Cyberpunk 2077 ipuçları: Devasa RPG'ye başlamak için 7 ipucu - evham.net | evhamlı blog
Oyun Blogu İnceleme

Cyberpunk 2077 ipuçları: Devasa RPG’ye başlamak için 7 ipucu

Cyberpunk 2077 , yeni nesil oyun deneyimini bir patlama ile başlattı – oyunun yeni nesil versiyonu gelecek yıla kadar çıkmasa bile. Muazzam CD Projekt Red RPG, yıllarca süren bir beklentiden sonra indi ve inceleme döneminde, onu acı sonuna kadar gördük.

Oyunun ölçeği ve kapsamı göz önüne alındığında, bu eşsiz distopik dünyada mümkün olan en keyifli deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için lansmanda oyuna atlayan oyuncular için paylaşabileceğimiz bazı yararlı bilgilerimiz olduğuna inanıyoruz. Cyberpunk 2077’yi oynamadan önce bilmeniz gereken her şey burada.

1. Yaşam yolunuz hakkında çok fazla endişelenmeyin

Cyberpunk 2077 ipuçları

(Resim kredisi: Gelecek / ekran görüntüsü)

Lansmana yaklaşırken, birçok Cyberpunk fragmanı ve pazarlaması, oyunun yaşam boyu sisteminden bahsetti. Oyunun başlangıcında, daha geniş hikayeyi etkileyecek bir Corpo, Street Kid veya Nomad yaşam yolu arasında seçim yapmanız istenecektir.

Güzel bir özellik, ancak ilk birkaç saatin ötesinde oyun üzerinde büyük bir etkisi olmadığı için gerçekten endişelenmenize veya bu konuda endişelenmenize gerek yok. Neyi seçtiğinize bağlı olarak farklı bir senaryoda başlayacaksınız, ancak bundan sonra sonuçlar minimum düzeyde.

Oyunumuzda, Göçebe olmanın başka bir karakterle ortak zemin nedeniyle bir görevi daha hızlı çözdüğü bir veya iki durumla karşılaştık – ve her zaman başka çözümler vardı. Bu yüzden sadece içgüdülerinize göre hareket edin ve kazanın!

2. Hızlı Kaydetme ve Hızlı Yükleme en iyi arkadaşlarınızdır

Cyberpunk 2077 ipuçları

(Resim kredisi: Gelecek / ekran görüntüsü)

Onlara yaklaşabileceğiniz çok çeşitli yollar düşünüldüğünde, Cyberpunk’ın savaş arenaları onlar hakkında bir Deus Ex özüne sahiptir. Bu nedenle, sık sık tasarruf etmeniz ve hızlı kayıtlarınızı, sürükleyici bir simülatör oyunu oynuyormuşsunuz gibi bu durumlarda denemeler yapmak için kullanmanız önemlidir (Deus Ex ve Dishonored, bu tür oyunların örnekleridir).

Cyberpunk’ta sahip olabileceğiniz en eğlenceli şeylerden biri, çevreyi kendi yararınıza nasıl kullanacağınızı bulmak veya gizli bir şekilde yaklaşılması neredeyse imkansız olan alanlarda gizlice dolaşmaya çalışmaktır. Aptalca bir şey denemeden önce hızlı bir kaydetme kaydetmek için duraklat düğmesine bastığınızdan ve kontrol cihazınızdaki Üçgen / Y’ye dokunduğunuzdan emin olun …

3. Her Şeyden Bir Jackie Welles olmayın, bir konuda uzmanlaşın

Cyberpunk 2077 ipuçları

(Resim kredisi: Gelecek / ekran görüntüsü)

Oyun sırasında yaptığımız bir hata, puanlarımızı oyunun temel özelliklerine çok eşit bir şekilde bölmek oldu. Teknik Yetenek ve Zeka üzerine odaklanıp hala tatmin edici hacker beyinleri haline gelmemize rağmen, yayılma, bir özelliğin kilitlenebilir becerilerinin devrim niteliğindeki üst kademelerine ulaşmak için çok zayıftı ve şu anda oyun sonrası keşfediyoruz.

Bazı silahların ve siber gereçlerin Vücudunuz veya Refleksler statünüze bağlı olduğu göz önüne alındığında, her özelliği iyi bir seviyeye getirmek ilk başta çekici – ve zorlu konuşmalardan kaçınmak veya açık kapıları kırmak için yeterli bilgi birikimine sahip olmak isteyeceksiniz. Ancak iki ana istatistiğe odaklanın ve onları, korkutucu gelse bile oyundan en iyi şekilde yararlanmak için diğerlerinden çok daha yükseğe çıkarın. Bir Karındeşen Dokümanında avantaj puanlarınızı (niteliklerinizi değil) sıfırlayabilirsiniz, ancak bunun maliyeti 100.000 girdaptır, bu yüzden dikkatli olun.

