En iyi Bluetooht Kulaklıklar 2021 - evham.net | evhamlı blog
Alışveriş Rehberi Bilim Teknoloji Cep Telefonu

En iyi Bluetooht Kulaklıklar 2021

En İyi Kablosuz Kulaklık:

İlk sesli kulaklık çifti 1910’da Nathaniel Baldwin tarafından icat edildi. Kulaklıklar birkaç şekil ve stilde gelir. Geleneksel tarz, daha önce görülenler gibi görünüyor. Bazı kulaklık başlıkları artık yeni en son özellikler ve teknik özelliklere eşlik ediyor. Müşterinin arzusuna bağlı olarak, taleplerini en iyi karşılayan ilaveyi seçebilirler. Bu yüzden, burada En İyi Kablosuz Kulaklıkları , iyi bir Kulaklık tarafından sahip olunan özellikleri  ve piyasadaki en iyi Kablosuz Kulaklıkların tam bir listesini tartışacağız .

Piyasada çok fazla Kablosuz Kulaklık var. Her birinin kendisini diğerlerinden ayıran belirli özellikleri vardır. Bir kulaklık satın almak için dikkat edilmesi gereken noktaları geçtikten sonra. Artık bir kulaklık satın alırken önemli olan şeylerin neler olduğu veya hangi ürünün size daha çok uyacağına dair bilgi edindiniz.

Kulaklık nedir?

Kulaklık başlıkları, hoparlörleri veya bir PC hattını birbirine bağlayan bir ekipman verim aracıdır. Kulaklık adı verilen kulaklıkların çoğu, çevrenizdeki kişileri rahatsız etmeden sesi ayarlamanıza veya bir film izlemenize olanak tanır. Kulaklıklar, kulağınızın etrafına hoş bir şekilde oturması ve her kulaklık arasında plastik veya hafif metal bir bant sağlamak için kulaklıkların etrafında Strafor veya başka bir hassas doku kullanır.

Kulağınızın içine sığan kulaklık başlıkları küçüktür ve en temel türden kulaklıklardır. Genellikle koşullar altında beklenebileceği kadar ikna edici olmaları için belirli bir amaç göz önünde bulundurularak oluşturulurlar. Bazı kulaklık başlıkları, çeşitli elastik eklemelerin birkaç düzenlemesine eşlik eder. Müşterinin kulaklarının boyutuna bağlı olarak kulak kanalına en iyi uyan elastik bir eklentinin boyutunu seçebilirler.

Kablosuz Kulaklık nedir?

Kulaklıkların cep telefonu, müzik çalar, PC veya ses sistemi ile ilişkilendirilmesi Bluetooth aracılığıyla yapılır. Bluetooth kulaklıklar benzer şekilde bir alıcı ve cep telefonları için kulaklık olarak kapasite içerebilir. Bununla birlikte, temel rolleri müziği ayarlamaktır. Bir Bluetooth vericisi, kulaklığa eşlik eder veya Bluetooth uyumlu olmayan müzik kaynakları için, örneğin önceki bir PC için bağımsız olarak erişilebilir.

İster araba kullanıyor olun, egzersiz merkezine gidin, ister işyerinize doğru, doğru kulaklık çifti bekleyecek ve size kaliteli ses getirecektir. Uzaktan kulaklıklar, her durumda müziğinizi ayarlamak için muhtemelen en ideal yaklaşımlardır. Sadece bir kulağa oturtulduğunda, kulak suyuna marjinal olarak sıkıştırılan kısım genellikle çıkarılabilir küçük, orta ve büyük uçlara eşlik eder. Müşterinin kulaklıkları, en iyi uyumu sağlamak için kişinin kulağına göre şekillendirilebilir.

Kablosuz Kulaklık Satın Almadan Önce Kontrol Edilmesi Gereken Özellikler:

Çeşitli kuruluşlardan çok sayıda çeşitli Bluetooth kulaklık modeli var. Dahası, açıkçası, hepsi en iyisidir. Size o kadar çok sayıda sonuç veriyorlar ki, kaybolmuş hissetmek ve sizin için işe yaramayan bir şeyi satın almak zordur.

Ayrıca, aslında mütevazı değildirler, bu da fahiş bir hata yapabilir. Her birinde o kadar çok sayıda farklı vurgular var ki hepsi size uymuyor. Bu yüzden, kendinize uygun olanı elde etmek için Bluetooth kulaklıkları satın almadan önce düşünmeniz gereken şeyleri burada tartıştık.

Batarya:

Kulakiçi kulaklıkları beş saatten daha uzun bir süre kullanmak zorunda kalmazsanız ve bunu yaparken başınızı incitmezlerse, o zaman bir şarjla yalnızca beş saatlik kullanım sağlayacak birkaç kulaklıkta yanlış bir şey yoktur. Her durumda, örneğin bir sürüşe ek olarak, tüm günlerinizi sürmesi için bir çifte ihtiyacınız olma ihtimaline karşı, örneğin, işe yaramayan. Onları kullanan bireylerin deneyimleri hakkında ne bildiklerini anlamak için paketlere veya ürünün sitesine bir göz atın. Ek olarak, üreticinin pil ömrünü anketlerle hızlı bir şekilde aşırı değerlendirip değerlendirmediğini öğreneceksiniz.

Ses kalitesi:

Müziğinizin veya filminizin sesinin nasıl çıktığı önemlidir. Kulaklarınızın neyi kabul ettiğini ve neyin kulaklarınız için olmadığını çok iyi biliyorsunuz. Ancak, belirli bir çift kulaklığın kulağa kötü geldiğini veya kulağa harika geldiğini söyleyenler görürseniz, genellikle tam olarak bu anlama gelir.

Bazen bir Bluetooth Kulaklık, tasarımı veya uygunluğu nedeniyle kulağa kötü gelebilir. Muhtemelen, aptX destekli Bluetooth bağlantısı ile bilinen bir Kulaklık, çoğu koşulda çoğu insan için yeterince iyi ses çıkaracaktır. Bu tuhaf modellerden satın almadığınızdan emin olmak için başkalarının fikirlerine bir göz atmalısınız.

Kontroller:

Giderek artan maliyetli uzaktan kulaklık modelleri, ses düzeyini genişletmek, bir parçanın eteklerini çizmek, sesli talimatlar vermek veya telefon çağrılarını kabul etmek için dokunabileceğiniz kulaklıklara kontrol yastıkları veya tutturucular ekleyecektir. Pahalı olmayan ve düşük bütçeli olduğu düşünülen kulaklıkların herhangi bir kontrolü olmayacaktır. Bu, ses seviyesini değiştirmek veya bir parçayı süpürmek için cep telefonunuzu yakın bir yerde tutmanız gerektiği anlamına gelir.

Hatta bir kulaklığı kulağınızdan çıkardığınız anda müziği erteleyebilirsiniz, böylesine mutlak ve hassas bir en iyi kulaklık da bu pazarda satışta. Sunulan kontrollere bir göz atın.

Gürültü Engelleme:

Uçak motorlarının otomasyonu veya bir demiryolu yolunun tıkırtı sesi, bazı uzak kulaklıklardaki kargaşa düşürme bileşeni ile azaltılabilir. Ses seviyesini düşüren donanım pilleri yerken ve kulaklıkların donanımın gerektirdiği daha büyük pilleri zorunlu kılmak için oldukça sağlam olabileceğini unutmayın.

AHear-Thru, gürültülü kulak içi kulaklığa dahil edilmiştir, böylece kargaşayı kabul edilebilir veya güvenli bir seviyeye düşürebilir, müziği susturmak için bir yakalamaya bastığınızda veya bir yakalamaya basabilirsiniz ve kulaklıkları çıkarmaya gerek kalmadan birinin söylediklerini duyabilirsiniz. .

Fiyat:

Maliyeti değerlendirmek için ideal fırsat, ihtiyaçlarınızın tamamına uyan modelleri incelediğiniz zamandır. Göze çarpan markalar, maliyetlerine değer kılan en son özelliklerle orada olduklarından daha da pahalı olacaklar. Harika uzaktan kumandalı kulaklıklar sıfırdan düşmez ve bölüm maliyetlerini düşürmez.

