en iyi iPhone oyunları (Ocak 2021) - evham.net | evhamlı blog
Cep Telefonu İOS Mobil

en iyi iPhone oyunları (Ocak 2021)

Dünya tekrar soğurken, dondurucu karanlığa girmek için çok az neden var. Peki, neden zaman uzakta iPhone iyi bir oyun ile değil mi? Sonuçta, yeni bir konsol pahalı, ve telefonunuz orada, sadece sizi bekliyor.

Oyun telefonları buhar toplarken, bir mobil oyun iseniz iPhone daha satın almak için daha iyi bir telefon var. Apple App Store’da bir milyondan fazla iPhone uygulaması bulunan iPhone’daki oyun seçenekleri neredeyse sınırsız. Ama en iyi iPhone oyunları bulmak her zaman kolay değildir. Apple’ın büyük kütüphanede her oyun 1 $ değerinde – ya da zaman, bu konuda.

Neyse ki sizin için, size en iyi iPhone oyunlarından bazılarını sunmak için ağır başlıklar denizinde sıralamanın yükünü üstlendik. Yani, rahat bir bilinmez veya biraz daha destansı bir şey arıyorsanız, iOS cihazınızda bulacaksınız en iyi oyunlar listemize bir göz atın.

Apple’ın oyun kütüphanesiaboneleri – biz üyelik fiyatını haklı çıkarmak için yeterli taşlar içerdiğini düşünüyorum – en iyi Apple Arcade oyunlarıbizim alır kontrol etmelisiniz. Daha fazla fikir için, en iyi Android oyunlarıgöz atın, bunların çoğu iPhone için de kullanılabilir çünkü. Ve bu ekranı kapatmak istiyorsanız, en iyi masa oyunları hoş bir alternatif sunabilir.

League of Legends: Wild Rift

League of Legends dünyanın en büyük oyunlarından biridir ve artık iPhone’unuzda oynayabilirsiniz. Daha önce LoL oynadıysanız, ne beklemeniz gerektiğini biliyorsunuz — şampiyonunuzu seçin ve haritayı yukarı ve rakibinizin tabanına itmek için beşe beş lik bir savaşta diğer dört oyuncudan oluşan takımınıza katılın. Bu basit bir formül, ama mobil online savaş arenası (MOBA) da kurnazca derin, ve hiç zaman seçtiğiniz şampiyon için taktik arıyor olacak. Oynamak ücretsizdir, bu yüzden şampiyonların hiçbirine erişmek için para ödemenize gerek yoktur. Bunun yerine, oyunu oynayarak zaman içinde onları kilidini açabilir.

 

Orwell Hayvan Çiftliği ($4)

Bu, App Store’da “Games” altında görülmesi gereken garip bir şey ama şaşırtıcı derecede iyi. George Orwell’in klasik masalı Animal Farm bir oyun ortamına dönüşüyor ve şimdi Orwell’in Sovyetler Birliği’ndeki yolsuzluk ve totaliterlik eleştirisini oynayabilirsiniz. Tamam, bu yüzden interaktif bir deneyim daha bir oyun daha az, gerçekten, ama burada zevk için çok şey var, ve 4 $ fiyat etiketi giriş için bir engel biraz iken, eğer bu kitap okuma alternatif olarak düşünüyorsanız, bu hiç de kötü bir fiyat değildir.

 

Satranç — Oyna & Öğren

Her zaman daha fazla satranç oynamak istedim ama etrafında oldukça korkutucu bir atmosfer tarafından kapalı koymak oldum, o zaman Satranç vermek – Öğrenin & Bir deneyin oynayın. Bu karşı oynamak için rakipler büyük bir aralığı vardır, hem insan hem de yapay zeka (A.I.), ve bir bilgisayar kontrollü rakip seçerseniz, o zaman kolay bir rakip (eğer sadece başlıyorsanız), adaptif bir rakip (denemek ve bir meydan okuma vermek için zorluk değişecek) ya da bir büyük usta (eğer beceri germek için arıyorsanız) almak için emin olabilirsiniz. Ücretsiz olarak oynayabilirsiniz, ancak diğer bonuslar arasında sınırsız bulmaca, daha fazla ders ve oyun analizi sunan farklı üyelik kademeleriiçin ödeme yapabilirsiniz.