4. Cidden, ana görevleri acele etmeyin

Skyrim ve diğer benzer FPS RPG oyunları gibi, Cyberpunk’ın temel görev serisi, özellikle acele ederseniz, düşündüğünüzden daha erken biter. Oyun, hikayenin ana vuruşları arasında kendi işinizi yapmak için anlatıdan dikkatli adımlar atmanız için tasarlandı. Yan hikayeler geliştirerek özel diyalogların kilidini açmanın ve seçenekleri sonlandırmanın yanı sıra, bunun en önemli yönü, seviyenizi yükseltmeniz ve becerilerinizi sıfırlamanızdır, böylece belirli diyalog kontrollerini geçebilir ve kapıları açmak, cihazları hacklemek için gereksinimleri karşılayabilirsiniz. ve ana görevlerde alternatif rotaların ve ekstra fırsatların kilidini açın.

Bu, en iyi yavaş deneyimlenen bir oyundur. 20 saat içinde bitmiş olabilirdi, ancak karakterlerinden, savaşlarından ve dünyasından en iyi şekilde yararlanmak için 45’e tamamladık. İyi haber şu ki, sonlardan herhangi birini bitirdikten sonra ‘Dönüşü Olmayan Noktanıza’ geri dönebilirsiniz – böylece her şeyi yapmak zorunda kalmazsınız. Oyunsonuna girmeden önce hikayeyle ilgili yan görevleri tamamladığınızdan emin olun. Bize güvenin, buna değer.

5. Kolay para ve bileşenler için önce erişim noktası becerilerini edinin

Cyberpunk 2077 ipuçları

(Resim kredisi: Gelecek / ekran görüntüsü)

Beceriler menüsünde, Intelligence özelliği altındaki İhlal Protokolü sekmesine tıklayın ve mümkün olan en kısa sürede Advanced Datamine yükseltmelerinin kilidini açın. Zor ve sınırlı sokak kavgalarının ötesinde, Cyberpunk 2077’deki erişim noktalarını hacklemek, Eurodolar kazanmanın en iyi yoludur, bu nedenle, gelirinizi her kullandığınızda ikiye katlayacak şekilde yapmak, bu maliyetli artışları bir Ripper Doc.

Ayrıca, her başarılı hack için bileşen çıktınızı ikiye katlayan Datamine Mastermind becerisini edinmelisiniz, çünkü bu, özel öğeler oluşturmayı ve cephaneliğinizi yükseltmeyi çok kolay ve bir tutam içinde erişilebilir hale getirecektir.

6. İşletim Sisteminizi olabildiğince erken yükseltin

Cyberpunk 2077 ipuçları

(Resim kredisi: Gelecek / ekran görüntüsü)

Çift zıplamayı veya siber silahlardan birini (Mantis Blades veya Monowire gibi) satın almadan önce, kapasitesini artırmak için ana İşletim Sisteminizi kaydetmeli ve yükseltmelisiniz. Başlangıçta, yalnızca sınırlı bir RAM havuzuna ve bir seferde kullanabileceğiniz üç hızlı saldırıya sahip olacaksınız, bu da savaşta neden olabileceğiniz tahribat miktarını gerçekten sınırlar.

Bir bilgisayar korsanı olarak oynamak istemeyebilirsiniz, ancak erken dönemde daha fazla RAM’e sahip olmak, oyunun sürükleyici simülatör tarzı sistemlerinin harika olasılıklarını ortaya çıkararak tatmin edici tuzaklar kurmak için daha fazla çevresel unsurla etkileşime girmenize izin verecektir.

7. Yoldaşlarınızla iletişiminizi sürdürün

Cyberpunk 2077 ipuçları

(Resim kredisi: Gelecek / ekran görüntüsü)

Mütevazı cep telefonu görüşmesi 2077’de 2020’de olduğu kadar ölü değil ve V, Cyberpunk’ın anlatısı boyunca arkadaşlarıyla birlikte blower üzerinde şaşırtıcı miktarda zaman geçirecek. Ne olursa olsun, iş dışındaki konular hakkında sohbet etmek için arkadaşlarınıza boş zaman görüşmeleri yapmanın faydalarını gözden kaçırmak kolaydır. Kampanyadaki önemli dönemeçleri tamamladıktan sonra (özellikle bir kayıp yaşadığınızda, ipucu ipucu) tüm arkadaşlarınızı aramalı ve kontrol etmelisiniz.

İyi bir arkadaş olmanın ötesinde, fazladan diyalog, başka türlü gözden kaçmış olabilecek görevlere ve içeriğe yol açabilir. Bu isteğe bağlı telefon görüşmelerine kilitlenmiş gibi görünen her kişiye bağlı şaşırtıcı miktarda derinlik vardır, bu yüzden onları kaçırmadığınızdan emin olun!

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At