Başlangıç ​​olarak, iyi kalitede bir Bluetooth çipine ihtiyaçları var ve şarjlar arasında bir saatten daha uzun süre çalışmaları için nihai amacı olan bazı geleneksel yüksek kalınlıkta pillere sahip olmaları gerekiyor. Yüksek kalite tipik olarak mütevazı gelmez, bu yüzden çok kötü olmayan bir şey elde etmek için yeterince telafi etmeye hazır olun.

Konfor Seviyesi:

Nasıl dikkatlice düşüneceğinizi fark etmenin büyük bir etkisi olabilir. Çalışırken müzik veya kitap kayıtlarını ayarlayan biri için en iyi Bluetooth kulaklıklar, her sabah onları çalıştıran biri için en iyisi olmayacaktır.

İhtiyacınız olan kulaklık stilini seçin. Bluetooth kulaklıklar, kulaklık, kulak üstü, kulak üstü, arkası açık ve pratik olarak kablolu kulaklıkların kullandığı diğer her stilde gelir. Onları nasıl kullanacağınızı düşünün; bu noktada farklı seçeneklere bir göz atın.

En İyi Kablosuz Kulaklıklar 2021:

Bu yüzden  , 2021’de satın alabileceğiniz  , şehirde en çok satan ve harika özelliklere sahip 20’den fazla En İyi Kablosuz Kulaklık listesini sunduk .

 1. Samsung Galaxy Tomurcukları.
 2. Apple Airpod’lar.
 3. Sony WH-CH700N Kablosuz Bluetooth Kulaklıklar.
 4. JBL UA Kablosuz Bluetooth Kulaklıklar .
 5. Solo3 Bluetooth Kulaklıkları Beats .
 6. Boltune Bluetooth V5.0 Bluetooth Kulaklıkları .
 7. Powerbeats3 Kablosuz Bluetooth Kulaklıkları .
 8. Letscom U8I Siyah Bluetooth Kulaklıklar .
 9. Panasonic ErgoFit RP-HJE120 Bluetooth Kulaklıklar .
 10. TOZO T10 Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklıklar .
 11. Bluedio Hi Hurricane Bluetooth Kulaklıkları .
 12. JBL Tune T120TWS Bluetooth Kulaklıklar.
 13. Jabra Elite 65t Bluetooth Kulaklıklar.
 14. Tranya T3 Sports Bluetooth Kulaklıkları.
 15. Sony WF-1000XM3 Bluetooth Kulaklıklar.
 16. Cambridge Audio Melomania 1 Bluetooth Kulaklık.
 17. Powerbeats Pro Bluetooth Kulaklıkları 
 18. SoundPEATS Gerçek Kablosuz Kulaklık 5.0 
 19.  Klipsch T5 Gerçek Bluetooth Kulaklıkları
 20. RHA TrueConnect Bluetooth Kulaklıkları

1- Samsung Galaxy Buds – Android Kullanıcıları İçin En İyisi:

Samsung Galaxy Tomurcukları

Bir Samsung veya başka bir Android telefonunuz olması ihtimaline karşı, Galaxy Buds basit bir kullanılabilirlik, hoş bir uyum ve sıcak, bas ses sunar. Telefonunuz yoksa, Samsung Galaxy giyilebilir uygulaması tarafından sunulan bazı harika ek özellikleri gözden geçirebilirsiniz.

Samsung Galaxy Tomurcukları, iki kulaklık ve bir şarj çantası içeren pürüzsüz, tamamen beyaz bir planla olağanüstü çekici görünüyor. Korumalı bir uyum için iddiasız elastik kanat uçları ile kulaklık başlıkları pürüzsüz ve muhafazakar görünür. Kapta küçük, orta ve büyük kanat uçları ve kulak uçları elde ederken kulağınızı rahatça barındıran bir karışım keşfetme seçeneğine sahip olmalısınız.

Tomurcuklar başlangıçta onları yerleştirdiğinizde oldukça zarif hissederken ve düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalsa da, şaşırtıcı derecede sabit ve kullanımı kabul edilebilirler. İnanılmaz bir baş döndürme ya da sallanma ölçüsü ile kulakta kalırlar çünkü telin durumunda olduğu gibi aşağı çekme yoktur. Kasanın arkasında bir USB-C şarj yuvası var ve Galaxy Buds, kasayı şarj edebilmeniz için bir USB bağlantısına eşlik ediyor.

Bu orijinal uzaktan kumandalı mikrofonların sunduğu ses kalitesi genellikle mükemmeldir. Aslında, derin bas ve tamamen açık bir ses sahnesiyle birlikte gelir. Giderek daha düzenli bir ses tedavisi için, ses tutkunlarının Galaxy Tomurcukları aşırı derecede sıcak olduğu için başka bir yerde arama yapmaları gerekebilir.

Artıları
 • Kabul edilebilir ve güvenli uyum.
 • Kasadan fazladan yedi saat ile altı saat pil ömrü elde edin.
 • Ambient Aware ile ihtiyacınız olan kargaşaya ne kadar ihtiyacınız olduğunu kontrol edin.
 • Cosmic system Buds, özelleştirilebilir üç kulak ucu ve kanat ucu boyutunda gelir.
 • Serpintiye dayanıklı yenilik ile suya karşı çıkar.
 • Galaxy Tomurcukları, Bluetooth ilişkilendirmesi yoluyla hem Android hem de iOS iyi cihazlarla ayarlanır.
 • Eşleştirmek ve kullanmak kolaydır.
 • İnanılmaz bası var.
Eksileri
 • Çevreleyen ses ağırlaştırıcı olabilir.
 • Dokunmatik kontroller sürekli olarak kesin değildir.

2- Apple Airpod’lar:

Apple Airpod'lar

Yeni Airpod’lar, sadece müziğe veya birkaç dijital kaydı ayarlamayı düşünüyorsanız, dernek asla düşmediği ve pil ömrü geçmiş varyanttan daha uzun olduğu için iyi bir karardır. Apple’ın AirPod’ları bir süredir dışarıda. Vurguların ve uygulamaların karışımı, onları diğer orijinal uzaktan kumandalı kulaklıklar arasında olağanüstü kılar. Apple’ın ses öğelerini kulağınıza tam olarak sığmayabileceği için kullanabilen şanslı olanlar.

Plastikten yapılmış olmalarına rağmen, şarj kutusu inanılmaz hissettiriyor. Cebinize atılabilecek kadar hafif ve dayanıklıdır. Bu harika, çünkü onları kullanmadığınız zamanlarda tomurcukları saklamak olsun ya da olmasın, davayı sürekli olarak tutmanız gerekecek.

Yeni AirPod’lar hala aynı görünüyor ve aynı biçime sahip. Bu noktada kulaklarınıza uyum sağlamada zorluk yaşarsanız, bir kaya ile sert bir yer arasında sıkışmışsınızdır. Bunları, Apple’ın tek bedene uygun olduğunu kabul etmesi nedeniyle kullanmak da benzer şekilde zor olacak, ki kesinlikle öyle değiller.

AirPod’lar hakkında seveceğiniz bir ton var. İnanılmaz sesler çıkarıyorlar, pil ömürleri ve şarj hızları zorluğun etrafında tur atıyor ve eşleştirme prosedürünün tam olarak ne kadar tutarlı olduğunu abartmak zor.

Artıları
 • Pil ömrü mükemmel.
 • Canlı ses için dinamik kargaşa.
 • Genel çevrenizle işitmek ve iletişim kurmak için basitlik modu.
 • Uyarlanabilir bir uyum için üç boyutta hassas azaltılmış silikon uç. Ter ve su geçirmez.
 • Çok yönlü EQ sonuç olarak müziği kulağınızın durumuna göre ayarlar.
 • Eşleştirme hızlı ve basittir.
 • Kablosuz Şarj Kutusu, 24 saatin üzerinde pil ömrü sağlar.
Eksileri
 • En uygun değil.
 • Hat içi uzaktan kumanda yok.
 • Korkunç, kopma yok.

3- Sony WH-CH700N Kablosuz Bluetooth Kulaklık:

Sony WH-CH700N Kablosuz Bluetooth Kulaklık

CH700N, Sony’nin en yeni uzaktan kargaşa düşüren kulaklık çiftidir. Sony, daha fazla kişiye açık olacak aşamalı olarak makul bir yorum yapmaya çalıştı ve bu şekilde CH700N tasarlandı. Yeni kulaklıklar, hoş bir uzaktan ses, dinamik gürültü giderme ve mükemmel pil ömrü garanti ediyor. Bugün onları araştıracağım ve paranızı hak edip etmediklerini kontrol edeceğim.