 

Runeterra Efsaneleri

Her oyun bu gün bir ticaret kartı oyun spin-off olması gibi görünüyor – ama runeterra Legendskadar iyi olsa da, biz şikayet gitmiyoruz. League of Legendsdünyasında ayarlayın, Legends of Runeterra diğer oyuncular savaş gibi, hem klasik LoL şampiyonları ve yeni karakterler toplamak vardır. Diğer tahsil kart oyunlarının aksine, rakibinizin oyununu kendi oyuna karşı koyabilmenizi sağlayan dinamik oyun oynamaüzerinde yoğun bir vurgu vardır, bu nedenle sadece arkanıza yaslanıp başka birinin sırasını aldığını izlemiyordunuz. Türün diğer birçok oyun gibi, koleksiyonunuzu artırmak için ödeme yapabilir veya oynarken kart kazanabilirsiniz.

 

Metro Sörfçüleri

Sonsuz koşucu iOS’un en eski türlerinden biridir ve Subway Surfers türlerin en rahat ve eğlenceli deneyimini (veya yeniden deneyimleme) en iyi yoludur. Öncül basittir – metro boyunca koşmak, arabalar arasında atlamak, para toplamak ve düşmemek. Son güncelleme oyuna Seattle eklendi, serin bir yeni karakter ile birlikte, Andy. Basit ama yine de çok eğlenceli.

 

Mürekkep A.Ş.

Bir dövme sanatçısı olmak için özel bir beceri seti gerekir, ama mürekkep Inc çok değil. Müşterinizin istenen dövmeleri doldurun ve bekleyen cilde dövme potansiyel şablonlar yüzlerce, işinizi büyümek. Kesinlikle kalbinde bir chill oyun – her dövme şablonlu olmuştur ve işinizi sadece çizgiler arasında renk ve bunu berbat etmeyin emin olun. Yani gerçekten, bu bir boya-by-numaraları simülatörü, ama eğer bu konuda bir sakınca sıyrık, o zaman bu seveceksiniz.

 

Genshin Etkisi

Dünyayı kasıp kalarak “gacha” türünü geniş bir kitleye tanıtan 2020’nin beklenmedik hiti. Aslında bir açık dünya, free-exploration aksiyon oyunu Legend of Zeldaile aynı ven: Breath of the Wild , Genshin Impact açılabilir karakterler, sihirli güçler geniş bir yelpazede ve daha kalabalık bir dünya büyük bir liste ekler. Tırmanmak, mücadele ve oyunun derin RPG elemanları içine atılmak ve daha ilgi çekici hikaye olarak büyük harita boyunca yolunuzu kayma. Bu Vahşi kopya hiçbir Nefes Genshin Impact kendi başına meşru büyük bir oyun olarak düşünülebilir hak ediyor, ve iPhone oynayabilirsiniz.

 

Roma: Toplam Savaş ($10)

Tüm zamanların en büyük PC oyunlarından biri ve popüler bir İngiliz TV şovuarkasındaki motor , bu Roma deli görünüyor: Total War iPhone oynamak için kullanılabilir – ama öyle. Bu hatırlayabileceğiniz aynı oyun değil, tabii ki, ve UI ve kontroller daha küçük bir ekranda düzgün çalışmasına izin vermek için adapte edilmiştir, ve bazı korku ile doldurmak olsa da, izin vermeyin. Üstesinden gelmek için küçük bir öğrenme eğrisi olsa da, bir kez alışmak için hızlı ve kullanımı kolaydır. Roma’nın yükselişi sırasında birçok farklı uygarlıklardan herhangi biri olarak oynayın ve onları büyüklüğe götür. Roma’nın izinden mi gideceksin yoksa tarihi önemli ölçüde değiştirecek misin? Bu 10 $ maliyeti, ama strateji oyunları seviyorsanız, iyi yatırım değer.

