En iyi Kablosuz Mouse(fare)ler 2021 - evham.net | evhamlı blog
Alışveriş Rehberi Bilgisayar Donanım Manşet

En iyi Kablosuz Mouse(fare)ler 2021

En İyi Kablosuz Fare:

Bilgisayarın icadından bu yana, fare ana kontrol bileşeni olarak kullanıldı ve o zamandan beri bize elimizdeki mutlak gücü sağlıyor. Fareyle, binlerce karmaşık işlevin yalnızca tek bir tıklama meselesi olması.

Son birkaç on yıldan beri, farenin işlevi basit PC’lerle sınırlı kalmadı, ancak dizüstü bilgisayarlarda ve şimdi de cep telefonlarında kullanıldı. Fare, cihazlarınızı büyük bir kolaylıkla ve gelişmiş kontrollerle çalıştırmanıza izin verir.

Fare aslında nedir?

Basitçe işaretçi olarak adlandırılabilecek bir fare, bilgisayarların eylemlerini kontrol etmek ve komutlar vermek için kullanılan, el yapımı bir girdi aracıdır. PC faresi, PC ile kullanılan bir giriş aracıdır. Bir fareyi düz bir yüzey boyunca hareket ettirmek, imleci ekrandaki çeşitli şeylere hareket ettirebilir.

Fare, temel bilgisayar barınağının dışında kalan bir araç olsa da, gerekli bir PC ekipmanıdır. Farenin bir lazer veya top kullanıp kullanmadığına veya kablolu veya uzaktan kumandalı olmasına bakılmaksızın, fareden farklı bir geliştirme, imleci kayıtlar, pencereler ve diğer programlama bileşenleri ile bağlantı kurmak için ekranda hareket ettirmek için PC’ye kılavuzlar gönderir.

Kablosuz Fare nedir?

Ayrıca kablosuz fare olarak adlandırılan kablosuz fare, kablolar kullanılmadan bir PC ile arayüz oluşturan bir cihazdır. Aksine, fare, Bluetooth veya kızılötesi radyo dalgaları gibi kablosuz yeniliklerin bir yolunu kullanır. Genellikle bilgisayara bir USB toplayıcı bağlanır ve kablosuz fareden sinyaller alır. Uzak alternatif, radyo yinelemesine ve Bluetooth yeniliğine katılmaya başladıklarında 2000’lerin ortasında iyi tanındı.

Kablosuz Fare Türleri:

Aşağıda listelenen farklı Kablosuz fare türleri vardır. Bluetooth fare olarak da adlandırılırlar. 

Bluetooth:

Farenin birlikte çalışabileceği harika bir yenilik de Bluetooth ilişkisidir. Bluetooth, çevre birimleri, örneğin bir PC’yi uzaktaki farelere uzaktan bağlar ve faaliyetinin kapsamı 33 fittir. Bluetooth, 2.4GHz RF yeniliği aralığında çalışır. Her PC veya PC Bluetooth bağlantısına sahiptir ve kullanmaya başlamak için aygıtı fareyle birleştirmeniz yeterlidir.

Optik:

Uzak bir farenin en köklü ve en standart uyarlamalarından biridir. Çok sayıda uyarlama olmasına rağmen, optik farenin, Kızılötesi yeniliğinin yardımıyla optik fare kapasitelerinde bugüne kadarki en iyisi olduğu kanıtlanmıştır. Parlak kırmızı ışığın yukarıdan aşağıya doğru parladığı görülebilir ve bu da çalışmasına yardımcı olur. Farenin gelişimi, imlecin ekranda düzgün bir şekilde hareket etmesini sağlayan kızılötesi sensör tarafından görülüyor.

Radyo frekansı:

PC ile verimli yazışmalar için Radyo Frekansı yeniliğinin yardımıyla çalışan birkaç fare de vardır. İçerisinde bulunan iki ana bölüm verici ve toplayıcıdır. Kızılötesi ilerlemelerde çalışan farenin makul bir görüntülenebilir yola ihtiyaç duyduğundan çok sayıda sınırlaması vardır. RF inovasyonundayken, aynı şekilde, örneğin çalışma alanı ve ekran gibi engellerle de çalışabilir. Aynı şekilde, bunlar ucuzdur, pil yardımı ile çalışabilir ve son derece hafiftir.

İyi bir Kablosuz Farenin Sahip Olduğu Özellikler

Pil Zamanlaması:

Kablosuz farelerin bir dezavantajı olması ihtimaline göre, bu şu: pilleri tüketiyorlar. Ne ölçüde satın aldığınız farenin deliğine ve pil markasına bağlıdır. En iyi düzenleme, en büyük pil paketini satın almaktır, böylece genellikle yakınınızda bir miktar bulunur. Farenizin pil ömrünü uzatmak için, açma / kapama anahtarına eşlik eden birini bulun ve kullanın.

Özel Düğmeler:

Birkaç kişi programlanabilir yakalamaları olmadan hayatta kalamazken, diğerleri onları nasıl kuracaklarını asla anlamaz. Aynı şekilde, ergonomi ile, programlanabilir yakalamalar, bu sizin normal fareniz olacaksa, zorunlu yardım parçaları olabilir.

Ergonomik:

Bir faredeki en önemli ve ilginç noktalardan biri, kullanılmasının çok hoş olmasıdır. Ergonomik standartlar kullanılarak planlanan fareler ellerinize daha az ağırlık verecektir. Katı bir şekil sakini iseniz ve bu fareyi günlük girişimler için kullanacaksanız, ergonomik bir fare ile gidin. Ergonominin anlamı markadan markaya değişse de, fare her halükarda elinizin durumuna göre şekillenmelidir.

Kullanım Kolaylığı / Tutuş

Çoğu zaman, fare ellerinize sığmaz ve onu kullanarak etkili bir şekilde çalışamazsınız. Bu, kavrayışınızda yorgunluğa ve ıstıraba neden olabilir. Bu satırlar boyunca, bir fare ararken, elinizde hızlıca kavrayabileceğiniz bir eşya seçin.

Tepki

Çevrimiçi PC oyunlarının meraklıları, hızlı ve kesin tepki verebilen farelere ihtiyaç duyar. Bilgi aletini, örneğin akıllı yüzeylerde muhtemelen ufalanmayacak bir lazer veya elastik bir top, izleyicinin hedeflerini ve hareket girdisinin PC’yi beslemesinin hızını dahil etmeyi düşünmeyi öneriyor.

Alıcılar

Kablosuz farelerle ilgili endişe, iş istasyonundan dışarı çıkan tam boyutlu bir yararlanıcı mı yoksa çıkarılmayı beklemeden PC’yi paketlemenizi sağlayan bir Nano alıcı mı kullanmasıdır. USB şerit sürücüleri, tükenmez kalemler ve ekstra anahtarlar gibi bir alıcı yer tutucusuna eşlik etmesi durumunda, fare toplayıcıları etkili bir şekilde kaybolur, bu nedenle çekici bir yer tutucuya veya atanmış bir alana sahip olmak son derece yararlıdır. Aynı şekilde, farenin uygun toplayıcıya eşlik ettiğinden emin olun.

