktarabilir, böylece sonuçları istediğiniz zaman istediğiniz yerde diskinize yazabilirsiniz.

13. ARIA Karaoke

ARYA

ARIA’yı yalnızca iOS platformunda (3.1 veya üzeri) kullanabilirsiniz. DJ modunda veya çizik modunda çalabilirsiniz. ARIA, şarkı sözlerini ekranınızda kolaylıkla görüntüleyen en kolay kullanımlı uygulamadır. Büyük bir müzik kütüphanesine sahiptir. 

Ayrıca uygulamayı altı aile üyeniz arasında paylaşabilirsiniz. İki monitörde kullanılabilir. En güzel düzenleme özelliklerinden bazılarına sahiptir ve seçeneklerinin birçoğu oldukça iyidir.

14. KMid v2.4.0

KMid - Karaoke Yazılımı

KMID, medya ve Karaoke dosyalarını rahatça oynatmanıza izin veren PC için başka bir etkili Karaoke programıdır . Çaldığınız müzik dosyalarının temposunu, perdesini ve sesini rahatça değiştirebilir. İhtiyaçlarınıza göre karakter konfigürasyonlarını, yazı tipini ve ayrıca şarkı sözü rengini kodlayabilirsiniz.

Piyano (bir Pianola) ve diğer birçok enstrümanın grafik oynatıcıları da KMid v2.4.0 ile kullanılabilir. 

Enstrüman seçiciler ve ayrıca çeşitli yazılım sentezleyicileri ile birlikte size bir ortam metronomu sağlar.

15. KJams

KJams - En İyi Ücretsiz Karaoke Yazılımı

KJams, Mac’te kullanılabilen ve pek çok yönden iTunes’a benzeyen bir Karaoke programıdır . Bu uygulamada sesinizde değişiklik yapan birçok yönetim aracı vardır. Gösteri sırasında oynatma listesini ekleyin ve dosya kendi kendine çalışmaya başlayacaktır.

Çift pencere modu, şarkı sözlerinin başka bir pencerede açılmasına izin verir, böylece şarkıyı söylerken sözlere kolayca başvurabilirsiniz. KJams ticari bir kullanıma sahiptir ve en çok barlarda, kulüplerde ve diskoteklerde kullanılır. CDG, MKV, MP4, FLV, ASF, VOB ve RMVB’den başlayarak tüm ana müzik dosya formatlarını destekler. Şarkıları entelektüel yazım seçimi moduna göre seçebilirsiniz.

16. Karaoke 5

Karaoke 5

Bu kullanımı kolay Karaoke aracı Windows ve Mac’te çalışır . Farklı dosya formatlarında saklanan şarkıları saklayabilir ve kullanabilirsiniz. İnanılmaz bir eşzamanlayıcıdır ve şarkı sözleri iyi bir şekilde eşzamanlanmıştır. Anlık mesajlaşma yardımıyla birkaç mesajın aktarılmasına yardımcı olabilir ve video dosyaları, jingle’lar, alkışlar göndermeye yardımcı olur ve ayrıca bir dizi ekolayzer sağlar.

MIDI, MP3, K5 ve MP4 dosyaları oluşturabilir. Mix Controls kullanarak şarkıları karıştırmanıza ve eşleştirmenize yardımcı olur, hızlı veritabanı aramalarında size yardımcı olur, müzikal karaoke tabanlarında oldukça hızlı bir şekilde arama yapar ve şarkılar da göz açıp kapayıncaya kadar yapılır.

17. Selectatrack Brülör

Selectatrack Burner - Windows Karaoke Yazılımı

Selectatrack yazıcı yardımıyla zahmetsizce MP3 + G dosyalarıyla CDG karaoke diskleri oluşturabilirsiniz .. Çok büyük bir müzik kütüphanesi var ve bu yazılım sadece Windows Vista / 7/8/10 ile çalışıyor.