 

Gwent: Witcher Kart Oyunu

Eğer Witcher 3kilitli sayısız saat geçirdiyseniz, o zaman da bağımlılık Gwent yan oyun içine olması gerekenden çok daha uzun battı muhtemeldir. Eh, Gwent şimdi iPhone için bağımsız bir oyun olarak kullanılabilir. En sevdiğiniz Witcher kahramanları toplamak ve bilgisayar, ya da diğer oyuncular ile savaş. Temel oyun indirmek için ücretsiz, ancak ek kart paketleri satın almak istiyorsanız ödemek zorunda kalacak.

 

Aramızda!

Birkaç ayda bir, interneti ateşe veren bir anın oyunu elde ediyoruz. Aramızda! sıkıca oyun listesinde yer almaktadır. Iyi sevilen Werewolf / Mafya formatına dayalı basit bir oyun kültürel bir simge haline gelmiştir ve neden görmek kolaydır. Oyun bir uzay gemisi üzerinde dört ila 10 oyuncu görür, birlikte uzay boşluğunda çalışan tutmak için çalışıyor. Ama herkes göründüğü gibi değil, ve bu oyuncuların belirli bir sayı aslında Sahtekarlar, orada gemi sabote etmek ve olabildiğince çok oyuncu öldürmek yerleştirilir. Kimse kime güvenebileceğini bilemezken, sahtekarın kim olduğunu anlayabilir misin? Entrika en iyi, Aramızda! özellikleri Android, iOS ve PC arasında çapraz ve internet veya yerel olarak oynayabilirsiniz.

 

Kurşun Yankısı

Bullet Echo karanlıkta oynadığınız oyuncuya karşı oyuncu taktik atıcıdır. Tek görmen gereken güvenilir el fenerin, silahının önüne bağlı, ve senin işin arenada gizlice dolaşıp rakip takım üyelerini yok etmek. Görme yeteneğiniz el fenerinin ışınıyla sınırlı olabilir, ancak işitme duyunuz değil — düşmanlarınız ayak sesleri ve silah sesleri ile kendilerini ele verecekler, bu yüzden onları bulmak için tüm araçları kullandığınızdan emin olun. Arkadaşlarınızla oynayabilir veya bir oyuna bırakın ve kilidini açmak için benzersiz yetenekleri olan kahramanlar bir dizi vardır.

 

Yayın Bakanlığı

Prince of Persia ve Oddworld: Abe’s ExoddusBakanlığı Yayın gibi klasik maceralar damarbir oyun Duvar tarafından ailesinden ayrılmış bir adamın ayakkabı içine düşer. Ailesine geri dönmek için, o Wall Show, yarışmacılar özgürlük için rekabet bir devlet sponsorluğunda TV programı almak için kabul eder. Ama bu söz kağıt üzerinde göründüğü gibi mi? Atlamak, tırmanmak ve gerçeği bulmak için bizim kahramanı ile çeşitli düzeylerde ve tehlikeli bulmacalar ile salıncak.

 

Havda Yankıları

EVE Online dünyanın en büyük ve en ilgi çekici MMOs biridir, ve şimdi nihayet akıllı telefonunuzda benzer bir oyun oynayabilirsiniz. EVE Echoes PC MMORPG şaşırtıcı kılan bir sürü getiriyor – açık uçlu oyuncu etkileşimleri, beceri ağaçları, ve risk muazzam miktarda – ve iPhone içine nakli. İster madencilik, ticaret veya korsan avlamak olsun, ister korsanlar avlamak olsun, EVE kariyerinize istediğiniz gibi başlayın ve diğer oyuncularla birlikte Şirketler’e ve galaksiyi etkileyen İttifaklara bir araya getirerek yukarı doğru çalışın. Büyük PVP filo savaşlarına katıl ve New Eden’ın geçmişine damgasını kadar bırak. EVE Echoes ana EVE Online oyun tamamen ayrı bir paralel evrende yer alır, böylece kendi powerbase oluşturmak için yıl vardı PC oyuncuları içine çarpma konusunda endişelenmenize gerek yok.

 

Sims Mobil

Bu oldukça kendini açıklayıcı – bu Sims ve mobil’s. Eğer uzun soluklu yaşam simülatörü hayranı iseniz, o zaman zaten bu oyuna daldı ve tüm düzeyleri dışında heck oynadı muhtemeldir. Herkes için, Sims Mobile bölünmüş saniye refleksleri gerek hakkında çok fazla endişelenmeden içine zaman lavabo bir soğutulmuş ve eğlenceli mobil oyun. Oynamak ücretsizdir, ancak oyun içi mağazada bir dizi mikro işlem olduğunu unutmayın.

