Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Nov 24, 2020
0 Views
0 0

Yararlı Özel Telegram Grupları

Written by

Telegram Grupları +18, İptv, İfşa, Türkiye, Arkadaşlık, Spor

Telegram Grupları konumuza hosgeldiniz. Telegram grupları +18, iptv telegram grupları ifşa türkiye ve çok daha fazla kategoride telegram grup linkleri mevcuttur. ! Telegram uygulamasında nasıl gruplar var bahsettik. İş, Arkadaşlık, Spor, Oyun, Müzik, iptv, ders, yks, kpss, netflix – spotify hesapları eğitici udemy kursları bulabileceğiniz ve daha fazlası her alanda aradığınız telegram gruplarını sizler için hemen aşağıda listeledik. Konu günceldir.

Yararlı Telegram Grupları Listesi

Arkadaşlar yukarıda vermiş olduğumuz gruplar çok aktif telegram grupları olarak geçer genel olarak. Özellikle sınava hazırlanan arkadaşlarımız için YKS veya sınav gruplarını kesinlikle tavsiye ederim. Haber, kod, film ilgi alanınız her neyse yukarıda grup ismine bakıp karşısındaki gruba git butonuna tıklayıp telegram grubuna katılabilirsiniz.

Telegram Grupları 18 İptv İfşa Türkiye

Arkadaşlar telegram uygulamasına her gün yeni telegram grupları eklenmekte olup hepsi güncel ve aktif gruplardır. Film, Müzik ilgilendiginiz alana göre grup seçip yeni arkadaşlar edinip yeni içeriklere de ulaşabilirsiniz bu uygulama üzerinden. 18 telegram grupları arıyorsanız yukarda +18 diye belirttigimiz gruplar da mevcuttur ancak bu tip şeylerin kullanımı önermiyoruz, etiğe aykırı bulmakla birlikte size de bu tip sapkın ortamlarda bulunmanızı şahsen tavsiye etmem. Sadece bu uygulama üzerinde böyle grupları da mevcuttur diye makalede olması gerektiği açısından bahsettim. O tip +18 gruplara takılmanızı kesinlikle tavsiye etmem.

En İyi Telegram grupları listesi: Telegram, piyasadaki yeni bir mesajlaşma uygulaması değil ancak Telegram’ın çılgınlığı ve popülaritesi son yıllarda büyüdü. Telegram, temelde kullanıcıların mesajları, videoları, resimleri vb. Ücretsiz olarak paylaşabildikleri bulut tabanlı bir mesajlaşma hizmetidir.

Telegram ilk olarak 2014 yılında kullanıcıların birbirlerine bir şeyler gönderebilecekleri ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması olarak tanıtıldı. Geçtiğimiz günlerde insanlar doğrudan etkili olmayan mesajlar göndererek birbirleriyle mesajlaşır ve iletişim kurarlardı. Ancak telgraf ve WhatsApp gibi platformlar oyunu sonsuza dek değiştirdi.

Bu yüzden, 2020’nin en iyi telgraf kanalları koleksiyonlarının listesine girmeden önce . Telgrafla ilgili hiçbir şeyi kaçırmamanız için bazı temel telgraf bilgilerinin üzerinden geçeceğiz .

Öyleyse önce telgrafın gerçekte ne olduğunu anlayarak başlayalım?

Telegram nedir?

Telegram , şüphesiz tüm zamanların en başarılı mesajlaşma uygulamalarından biridir. Tüm dünyada yaklaşık 14 desteklenen dilde mevcuttur ve kullanılmaktadır.

Uygulama o kadar büyük ölçekte yayıldı ki, bir çalışmada telgrafın yaklaşık 200 milyon + aylık aktif kullanıcıya sahip olduğu tahmin edildi . Miktar o kadar yüksek ki yine de telgraf kullanıcısını çok iyi yönetiyor. Telgraf uygulaması, Google Play mağazasında neredeyse 4,5+ yıldız derecesine sahiptir.

Telegramın en iyi yanı, Gizli sohbet, Çoklu profil resmi, Grup özelleştirme ve çok daha fazlası gibi hiçbir uygulamanın sunmadığı özelliğidir. Bu özellikler, işleri diğer sohbet uygulamalarından çok daha kolay hale getirmeye yardımcı olur.

Telegram uygulaması hakkında temel bilgiler.

1. Geliştirici Telegram
2. Değerlendirme 4.5+ Yıldız
3. İndirilenler 100 milyon +
4. Boyut 16 MB
5. En son sürüm 5.13.1

Şu anda kullanmanız gereken En İyi Telegram Özellikleri

Bu makaleyi okuyan birçoğunuz bu özellikleri zaten biliyor olabilir, ancak yeniyseniz ve bu özellikleri bilmiyorsanız, telegramın en iyi kısmını kaçırıyorsunuz demektir.

İşte bunlar şu anda denemeniz gereken en iyi telegram özelliklerinden bazıları.

Canlı Konum Paylaşımı

Evet, doğru okudunuz. Konumunuzu arkadaşlarınızla veya ailenizle telegram uygulamasından hemen paylaşabilirsiniz . Bu özellik, diğer bazı gecikmeli ve büyük boyutlu uygulamaları yalnızca konumlarını paylaşmak için kullanan kişiler için son derece yararlı olabilir.