En İyi Kablosuz Fare 2021:

İşte 2021’de satın alabileceğiniz en iyi 20’den fazla Kablosuz Fare listesi . 

 1. Logitech MX Master 3 Kablosuz Fare.
 2. Logitech M185 Kablosuz Fare.
 3. Anker Dikey Ergonomik Optik Fare.
 4. Logitech MX Anywhere 2 Bluetooth Fare.
 5. Microsoft Mobile Mouse 1850 Fare.
 6. Razer DeathAdder Chroma kablosuz Fare.
 7. Logitech M585 Fare.
 8. Microsoft Arc Mouse.
 9. Deli Catz RAT
 10. Corsair Dark Core RGB SE Kablosuz Fare ..
 11. Logitech MX Ergo.
 12. Apple Magic Mouse 2.
 13. Logitech MX Dikey.
 14. Logitech G Pro Hero.
 15. Utechsmart Venüs.
 16. E-Blue Mazer II.
 17. Razer Mamba.
 18. TECKNET Raptor Prime.

PC farelerinin bugün olduğu kadar geniş bir kombinasyonu hiç olmamıştı. Her durumda seçimlerle birlikte kararlar gelir. Sergi ihtiyaçlarınızı bütçesel ön koşullarla dengelemek çok iyi bir test olabilir ve kabul edilebilir bir performans sergilerken kullanımı kabul edilebilir bir fareyi keşfetmek çok daha zor olabilir.

1- Logitech MX Master 3:

Logitech MX Master 3Logitech’in MX Master fare serisi, yaratıcılar için mutlak en iyi farelerdir ve en son modeli olan MX Master 3, doğrudan planlayıcılar için en iyi mouse listemizin en yüksek noktasına inmiştir. Dahası, başka bir ürün avantajı, tahrikli özelleştirmeyi aşamalı olarak açar, böylece ince ayar yapmayanlar bile iş süreçlerini kolaylaştırabilir ve çentiklerini keşfedebilir. Görevi sık sık gerçekleştirmeniz gerekip gerekmediğine veya düzenli kullanım için kullanmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, bu harika bir seçim olacaktır.

Bu yeni form, geçmiş varyant (altta) hakkında sevdiğimiz her şeyi alır ve birkaç bölgeyi geliştirirken, aynı zamanda tamamen yeni önemli noktalar da getirir, bu da bunu mimarlar için en iyi fare haline getirir. Kullanılması kabul edilebilir ve USB-C derneğine hiçbir zaman şükran duymadan şarj edebilir. Belki de en iyi unsur, fareyi PC’nizde, iş istasyonunuzda ve tabletinizde kullanmanız gerektiğinde, onu birkaç cihazla ilişkilendirebilmeniz ve bunlar arasında etkili bir şekilde geçiş yapabilmenizdir.

MX Master 3, MX düzenlemesinin kurulum programı olan Logitech Options ile ayarlanır. Bilgi kaynaklarınızı değiştirmeyi net ve basit hale getiren pürüzsüz, akıllı bir karşılaşma. Geçmişteki MX Master fareler gibi, Master 3 de uygulama açık özelleştirmelerini dikkate alır, ancak bu sefer Logitech aynı şekilde Microsoft Office, Adobe Creative Suite ve benzeri internet tarayıcıları dahil olmak üzere çoğu zaman kullanılan uygulamalar için önceden hazırlanmış özel düzenlemeler sunar. Safari ve Chrome.

Artıları
 • Bu fare ile iki adede kadar gadget’ı ilişkilendirebilirsiniz.
 • Dinamik gadget’ı anında küçük bir anahtarla değiştirebilirsiniz.
 • Tek başına şarj edildiğinde 70 güne kadar dayanabilir.
 • Fare iki saat içinde tamamen şarj olur.
 • Süper rahat bir keskidir.
 • Elektromanyetik parşömen çarkı, tam veya serbest dönme hareketini dikkate alır.
 • Ünlü uygulamalar için indirilebilir profiller.
Eksileri
 • Ağ, bir kablosuz konektör aracılığıyla farklı aygıtlarla ilişkilendirildiğinde bir parçaya dayanır.

2- Logitech M185:

Logitech MX Master 3

Sağlam, mütevazı, basit bir seçim peşindeyseniz, Logitech M185 gerçekten iyi bir seçenek olacaktır. Bu uzak fare, göze çarpmayan bir Nano USB toplayıcısına eşlik eder ve tüm amaç ve amaçlar için erteleme veya kesinti olmadığını garanti eden 2,4 GHZ ağ sunar. Windows, Mac, Chrome OS ve Linux ile çalışır ve başlamak çok kolaydır: toplayıcıyı takın ve fareyi kullanmaya başlayın.

Logitech Wireless Mouse M185, tek bir AA pille bir yıl kadar çalışacaktır. USB Nano alıcısını PC’nize veya çalışma alanınıza sığdırmak ve artık hazırsınız. Herhangi bir sürücü tanıtmanız gerekmeyecek. Logitech Wireless Mouse M185’in yuvarlak yapısı kavradığınızda harika hissediyor ve bir bilek desteği ile sağlamlaştırma şansınız varsa, RSI’yi önleyebilirsiniz. Fare sağlamdır, kullanımı kolaydır ve canlılık etkilidir.

Açıkçası, bu maliyetle, abartılı bir şey elde edemezsiniz. Düzgün yapı her iki el için de kullanılabilir, yani solcular için moral verici haberler, uzun süre kullanacaksanız, giderek daha ergonomik bir plana sahip bir şey düşünmelisiniz. Logitech, bu farede verdikleri Alkalin Pilin tek bir zamanın yerine geçmeden 12 aya kadar dayanabileceğini iddia ediyor, yani fareyi her kapattığınızda “OFF” düğmesine basmanızı sağlıyor.

Artıları
 • 1 pil ile bir yıl kadar çalışır.
 • Bu fare hem sol hem de sağ kullanım için makul.
 • Bilgisayarınızla veya çalışma alanınızla nano alıcıyla uzaktan ilişkilendirin.
 • Sadece Tak ve Çalıştır.
 • Toplayıcı farenin içinde tutulabilir.
 • Montaj kalitesi olağanüstü.
 • Harika bir Kablosuz Menzile sahiptir.
Eksileri
 • Lazer sensörle karşılaştırıldığında, optik sensör belirli yüzeyleri doldurmaz.
 • Fare muhafazakardır, bu da gecikmeli kullanım sırasında daha az teselli sağlayabilir.

3- Anker Dikey Ergonomik Optik Fare:

Anker Dikey Ergonomik Optik Fare

Anker 2.4G uzak fare, 5 yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana diğer satan dikey fareler arasında göze çarpıyor. Amazon’da 6.500’den fazla denetim ve olağanüstü bir 4/5 yıldız puanıyla, tüm promosyonları ve ödülleri hak edip etmediğini kontrol etmek için yaklaşık on dört gün geçtikten sonra fare ile ilgili yoğun anketimiz burada. Sonuç biraz farklı bir ürün yelpazesine sahip.