 

Brawlhalla

Açıklamasına göre, Brawlhalla bir “platform dövüş oyunu,”dürüst olursak, hiç de bir açıklama değil. Bize göre oldukça güçlü bir Smash Bros. klonu. Bir karakter seçin ve hedef sahneden tekmelenecek son olmak olduğu 2D tarzı bir kavgada en fazla yedi oyuncu kontrollü karakter almak. Bu çok eğlenceli, ve başlangıçta göründüğü kadar korkutucu değil.

 

F1 Yöneticisi

Formula 1 Dünya Şampiyonası çevredeki en büyük yarış sendikalarından biridir ve bu güçlü makinelerden birinin direksiyonuna alma şansı elde eyleseniz de, F1 Manager kendi takımınızı yönetmenize olanak tanır. Bir pit stop stratejisi oluşturun, tüm dışarı çıkmak ya da son turda kurşun gizlice karar ve işe ve seviye-up gerçek hayatta F1 sürücüleri. Harika görünüyor ve mükemmel çalış – ancak satılık bazı öğeleri vardır unutmayın, bu yüzden bir çocuğa kontrol teslim ediyorsanız hesabınızı kilitlemek.

 

Minecraft ($7)

Minecraft on iOS

Minecraft’ın ne olduğunu bilmiyorsanız çok iyi vakit kalmak üzeresiniz. Minecraft, hiç şüphesiz, son on yılın en büyük oyunlarından biridir. Aslında hayatta kalma türünün kitle popülerlik kickstarting, Minecraft bir kutu tabanlı dünyaya düşer ve hayatta kalmak ve inşa söyler. İlk kazma ve ağaç yumruklama oluşturma mütevazı başlangıçlar itibaren, yakında kendinize bir ev inşa olacak, bir çiftlik kurma, ve hatta ürpertici diğer boyutlara macera. Sadece Creepers için dikkat – bir bulduğunuzda bileceksiniz.

 

Sonic Dash 2: Sonic Boom

Onun oyunları uzun zamandır rakip Mario kalıcı bir izlenim yapmış olmayabilir iken, Kirpi Sonic hala sıcak bir konu, onun son film uyarlamasıbüyük ölçüde sayesinde . Sonic Dash 2: Sonic Boom Temple Rungibi oyunların damar sonsuz bir koşucu , ve gerçekten herkesin favori kirpi için en doğal uyum’ s. Sonic, Tails, Amy, Shadow ve daha fazlası dahil olmak üzere son popüler Sonic Boom TV programından Sonic karakterleri olarak oynayacaksınız.

 

Ağlayan Güneşler ($9)

Uzay imparatorlukları serin, ama düşmüş uzay imparatorlukları bile serin. Ağlayan Suns bir uzay gemisi filo komutanı nın çizmeler koyar, ve senin görevin diğer filoları ile gergin savaşlarda yer alırken, bir fallem imparatorluğun kalıntıları keşfetmek için. Bu Vakıf ve Dunegibi bilimkurgu klasikleri ağır ödünç , ama bu kötü bir şey değil, ve Ağlayan Suns 300’den fazla hikaye olaylar ile dünya bina tüm gider, ve uzay tabanlı drama altı bölüm. Bu bir haydut-lite, hangi hızlı ve çok ölmek beklemek gerektiği anlamına gelir – ama her görev size etrafında usulca oluşturulan evren hakkında daha fazla bilgi edinmek için şans verir.

 

QuestBall

İngiliz ve İrlanda tarihimiz biraz bulanık, ama çok fazla tenis hatırlamıyorduk. Ne olursa olsun tarihsel doğruluk, bu fantezi tenis çok eğlenceli çıkıyor, ve QuestBall büyür anlamına gelir. Güçlü ve zayıf yönleri kendi setleri ile sekiz karakter (Boudica dahil) ve güç-up ve özel çekim çeşitli kraliyet, haydutlar, devler ve tanrılar ile savaşlarda yararlanmak için kadar oynayın. Eğlenceli bir zaman-waster.

