Android ve iPhone'da Uygulama Simgeleri Nasıl Değiştirilir? - evham.net | evhamlı blog
Android İOS Mobil Nasıl Yapılır

Android ve iPhone’da Uygulama Simgeleri Nasıl Değiştirilir?

Merhaba! Buradaki insanlar, iPhone ve Android’inize yepyeni bir görünüm kazandırabilecek, bilmeniz gereken bir şey. Bu yüzden, her parçayı ayrıntılı olarak bilmeye odaklanın! 

Kişiselleştirilmiş bir iPhone ve Android cihazını kim sevmez? Kişinin tercihlerine göre özelleştirmek, herkesin arzuladığı bir şeydir. 

Ancak, uygulama simgelerini değiştirmek söz konusu olduğunda, en hazırlıklı kişilerin bile kafası karışabilir. 

Telefonunuzun ekranındaki simgeleri değiştirmek istemenizin birkaç nedeni olabilir . Ya aynı ekrana tekrar tekrar bakmaktan sıkılırsınız, ya da sadece ekranınıza birkaç gelişmiş görüntü eklemek istersiniz. 

Eğlenceli arka planlar, yeni düzenler ve yepyeni çeşitli simgeler, telefonunuzun ekranına tamamen benzersiz bir görünüm kazandırabilir. Nedenine bakılmaksızın uygulamalarınızı özelleştirebileceğiniz birden fazla yol vardır, en göze çarpanlar başlatıcıyı yüklemek, uygulama simgesi değiştirici, jailbreak yapmak vb. 

Aşağıdaki makale, bunu yapmanın en basit yöntemlerinden bazılarını tartışacaktır. “Android ve iPhone’da uygulama simgeleri nasıl değiştirilir” ile ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını almak için bizi izlemeye devam edin . 

Android’de Uygulama Simgeleri Nasıl Değiştirilir? 

Bu büyük ölçüde iki şekilde yapılabilir. Ancak, yöntemlerin hiçbiri cihazınızın köklenmesini gerektirmez. Seçiminize göre uygun olanı seçin!

1. Bir Başlatıcı Kullanmak

Oyun mağazasında birkaç başlatıcı uygulaması vardır, derecelendirmeleri kontrol edin ve gereksinimlerinize uygun olanı seçin. En iyi uygulama simgesi değiştiriciyle ilgili seçiminizi yaptıktan sonra , yapmanız gereken tek şey telefonunuza bir tane yüklemektir.

Başarılı bir kurulumda, ana sayfa düğmesine basarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Telefonunuzda zaten bir başlatıcı yüklüyse, ayarları içe aktarmanız istenecektir; ancak, ilk seferinizse, kurmak için biraz zaman harcamanız gerekebilir. 

Nova Launcher, bu kategoride seçtiğiniz bir görüntüyü seçmenize izin veren güvenilir bir isimdir. Size uygulama simgelerini değiştirmek için gerekli esnekliği sağlar ve rahatlığınıza ve gereksiniminize göre uygulamalarınıza yeni modeller atayabilirsiniz. 

Sunulacak, hiç bitmeyen diziyi keşfedecek ve telefonunuzun görünümünü değiştirecek çok çeşitli duvar kağıtları , simgeler ve tema kağıtları vardır. Yani, Android’deki uygulama simgelerini bu şekilde değiştirebilirsiniz.

2. Bir Uygulamayı Kullanma

Birçok kullanıcı, yanlarında birkaç istenmeyen öğe getirebileceği için üçüncü taraf uygulamalarından memnun değildir. Ancak yine de uygulama simgelerini değiştirerek telefonlarına yeni bir görünüm kazandırmak istiyorlar. 

Bu tür senaryolarda, Simge Değiştirici, Harika simgesi vb. Uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar, resimlerinizi kullanmanıza olanak tanır; mevcut galerinizden birini seçebilir veya birini tıklayabilirsiniz. 

Kullanmak için aşağıdaki basit adımları izleyin:

Adım 1: – Uygulamayı yükleyin.

Adım 2: – Yazılımı açın ve ardından simgelerini değiştirmek istediğiniz uygulamayı seçin.

3. Adım: – Şaşırtıcı bir şekilde bazıları onları yeniden adlandırmanıza da izin veriyor. 

4. Adım: – Bankacılık ve yetişkin uygulamaları gibi belirli uygulamaları stratejik olarak yeniden adlandırmak, onları belirli bir ölçüde gizli tutar. 

Yani, bunlar Android simgelerini oldukça kolay değiştirmenin iki yolu . En çok hangisini beğendiğinizi seçebilir ve biraz kullanışlı bulabilirsiniz. Şimdi, iPhone’unuzdaki simgeleri nasıl değiştirebileceğinizi öğrenmek için ilerleyelim.

İPhone’da Uygulama Simgeleri Nasıl Değiştirilir? 

Yukarıda, Android’de uygulama simgelerinin nasıl değiştirileceğini tartıştık. Şimdi, iPhone’unuzda yeni ve özelleştirilmiş bir görünümü nasıl ayarlayabileceğinizi size açıklayan yöntemler aşağıdadır.

1. Jailbreak

Bu yöntem telefonunuzun jailbreak yapılmasını gerektirdiğinden, bu da telefonunuzun artık garanti kapsamında olmayacağı anlamına gelir, yaygın olarak kullanılan bir yöntem değildir. Aygıtınızda uygulama simgelerini zahmetsizce değiştirmek için Cydia kullanarak gerekli araçları indirin . 

2. Üçüncü Taraf Uygulamaları Kullanın

Bu teknik simgelerinizi yüklemenize izin vermese de, onları değiştirmek oldukça mümkündür. 

Bear, Anybuffer , vb. Gibi üçüncü taraf uygulamaları bu tür uygulamalardan azdır. Ücretsiz sürümlerin yanı sıra, işi sizin için kolaylaştırabilecek birçok ücretli uygulama da var. 

İPhone’unuza bu şekilde yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Uygulama simgelerini değiştirmek, iPhone’unuza şık bir görünüm kazandırabilir.

Sarma

Uygulama simgelerini değiştirmek, içeriğinizi ve resimlerinizi hızlı bir şekilde gizlemenize yardımcı olabilir; Bunları kolayca düzenleyebilir ve yerinde bir parola ile güvende tutabilirsiniz. Özel verilerinizi gizli tutmak için yukarıdakilerden en iyi uygulama simgesi değiştiriciyi seçin . Yani, şimdilik hepsi bu, umarım, yazımızı beğendin. Ve bunun dışında, bahsetmek için bir şeyler bıraktığımızı düşünüyorsanız, dahil edilmesi gereken.

Ardından, aşağıdaki yorum kutusunda bize bildirin. Önerilerinizi duymak harika olur ve listemizi kesinlikle önerilerinize göre geliştireceğiz. Teknoloji dünyasıyla iletişimde kalmak için Bültenimize abone olmayı unutmayın. Yakında başka bir büyüleyici blog ile geleceğiz, o zamana kadar bizi izlemeye devam edin!

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At