Bu özelliği kullanmak için sohbete gidin, ardından eke tıklayın ve ardından konumu paylaşın.

Gizli Sohbet

Şimdi, bu sadece telgraf platformunda başka hiçbir yerde bulamadığım bir özellik. Özellikle sohbet hakkında konuştuğumuzda, kimseyle yaptığımız sohbetleri kimsenin görmesini istemiyoruz, bu yüzden burada bu özellik size çok yardımcı olabilir.

Temel olarak, bu özelliği kullandığınızda sohbetler otomatik olarak yok edilecek ve asla telgraf sunucularına kaydedilmeyecektir. Bu özelliği kullanmak için herhangi bir sohbete tıklamanız ve ardından gizli sohbet özelliğini seçmeniz yeterlidir.

Telegramda botlar

Botlar, Telegram’ın birçok şeyi yönetebileceğiniz son derece yararlı ve yaratıcı bir parçasıdır. Telgraf üzerinde bir grubunuz varsa ve bazı kelimeleri kısıtlamak istiyorsanız, bunu bir bot programlayarak yapabilirsiniz. Telegram, aralarından seçim yapabileceğiniz ve kendi özelleştirilmiş ChatBot’unuzu oluşturabileceğiniz tonlarca bot sunar.

Özelleştirilmiş Bildirimler

Bildirimler, herhangi bir sosyal medya platformunda çok önemli bir rol oynar ve bildirimlerin özelleştirilmesi çok önemlidir, çünkü bazen çok rahatsız edici olabilirler.

Telegram, kullanıcılarına belirli grupları sessize almak veya yalnızca belirli bildirimleri almak gibi birçok özelleştirme seçeneği sunar.

Telegram Grubu nedir?

Şimdi size en iyi telgraf kanallarının bir listesini sunmadan önce, grup sisteminin telgrafta faydalarıyla nasıl çalıştığını anlamaya başlayalım.

Telegram grupları WhatsApp gruplarına çok benziyor ancak üye sayısı ve özelleştirme seçenekleri WhatsApp’tan çok daha fazla.

Telgraf grupları başlıca iki tipte olabilir:

  • Genel Grup – Temel olarak genel gruplar, Telegram’da aranarak doğrudan birleştirilebilen telgraf gruplarıdır.
  • Özel gruplar – Bunlar, yalnızca davet bağlantısı ile katılabilen gruplardır ve doğrudan aramalarda görünmezler.

En İyi Telegram Grupları Listesi

Not – Yalnızca Eğlence, Eğitim, Spor ve bilgi gruplarının bağlantılarını sağlıyoruz. Burada herhangi bir yetişkin grubu bağlantısı sağlamıyoruz.

Öyleyse içine girelim –

Telegram Gruplarına Nasıl Katılırım (Kılavuz)

telegram grupları

Telgraf ve telgraf grupları hakkında her şeyi tartıştığımız gibi, eğlenmek için telgraf gruplarına nasıl katılabileceğimizi öğrenelim. Telgraf gruplarına katılmak için temelde iki yöntem vardır, burada her iki yöntemden de bahsedeceğiz.

Herhangi bir gruba katılmak, sanki halka açık bir gruba katılmak istiyormuşsunuz gibi tamamen grubun türüne bağlıdır. Ardından, telegram uygulamasının arama çubuğuna kanalın adını yazmanız yeterlidir ve gruba kolayca katılabilirsiniz.

Gizli veya özel bir gruba katılmak için, arkadaşınızdan alabileceğiniz davetiyeye sahip olmanız gerekir veya yukarıdaki listeden gruba katılabilirsiniz.

Telegram Gruplarının Özellikleri

Sohbet robotları

Bu, grup sahipleri için çok yararlı olan bir özelliktir çünkü telgraf grubunu yönetmek bazen çok zor olabilir. Telegram da kullanılabilen birkaç tür sohbet robotu vardır.

Anketler

Anket oluşturmak, izleyicilerinizden geri bildirim almanın en iyi yollarından biridir. İhtiyacınıza göre anket yapabilir ve ardından grubunuzda paylaşabilirsiniz.

Sabitlenmiş Mesajlar

Mesajları sabitlemek, temel olarak bir mesajı grubunuzun üstüne sabitlemek anlamına gelir, böylece vurgulanır ve izleyicileriniz onu kolayca okuyabilir.

Karar:

Telegram, grup sohbetlerini seven ve yeni bir şeyler öğrenmek isteyenler için en iyi sosyal medya platformlarından biridir. Duvar Kağıtlarından Filmlere, Bilgiden Eğlenceye her şeyle ilgili telegram gruplar bulabilirsiniz. Umarım 2020’nin En İyi Telegram Grupları listesini bağlantıları hakkındaki bu makaleyi beğenirsiniz. Bunları deneyebilir ve hangisinin size en uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Yakında haber içeriğini güncellemeye devam edeceğiz.

Article Tags:
· · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
Article Categories:
Manşet · Sosyal Medya
https://www.dvrdestek.com/

Muhafazakar demokrat, Güvenlik ve Bilişim Sistemleri teknikeri, #edebiyat #kitap #politika #şiir #bilişim #güvenlik konularında fikir sahibi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here