En dikey fare gibi, Anker Vertical ile çalışmaya alışmak için biraz çaba harcıyor. Daha sonra akla gelen birincil tutturucularla, elim, bileğinizin tamamını dinlediğiniz normal bir farenin aksine, avucumun ve bileğimin yan tarafını tutarlı bir şekilde çalışma alanına yerleştirecek şekilde konumlandırılmıştır. Belirtildiği gibi, bu pozisyon bileğinizin alt kollarınızla karşılaştırıldığında bükülmesini en aza indirir ve çok sayıda uzmanın belirttiği gibi, herkesin bildiği kadarıyla karpal geçiş bozukluğu yaratma olasılığını azaltır. Farenizi hareket ettirmek için kolunuzu kullanmakla birleştiğinde, Anker faresini çalıştırırken bileğinizi tamamen sabit tutabilirsiniz.

Anker Vertical, plastiğin büyük bir kısmı için yapılmıştır. Neredeyse hiçbir maliyeti olmayan bir fare için şaşırtıcı derecede kaliteli bir his veriyor. Daha kauçukla işlenmiş bir yüzey, bu kadar çok sayıda ıslatma formunu vurgulayan bir fare ile daha iyi sonuç verirdi. Anker Dikey Fare, düzgün bir 3 ay dayanması gereken uzak form için 2 AA Pil kullanır. Kullanılmadığında farenin altına konulabilen bir USB toplayıcı, PC veya Mac’inizle eşleşerek bana yaklaşık 3 fitlik güçlü bir kapsam sağlayan bir 2.4G uzaktan ilişkilendirme oluşturur.

Artıları
 • Öğe pürüzsüz ve kullanışlıdır, bu da etrafta çok fazla gerilmeden yapabileceğiniz anlamına gelir.
 • Anker markası genellikle ölçülüdür.
 • Bu öğenin diğer avantajı, programlanmış bir kuvvet koruma moduna sahip olmasıdır.
 • 8 dakikadan fazla boşta kaldığında kendi kendine kapanır.
 • Etkileyici dikey yapı, çalışmak için bileğinizin kıvrılmasını en aza indirir.
 • Cam yüzeylere de çekim yapan optik bir sensör.
Eksileri
 • Fare yüzeyi aşırı derecede tehlikelidir.

4- Logitech MX Anywhere 2:

Logitech MX Anywhere 2Anywhere’in minimal bir seyahat arkadaşı olması amaçlanıyor, çünkü birinci önemde farenin tamamı avucuma sığıyor. Daha kesin olarak, 1,4 x 2,4 x 3,9 inç (HWD) olarak tahmin ediyor ve 0,06 ons ağırlığında, ceketinize veya hatta kot cebinize kaymak için kullanışlıdır. Malzemeler mütevazı hissetmiyor ve en ufak bir ölçüde önemli olmamasına rağmen çok az bir şey için hoş bir çekişe sahip.

Logitech’in lideri MX Master’dan çok daha küçük olan Logitech MX Anywhere 2, sürekli çalışan gelişmiş reklam öğeleri için mükemmel bir seyahat faresidir. Bluetooth aracılığıyla üç farklı cihazla ilişkilendirilebilir ve yalnızca dört dakikalık şarjla gün boyunca dayanabilir. Küçük boyutuna rağmen her şeye rağmen Logitech’ten genel olarak beklediğimiz yüksek form kalitesine eşlik ediyor. Bu kılavuzdaki diğer fareler kadar ergonomik değil, ancak yanınızda taşımak için bir fare arıyorsanız, aranacak olanı budur.

Ürün tam anlamıyla uyarlanabilir, böylece parşömen çarkını ittirebilir veya herhangi bir mandalın sayı parçalayıcıyı yukarı çekmek, sesi yükseltmek veya herhangi bir durumda Control-V gibi büyük bir ölçeği yapıştırmak için yürütmek gibi açık kapasiteler gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Tüm bunlar, ürünün öne çıkan özelliklerinden biri olan Flow’u önemli ölçüde giderek daha fazla yardımcı hale getirir. Akış, benzer bir Wi-Fi düzenlemesinde olduklarından fare imlecinizi bilgisayarlar arasında hareket ettirmenize olanak tanır.

Artıları
 • Cam da dahil olmak üzere herhangi bir yüzeyde tüm amaç ve amaçlar için izler.
 • Hareketleri kullanarak dokuz yakalama.
 • Süper çok yönlü yapı.
 • Cam dahil temelde her yüzeyde izler.
 • Faydalı bir Akış ilerlemesi vurgusuyla güçlü özelleştirme programlama.
 • Uzun pil ömrü. Windows veya Mac ile çalışır.
Eksileri
 • Sol formu yok.
 • Farenin altındaki Bluetooth aygıtları arasında geçiş yapmayı yakalayın.

5- Microsoft Mobile Mouse 1850:

Microsoft Mobil Fare 1850Her tuhaf bireyden yalnızca biri muazzam bir fareyle tamamdır, bu nedenle küçük bir farenin peşindeyseniz, bu hala harika vurgular ve uygulama sunar, bu noktada Microsoft Wireless Mobile Mouse 1850 muhteşem bir karar. Sizinle etkili bir şekilde dolaşmak için yeterince küçük ve aynı zamanda mütevazı. Her durumda, her şeyden önce, kullanımı kabul edilebilir, kurulumu basittir, uzaktan kumanda edilebilir ve tek başına şarj edildiğinde yarım yıla kadar dayanabilen bir pili vardır.

Fare, tahmin edilen sıradan bir fareden daha küçüktür, tahmini 58.1 x 100 mm’dir ve sadece 90 g ağırlığındadır ve kesinlikle hafiftir. Normalde, aceleyle kullanılması amaçlandığından, not defteriniz veya tabletinizle birlikte çantanıza çok fazla ağırlık katmaz. Harika olan şey, sol veya sağ elinizi kullansanız da hoşa giden iki el konfigürasyonunu kullanma yeteneğine sahip olmasıdır. Sol ve sağ tutturucular harika, malzeme hissini garanti eder ve üstü kapalı parşömen çarkı düzgün, basit bir rotaya yardımcı olur.

Küçültülmüş boyut, tüy ağırlığı gibi, marjinal olarak alışmayı gerektirebilir. Bilgi kesindir ve tepkiler genel olarak harika. Aynı şekilde, pil gerektiren tüm Microsoft çevre birimlerinin çoğunda olmasa da, AA çözünür pil, sandık için hatırlanır. Pil ömrünün yarım yıl olduğu söyleniyor, bu da her açıdan inanılmaz. Genel olarak, gerçekten bağlanma ve oynama anlayışı ve fare formuna doğru ilerler.