Kulaklığın tamamı plastikten yapılmıştır. Kulak kapakları, işleri daha ilgi çekici hale getirmek için arkaya kadar parlak, metalik bir tamamlama ile mat bir tamamlamaya sahiptir. Kafa bandı, her iki ucunda da ışıltılı, krom benzeri bir dokunuşla hassas bir dokunuşla yapıştırılmış deri malzemeye sahiptir. Kulak yastıkları, kafa bandında bulunan daha büyük miktarda suni deri malzemeyle kaplanmıştır. Kulaklık kapakları gerçekten çok büyük ve kullanışlıdır, ancak çok derin değildir ve ayrıca çok kalın değildir. İçeride, sürücüler plastik bir ızgara üzerinde hassas bir çalışma dokusuyla örtülmüş.

CH700N, hoş bir kulaklık çiftidir. Büyük ve geniş kulak kapakları, kulaklarınıza hareket etmesi için alan sağlar. Kulaklarınızın etrafına, diğer gürültülü kulaklıklarda olduğu kadar rahat bir şekilde sığmazlar ve kulağınıza taktığınızda daha az iç ağırlık vardır. Tarafsızlıktan çok uzak olsa da, CH700N ses kalitesi, daha standart bir Sony kulaklık çiftinden aldığım en iyi uyarlanmış seslerden biri ve baştan sona gelişmiş olan eski Beats sesini taklit etmek için iyi bir girişimde bulunmuyor yıllar.

Artıları
 • Kabul edilebilir ve çok yönlüdür.
 • Google Assistant ve Siri koordinasyonuna eşlik eder.
 • Daha iyi müzik deneyimi için temel kargaşasını yönlendirir.
 • Amplifikatörde çalışmak, arama yapmanızı, arama yapmanızı ve ses yardımcınıza erişmenizi sağlar.
 • 35 saatlik uzaktan oynatma ve 10 dakikalık hızlı şarj kapasitesi kadar takdir edin.
 • Yapay zeka teknolojisinin zarafetini ortadan kaldıran olağanüstü şekilde ayarlanmış yaygara için NC düğmesini basılı tutun.
Eksileri
 • Şüpheli güç.
 • ANC o kadar da olağanüstü değil.

4- JBL UA Kablosuz Bluetooth Kulaklıkları:

JBL UA Kablosuz Bluetooth Kulaklıkları

Neredeyse hiçbir teknoloji eşleştirmesi JBL kadar geç işe yaramadı. Yeni JBL UA True Wireless Flash kulaklıklarla örneklenmiştir. Güvenli bir oturuş ve su geçirmez bir form sunarak onları egzersiz için makul kılar, çevreleyen ses modlarının yanı sıra, çevrenizi kulaklıkları çıkarmadan veya herhangi bir durumda müziğinizi durdurmadan duyabilirsiniz. Ses açısından bakıldığında, sadece egzersiz yaparken ihtiyacınız olan ilhamı vermesi gereken inanılmaz alçak ve kazınmış yüksekler aktarırlar.

En belirgin uzaktan eşleşmeler gibi, Flash kulaklıklar kalın ancak hafiftir. Yapı, bazı kırmızı kıvrımlara sahip, çoğunlukla karanlık ve dış panoda süslenmiş Under Armor logosu. Kulaklık, kulağın farklı parçalarına nazikçe bastırır ve bu, bıçakların dengelenmesinin yanı sıra özellikle güvenli bir oturumu dikkate alır.

Kablosuz ile ilgili olarak, kulaklıklar çalışmak için çalıştı, JBL UA Gerçek Kablosuz Flaş üzerinde gelişme gösteremezsiniz. Egzersiz yapmak için kulak içi inanılmaz Bluetooth arıyorsanız, ancak, bağlantısız bir modele ihtiyacınız yok.

Artıları
 • Kabul edilebilir ve çok yönlüdür.
 • Google Assistant ve Siri koordinasyonuna eşlik eder.
 • Daha iyi müzik deneyimi için temel kargaşasını yönlendirir.
 • Amplifikatörde çalışmak, arama yapmanızı, arama yapmanızı ve ses yardımcınıza erişmenizi sağlar.
 • 35 saatlik uzaktan oynatma ve 10 dakikalık hızlı şarj kapasitesi kadar takdir edin.
 • Yapay zeka teknolojisinin zarafetini ortadan kaldıran olağanüstü şekilde ayarlanmış yaygara için NC düğmesini basılı tutun.
Eksileri
 • Şüpheli güç.
 • ANC o kadar da olağanüstü değil.

5- Beats Solo3 Bluetooth Kulaklıkları:

 

Bu Beats kulaklıkları, Apple’ın Beats markasını satın alma düzenlemesinin ana ürünleriydi. Mevcut bir Beat Audio serisini alıp onlara Apple’ın büyülü tozunu serpiştiren Solo 3 uzaktan kumanda, bu organizasyonun uzun zamandır göze çarpan ilk ürünleri.

Beats Solo 3 Wireless, şimdiye kadarki bir çok eşdeğerdir ve bazılarınızın değere biraz şüpheli bir şekilde bakmasına neden olabilir. Kasanın büyük bir kısmı plastiktir, sadece üst üste bindirme pivotu ve metalden yapılmış kafa bandının iskeleti. Yastıklar, en iyi köpüklü sığır derisinden üretilmiştir ve sahte dana derisi de gerçekten çok ikna edici değildir. Üretilen ürünler, günümüzde orijinal makaleden pratik olarak tanımlanmamış görünebilir, ancak bu kesinlikle plastik temelli.

Beats Solo 3 Wireless, kafanıza oturan kısım için kalamar elastiki kullanır. Ağırlığı iyi yayar ve normal kafa bandı yastıklamasına göre çok daha yüksek temas tutuşu sağlar. Buradaki düşünce, bu kulaklıkları, sürekli olarak kafanızdan uzaklaşmadan koşarken takma seçeneğiniz olacak.

Beats Solo 3 Wireless, belirli bölgelerde devasa yükseltmeler yapar ve diğerlerinde çok az değişiklik yapar. Başarılarının zirvesinde, sınıfta sürüş pil ömrü ve mutlak en iyiye ayak uyduran uzaktan sağlamlık, bir Android veya iPhone kullanmanıza çok az önem veriyor. Ayrıca, iOS cihazlarıyla daha yerleşik Bluetooth kulaklıklardan biraz daha iyi iletişim kuruyorlar, bu özellikle iPhone’ların NFC kullanarak karıştırmaya izin vermediği durumlarda kayda değer bir değişiklik.

Artıları
 • Muhteşem uzaktan sağlamlık.
 • Mükemmel Bluetooth-telefon işbirliği.
 • 40 saate varan pil ömrü ile.
 • Üstün oynatma ve kalibre edilmiş akustik, netliği, genişlemeyi ve eşitliği artırır.
 • Düzenli kullanım için tasarlanmış rahat yastıklı kulaklık kapaklarıyla esnek uyum.
 • 5 dakikalık şarj size 3 saatlik oynatma sağlar.
 • Güçlü, keskin ses.
Eksileri
 • Sağlam kafa bandı basıncı.
 • Ne pahasına olursa olsun sadakatin yokluğu.

6- Boltune Bluetooth V5.0 Bluetooth Kulaklıkları:

Boltune Bluetooth V5.0 Bluetooth Kulaklıkları

Boltune True Wireless Earbuds, aslında birinin günlük sürücüsü olması amaçlanmadı. Bunlar, yapılarına açık bir eğilime sahip kulaklıklardır. Dahası, genel olarak, bu eğilim netliği aramak için uygundur. Yapılarının çok sayıda farklı parçasının da hatırı sayılır olmasına rağmen, belki de en çarpıcı olanı pil limitleri. Her durumda, her bir kulaklık çiftinin nitelikleri ve eksiklikleri vardır. Ayrıca Boltune’un kulaklıkları özel bir durum değildir.

Kasanın dışı basit plastikler kullanılarak üretilmiştir. Dışarının karanlık olması insanları kendi yollarında durdurmaz, yine de basit, minnettar olmaya değer bir şey olabilir. Ayrıca kasa ABS kullanılarak üretildiği için mütevazi bir şekilde güvenli bir şekilde de etkiliyor. Yani davayı düşürmeniz durumunda, gerçekten zarar yerine stres atmanıza gerek kalmayacak.