 

Vía (ücretsiz başlangıç/$1)

Eğer biraz dinlenmek için arıyorsanız, labirent bulmaca Vía‘koleksiyonu ile yerleşmek. A’dan B’ye gitmek basit bir öncül gibi görünebilir, ancak engeller sizi oynarken yaptığınız seçimler hakkında dikkatlice düşünmeye zorlayarak bir şekilde atlayacaktır. Bu zor olmak yeterince zor, ama çok zor sizi ertelemek için değil – ve oh-so bağımlılık da. İlk 30 yol ücretsizdir, ancak 10 yolculuğun tümüne erişmek için tam oyunu satın almanız gerekir. Ancak, iyi dolar değer.

 

Savaş Kaplumbağası 2

Savaş Kaplumbağası 2 bir tür defier bir şeydir. Bu boşta bir tetikçi olarak kendini stilleri, ama bu tamamen doğru değil. Savaş Kaplumbağası yüklü, size yaklaşım kötü adamlar aşağı çekmek, para kazanıyor ve onları yenmek gibi takipçileri satın. Yedekte minyatür ordu, bir sonraki alana yavaş bir plod de trek, gitmek gibi saldırıları savuşturmak. Kontrol etmek çok basit — sadece silah larınızı hareket ettirebilmek için parmağınızı sürükleyin ve pilotunuz otomatik olarak ateş edecektir. Kaplumbağanın silah ve zırhYükseltme, ordu eklemek ve yeteneklerini yükseltmek ve plodding tutmak. Yağmur sırasında ekranda etkileyen damlacıklar gibi birkaç güzel grafik dokunuşlar da vardır. Eğlenceli bir zaman-waster.

 

Bulunursa … ($3)

Hikayeleri gerçekten onları bir şeyler hissettirmek için sevenler başka bir oyun, Eğer Bulundu …‘ s hikaye kahramanı Kasio günlüğü etrafında merkezleri. İrlanda’nın batısına dönüşünü, arkadaşları ve ailesiyle olan çatışmasını ve karşılaştığı zorlukları anlatıyor – ama hepsi dünyayı yok etmek için bir kara deliğin ayarlandığı kader dolu bir geceye yol açıyor. Kasio kara deliğin değer verdiği her şeyi yok etmesini engelleyebilir mi? Çarpıcı elle çizilmiş sanat ve gerçekten duygusal bazı hikaye anlatımı bu oyun sessiz bir akşam geçirmek için mükemmel bir yoldur anlamına gelir.

 

Keskin Nişancılar Hırsızlara Karşı: Zombiler!

Snipers Vs Thievesyapımcıları itibaren , Bu devamı son oyundan basit formülü alır ve ekler – bunu tahmin, zombiler. Ama bu sefer zombiler beyinlere aç değil, paraya aç. Her neyse, bunu oynamanın sebebi hikaye değil. Mükemmel yerleştirilmiş çekim ile onları dışarı alarak zombi ordularını para nızı koruyun ve güvenilir silah yükseltmek için kazanmak nakit kullanın. Kontroller basittir – sadece bir zombi üzerinde crosshair sürükleyin ve çekim metre kadar orada tutun. Beklediğiniz gibi uygulama içi satın alımlar vardır, ancak ödeme yapmadan oynayabileceğiniz kadar eğlencelidir.

 

Hayvan Geçişi: Cep Kampı

En son Animal Crossing oyunu ateşe internet belirledi, ama sihirli almak için Nintendo Switch oyunu kendi gerekmez. hayvan geçiş: cep kampı sağ cebinden Hayvan Crossing düzeltme almak için mükemmel bir yoldur. Günlük görevlerden ve yıllık etkinliklerden eşyalar toplayarak istediğiniz gibi tasarlayarak kendi küçük kamp alanınızı ayarlayın. Bir tema parkı, müzik festivali veya inanılmaz bir glamping sitesi kurmak ister misiniz? Bunu mümkün olan en şirin ortamda yapabilirsiniz. Bir mobil oyun olarak, bol mikro işlemler mevcuttur, bu yüzden çok fazla harcama geri tutmak için mücadele herkes için en iyi oyun değil. Ama bu bir sorun değilse, bu biraz zaman harcamak için harika bir yoldur.