Artıları
 • Küçültülmüş ve iyi üretilmiş bir alettir.
 • Nano yararlanıcı için çalıştı.
 • Ve-Go Nano Alıcı-Vericinin Takılması.
 • Birden Çok Renkte erişilebilir.
 • Her iki elin planında da kullanabilirsiniz.
 • USB alıcısını farenin içinde saklayabilir.
 • Teselli ve taşınabilirlik için tasarlanmıştır.
Eksileri
 • Parlak tamamlanma genel olarak aşınmayı gösterecektir.

6- Razer DeathAdder Chroma:

azer deathadder chromaYaratıcılarla aynı şekilde, oyuncuların hassas ve kesin bir fareye ihtiyaçları vardır, bu nedenle oyun farelerinin yaratıcılar için de iyi bir alternatif olduğu mantıklıdır. Ayrıca, oyun farelerinin Razer kapsamı, en duyarlı olanlardan biridir. Her seferinde, özellikle birinci şahıs nişancıları oynama şansınız olmadığında, oyuncular için en iyi seçimlerden biri olarak güvenilir bir şekilde anılır. Yine de, oyun oynama konusunda hevesli olmasanız da, bu fareyi çok seviyoruz, bu yüzden satın alınacak iyi bir fare olacak.

Deathadder Chroma, gelişmeyi kusursuz bir hassasiyetle izler, yakalayıcıları çok büyüktür ve harika bir çırpıda tepki verirken yeterince engel sunar; girintili parşömen çarkı inanılmaz görünüyor ve çalışıyor. Razer fareler, elinizin ilerlemesine yardımcı olmak için tasarlanmış üç tür çift sensör, lazer ve optik ve ergonomik bir şekle sahiptir. Razer Deathadder faresi gişe rekorları kıran bir faredir ve bir optik sensörü ve elastik yan tutuşları vurgular. Aynı şekilde, Bulut’ta bırakılan fare ayarlarınızın tamamı ile eşleşir.

Yalnızca beş yakalama ile, müşterilerin erişebildiği temel özelleştirme ölçüsüne sahiptir. Aydınlatma etkileri harika olsa da, sadece logo ve parşömen tekerleğinin yanması, diğer Razer modellerinin bir kısmının masaya getirdikleriyle orta derecede tezat oluşturuyor. DeathAdder ayrıca uzak değildir, bu da kablolar etkileşime karıştığında rahatsız edici olabilir. Genel olarak konuşursak, güçlü bir başlangıç ​​faresi, ancak alternatif bir farede benzer bir maliyetle önemli ölçüde daha fazla vurgu elde edebilirsiniz.

Artıları
 • İnanılmaz ergonomi, inanılmaz derecede hoş.
 • Genelde makuldür.
 • Aşırı duyarlı, pürüzsüz sensör.
 • Çok sayıda özelleştirme alternatifi var.
 • Kaymayı önlemek için elastik bir kavramaya sahip ergonomik bir plandır.
 • Sizin için de belirli bir sol el baskın seçim var.
 • Kaydırma tekerleği ve logo yanar ve her biri için hangi gölgelendirmeye ihtiyacınız olduğunu seçebilirsiniz.
Eksileri
 • Yerel olarak kullanılabilir hafızanız yok.
 • Ağırlık değişikliği yoktur.

7- Logitech M585:

Logitech M585

En iyi PC fareleri gibi, Logitech M585 de figür oluşturma sahnesinde belirli bir ihtiyacı karşılamaya yönelikti. Bu durum için, M585’in aynı anda iki benzersiz bilgisayarla arabirim oluşturması amaçlanmıştır, bu da çeşitli görevleri karıştırmanıza veya bir ofis ortamında ortak çalışanlarla temel kayıtlar sunmanıza olanak tanır.

M585, iki bilgisayarla bir anlık gecikme olmadan arabirim kurma konusunda benzersiz bir kapasiteye sahiptir, ancak bilgisayardan bilgisayara geçişi kolaylaştırır. Tam anlamıyla bir yakalama hareketiyle, fare kontrolünü iş istasyonunuzdan çalışma alanınıza veya çalışma alanından diğerine taşıyabilirsiniz. Logitech Flow’u kullanarak bir bilgisayardaki belgeleri kopyalayabilir ve e-posta, şerit sürücüleri veya bir mahalle bulutu kullanmayı beklemeden başka bir PC’ye yapıştırabilirsiniz.

M585, standart bir fareden daha hassas ve hassas olmasını sağlayan ek çöküntülere sahip ekstra dokunuşlu bir izleme paneline sahiptir. Fare ergonomi göz önünde bulundurularak planlanmıştır ve tek başına bir AA pil iki yıla kadar çalışmaya devam edebilir. Oyun oynamaya veya görsel tasvire meraklıysanız, bu fare yeterince şaşırtıcı olmayabilir, ancak iş uzmanları için bu olağanüstü bir ürün.

Artıları
 • Aynı anda iki PC ile arayüz.
 • Belgeleri bir bilgisayardan başlayıp diğerine yeniden sıralayın.
 • Pil iki yıla kadar çalışmaya devam ediyor.
 • Hız açısından çok yönlü bir parşömen çarkına sahiptir.
 • Bir sürü özelleştirme alternatifi var.
 • Bu, ayarlanabilir mandallara, yan parşömene ve çok sayıda profile sahip en ucuz Logitech faresidir.
 • Yandan bakan kapasiteler ayrıca şaşırtıcıdır.
Eksileri
 • Olağanüstü yazılım ve sürücüler sunması gerekebilir.

8- Microsoft Arc Mouse:

Microsoft Arc, uzay çağı için ideal bir faredir. Aerodinamik, ergonomik, hafif planı insan eline uyacak şekilde oyulmuştur ve hiçbir şeyden sonra Star Trek: The Next Generation’dan bir fazer kadar iyi çalışır. Microsoft Surface Arc Mouse, Microsoft Arc Touch Mouse SE ile Microsoft Touch Mouse arasındaki karışımı andıran mükemmel bir Bluetooth aracıdır. Bireyler Microsoft Arc Touch Mouse SE’yi kullanmak istiyor ve biz Microsoft Touch Mouse’tan nefret ediyoruz.

Arc Touch, mevcut PC’ler göz önünde bulundurularak yapılandırıldı ve Windows 7 veya sonrası ve diğer, nispeten geç Mac OS X çerçevelerine sahip ana bilgisayardır. BlueTrack yeniliğini kullanır ve Bluetooth kullanan tabletiniz veya PC’nizle arayüz oluşturur. Fare her iki elle de kullanılabilir, bu nedenle solak olmanıza bakılmaksızın, onu kullanırken herhangi bir sorun yaşamazsınız. Yaratıcı BlueTrack yeniliği nedeniyle hayal edilemeyecek kadar pürüzsüz ve dokunaklı, ergonomik, kaygan bir pakette olağanüstü uygulama sunuyor. Ek olarak, parmaklarınızın gelişimine tepki veren, hem dikey hem de düz bir düzlemde kaydırmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir bakış çerçevesi içerir.

