Amazon, Apple, Google en iyi akıllı hoparlörler - evham.net | evhamlı blog
Bilim Teknoloji Alışveriş Rehberi Manşet

Amazon, Apple, Google en iyi akıllı hoparlörler

Bunlar, evde Google Asistan, Siri ve Alexa’dan yardım almak için satın alabileceğiniz en iyi akıllı hoparlörlerdir.

2020’de  Amazon ,  Google  ve  Apple  iyi akıllı hoparlörler yapıyor. Bu teknoloji devleri arasındaki rekabet, onları sadece gelişmeye devam etmeye itiyor. Amazon,  akıllı hoparlörleri orijinal Echo  ve  Alexa  ses asistanıyla popüler hale getirdi, ancak bugün her birinin kendi artıları ve eksileri olan birden fazla seçeneğiniz var.

Peki ihtiyaçlarınız için en iyi akıllı hoparlörü nasıl seçersiniz? Temel farklılıklar büyük ölçüde donanım boyutuna, fiyatına ve ses kalitesine bağlıdır. Müziğiniz için fazla bir etkiye ihtiyacınız yoksa ve biraz daha düşük ses kalitesiyle iyiyseniz, daha küçük bir akıllı hoparlörde paradan tasarruf edebilir ve aynı zekayı elde edebilirsiniz.

Neredeyse tüm seçenekleriniz çok odalı ses içerir ve basit sesli komutlarla ışıkları açmanıza, müzik çalmanıza, soru sormanıza, hatırlatıcılar ayarlamanıza ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanır. Bu size çekici geliyorsa, bu gelişen cihaz kategorisinin artan yutturmacasına teslim olmanın ve akıllı bir hoparlör satın almanın zamanı gelmiş olabilir.

Özellikle bu markalardan birine yakınlığınız varsa, bir konuşmacı seçmek kolaydır. Bir Amazon akıllı hoparlör  modeli seçme konusunda yardım için buraya gidin . Google donanımlı bir akıllı hoparlör istiyorsanız işte size bir kılavuz .

Platformdan bağımsızsanız ve Alexa veya Google arasında seçim yapmanız gerekmiyorsa, seçenekler yelpazesi ilk başta korkutucu görünebilir. İşte düşüncelerimiz.

Editörlerin notu, 30 Ekim:  Amazon’un yeni Echo ve Echo Dot hoparlörlerini inceledik , ancak Apple’ın yakın zamanda duyurduğu HomePod Mini’yi elimize almayı hâlâ bekliyoruz  . Konuşmacı dışarı çıktığında ve onu değerlendirme şansımız olduğunda, değerlendirmelerimize dayanarak bu listeyi güncelleyeceğiz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At