 

Angry Birds 2

Angry Birds’ün ne olduğunu bilmiyorsanız, bu en efsanevi mobil franchise’lardan biridir. Bir film, her şeyden, Angry Birds 2 ortaya çıkan hit oyunun devamı kuşlar ve yumurta-nabbing domuzlar arasındaki savaşa geri götürür – sadece domuz evlerinde miffed kuşlar fırlatarak kazanılabilir bir savaş. “Kızgın” dedik, zeki değil. Orijinal formülü birkaç değişiklik olsa da olmuştur, ve şimdi kullandığınız kuş seçebilirsiniz, çok aşamalı seviyeleri almak, ve onun dükkanında harcamak için para kazanmak için Mighty Eagle etkilemek. Bu çok gibi gelebilir, biz bu etrafında en iyi rahat oyun deneyimlerinden biri olduğunu söylerken bize güvenin.

 

Scrabble Git

Klasik masa oyunları var, bir de Scrabble var. Scrabble’ın basit bir öncülü, küçük bir öğrenme eğrisi ve çok fazla derinliği var. Bu da muhtemelen neden bu kadar uzun sürdüğünü açıklıyor. Scrabble Go artık telefonunuzdan Scrabble deneyiminin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına geliyor. Ama onun yönetim kurulu tabanlı meslektaşı aksine, Scrabble Go sadece yakın alanda insanlarla oynamak için sınırlı değildir, ve aynı anda dünyanın dört bir yanından birden fazla kişi ile oynamak mümkün olacak. Bir rakibe karşı bir dönüş alın, sonra başka bir oyun açın ve orada sıranızı almak. Dönüş zamanlayıcısı yoktur, bu yüzden oyuna geri dönmek için hiçbir zaman stres yoktur ve oynamak tamamen ücretsizdir.

 

Disney Büyücü Arenası

Sıra tabanlı battler son birkaç yıl içinde büyük bir canlanma gördü, ve Disney kendi kart toplama sürümünü oluşturmak için son. Neyse ki, oldukça iyi. Daha önce bu oyunlardan birini oynadıysanız, ne beklemeniz gerektiğini biliyorsunuz – yeni Disney karakterlerinin kilidini açmak için kartları toplayın ve daha fazla kilidini açmak için bir dizi a.I. veya insan rakiplerle savaşmak için bunları kullanın. Savaşlar sıra tabanlı bir ortamda yürütülür ve stratejinin çoğu her karakterin özel yeteneklerini ne zaman kullanacağını seçmekten gelir. Kompulsif, ama bir sürü mikro işlem olduğunu unutmayın.

 

Cinayet Masası: New York Davaları

Gizli nesne oyunları birçok için suçlu bir zevk bir şey, ve onlar olmamalıdır, çünkü aslında çok eğlenceli konum. Bu oyunda, onlar suçları çözmek ve New York’ta adalet teslim gibi wisecracking dedektifler bir çift kontrol altına almak. Cinayet mahallerini inceleyin ve kanıtlarınızı bulun ve toplayın. Oynamak için sınırlı enerji var, ve şarj etmek için ödemek zorunda – bu herkes için rahat bir oyun yapar ama derin cepleri olanlar. Yine de, onları zevk eğer eğlenceli bir gizli nesne oyunu, ve tür aşina değilseniz denemeye değer.

 

Beysbol cubuğu!

Sopa ile mümkün olduğunca sert beyzbol vurmak ve ne kadar uçar bakın. Hepsi bu beysbol çocuğu! Her isabet daha sonra gücünü yükseltmek için kullanabileceğiniz altın, kazanır, top bounciness, ve diğer özellikleri. Bu aptal, ama eğlenceli korkunç bir sürü, ve yeni kozmetik yarasalar ve topları kilidini başlatmak zaman, ne kadar aptal olduğunu umurumda olmayacak – sadece bir sonraki büyük kilometre taşına alma hakkında bakım olacak. Para harcama içine itmek değil büyük bir küçük rahat oyun.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At