Arc Touch’ın kullanılmadığı noktada, kapasitesini düzeltebilir ve yanınızda taşımayı kolaylaştırabilirsiniz. Fare tekerleği de aynı şekilde ilericidir. Arc, fiziksel bir tekerlekten ziyade, parmağınızın gelişim hızına tepki veren daha büyük bir fiziksel dokunma şeridi kullanır. Dairesel segment size olağanüstü kontrol ve stil sunar. Alternatif bir fare türü denemeye hazırsanız, uzay çağına adım atın. Microsoft Arc sizin için sıkı duruyor.

Artıları
 • Windows 10 istemcileri için en keyifli fare olmasa da harika.
 • Hafif, az ve iletilmesi basit.
 • Herhangi bir durumda, uzun çalışma saatleri için kullanılması kabul edilebilir.
 • Bir bağlanma ve oynama anlayışı sunar.
 • Bluetooth ile güçlendirilmiş herhangi bir PC ile ilişkilendirilebilir.
 • Fare, basit istifleme için ergonomik bir kat kat seviyesidir.
Eksileri
 • Aynı anda hem sağ hem de sol tıklama yapamazsınız.
 • Haptik parşömen şeridi gitti ve onu özlüyoruz.

9- Deli Catz RAT9:

Deli Catz RAT9

Etkili bir şekilde kontrol ettiğimiz en tuhaf görünümlü farelerden biri olan Mad Catz Cyborg RAT 9, kararlı PC oyuncularına odaklanmıştır. Bu uzaktan cihaz, bir oyun faresinde bulduğumuz en dikkate değer derecede uyarlanabilirlik ve 149 $ ‘dan gelen en önemli gider etiketiyle övünüyor. Maliyet, en adanmış oyuncular dışındaki her şeyi azaltacaktır, ancak ödemeye hazır olanlar için, RAT 9 rakipsiz bir bilgi kontrolü derecesi sağlayacaktır. Bu kesinlikle benzersiz bir iştir ve zorunlu bir müşteri için, pili sürekli olarak değiştirmekten korkmadığınız sürece şaşırtıcı olabilir.

Kasanın kendisiyle başlamalıyız. Farenin alüminyum bir çerçevesi var, bu da onu yetkili olarak gördüğüm metalden yapılmış ana fare yapıyor. Basit veya karmaşık görevleri gerçekleştirmek üzere ayarlanabilen altı programlanabilir yakalama özelliği vardır. Aslında, parşömen çarkı bile çeşitli kapasiteleri gerçekleştirmek için özelleştirilebilir. Fare, bir lazer sensör kullanır ve DPI, müşteri tarafından algılanabilir; 25 ila 6400 DPI arasında herhangi bir değere ayarlayabilirsiniz. Fare, pille çalışan lityum parçacıklı pillerle çalışır.

Fare hem 32 hem de 64 parçalı çalışma çerçeveleriyle çalışır ve tıpkı Mac OS X 10.6.6 ve sonraki sürümlerde olduğu gibi XP’den beri tüm Windows çerçevelerinde iyidir. Farenin tanıtılması için bir gadget sürücüsü gerekir ve sürücüyü indirmek için bir web ilişkilendirmesi gerekir. Fare, yalnızca bir milisaniyelik inanılmaz tepki süresiyle 2.4GHz uzaktan yenilik kullanır. Bu fare pahalıdır, ancak başka bir farede hiç bulamadığım bir kişiselleştirme düzeyi sunar.

Artıları
 • İki pil paketi ve canlandırıcı istasyonları dahil kişisel zaman anlamına gelmez.
 • Bir şey söylemek için türünün tek örneği.
 • Fiziksel olarak tamamen ayarlanabilir.
 • Her gün uzaktan oyun oynamanın her dakikası için iki pil kartuşu.
 • Ekstra parşömen çarkı harika.
 • Fare gövdesini ideal bir uyum için değiştirebilir ve düzenleyebilirsiniz.
 • Fare, metal demetleri ile zorlu bir gelişmeye sahiptir.
Eksileri
 • Başparmak dayanağının altındaki plastik montaj kolu kırıldı.
 • Yan uzun parşömen çarkı beceriksizce yerleştirilmiştir.

10- Corsair Dark Core RGB SE:

Corsair Koyu Çekirdekli RGB SE

Önceki yıllarda, çeşitli oyun çevre birimlerine uzaktan şarjın eklendiğini gördük. Bu yenilik, kısıtlı pil ömrü ve olası kullanılabilirlik sorunları nedeniyle sık sık engellendiğini hisseden oyuncular için bir engel teşkil ediyor. Corsair, en son çok kaliteli oyun faresi Dark Core RGB SE ile uzaktan suçlama yarışına giriyor. Corsair’in çevre birimleri grubuna yapılan bu yeni genişleme, ılımlı kalırken ve çeşitli seviyelerde hüküm sürerken uzaktan oyun fırfırının rezaletini değiştirmeye çalışıyor.

Fare, Bluetooth ağını kullanarak veya verilen 2.4GHz uzaktan kumanda konektörünü kullanarak karar aygıtınızla konuşur. Corsair Utility Engine (iCUE) programlaması aracılığıyla çok sayıda özelleştirme alternatifini hesaba katar. Güçlü ancak hoş programlama, RGB alternatiflerini değiştirmenize, yeniden eşleştirme düğmesi çalışmasına ve kişiselleştirilmiş profilleri zahmetsizce oluşturmanıza olanak tanır.

Optik sensör, en üst düzeyde doğruluğu garanti eden 1.000 Hz’lik bir bildirim hızı ve en yüksek 16.000 DPI değerine sahiptir. Logitech G903 Lightspeed’in ve Razer Mamba’nın etkilenebilirlik seviyeleri, düşünmek için 12.000 dpi’de zirveye çıkıyor. Ara sıra, ayarlarımı asla 4,500dpi’den yüksek tutmam, ancak kesinlik tartışmasız olarak tanınabilir. Stratejik olarak yerleştirilmiş başparmak düğmesiyle DPI ayarlarını hızlı bir şekilde değiştirme kapasitesi ayrıca iyi bir dokunuş.

Artıları
 • Gün boyu pil ömrü ve şaşırtıcı 3360 varyasyon sensörü.
 • Qi şarjı kusursuz bir yaratıcılıktır.
 • Gerçekten ucuz.
 • Center RGB SE, uzak oyun farelerinin etki alanındaki sarsılmaz bir bölümdür.
 • Güçlü ve çekici bir yapı faktörü.
 • Anahtarlar da aynı şekilde son derece duyarlıdır ve yukarıdan bakmak sorunsuzdur.
Eksileri
 • Programlama aşırı kıvrımlı ve umursamaz.

