Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Nov 25, 2020
0 Views
0 0

EMUI 11 güncellemesi alacak olan Huawei modelleri!

Written by

Huawei Geliştirici Konferansı’nda duyurulan EMUI 11 arayüzü, Mate 40 ailesinin tanıtımından sonra resmen yayınlandı. Bugün ise Huawei tarafından güncelleme takvimi yayınlandı!

EMUI 11 güncelleme takvimi yayınlandı!

Kısa bir süre önce piyasaya sürülen EMUI 11 sürümü, bazı sızıntılara göre Huawei’nin HarmonyOS işletim sistemine geçmeden önceki son arayüz yazılımı olacağı konuşuluyor. Bu nedenle EMUI 11, Huawei tarafında yeni bir devrin başlangıcından önceki son durak olması kuvvetle muhtemel görünüyor.

Yine de tüm geliştirmeleri ve güncellemeleri son kullanıcıya ulaştırmaya çalışan Huawei, toplam 37 Huawei ve Honor akıllı telefon için EMUI 11 güncelleme takvimi yayınladı.

EMUI 11 güncelleme takvimi

EMUI 11 Güncelleme Takvimi (Çin)

21 Ekim 2020 – Kapalı Beta Alımı
– HUAWEI P30
– HUAWEI P30 Pro

26 Ekim 2020 – Açık Beta Sürümü
– HUAWEI MatePad 10.8

28 Ekim 2020 – Açık Beta Sürümü
– HUAWEI nova7
– HUAWEI nova7 Pro
– HUAWEI nova6
– HUAWEI nova6 5G
– HONOR V30
– HONOR V30 Pro
– HONOR 30
– HONOR 30 Pro
– HONOR 30 Pro +

2020 Kasım Başı – Kararlı Sürüm
– HUAWEI P40
– HUAWEI P40 Pro
– HUAWEI P40 Pro +
– HUAWEI Mate 30
– HUAWEI Mate 30 5G
– HUAWEI Mate 30 Pro
– HUAWEI Mate 30 Pro 5G
– PORSCHE DESIGN HUAWEI Mate 30 RS
– HUAWEI MatePad Pro
– HUAWEI MatePad Pro 5G

Kasım 2020 Ortası – Kapalı Beta Alımı
– HUAWEI Mate 20
– HUAWEI Mate 20 Pro
– PORSCHE DESIGN HUAWEI Mate 20 RS
– HUAWEI Mate 20X
– HUAWEI Mate 20X 5G
– HUAWEI Mate X
– HUAWEI nova5 Pro
– HONOR 20
– HONOR 20 Pro
– HONOR V20
– HONOR Magic
– HUAWEI MediaPad M6 10.8
– HUAWEI MediaPad M6 8.4
– HUAWEI MediaPad M6 Turbo

Kasım 2020 Ortası – Açık Beta Sürümü
– HUAWEI Mate  XS

EMUI 11 güncellemesi alacak olan telefonlar kesinleşti. Huawei tarafından yayımlanan listeler birçok kullanıcıyı sevindirdi. Daha önce yalnızca belirli kişilerin kullanabildiği ve stabil olmayan bir EMUI 11 sürümü hakkında bir haber yayımlamıştık.

İlgili haberde sadece Çin’de yaşayan kullanıcıları ilgilendiren bir güncelleme takvimi mevcut. Şu an ise artık herkesin kullanabileceği bir güncelleme hazırlanıyor. Bu yazılım çok yakında sizlerle birlikte olacak.

EMUI 11 güncellemesi alacak olan telefonlar belli oldu!

Listelerde bulunan model sayısı önümüzdeki yıl değiştirilebilir fakat şu anda böyle bir eğilim söz konusu değil. Çinli firma, 2021 yılında yayımlanacağı öngörülen MIUI 13 (Xiaomi) karşısında geri kalmak istemiyor.

Listelere bir göz attığımızda önümüzdeki yılın çok yoğun bir şekilde geçeceğini anlayabiliyoruz. Çizelgeleri incelediğimizde Huawei tarafından üretilen tablet modellerini de görüyoruz.

EMUI 11 güncellemesi alacak telefonlar

Yukarıdaki listeye baktığımızda Orta Doğu, Afrika ve Rusya üçlüsünü görüyoruz. Bu bağlamda Türkiye’nin de içinde bulunduğu bu kategori için hazırlanan tabloda dikkat çeken ilk tarih Aralık 2020.

Mate 30 ve P40 kullanıcıları artık gün sayıyor. Mate Xs ve nova 7 kullanıcıları ise önümüzdeki yılın ocak ayına kadar bekleyecek. Listenin geri kalanında yer alan modeller ise EMUI 11’e 2021’in ilk çeyreğinde (ocak, şubat ve mart) kavuşacak.

EMUI 11 güncellemesi alacak olan telefonlar

22 Kasım 2020 tarihinde sizin için “EMUI 11 kullanıcısına neler sunuyor?” başlığı ile yayımlanan bir içerik hazırlamıştık. Dilerseniz bu içeriğe aşağıdaki bağlantı adresi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Huawei tarafından yayımlanan ilgili açıklamaya ise “buradan ulaşabilirsiniz. Batı Avrupa, Kuzeydoğu Avrupa, Latin Amerika, Japonya ve Hindistan beşlisi için de bir liste yayımlandı.

Article Categories:
Android · Cep Telefonu · Manşet · Mobil
https://www.dvrdestek.com/

Muhafazakar demokrat, Güvenlik ve Bilişim Sistemleri teknikeri, #edebiyat #kitap #politika #şiir #bilişim #güvenlik konularında fikir sahibi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here