Teselli gelince, bu kulaklıklar hakkında söylenecek çok az şey var. Boltune, 3 kulak ucundan oluşan standart bir küme içerir. Dahası, tüm amaçlar ve amaçlar için, her bir karşılaştırmalı kulaklık çifti, benzer sayıda boyut alternatifi ile karşılaştırılabilir bir kulak ucu düzenlemesine eşlik edecektir. Dikkat çekilmesi gereken bir nokta, bu kulaklıkların kulak çukuruna giden geçide yaslanmaya yönelik olmasıdır. Kulak kanalının içine sızmamalıdırlar.

Boltune kulaklıkları geleneksel parçalar kullanılarak üretilir, bu nedenle genel olarak mevcut binlerce farklı kulaklık seti gibi inanılmaz bir düzenlemeye sahip olacaklardır. birkaç kuruş harcamak istemeniz dışında, kulaklıklarınızın sesinin normalden açıkça daha iyi olmasını sağlamak gerçekten zahmetli.

Artıları
 • 2 kat daha hızlı iletim hızı ve herhangi bir talihsizlik veya müzik kesintisi olmadan giderek daha istikrarlı kullanılabilirlik.
 • Para için değer
 • Uzun pil ömrüne sahiptir
 • IPX7 spesifikasyonu, onu suya dayanıklı hale getirir. 30 dakika boyunca 1 metre su ile ıslatma.
 • Bir firma kaliteyi oluşturur.
 • Çeşitli eşzamanlı aygıt ilişkilendirmeleri.
 • İnanılmaz ses kalitesine sahiptir.
Eksileri
 • Alıcının kalitesi çok kötü.
 • Kulak tuzağı konfor seviyesi.

7- Powerbeats3 Kablosuz Bluetooth Kulaklıkları:

Powerbeats3 Kablosuz Bluetooth Kulaklıkları

PowerBeats 3 ile, şu anda Apple tarafından iddia edilen Beats firmasına ait birkaç sağlıklı yaşam kulaklığımız var – ve W1 çipi ile donatılmış olarak geliyorlar, bu da onlara Apple biyolojik sistemi içinde çok daha belirgin bir güç veriyor. En yeni W1 çipi de aynı şekilde, giderek daha güçlü ve derneğe daha uzun süre ulaşan bir özelliği taşıyor, bu da herhangi bir atlama veya çıkarmayla karşılaşmadan müziğinizden çok daha uzağa gidebileceğiniz anlamına geliyor.

PowerBeats 3’ün yapısı, kulaklarınız ile kauçuk kaplı tuzaklarla ilişkilendirilen uzun plastik oblonglar üzerine yerleştirilmiş tomurcuklar ve açıkçası, buna sahip olan kaşe için sonradan akla gelen dikkat çekici Beats logosu ile geçmiş vurgulardan çok fazla uzaklaşmaz. birkaç kişi için marka varlığı.

Bas, çok sayıda farklı kulaklıkta keşfedeceğinizden daha yüksek, ancak çılgın bir seviyede değil. Tomurcuklar kulaklarınızda yankılanmaz, sadece ayarladığınız şeye daha fazla bütünlük verin. Kulaklıkları bir çift spor kulaklık gibi hissettiren bas derecesidir. Bass’ın tepkisi patlamanın aksine sert, yine de arada bir baskın olmadığını söylesek yalan söylerdik. Egzersiz yaparken ideal, ancak giderek gevşeyen, gevşek bir akort gerektiğinde daha az harika.

PowerBeats 3, sağlıklı yaşam kulaklıkları için tatmin edici bir meşruiyet üçlüsü olan iyi yapılmış, dayanıklı ve mükemmel ses kalitesidir. Uyum oldukça iyidir ve aşamalı olarak ‘kapalı’ kulakları olan kişiler için muhtemelen pratik olarak mükemmeldir. Bazıları, tomurcukları biraz daha kapsamlı bir noktada tutan tuzaklar nedeniyle ipuçlarıyla iyi bir mühür elde etmek için savaşabilir, ancak genel olarak PowerBeats takmaya uygundur.

Artıları
 • Çeşitli egzersizlerle kontrol etmek için 12 saatlik pil ömrü.
 • Fast Fuel ile 5 dakikalık şarj size 1 saatlik çalma süresi sağlar.
 • Yoğun hazırlıktan ter ve su koruması.
 • Uyarlanabilir ve tam oturan kulak kancaları teselli ve sağlamlığı artırır.
 • Güçlü baz reaksiyonu.
 • İyi bir uzak menzil sağlar
Eksileri
 • Uyum daha iyi olabilirdi.
 • Önemli masraf.

8- Letscom U8I Siyah Bluetooth Kulaklık:

Letscom U8I Siyah Bluetooth Kulaklık

Letscom U8I Bluetooth Kulaklıklar, kulak kapan yapısına sahip atletik bir kulak içi kulaklıktır. Spor için olağanüstüdürler ve verimli maliyetleriyle çok sayıda inanılmaz kapasite sunarlar. Adından da anlaşılacağı gibi, Letscom U8I Bluetooth Kulaklıklar Bluetooth özelliklidir. Bluetooth 4.1 uzak ağı, bağlantı hattı açıksa, ilişkilendirmeler için 33 fitlik ayırma sağlar. Kulaklıkları bilgili aygıtınızla ilişkilendirmek için Bluetooth’a eşlik eden ek olarak gerekli otomatik karıştırma vardır.

CVC 6.0 gelişmiş clamor drop yeniliği kullanılıyor. Bu, alıcı sinyalin içindeki kargaşayı ve bükülmeyi azaltır. Alıcıyı kullanırken, açıklık için sizi çevreleyen öngörülebilir bir kapsayıcı ses verecektir. CVC 6.0 yeniliği, kargaşayı yaklaşık 30dB azaltmak için donatılmıştır. Muayenede, köpük kulak tıkaçları normalde 32dB’lik sesin kare şeklindedir.

Kulaklıklar zengin bir bas sesi sunar, ancak tüm kulaklıklara bu çizgide bas tonları üretme konusunda beklentileri aşmazlar. Bas çok fazla vuruş yapmasa da, sese pürüzsüzlük sağlar. Kulaklıklar her yönüyle geliştirildi ve çeşitli tonlarda erişilebilir. Spor için çalıştılar ve yapıları ve konfigürasyonları, iyi bir sağlamlık ve birkaç ek öğe arayan harcama yapmak isteyenler için avantajlı bir satın alma olduğunu gösterdi.

Artıları
 • Çeşitli renk tonlarında erişilebilir.
 • Daha uzun süreli kullanım için uygundur.
 • Kulak tuzakları sağlamlık içerir ve onları kurulur.
 • IPX7 su geçirmezlik onayı.
 • Tam şarjla 6-8 saat oynatma süresi.
 • Kontrol, müziği çalabilmeniz ve geciktirebilmeniz, ses seviyesini değiştirebilmeniz amacıyla kulaklıkları sabitler. L
 • Nano kaplama, kulaklıkları aşırı yağış veya terden korur.
Eksileri
 • Bas sevenler için olağanüstü değil.
 • Kulak tuzakları yaygın boyuttadır ve hareket ettirilemez.
 • Bluetooth ilişkilendirmesi zaman zaman zayıf olabilir.

9- Panasonic ErgoFit RP-HJE120 Bluetooth Kulaklıkları:

Panasonic ErgoFit RP-HJE120 Bluetooth Kulaklık

Panasonic ErgoFit RP-HJE120 kulaklıkları, Panasonic’in sunduğu en ucuz kulaklıklardır ve ayrıca Amazon’da çok sayıda derinlemesine değerlendirilmiş denetimlerle Amazon’daki diğer satış kulaklıklarına kıyasla olağanüstüdür. Başlangıçta iPod Nano beşinci çağına ve tonlarına müttefik olmak için çalıştılar.

Ses ile, maliyet karşılığında iyi bir bas ve ayrıntı ölçüsü elde edeceksiniz. Biraz orta bas etkisi vardır, ancak kulaklıkların bas derinliğine ihtiyacı vardır ve bas ara sıra “gümbür gümbür” çıkarabilir. Örneğin, doğası gereği akustik veya daha sakin, aşamalı olarak iyileştirilmiş parçalara ayarlıyorsanız, seste birkaç sorun görmeye başlayacaksınız. Orta ve önemli seviyeler de aynı şekilde kulaklıklarda parlaklığa ihtiyaç duyar. Bu kulakiçi kulaklıklar için ses bağlantısının kesilmesi yetersiz değerlendirilir.