11- Logitech MX Ergo:

Corsair Koyu Çekirdekli RGB SE

Trackball fareleri, yapı faktörüne kararlı olma ihtimaliniz dışında herkes için olmayacak, bu noktada MX Ergo ihtiyacınız olan her şeyi yapıyor. MX Ergo, bir çalışma alanında inanılmaz görünüyor. Kesinlikle, son derece canlı değil, ancak muhtemelen onu soluk veya karanlık bir konsolun yanında, donuk gölgeli bir çalışma istasyonu veya şov gibi kullanacaksınız, bu nedenle büyük olasılıkla kırmızı kırmızı kırmızı Trackman üzerinde top. MX Ergo’nun bu kadar harika görünmesi, 100 $ ‘lık liste değerinde, özellikle de bu maliyetin büyük bir kısmı için birkaç mükemmel fare bulabileceğiniz için, yetişkin bir oyuncağın üzerinde olduğu gerçeğinin ışığında şanslı.

Fare muazzam ve çok önemli, örneğin 5.22’ye 2.02’ye 3.93 (HWD) ve bir pound’un büyük bir kısmından biraz daha fazla, ancak ağırlık da minnettar olacak bir şey. MX Ergo, çalışma alanınızın etrafında bekleyeceğinden, genellikle ölçtüğü miktar açısından bir fark yaratmaz ve güçlü metal taban, kesinlikle titreme olmayacak kadar dayanıklıdır. Bir eldiven gibi avuçluyorsun ve benim gibi olağanüstü derecede büyük ellerin yoksa, parmaklarının ucundan sarkmadan sakin bir şekilde oturması gerekiyor.

MX Ergo, paket için hatırlanan kuruluşun Unifying USB yararlanıcısı ile mükemmeldir. Bluetooth aracılığıyla da benzer şekilde bağlantı kurabilirsiniz, ancak bu, USB alıcısının kullandığı 2,4 GHz bandından daha hantal ve çoğu zaman bu kadar sağlam değildir. USB bağlantısı sadece şarj içindir, fareyi gerçekten kullanmak için uzaktan arabirim oluşturmalısınız. MX Ergo, sol tarafından verilen bir yorumla gelmiyor. Fareyi eğmenize rağmen, çekici stand da aynı şekilde çıkarılabilir, bu da temizlik için hareket topundan atlamanızı sağlar.

Artıları
 • Eşsiz bir eğilebilir stand, düz ve yarı dikey yönler arasında keşfe çıkmanıza olanak tanır.
 • Harika dahili kaliteye sahiptir.
 • İyi planlanmış, birinci sınıf değerlendirilmiş MX Ergo Kablosuz Trackball Faresi ile.
 • Harika bir pil ömrüne sahiptir.
 • Bir toplayıcı ve Bluetooth desteğini bir araya getiriyor.
Eksileri
 • Doğruluk imleci geliştirmeleri gerçekleştirmek için savaşlar.

12- Apple Magic Mouse 2:

Apple Magic Mouse 2Apple’ın Magic Mouse 2, tanıtıldığı kadar tutarlı bir şekilde doldurulan mükemmel, ihmal edilebilir bir cihazdır. Her şey düşünüldüğünde, elinizin uzun mesafeli teselliğini anlamak birkaç saatten fazla sürmez, olağanüstü bir yetenek listesi ve kusursuz yapı için ödeyeceğiniz değerdir. Önemli gider etiketini ve siz onu kullanırken gadget’ı şarj edememeyi dahil edin ve bunun değeri, doğrulanmış bir Apple müşterisi olmayan herhangi bir kişi için olağanüstü şekilde azalır.

Apple’ın PC serisi için özel olarak yapılandırılan Magic Mouse 2, çok temaslı bir yüzey için yakalama ve parşömen pazarlamalarını atlayan değirmen Apple planının bir çalışmasıdır. Web sayfaları arasında gezinmek veya raporlara bakmak, gelişmiş ayak planı nedeniyle, çalışma alanı karşıtlığı ihmal edilebilir düzeyde olan bir parmak fırçasını gerektirir. Örtülü pil, şarj gerektirmeden yaklaşık 30 gün önce çalışmaya devam eder. Apple’ın çoklu temas sinyallerini bir araya getirmesi, örneğin kaydırma, yukarı bakma ve yakınlaştırma, fareyi kullanmak için canlandırıcı yöntemlerden her biri.

Belki de fare kadar keyifli, içindeki pille çalışan lityum parçacıklı pilin biraz geriye dönük olması mantıklı. Bu, şarj olurken fareyi kullanmanın zor olduğu gerekçesiyle. Yıldırım bağlantı noktası, farenin tabanına mükemmel bir şekilde odaklanmıştır; bu, şarj olurken, en iyi görünüm olmayana ve olumlu olarak yardımcı olmayana kadar tamamen boş bir şekilde yan tarafına sakarca yattığı anlamına gelir.

Artıları
 • Fare pürüzsüz ve çok Mac-esque.
 • Harika görünüyor ve uzun pil ömrüne sahip.
 • Hem sol hem de sağ kullanım için kullanışlıdır.
 • Sonuç olarak, Bluetooth aracılığıyla Mac’lerle eşleşir.
 • Multitouch sinyal yardımına sahip bir Apple fare.
 • Bluetooth aracılığıyla doğal olarak Mac’lerle birleşir.
 • Lightning-USB bağlantılı tekneler.
Eksileri
 • Şarj ederken kullanamama.
 • Genişletilmiş zaman dilimleri için ellerde mutlu değil.

13-Logitech MX Dikey:

Logitech MX Dikey

Logitech, zorlukların üstesinden gelen çeşitli gadget’larla kendini en iyi fare yaratıcısı olarak belirledi. MX Dikey başka kenara ergonomi üzerinde ek bir vurgulama koymak ile gelen, üstündeki çekim alınır. Tüm bunları nasıl başardığının adı. MX Vertical, verimlilik için tasarlanmış bir fare yapmak için dikeyliği, uyarlanabilirliği ve teselliyi bir araya getirir. Her halükarda, kullanımını tipik bir fareden daha zor hale getiren birkaç özelliğe ve onu çok daha az kompakt hale getiren bir plana sahiptir.

MX Vertical, avuç içi tarafında orta derecede kavisli bir bükülme ve başparmak tarafında giderek artan bir şekilde üstel bir bükülme ile tepe dalgasına çok benzer bir yapıya sahiptir. Pek çok fare bu kıvrımlara sahipken, MX Vertical bunları tipik olarak dikeydir. Bir dereceye kadar kalın bir taban, profilde aşamalı olarak yamukken, önden ve arkadan bir çikolata parçacığı görünümü verir.

MX Vertical, bir oyun faresinden bekleyeceğiniz çılgınca özellikleri göstermiyor, ancak karlılık için sensör yeterince kesin. 400 ile 4000 DPI arasında çalışan bir DPI ile, 720p ekran veya 4K kullanıp kullanmadığınıza çok az saygı göstererek, sizin için çalışan bir ayarı keşfetme seçeneğine sahip olmanız gerekir. Birleştirici Alıcıyı kullanan uzak ilişkilendirmenin sergisi olağanüstüdür. Ne olursa olsun, kütlesi onu düzenli hareket eden işçiler için en iyi alternatif yapmayacaktır. Dahası, maliyeti ve uygunsuz tıklama, aşamalı olarak kesin farelerle rekabet etmeye direnmez. Özellikle oyuncular bu hakkı engelleyebilir.

