Dünyayı Daha İyi Bir Yer Yapan 15 Buluş - evham.net | evhamlı blog
Manşet Yaşam

Dünyayı Daha İyi Bir Yer Yapan 15 Buluş

Yeni cihazların yardımıyla hayatınız çok daha kolay olabilir. Küçük burun filtrelerinden sağlıklarını izleyen ve uyumanıza izin veren bebek çoraplarına kadar – bizi daha az endişelendiren ve sahip olduğumuz zamanı takdir eden bu tür icatlar. Ve bu telaşlı dünyamızda çoğumuzun ihtiyacı olan şey bu.

Bright Side olarak, yararlı yenilikler bulmaya devam ediyoruz ve  sizinle 15 tane daha paylaşmak istiyoruz.

1. Çevreyi çöplerden temiz tutan ağlar

Bu Techno-Grabber , çevreyi atıklardan uzak tutmak için yapılmıştır. Yapı, yeniden kullanılabilen plastikten yapılmıştır . Dünyamızın buna ihtiyacı var ve kullanımı çok kolay.

2. Burun hava filtreleri

Duo , burnunuza kolayca takabileceğiniz yeni ve konforlu bir filtredir . 10 kişiden 9’u kirli hava soluyor ve bu küçük şey durumu değiştirmek için yapılıyor.

Bu ürün bizi sadece kirlilikten korumakla kalmaz, aynı zamanda bizi diğer alerjenlerden ve havadaki çeşitli zararlı partiküllerden korur.

3. Bebeğinizi güvende tutmak için akıllı bir çorap

Her zaman bebeklerimizi güvende tutmaya çalışıyoruz, bu yüzden mucitler geceleri onları izleyebilen akıllı bir çorap yarattı . Bebeğinizin oksijen seviyelerini ve kalp atış hızını izler.

Bebeğinizin gerçekten size ihtiyacı olup olmadığını bilmenizi sağlayan bir bildirim alacaksınız, böylece içinizin daha rahat olmasını sağlayabilirsiniz.

4. Evsizler ve yoksullar için 3 boyutlu yazdırılmış evler

Bu, ev inşa etmenin farklı bir yoludur. New Story hayır kurumu, küresel evsizliği sona erdirmek için yarattı. Mucitler, geleneksel bina yöntemlerinin mevcut artan ihtiyacı asla karşılamayacağını söylüyorlar, bu nedenle  kaliteli evler yazdıran hızlı bir 3B yöntem oluşturdular .

5. Arabanızı polen ve alerjenlerden temizleyen bir filtre

Bu Tesla filtresiyle her yere temiz hava ile gidebilirsiniz. Arabanızın herhangi bir yerinde çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz ve bu büyük değildir. Bir avantaj olarak, otomatik açma ve kapama teknolojisine sahiptir. Filtre, duman, alerjen, toz akarları, kirleticiler ve diğer zararlı maddelerin havasını  temizler.

6. Kablosuz şarj cihazı ve UV dezenfektanı

Bu faydalı bir şey çünkü telefonlarımızı toplu taşıma araçlarından banyoya ve mutfağa kadar her yere götürüyoruz. Bu şarj cihazını kablosuz olduğu için her yere götürebilirsiniz ve hatta cihazlarınızı sterilize edebilir. Bu cihazla kendinizi çok daha güvende hissedeceksiniz.

7. Portatif tuvalet sterilizatörü

Bu, ilk taşınabilir akıllı tuvalet sterilizatörüdür . Özel alanınızın her zaman, her yerde temiz olmasını sağlayın! Cihaz, klozet kapağınızdaki bakterileri sadece 120 saniyede ortadan kaldırır. Ayrıca kullanımı kolaydır ve su geçirmezdir .

8. Wi-Fi olmasa bile insanları bulan bir

Bir grup arkadaşınızla bir festivale veya konsere gidebilirsiniz, ancak bazen telefonlarımız pilleri bittiği veya bağlantıları kötü olduğu için gezinmemize yardımcı olamaz. LynQ Compass bu sorunu çözdü. Bir ağa veya Wi-Fi’ye katılmaya gerek kalmadan arkadaşlarını ve sevdiklerini bulur. Dağlarda bir maceraya veya yürüyüşe çıkarsanız, pusula çok faydalı olabilir ve sizi kaybolmaktan kurtarabilir.

9. Sizi sıcak ve güvende tutan güneş enerjili ceket

Güneş enerjisiyle şarj edilen bu ceket , yüksek duyarlılığa sahip özel bir malzemeden yapılmıştır. Bulabildiğiniz herhangi bir ışık kaynağıyla karanlıkta parlayabilir. Su geçirmez ve nefes alabilirliği sayesinde yağmur yağsa bile koşarken kullanabilirsiniz .

10. Giysilerinizi ultrasonik teknolojinin gücüyle temizleyen el tipi çamaşır makinesi

Bazen giysilerinizi yıkamak uzun bir işlem olabilir. Bu cihaz , ultrasonik teknolojinin gücü ile eşyalarınızı temizler ve dezenfekte eder. Üreticilerin dediği gibi, ” Tüm kumaşlarda naziktir.” Etki daha uzun sürer ve taze kalır. Çamaşır makinesi bulma konusunda endişelenmenize gerek kalmaması için seyahatlerde yanınızda götürebilirsiniz.

11. Yoga için büyük boy ve eğitici bir mat

Bu mat , yoga yapmak isteyen ancak öğretmeni olmayan insanlar için harika bir çözüm olabilir. Doğrudan paspasın yüzeyine en iyi egzersizlerle eskizler basmıştır. Ve ek bir bonus olarak,  sıfır toksik madde içerir.

12. Ergonomik bir boyun desteği

Bilgisayarda saatlerce çalışıyoruz ve duruşumuz bozulabilir. Bu kötü alışkanlıktan kurtulmak ve boynunuzu korumak için mucitler sizi rahat bir pozisyonda tutan  özel bir destekçi yarattılar Duruşunuz giyerken 0 derecelik bir açıda kalır.

13. Suyu taze tutan, elektriksiz kedi çeşmesi

Bu kedi kasesinin gürültüsü yok, böylece evcil hayvanınız korkmayacak. İçindeki su, birkaç gün sonra bile bayatlamaz veya tuhaf bir tat geliştirmez. Aynı zamanda güvenli malzemelerden yapılmıştır,  böylece küçük tüylü arkadaşınız sulu ve sağlıklı kalabilir.

14. Duyguları olan akıllı bir saksı

Lua gibi akıllı yetiştiriciler sayesinde bitkiniz evcil hayvanınıza dönüşebilir ve nasıl hissettiğini ortaya çıkarabilir . Toprağın nemini, ışığa maruziyetini ve sıcaklığını ölçebilir ve neye ihtiyacı olduğunu anlayabilmeniz için 15 farklı duygu gösterir .

15. Horlama ile mücadele eden uyku eğitimi için bir cihaz

Cihaz ailenizin tüm üyeleri mutlu olacak kadar sessiz uyku eğitim sağlar. Bu var su geçirmez ve kolay temizlenebilir . Program 3 aşamaya ayrılmıştır. Olumlu sonuçlar elde etmek için, haftada 6 gün 15 dakika, ardından haftada 2 gün 15 dakika kullanmanız gerekecek ve üçüncü adıma geçmeniz gerekecek. zaman.

Hangi icada sahip olmak istersiniz? Sizce dünyamızı daha iyi bir yer haline getirmek için hangi cihazlara veya aletlere ihtiyacımız var?

1 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At