Kulaklıklar kulak kanalına diğer kulak içi modeller kadar derinlemesine girmediğinden, Panasonic ErgoFit RP-HJE120’nin sağlamlığı incelemede azaldı. Kararlılığı artıracak güçlü kulaklık uçları yoktur. Koşma veya zıplamayı içeren yüksek güçlü egzersizler için yeterince sabit değiller. Yapı tatmin edici değildir, bu nedenle sert değildirler, özellikle çizgi, ancak bu değer noktasında bu normaldir. Hoş bir oturuşa sahip, sağlam ve düşük maliyetli temel bir kulak içi kulaklıktır.

Artıları
 • Geniş bir ton yelpazesinde erişilebilir.
 • Maliyetlerine göre yeterli ses.
 • Amazon’da derinlemesine değerlendirildi.
 • Daha uzun süreli kullanım için ergonomik ve uygun plan.
 • Ultra hassas ErgoFit kulak içi kulaklık kulaklıkları kulaklarınıza hemen uyum sağlar.
 • Daha kapsamlı bir tekrarlama reaksiyonuna ek olarak, taze tizler ve derin düşük notalarla tonal dengeleme sesi.
 • Ev tarzına yakın kesinlikte 15 gölgeleme kararı.
Eksileri
 • İnce çizgi etkili bir şekilde dolaşıyor.
 • Tamamen güçlü değil.
 • Sıralı kontrol veya amplifikatör yok.

10- TOZO T10 Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık:

TOZO T10 Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık

Birkaç kişi, kulak tuzakları veya kulak terazilerine aldırmadıkları gerekçesiyle bu tarz bir kulaklık arıyor. Birkaç kişi, kendilerine bağlı çok fazla ek kakaları olmadığı gerçeğinin ışığında, kesinlikle gerçek uzaktan kumandalı kulaklıkları seviyor. Ne olursa olsun, bir değişim var, kulağınızdaki kulaklıkları sabitlemeye yardımcı olacak ek bir sisteme sahip değilsiniz. Bunun minnettar olunacak bir şey veya korkunç bir şey olup olmadığına bakılmaksızın gerçekten size güveniyor.

Bunlar, kulağınıza karşı kendilerini doğrulamak için kanat uçlarına veya kulak tuzaklarına bağlı olmayan kulak içi kulaklıklar olduğundan, silikon kulaklık uçları için ideal bir seçim bulmak beklenenden çok daha önemlidir. Aslında, boyutta küçük bir hata bile birkaç soruna yol açabilir. Her bir tomurcuk yaklaşık 0,9 boyunda ve 0,7 ″ genişliğindedir. Bu gerçekten normale yakın, ancak son zamanlarda şık hale gelen çok sayıdaki iri tomurcuklardan biraz daha küçük. Üstelik T10, IPX8 su geçirmezlik onayıyla geliştirilmiştir.

TOZO T10, bu türden kulaklıklar için çok basit olan 6 mm’lik sürücülerden biraz daha büyük olan 8mm ses sürücüleriyle geliştirilmiştir. Ne olursa olsun, mütevazı boyut ayrımı, ses kalitesi ile ilgili kayda değer bir gelişme sağlar. Bazı durumlarda, küçük değişikliklerin büyük bir etkisi olabilir.

Artıları
 • Çağrı içi stereo ses verir.
 • 8 mm’lik muazzam boyutlu bir hoparlörle gerçek ses ve inanılmaz bas yürütme.
 • Şarj kutusundan 2 kulaklık alırsınız ve bunlar birbirleriyle otomatik olarak arayüz oluşturur.
 • Kulaklık başlıkları ve şarj kutusu içe dönük Nano kaplama, 30 dakika boyunca 1 metre derinliğe kadar su geçirmez olmasını sağlar.
 • Her bir kulaklık yaklaşık 3,5 saat dayanabilir.
 • Şarj kutusu, bu zaman dilimini 9 saate kadar genişletme şansı verir.
Eksileri
 • Benzersiz işaret mıknatısı.
 • Yumuşak takılır.
 • Sesi uyarlayacak uygulama yok

11- Bluedio Hi Hurricane Bluetooth Kulaklıkları:

Bluedio Hi Hurricane Bluetooth Kulaklıkları

Bluedio Hi, şu anda Çin’in en seçkin Bluetooth kulaklık markalarından birinin ikinci belirgin uzaktan kulaklığı. İyi bir Apple AirPods benzeri bileşene sahiptir. Bluedio Hi Hurricane orijinal uzaktan kulaklığın kulaklıkları büyüktür – gerçek muazzamdır. Kulaklıklar, Apple AirPod’lardan yaklaşık iki kat daha derin olan büyük bir kulaklıkla ilişkili üç santimetreden fazla bir gövdeye sahiptir ve daha sonra kulağınıza yerleştirmek için elastik bir uç taşır. Hafif olmalarına ve giyilmeye uygun olmalarına rağmen, giyerken tuhaf görünüyorlar. AirPod’lardan çok daha uzağa yapışırlar ve gövdeler yanaklarınıza dayanmaz, ancak havada asılı kalır. Muhtemelen bunlarla görülmemeyi tercih edersiniz.

Şarj çantasının yapısı büyük ölçüde geliştirilmedi. Mütevazı plastikten yapılmış muazzam, masif. Amaçsız bir şekilde kıvrımlıdır ve sonuç olarak kulaklıkları açıp kapatmaz – bunu fiziksel olarak yapmanız gerekir. Kulaklıkların kasaya yerleştirilmesi için biraz güce ve onlardan çıkarılması için biraz güce ihtiyacı vardır. Kulaklıklar pili beş saatlik müzik süresi boyunca tutar – bu hoş bir skor – ve şarj kutusu kulaklıklara birkaç kez enerji verebilir.

Dahası, kulaklıklardan biri tamamen şarj edildiğinde, sonuç olarak hala şarj cihazındayken telefonunuza yeniden bağlanır. Bluedio Hi Hurricane TWS, tesadüfen doğru kulaklığı kulağınızdan çıkararak keyifli bir oyun geciktirme çalışmasına sahiptir, yine de otomatik açma ve kapama, uygun sağlamlık, ağızlık kalitesi gibi üstün somun ve cıvatalarda düz düşer.

Artıları
 • Çağrı içi stereo ses verir.
 • 8 mm’lik muazzam boyutlu bir hoparlörle gerçek ses ve inanılmaz bas yürütme.
 • Şarj kutusundan 2 kulaklık alırsınız ve bunlar birbirleriyle otomatik olarak arayüz oluşturur.
 • Kulaklık başlıkları ve şarj kutusu içe dönük Nano kaplama, 30 dakika boyunca 1 metre derinliğe kadar su geçirmez olmasını sağlar.
 • Her bir kulaklık yaklaşık 3,5 saat dayanabilir.
 • Şarj kutusu, bu zaman dilimini 9 saate kadar genişletme şansı verir.
Eksileri
 • Benzersiz işaret mıknatısı.
 • Yumuşak takılır.
 • Sesi uyarlayacak uygulama yok

12- JBL Tune T120TWS Bluetooth Kulaklıkları:

Beats Solo3 Bluetooth KulaklıklarıJBL Tune T120TWS Bluetooth Kulaklıkları

JBL’nin ne kadar çeşitli orijinal uzaktan kulaklık ürettiğini izlemek zordur, ancak geniş kapsamlı katkılarıyla ürün yelpazesini birleştirmediğini söyleyemezsiniz. Tune 120TWS kulaklıklar, temelde üreticinin basit seçimidir. Egzersiz merkezi için tasarlanmamışlar, bir uygulamayla çalışmıyorlar ve pil ömürleri korkutucu derecede kayda değer değil. Ses anlayışı, her ne olursa olsun, güçlüdür, özellikle de basa taze, kazınmış tizlerle koordine edilmesine yardımcı olmayı seviyorsanız.