Artıları
 • Ağ türleri arasında geçiş yapmak hızlıdır.
 • Bluetooth veya USB aracılığıyla inanılmaz bir ağa sahiptir.
 • Ergonomik şekil normal el pozisyonlarına uyar.
 • 4 kat daha az el geliştirme gerektiren kesin takip sağlayan yüksek hassasiyetli bir sensöre sahiptir.
 • Üç adede kadar Windows veya Mac PC ile kullanın.
 • Tam şarjla 4 ay boyunca dolu kalır.
Eksileri
 • Daha ağır olmalı.
 • Kullanması garip.

14- Logitech G Pro Hero:

Logitech G Pro Hero

Logitech, oyun alanında farklı pazarların bir kısmına göre önemli ölçüde daha fazla zorluğa sahiptir, ancak bu, oyunun bu alandaki en yüksek noktasında olmadığı anlamına gelmez. G Pro Hero, dikkate alınan her şey için tercih ettiğimiz oyun kemirgenlerinden biridir. Uzaktan bağlantısı için 1ms atalet, 16.000 DPI optik sensör vardır ve hızlı oyun için saniyede 400 inç’e kadar takip edebilir.

Her durumda, motordaki bu inovasyonun tamamı olsa bile, ölçekleri üç ons’un altına düşürerek tüm el boyutları için kullanımı kabul edilebilir hale getirir, ancak kontrolünü kaybetmesi zor olan bir şey kadar hafif değildir. Ergonomik şekli, onu uzun oyun testlerimizde dikkate değer kılıyor ve genel şeklindeki değişikliklere minnettarlık, bir süre sonra toprak ve kir birikiyor.

Fareyle birlikte gönderilen yakalama haritalamasıyla ilgili hiçbir şeyi umursamamanız durumunda, Logitech’in programlanabilir programlaması için tam yardıma sahiptir, böylece ihtiyacınız olan doğru talimatları yürütmek için G Pro’nun sekiz yakasından herhangi birini yeniden eşleştirebilirsiniz. Aynı şekilde G-Pro logosunun ölçüm oranını ve RGB aydınlatmasını da değiştirebilirsiniz, bu noktada her şeyi çeşitli çerçevelerde kullanılmak üzere farenin kurulu belleğine ayırabilirsiniz.

Artıları
 • Uzaktan yeniliği, gevşek bir 1 ms’lik rapor hızı ilişkilendirmesi sağlar.
 • Atalarından birkaç kat daha az güç harcar.
 • G PRO, daha hızlı ve daha basit kullanım için eğilimlerinizi doğrudan fareye aktarabilir.
 • Geniş bir taşınabilir hassasiyet yelpazesi sunar.
 • Özel yönlendirmeleri yakalamalara aktarın ve oynamaya hazır beş profili bir kenara koyun.
 • Logitech’in şimdiye kadar ürettiği en yüksek performanslı ve en üretken oyun sensörüne sahiptir.
Eksileri
 • Ağırlık değişikliği yok.

15- Utechsmart Venüs:

Utechsmart Venüs

Kemiksiz oyuncular, farelerinden belirli bir ihtiyaç ve istek düzenlemesine sahiptir. Uzun bir süre kullanım için ergonomik ve uygun olması gerektiği gerçeğine ek olarak, aynı şekilde üretken ve hassas olmalıdır. UtechSmart Venus Yüksek Hassasiyetli Oyun Faresi, iki kafaya çivi çakar ve akıllara durgunluk veren bir uygulamayı makul bir maliyetle iletir. UTechSmart Venus, MMO ile ilgili ihtiyacımız olan her şeyi bize açıkça veren, ileri görüşlü ancak akıllıca oluşturulmuş bir MMO planına sahiptir. Özellikle yüzük ve serçe parmak desteği çepeçevre yapılandırılmıştır.

Diğer seçkin fareler gibi, Venüs’ün de hareketli bir DPI’si vardır. Bu fareyi daha ucuz modellerden ayıran şey fantastik kesinliğidir. Yüksek hassasiyetli lazeri sayesinde, bu fare 16.400 DPI’ya kadar algılayabilir ve inanılmaz derecede etkilenebilirlik sağlar. Fare de aynı şekilde 18 programlanabilir yakalamaya sahiptir, bu da bilgisayar oyunlarınız için kısayol tuşlarını bir tutam yakalamanızda ayarlamanıza ve oyun oynamanın merkezine daha fazla açılmasına olanak tanır.

Ergonomik yapı benzersiz bir şekilde kesintisiz kullanım için tasarlanmıştır ve elastik boyalı yüzey, tutuşunuzu sürdürmenizi sağlar. LED ışıklar, 16 milyon tondan birine göre özelleştirilebilir veya içte ve dışta zayıflatılabilir. Nihayet, fare 18 aylık bir garantiyle güvence altına alındı ​​ve uzun bir süre satın almanızı garanti ediyor. Ve benzer şekilde, sol tıklamanın sol kenarındaki ek bir yakalama, inanılmaz derecede belirgin bir avantajdır. Ulaşmak çok doğal ve UTechSmart Venus’ün büyük silahlarında muhtemelen en çok kullanılan silahlarınızdan biri olacak.

Artıları
 • İhtiyaç duyduğunuz kadar acayip programlayabileceğiniz 18 düğmesi vardır.
 • Esnek ağırlık, her tuhaf oyun mouse’undan yalnızca birinin sahip olduğu olağanüstü bir bileşendir.
 • Yakalamaların maddi tepkisi inanılmaz.
 • Bu fareyi birden çok görevi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.
 • Hareketli DPI seviyeleri, deneyiminizi değiştirmenize izin verir.
 • Programlanabilir yakalar, arayüzünüzü modernize etmenize izin verir.
 • Pil iki yıla kadar çalışmaya devam ediyor.
Eksileri
 • Bazı müşteriler için mantıksız bir şekilde dokunaklı olabilir.

16- E-Blue Mazer II:

E-Mavi Mazer II

Yirmi doların sana alabileceği şey harika. Harcama oyun markası E-Blue, kablolu ve uzaktan oyun farelerinden oluşan bir ürün yelpazesi üretir ve Mazer II, yaklaşık 20 dolar için saygın bir uzaktan faredir. Her halükarda, bir farenin bu kadar mütevazı gitmesi için piyasadaki hiç kimseyi önermem: Kablolu bir fareyle biraz daha fazla nakit için iyileştirme sensörü belirtileri göstereceksiniz ve çok daha iyi çalıştırma, pil ömrü ve üstü ile programlama Logitech G502 gibi uzak fare. Ancak, asla uzaktan kımıldamayacaksanız ve harcayacak birkaç dolarınız varsa, Mazer II doğru karardır.