Daha güzel müzik yapmak ve şarkılarınızı daha verimli bir şekilde söylemek için birçok müzik ve diğer seçenekler arasında geçiş yapabilirsiniz. Bu ücretsiz Karaoke uygulaması , sentezleyiciler, ekolayzırlar ve çok daha fazlasını içeren çok daha fazla seçenek sunar.

18. Smule

Smule - En İyi Ücretsiz Karaoke Yazılımı

Smule ile sadece şarkı söylemekle kalmaz, istediğiniz müziği de yapabilirsiniz. Uygun müzik ve şarkı sözlerine sahip birçok ücretsiz şarkı var. Adım düzeltmeleri yapabilir, müzik videoları oluşturabilir ve istediğiniz kadar görsel efekt ekleyebilirsiniz.

Bu uygulama, videolarınıza profesyonel bir dokunuş katan birkaç filtre eklemenize yardımcı olur. Bu karaoke platformuna her gün şarkılar eklenir.

19. Her Yerde Karaoke

Her Yerde Karaoke

Karaoke Anywhere uygulaması, büyük bir kitaplıktaki ücretsiz şarkılardan yararlanmanıza yardımcı olur ve ayrıca performansınızı Twitter, Facebook ve iTunes üzerinden kaydeder, karıştırır ve paylaşır. Bir Karaoke gecesi düzenleyin ve istediğiniz yerde MP3 + G formatını oynatın . Dosyalarınızı sisteminizden veya iPad’inizden bu uygulamaya kolayca yükleyebilir ve arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz.

20.  Bir Karaoke

Bir Karaoke

Şarkı söylemeyi sever misin? Duygularınızı ifade edebileceğiniz bir yol mu arıyorsunuz? Wo-oh! Doğru yere geldiniz, işte size çok yardımcı olabilecek en iyi ücretsiz karaoke uygulamalarından biri. Tek Karaoke, Windows kullanıcılarının duygularını paylaşmaları için kesinlikle ücretsiz bir araç. 

Tek eksiklik, Mac kullanıcıları için mevcut olmamasıdır. Ve pastanın üzerine krema, klavyeler, fareler vb. Tüm kablosuz veya kablolu donanımlarla erişilebilir. Artı, daha fazla takipçi edinmenize yardımcı olur, bunun için sadece videonuzu yapıp yüklemeniz gerekir. Karaoke One ağında. Bir sonraki Shawn Mendes ve Lady Gaga olmak ister misiniz? O halde hemen Karaoke One’ı deneyin! 

21.  Lyrx

Lyrx

Windows ve Mac için bir sonraki en iyi ücretsiz karaoke yazılımı Lyrx’tir. Yüksek kaliteli karaoke dosya türlerini destekler, ayrıca iTunes çalma listenizi otomatik olarak içe aktarır. Müziğe güzel bir dokunuş katan filtreleri ve efektleri var. Kulağa harika gelmiyor mu? Temel olarak Lyrx, günümüzün ihtiyaçlarını karşılamayı vaat eden yepyeni bir karaoke yazılımıdır. 

Dahası, şarkıda yeni değişiklikler yapmanıza yardımcı olan yerleşik bir Anahtar Tanıyıcı ile birlikte gelir. Ayrıca, her tür Zip formatıyla uyumludur. Peki ne arıyorsunuz, bu yazılımı indirin ve şarkı söyleme yolculuğunuza başlayın! 

Son Düşünceler

Birisi olma veya bir şey yapma arzularımız çoğu zaman zararsız ve birçok yönden faydalı olan bir itme gerektirir. Windows ve Mac için bu 21 ücretsiz Karaoke uygulaması , şarkıcıların hayatını iyileştirebilecek, hayalperestlerin vizyonunu genişletebilecek ve gün geçtikçe sarkan ve geceleri bir şarkı söylemek isteyenlerin yüzüne bir gülümseme getirebilecek roller oynar. Onlara bir bakın, çoğu zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uyacaktır.

Bu Karaoke yazılımlarından birini cihazınıza ekleyin ve anı yaşamanın acısını bir an için unutun.

Öneriler ve girdiler memnuniyetle karşılanır, lütfen bunları bizim için aşağıya bırakın.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At