Kulaklıklar, beklenenden biraz daha büyük olan şarj çantasına çekici bir şekilde oturur. Çantada bir kapak, harici kart üzerinde durum LED’leri ve birlikte verilen daha küçük ölçekli USB şarj bağlantısı için güvenli bir küçük ölçekli USB bağlantı noktası vardır. Kulak içi uyumu güvenlidir, ancak kulaklıklar yalnızca üç set silikon kulak ucu ile gönderilir ve kulaklıklar, dahil olan sağlamlık için terazi kullanmaz. Her durumda, kulağa yerleştirmek ve bükmek özellikle güvenli bir sızdırmazlık sağlar.

Güçlü sürücüler, 20 Hz ila 20 kHz arasında bir yineleme kapsamı aktarır. Kulaklıklarla ilgili bir uygulama yoktur, bu nedenle duyduğunuz ses işareti, herhangi bir yetkiyi kınamanız ve dışarıdan bir EQ kullanmamanız dışında, aldığınız ses işaretidir. JBL’nin Tune 120TWS kulaklıkları, desteklenen frekansların karışımı zorlamadığı ve seslerin orta düzeyde ayarlandığı yerlerde, hassas olmasa da güçlü bir dinleme deneyimi sunar. Bunu geçmiş ve güvenli bir uyum, belki de, bu JBL’den güzel bir barebone teklifi.

Artıları
 • Düşük değerli bir üründür.
 • JBL Saf Bas sesi, çalma listelerinizin her birine inanılmaz bir yumruk verir.
 • Bir yakalamayla Siri veya Google Assistant ile ilişkilendirin.
 • Kulaklıklar için 4 saat Oynatma ve Şarj Kutusu için 12 saat.
 • Orta Düzeyde Şık Tasarım.
 • Bluetooth eşleştirme, müzik çalma ve çağrılar için tek tuşla kontrol.
 • İnanılmaz bas derinliği ve taze tizler.
 • Kulak içi sabitleme.
Eksileri
 • Uygulama veya taşınabilir EQ yok.
 • Su geçirmezlik derecesi yok.

13- Jabra Elite 65t Bluetooth Kulaklık:

Jabra Elite 65t Bluetooth Kulaklık

Jabra Elite 65t, rahatlık, vurgular ve ses kalitesinin ideal bir eşitlemesidir. Bu kulaklıklar sağlam bir ilişki sunar ve uzun pil ömürlerine ek olarak her gün kullanmak için bir zevktir, şarj çantasına zorluk kadar sıklıkta açı vermeyeceğiniz anlamına gelir. Planı ve uyumu harika değil, ancak Jabra Elite 65t o kadar büyük bir başarı elde ediyor ki, küçük sorunlarını mazur görebiliriz. Jabra Elite 65t, gelişen bir yapı, muhteşem pil ömrü, ayarlanmış ses ve özellikle güvenilirlik sunar. Mütevazı değiller, ancak toplam bir paket olarak görüldüğünde, her kuruşuna değer olduklarına inanıyoruz.

Jabra Elite 65t herhangi bir plan zorluğunu kazanamayacak, elbette, ancak küçümsenmiş görünümden memnun kaldık ve görünümü geliştirdik. Kulakiçi kulaklıklar ve şarj kutuları tamamen plastikten yapılmıştır, ancak kulaklıklar yine de nasıl birinci sınıf bir ürün gibi hissedileceğini anlar. Kulaklık başlıklarının kendisi, uzun süreler boyunca her durumda kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan hoş ve hassas bir plastik dokunuşu vurguluyor.

Jabra Elite 65t’yi kullanmak bir zevktir. Kulakiçi kulaklıklar, kılıftan çıkarıldıklarında doğal olarak yön değiştiriyorlar ki bu gerçekten uzaktan kumandalı kulaklıkların tümü yapmıyor. Kulaklıklar ayrıca şarj çantasına geri konulduğunda kendilerini kapatıyorlar – bu, cihazları kullanmayı bitirdiklerinde cihazları öldürmeyi ihmal eden kişiler için muazzam bir avantaj. Uzaktan yürütme harika. Telefonumuzla ilişkilendirilen kulaklıklar hemen ve arada bir sarsıldı. Her bir kulaklığı sırayla kullanabilirsiniz.

Artıları
 • Yetişkin ve küçümsenmiş bir yapıya sahiptir.
 • IP55, suya ve kalıntıya karşı çok yıllık garanti ile değerlendirilmiştir.
 • Vakıf kargaşası kanalı taze, net çağrıları iletir.
 • Tek başına 5 saatlik bir pil ile ve kasa ile birlikte 15 saate kadar.
 • 4 mikrofon teknolojisini vurgular ve rakipsiz çağrı yürütmeyi ilettiği gösterilmiştir.
 • Kulaklıklar Apple ve Android için mükemmeldir.
 • Ayarlanmış ses kalitesi.
Eksileri
 • Tehlikeli kulaklıklar ve kılıf.
 • Sınırlı kulak ucu seçimi.
 • Kısıtlı su tıkanıklığı.

14- Tranya T3 Spor Bluetooth Kulaklıkları:

Tranya T3 Spor Bluetooth Kulaklıkları

T3, kulaklığın kendisinde ses kontrolleri bulunan 50 dolarlık ana gerçekten uzak kulaklıktır. İç kısımdaki büyük, metalik görünümlü tutturucularla onları kontrol ediyorsunuz. Tek başına basmak müziği çalmak / durdurmak veya bir aramayı kabul etmek için yeterlidir, yakayı iki saniye basılı tutmak ilerler veya bir melodi verir. Kulağınız için en iyi his olmayan mandalları itmek için biraz güce ihtiyacınız var, ancak mandalların içinde son derece önemli müzik kontrollerine ulaşılması olağanüstü.

Tranya T3’ün şarj durumu da akıllıca planlanmıştır. Kesinlikle dayanıklıdır ve kasanın sahip olduğu pilin ölçüsünü gösteren dört işaretli ışıkları vardır. Aynı zamanda korkunç bir meblağı var: 800mAh, kulaklıkları birden çok kez şarj etmek için donatılmıştır ve her şarj, kulaklıklara yaklaşık 5 saat dinleme süresi verecektir.

Her şey bir dev, şaşırtıcı bas bırakır. Sert vurur, şiddetli şimşek çakar ve şaşırtıcı bir şekilde bitmiştir. Daha önce bası gerçekten dışarı çıkarmayı amaçlayan açık günümüz rap parçalarında zamanın bir kısmı aşırı derecede baskın olabilir, ancak çoğu durumda harika çalışıyor. Tranya T3’te bas VE ayrıntı.

Artıları
 • Şarj kutusu ile 8 saat tutarlı bir teneffüs ve 60 saate kadar süre elde edebilirsiniz.
 • Daha fazla incelik, daha fazla bas yüzeyi ve daha iyi tiz netliği duyabilirsiniz.
 • Bu hafif kulaklık başlıkları, daha fazla konfor için çeşitli kulak ucu seçenekleriyle ayarlanabilir.
 • Otomatik eşleştirme ve daha iyi bağlanabilirlik ile ünlüdür.
 • Bu uzak kulaklık başlıkları daha geniş bir aralık ve daha az kesinti sunar.
 • Tranya T3 uzaktan kumandalı kulaklıklar, çevreleyen gürültülerin büyük bir bölümünü ortadan kaldırabilir.
Eksileri
 • Çok kaliteli kulaklıklarımın aksine ses kalitesi ortalama.
 • Dayanıklılık titriyor.

15- Sony WF-1000XM3 Bluetooth Kulaklıkları:

Sony WF-1000XM3 Bluetooth Kulaklık

Kablolu kulaklıklarda herhangi bir şekilde kargaşa çıkmasının henüz alışılmadık bir şey olduğunu düşünürsek, Sony’nin onu uzak, ancak bariz bir uzaktan kumandalı bir çifte nasıl paketleyeceğini bulması şüphesiz olağanüstü derecede harika. Sony WF-1000X, birkaç kulaklık için mükemmel olan bir kargaşa ortadan kaldırmanın nasıl sağlanacağını çözüyor – birkaç kulak üstü kavanoz ile benzer bir hapsetme sunmayacak, ancak şansınız yok. pürüzsüz bir yapı faktöründen sonra, bu noktada tüm sorunlara rağmen ödünleşme haklı çıkar.