Mazer II’nin 500’den 2500’e kadar dört DPI alternatifi ve malzemelerin daha ucuz tarafta olup olmadığına bakılmaksızın makul bir sol el kavrama seçeneği vardır. Mazer II ile herhangi bir sürücü programlamasını veya 1000 Hz’lik ölçüm hızlarına sahip sıradan oyun farelerinden kaçabileceğiniz türden bir uygulama beklememeye çalışın, bu da her milisaniyede bilgisayarınızla konuştukları anlamına gelir. Mazer II sadece 250 Hz’lik bir ölçüm oranı sunuyor. Ayrım, fare imlecinizin duyarlılığına çok duyarlı olduğunuz gerçeğine dayanır. Büyük çoğunluk için, bu birkaç milisaniye algılanabilir bir erteleme sunmayacaktır.

Artıları
 • Kesinlikle kabul edilebilir.
 • İnanılmaz bir ergonomik planı var.
 • Dünya standartlarında aşağıdaki çerçeveyi içerir.
 • Farenin 6 yakalama gibi inanılmaz bir durumu var.
 • Farenin değeri ekonomiktir.
 • 125 ila 250 saat oyun, yani pilinin yoğunluğu.
Eksileri
 • Her iki el yapısını kullanabilme ihtiyacı vardır.
 • Düşük DPI oranı.

17- Razer Mamba:

Razer Mamba

Oyun faresinin sınıfıyla ilgili olarak, tek başına bir yorumcu, örneğin RAZER gibi bir markadan 2 veya 3 öğe eklemeden bunu yapamaz. Bu oyun faresinin gelişinden bu yana epey bir zaman geçmiş olsa da, yüksek doğruluk, 16000 DPI hızı ve inanılmaz tepki süresi gibi önemli olayların bir sonucu olarak bu en son rekorlarda bir puan alıyor. Çevrimiçi dünyada kendini deneyen agresif bir oyuncu olmanız durumunda, karar harika olabilir çünkü tüm bu örnek olaylarla bir ton tasarruf edeceksiniz.

Mamba, FPS ve MMO oyuncuları için aynı şekilde yararlı olan mükemmel bir çok yönlü faredir. Fare, odaklanmış oyun için çok önemli olan, tam ancak hoş bir his veren programlanabilir yakalamalara sahiptir. Razer Mamba, oyuncuları çengel tutmak için inanılmaz derecede uygun tutuşları bitirdi. Razer’ın başka bir 5G sensörü var. Sensör 1 DPI artışlarını takip edebilir. Mevcut iş normları, 50 DPI fare artışının ardından kalmaktadır. Öyle de olsa, çok kesinse dilimi eğiminizin bir derecesine göre ayırabilirsiniz.

Razer, Mamba’nın hareketsizlik hızını ve tepki süresini 1ms’ye nasıl düşürdüğünü buldu ve kablolu DeathAdder Elite kadar kesin hissediyor. Dahası, Mamba standart 1000 Hz ölçme hızı sunar; Bu, farelerin her saniyede birden çok kez PC’ye rapor verdiği anlamına gelir. Uzmanlar, 500 Hz üzerindeki herhangi bir şeyin oyun deneyiminiz için ideal olduğunu iddia ediyor.

Artıları
 • 16000 DPI’a kadar bir hız, açıklama için hiçbir şey bırakmaz.
 • Tepki süresi, en yeni oyun farelerininkini koordine eder.
 • Oyunlarda yüksek doğruluğu ve hassas uygulamasıyla bilinir.
 • 5G lazer yeniliğinin müşterisi, onu son derece kesin ve pürüzsüz hale getirir.
 • İnternet oyunları için en yüksek tekliflerden biri.
 • Etkili bir şekilde 16.000 kapsama yayılır.
 • Temelde çarpıcı olan 0.1 MS’lik reaksiyon süresine bayılacaksınız.
 • Bir kez şarj edin ve sürekli olarak 20 saatlik etkileşim süresinin tadını çıkarın.
Eksileri
 • Bir oyuncunun takviye olarak 20 saatten fazla zamana ihtiyacı olacaktır.
 • En son sürücülerini RAZER’dan almıyor.

18- TECKNET Raptor Prime:

TECKNET Raptor Prime

Düşük harcama yapan bir uzak fare arıyorsanız, bu noktada TeckNet Raptor oyun faresinden daha uzağa bakmayın. Size 10 dolara mal olacak. Oyun süslemelerinde yeni olan veya makul bir oyun faresi arayan biri için ideal mütevazı oyun faresidir. Oyun ekstralarında yeni olan veya makul bir oyun faresi arayan biri için ideal mütevazı oyun faresidir.

TeckNet Raptor, oyunculara ılımlı bir oyun faresi vermeyi amaçlamaktadır. Planı oldukça kabul edilebilir. Bükülmüş uzun bağlantı, aydınlanma ve katma ağırlık, onun uzman görünümünü ifade eder ve ayrıca, değerinin çoğu farenin tatmin etmek için ihmal ettiği bir entrika içerir. Öyle olsa bile, ne plan ne de aydınlanma harika. Uygunsuz bir düzenleme / yakalama düşüncesi nedeniyle beklenmedik bir şekilde “Sayfayı aşağıya çekerek” sıkışıp kaldım. Işık kaynağı da aynı şekilde dışarıdan belirli kenarlardan görülebilir. Kendiniz için birinci sınıf oyun fareleri kullanmanız durumunda, bu noktada ona göre çok iyi bir şekilde değiştirmek sizin için biraz zor olabilir.

TeckNet RAPTOR Prime oyun faresi, maliyet içerisindeki ideal kullanım karışımıdır. İnanılmaz fare, harcama limiti içinde bir şeye ihtiyaç duyan bir e-spor çatlağının gereksinimlerini tartışmasız dikkate alıyor. Bu nedenle, diyaloğu tamamlamak için, piyasanın sunduğu mütevazı ürünün aksine makul bir seçimdir.

Artıları
 • 2,4 GHz uzak ağ, kesinlik ve hız sunar.
 • Bir süre rezerv modundayken programlanmış kapama kapasitesi.
 • Çok çeşitli kavrama stilleri için çok hoş bir plan.
 • İşaret her zamankinden daha pürüzsüz ve kesin.
 • Programlanmış açma / kapama elemanı sizin için biraz canlılık sağlar.
 • Ultra şık bir tasarıma sahiptir
Eksileri
 • Ayarların bir kısmı itici.
 • Bu, dahil edilen yan yakalarla daha iyi olabilir.

Son sözler:

Bu kılavuzun size, bilgili bir seçime karar vermeniz ve PC fare ihtiyaçlarınızın sorumluluğunu üstlenmeniz gereken seçenekler sunacağına inanıyorum. Harika farelerle çalıştım ve yetersiz farelerle çalıştım ve tüm bilgi ve deneyimlerimi buraya koymaya çalıştım.

Umarım cihazlarınız için mükemmel kablosuz Bluetooth fareyi seçmenize yardımcı olur. Tüm bu Bluetooth fareler farklı açılardan iyidir ve kesinlikle size sorunsuz ve gelişmiş bir deneyim sağlayacaktır

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At