Bununla birlikte, birkaç küçük sorundan bağımsız olarak, Sony’nin topu eğlence merkezinden WF-1000XM3 ile çıkardığını düşünüyoruz: Bu eller sadece piyasadaki en çekici True Wireless kulaklıklar değil, aynı zamanda gerçek kargaşaya da katılıyorlar. el sifonlama müzikalitesini sıkarak teknolojiyi bırakıyor. Tam boyutlu kavanozları taşıma zahmetine ihtiyacınız yoksa, diğer seçenekleri ikna ederler.

Kulaklıklar, üzerinde desenli bir bakır tepeye sahip, akıllı bir pille çalışan kılıf içinde gelir ve mıknatıslarla güvenli bir şekilde yerleştirilir. Kasanın kendisi, her yerde enerji sağlamak için kurtarmaya ihtiyaç duyduğunuzda bir pil paketi görevi görür. Pil ömrü beklenenden daha iyi ve en aza indirilmiş şarj durumu da gerçekten pürüzsüz. PowerBeats Pro gibi kulak üstü ses kontrolleri hoş olurdu, ancak bir kez daha, bu kitaplarımızda gerçekten önemli bir sorun değil.

Artıları
 • Yeterli yaygara düşüyor.
 • Uzun dinleme saatleri için 30 saate kadar pil ömrü.
 • Kulaklığınızı çıkarmadan kolay tartışmalar için Hızlı Dikkat Modu.
 • Gelişmiş Gürültü Önleme, size kesintisiz olarak dinleme şansı verir.
 • 5 saatlik oynatma için 10 dakikalık hızlı şarj.
 • Parçaları çalmak ve atlamak için Sensörlerle İletişim Kurun, basit kulak üstü kaplarla sesi kontrol edin.
Eksileri
 • Fark edilmeyen bakışlar.
 • Kulaklıklarda ses kontrolü yok.
 • Spor için makul değil.

16- Cambridge Audio Melomania 1 Bluetooth Kulaklıkları:

Cambridge Audio Melomania 1 Bluetooth Kulaklık

Cambridge Audio, sınıfının en iyisi ses donanımıyla tanınıyor, ancak yakın zamanda, gerçek uzaktan kulaklıklar evrenine girmedi. Cambridge Audio Melomania 1s’e girin: 45 saatlik olağanüstü pil ömrüyle, gerçekten uzaktan ayarlama özelliği ile markanın onur kazanan tasarımına katılıyorlar.
Birkaç gerçek uzaktan kulaklık için, Cambridge Audio Melomania 1’lerin sunduğu ses kalitesi heyecan verici. Aslında, bu büyüklükteki tomurcuklar için anlaşılmaz olan dışında her şey olan mutlak en iyi kulak üstü kulaklıklarla eşleşiyor.

Cambridge Audio Melomania 1’ler, küçültülmüş, mermi benzeri şekli ve cebinize etkili bir şekilde sığan ince bir şarj çantasıyla veya bu şekilde eğimli olmanız durumunda koşu şortunuzun kemeriyle kesinlikle pürüzsüz görünüyor. Her tomurcuğun harici yerleştirilmesi, şarj ve eşleşme durumlarını gösteren çekici bir LED bandı içerir; Önünde beş LED’li bir sütun bulunan şarj çantasında bir plan yankılanıyordu.
Birkaç orijinal uzaktan kulaklık için, Cambridge Audio Melomania 1’lerin sunduğu ses kalitesi heyecan verici.

Aslında, bu büyüklükteki tomurcuklar için anlaşılmaz olan dışında her şey olan mutlak en iyi kulak üstü kulaklıklarla eşleşiyor. Uzaktan şarj kutusunun yokluğundan ayrı olarak, Apple AirPod’ları kesinlikle geride bırakıyorlar. Bu, olağanüstü ses kalitesi için ödenmesi gereken küçük bir maliyettir. Bununla birlikte, çok daha iyi konuştuklarını düşünüyoruz, nakit için de bir teşvik.

Artıları
 • Tek şarjla 9 saate kadar oynatma, davaya 36 saat ek suçlama.
 • Kulaklıkları yalnızca 30 dakika içinde boştan dolana şarj edin.
 • Büyüleyici ses kalitesi.
 • Derin bas ve net tizde yaygın bir dinleme katılımı sağlar.
 • İki teselliyi ve geliştirilmiş ses kalitesini garanti eden inanılmaz uyum.
 • Sinyalde herhangi bir düşüş olmadan baskın ilişki.
 • Olağanüstü ses kalitesi.
 • Nakit para için harika bir teşvik.
Eksileri
 • Kontrol yakalamaları kullanmak rahatsız edici olabilir.
 • Yaygara iptali yok.

17- Powerbeats Pro Bluetooth Kulaklıkları:

Powerbeats Pro Bluetooth Kulaklıkları

Powerbeats Pro, Powerbeats3’ten daha çağdaş görünüyor. Temel segmentleri barındıran toka benzeri yapı artık geride kaldı; çok daha ince ve daha az göze çarpan konaklama yerleri ile değiştirilir. Bunları devasa şarj çantasından çekmek, hesaplanan akustik odaları nedeniyle başlangıçtan itibaren biraz dengesizdir. Yine de çekici mıknatıslar, hepsini çok yönlü yuvalarına yerleştirirken elinizi kontrol eder.

Kulak, Powerbeats Pro’yu egzersiz tomurcukları olarak somutlaştırır ve yerleştirmek zahmetli olabilir. Ancak, tokaların tabanını kulaklarınıza göre değiştirmenin ardından, puanlarını keşfederler ve orta derecede kolayca devam ederler. hem güvenli hem de rahat. Gözümüze, ayrıca geçmiş Powerbeats modellerinden önemli ölçüde üstün görünüyorlar.

Tokalar giderek daha zengin hale geliyor ve daha ince, daha az belirgin bir profile dikkat çekiyor.
Yakalayıcıların kullanımı aşırı derecede basittir. Yanlışlıkla parçaları durdurarak veya çaldık, yükseltmek yerine rocker’ın sesini düşürdük ve her halükarda alıştığımız gibi çağrıları bıraktık. Bununla birlikte, bir süre sonra, diğerlerinin yanı sıra, AirPod’ları en iyi hale getiren basit erişim ses kontrolünün çerçevesinden ve temel düşünceden memnun kaldık.

Apple’ın en son kulakiçi kulaklıkları Beats adını ve kayda değer stili taşıyabilir, ancak bu titreşimler, Apple’ın uzaktan kılavuzu için aşağıdaki ilerlemeye benziyor ve neredeyse her şekilde AirPod’ları aşıyor.

Artıları
 • Kesinlikle uzaktan kumandalı seçkin kulaklıklar.
 • 9 saat kadar dinleme süresi ve şarj kutusu ile 24 saatin üzerinde.
 • Hafiflik teselli ve güvenilirlik için özelleştirilebilir, güvenli oturan kulak kapanları.
 • Güvenli bir uyum olarak görülüyor ve pürüzsüz bir yapıya sahip.
 • Yoğun ve canlı bir stabilite verir.
 • Aşırı egzersizler sırasında ter ve su tıkanması için güçlendirilmiş yapı.
 • Her bir kulaklıktaki ses seviyesi ve parça kontrolleri, ses kapasitesi ve otomatik Oynatma / durdurma.
 • Dinamik aralık ve yaygara kopması ile inanılmaz, ofset ses.
Eksileri
 • Temel pil kontrolü yok.
 • Devasa durum.
 • Düzensiz ilişkilendirme sorunları.

18- SoundPEATS True Wireless Earbuds 5.0 Bluetooth Kulaklık:

SoundPEATS Gerçek Kablosuz Kulaklık 5.0 Bluetooth Kulaklık

Uzaktan kumandalı kulaklıklar bir daha asla dikkat çekici değil. Günümüzde birçok gerçek uzaktan kulaklık modeli mevcuttur ve bunlar düzenli olarak mütevazı ve makuldür. En güncel modellerden biri, her ne olursa olsun, tüm hesaplara göre diğerlerinden çok daha ucuzdur. SoundPeats TrueFree kulaklıkları düşük bir değere sahiptir ve bu, beş yıl önce her çalıştırıldığında ilerici olacak birkaç kulaklık için gerçekten harika.

SoundPeats TrueFree orijinal uzaktan kulaklık iyi görünüyor. Ancak, bunlar genel anlamda yorucu bir dokunuş. Hem kulakiçi kulaklıklar hem de şarj kutusu, her parçanın üzerinde bulunan SoundPeats logosu ile tamamen karanlık bir gölgeleme planını vurgular. Kulakiçi kulaklıklar aşırı derecede muazzam değil, bu da görmek için uygun ve muhtemelen biraz sonra rahatlık seviyesine girecek. Gördüğümüz bazı uzak kulaklıklar kadar küçük değiller, yine de oldukça küçükler. Her bir kulaklıkta, oynatma, ses seviyesi vb. Kontrol etmek için kullanılan yakalamalarla bir yakalama keşfedeceksiniz.

Kulaklıkların genel olarak küçük ve hafif olmasının bir sonucu olarak, gerçekten kullanım sırasında oldukça memnun olduklarını gördük. Herhangi bir kulak içi kulaklık bir dereceye kadar sıkıntı yaşayacaktır, ancak bu kulaklıkların genel olarak rahatlıktan uzak durmasının, diğer orijinal uzaktan kulaklıkların içine girmesini sağladığını gördük. Sonunda, sağlam kalite, çok sayıda mütevazı kulaklığın pazarlık yaptığı bölgedir, ancak neyse ki, SoundPeats TrueFree kulaklıkları, maliyete gerçekten de korkunç gelmiyor. Kesinlikle, onlar audiophile sınıfı kulaklıklar değiller, ancak onlar da korkunç değiller.

Artıları
 • Düşük hareketsizlikle dikkat çekici Hi-fi sesi iletir.
 • Otomatik kontrol açık ve şarj kutusundan çıktıktan hemen sonra eşleştirme moduna gir.
 • Oynatma / durdurmayı destekleyen her iki tarafta kulak üstü düğme kullanımı kolaydır.
 • Ses, stereo modda her iki kulaklıktan gelir.
 • Kulaklıklar için her şarj için 5-4 saat çalışma süresi ve şarj kutusu ile 9-10 kat tam şarj.
 • Çeşitli tahmini kulak uçları ve kanal içi bağlantı ücretsiz planı, hoş bir uyum sağlar.
 • İnanılmaz uygulama maliyeti oranı.
 • Büyük ayrılık uygulaması.
 • Harika uzak mesafe.
Eksileri
 • Eşleştirme çok tutarsız.
 • Aramalar için ortalamanın altında ağızlık.
 • Kulak içi uyum muhtemelen herkes için olmayacak.

19- Klipsch T5 Gerçek Bluetooth Kulaklıkları:

Klipsch T5 Gerçek Bluetooth Kulaklıkları

Klipsch T5 True Wireless, Sennheiser Momentum True Wireless gibi sınıf lideri orijinal uzaktan kulaklıkları nakit olarak çalıştırır. Sennheiser genel ses kalitesinde üstünlük sağlarken, Klipsch’in en son ‘tomurcukları bir uzmandır ve üçte bir daha ucuzdur. Henüz pahalıdırlar, ancak Klipsch, pil ömrüne veya uzaktan çalıştırmaya razı olmamayı tercih eden ses meraklıları için iyi bir teşviktir.

Klipsch T5 True Wireless hakkında göreceğiniz en önemli şey, alüminyum şarj kutusunun bir Zippo çakmak gibi kalıplanmış olmasıdır. Bu bir talihsizlik değil, çünkü aslında modacılarının peşinde olduğu bu. Kasanın en yüksek noktasını yukarı kaldırın ve herhangi bir tesadüfi düşüşten uzak durmak için mıknatıslarla tutulan kulaklıklar sizi karşılayacak.

Bu, Klipsch’in partizan olmadığı anlamına gelmiyor, ancak – bas konusunda Sennheiser Momentum’dan tarafsız olmaya daha yakınlar. Müzik iyi bir genişlik ve yükseklik hissine sahip olduğu için ses sahnesi harika, ancak önemli değil. Arkası açık kulaklık kalitesi değil, ancak yapı faktörü için şaşırtıcı. Ayrı aletlerin tam alanını hesaba katarak görüntüleme de ayrıca muhteşemdir.

Artıları
 • Düşük hareketsizlikle dikkat çekici Hi-fi sesi iletir.
 • Otomatik kontrol açık ve şarj kutusundan çıktıktan hemen sonra eşleştirme moduna gir.
 • Oynatma / durdurmayı destekleyen her iki tarafta kulak üstü düğme kullanımı kolaydır.
 • Ses, stereo modda her iki kulaklıktan gelir.
 • Kulaklıklar için her şarj için 5-4 saat çalışma süresi ve şarj kutusu ile 9-10 kat tam şarj.
 • Çeşitli tahmini kulak uçları ve kanal içi bağlantı ücretsiz planı, hoş bir uyum sağlar.
 • İnanılmaz uygulama maliyeti oranı.
 • Büyük ayrılık uygulaması.
 • Harika uzak mesafe.
Eksileri
 • Eşleştirme çok tutarsız.
 • Aramalar için ortalamanın altında ağızlık.
 • Kulak içi uyum muhtemelen herkes için olmayacak.

20- RHA TrueConnect Bluetooth Kulaklıkları:

RHA TrueConnect Bluetooth Kulaklıkları

RHA TrueConnect, olağanüstü sesi, güvenilir çağrışımı ve üretim kalitesi nedeniyle satın alabileceğiniz diğer orijinal uzaktan kulaklıklar arasında göze çarpan bir özelliktir. Diğer orijinal uzak kulaklıkların hoş özelliklerinin olması gerekse de, RHA TrueConnect’in merkez deneyimi gerçekten olağanüstü.

RHA TrueConnect, mat-karanlık her şeye yaklaşımıyla önemsiz bir planı vurgular. Kulakiçi kulaklıklar ve kılıflar, kulağımıza dokunduğunuzda onları sıcak hissettiren hassas dokunuşlu elastik bir örtü ile kaplanmıştır. Kulaklığın kontrollerinin tamamı, her bir kulaklıktaki tek mandal ile başlatılır. Her iki taraftan oynatma / gecikmeyi kontrol edebilirsiniz, ancak doğru ses seviyesini kullanırken sadece sol müzik çalmayı kontrol eder.
TrueConnects örneği, geri itildiğinde kulakiçi kulaklıkları ortaya çıkaran benzersiz bir döner yapıyı vurguluyor.

Davanın hangi yöne döndüğünü söyleme seçeneğine sahip olmamak biraz sinir bozucu çünkü plan bile olsa, bu gerçekten büyük bir sorun değil. Kasanın kendisi, PVD ile kaplanmış koyu renkli bir alüminyum serpme ile şaşırtıcı bir şekilde çalıştı.

Sağlam olmalarının yanı sıra, RHA TrueConnect ses kalitesiyle de göz kamaştırdı. Müzik çalmıyorken hiç mırıltı yoktu, bu gerçek uzaktan kulaklıklarda ve ton olarak normal bir sorundur. Olağanüstü bir dengeye sahiplerdi. Bas, tiranlık olmadan derindir, orta kısımlar düzgün bir yüzeye sahiptir ve yüksekler ıslıklı bir ses çıkmadan enerji verir. TrueConnect’in genel tonu sıcak, ancak aynı anda oldukça uzun bir süre için uyum sağlamak çok hoş.

Artıları
 • Düzeltilmiş, kesin ses.
 • Harika bir kaliteye sahip.
 • Tek bir şarjdan 5 saat oynatma ve hızlı şarj olayı suçlayan 20 saat.
 • Sweatproof ve su, zorlu uygulama için IPX5 onayına karşı dayanıklıdır.
 • Olağanüstü kullanılabilirlik, bilgisayarlı yardım kontrolü ve arama kalitesi için Bluetooth 5 ve gövde yapısı.
 • Comply Foam ve silikon kulak uçlarıyla tam oturur.
Eksileri
 • Benzersiz işaret mıknatısı.
 • Yumuşak takılır.
 • Sesi uyarlayacak uygulama yok.

Sonuç:

Bu yüzden burada size uluslararası pazarda en yüksek puan alan Bluetooth Kulaklıkların tam listesini sunduk. Bunlar, en son özelliklere ve yeni teknolojilere sahip en çok satan kulaklıklardır. Üreticiler bu ürünleri en iyi marka elçisi olarak yaptılar.

Herhangi bir Bluetooth Kulaklık satın almak istiyorsanız, bu makale bizden hangisini satın almanız gerektiği konusunda size yardımcı olacaktır, burada kompakt bir detay ve bunların avantajları ve dezavantajlarını sağladık.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At