Kadın ve Erkekler için en iyi traş makineleri - evham.net | evhamlı blog
İnceleme Sağlık Yaşam

Kadın ve Erkekler için en iyi traş makineleri

Bugünkü dünya, 20 yıl önceki dünyadan farklı. Günümüzde insanlar hem kadın hem de erkek güzellik bilincine sahip oluyor. “Güzellik bilinci” dünyamızda patlayan ve birçok insanı etkileyen bir bomba.

Bir araştırmaya göre, insanlar gelirlerinin üçte birini güzel görünmek için harcıyorlar. Bazı insanlar güzelliği bir nimet, diğerleri lanet olarak alırlar ama herkes mükemmeldir. Yapabilecekleri şey kendilerine değer vermektir.

Her dönemin kendi güzellik standartları vardır ve bu dönemin güzellik standardı giyim markalarına, sıfır rakamlara, kozmetik ürünlere, tıraş ürünlerine ve daha pek çok şeye dayanmaktadır. “İdeal güzellik”, belirli bir kültürde mükemmellik için hayranlık uyandıran bir şeydir. Yani, odaklanmamız gereken kelime “mükemmellik” tir veya kimseyi kıskanmadan mükemmel olmaya çalışın.

Dünya eşitliğe doğru gidiyor yani kadın salonları varsa erkekler için de var. Kadınlar için kozmetik varsa, erkeklerde de var. Tüm dünyada, Güzellik bakımı işi, tüketim malları ve özellikle Saç kozmetikleri, Cilt bakımı ve ağız bakımı dahil Markalı tüketim malları nedeniyle başarılı ve aktiftir.

Gwyneth Paltrow’un dediği gibi, “Güzellik benim için kendi teninde rahat olmakla ilgilidir.”

Bu günlerde herkesin dikkat ettiği en temel şey “cildi” dir. Çoğu insan cilt bakımını düşündüğünde otomatik olarak yüzünü düşünür ancak cilt vücudumuzun her yerinde olduğundan vücudun en büyük organıdır, bu nedenle sadece yüz cildimizi beslememiz haklı değildir. Her şeyi önemsemek en iyisidir. Tıraş olmayı cilt bakımınızın önemli bir parçası olarak görüyor musunuz? Değilse, gerçekten öyle olduğunu söylemeliyim. Tıraş, cilt bakımımızın ve temizliğimizin önemli bir parçasıdır.

İlginç bir gerçek olarak, mağara adamından beri traş olagelmiştir. Özellikle erkeklerden bahsedecek olursak, sakallar ve bıyıklar yüzyıllar boyunca modaya girip çıkmıştır. Antik mağara resimleri sakalsız erkekleri gösteriyor, bu yüzden insanların çok uzun zamandan beri eski Mısırlıların saçlarını cımbız olarak kullandıkları istiridye kabukları ile ya da 2020’de kullandığımız elektrikli tıraş makineleri / jiletlerle tıraş ettikleri açık.

Bu erkekler için değil, aynı zamanda kadınlar için de çünkü bu günlerde traş çok yaygındır, 1915’ten önceki zamana kıyasla daha çok skandal olarak kabul edilir.

Piyasada losyonlar, jeller, kremler, ağda ve daha pek çok tüy dökücü ürün bulunmaktadır ve herkes kendisine uygun olan ürünü tercih etmektedir. Herkes bir trend izlediğinden, son birkaç yıldır trend olan tıraş ürünlerine, yani elektrikli tıraş makinelerine odaklanacağım.

Elektrikli Tıraş Makinesi nedir?

Elektrikli tıraş makinesi, özellikle tıraş için kullanılan metal bir siperin veya delikli folyonun arkasında dönen ve salınan bıçaklara sahip bir alettir. Tüylerden kurtulmak ya da sadece düzeltmek istiyorsanız, elektrikli tıraş makinesi bu konuda size yardımcı olacaktır. Bunun içine sabitlenmiş dönme kuvvetine sahip bir motoru vardır ve motor döndüğünde saçı keser.

Tüm saç tellerini kesmek, düzeltmek, saç stilinizin ve sakalınızın güzelliğini arttırmak, saçı keserek temizliği teşvik etmek gibi çok çeşitli görevler için kullanılırlar.

Elektrikli tıraş makineleri tıraş etmek için herhangi bir losyon, krem ​​jeli kullanmaz. Elektrik olduğu için bu yukarıdaki ürünlerin yerine motor çalışır. Her ürünün kendi artıları ve eksileri vardır. Elektrikli tıraş makinelerinin dezavantajları vardır, ancak avantajlarını öğrendikten sonra elektrikli tıraş makinelerinden ilham alabilirsiniz.

Elektrikli Tıraş Makineleri Satın Almaya Değer mi?

Bizim için bir şey seçmemiz gerektiğinde çoğumuz için çok zor. Bazı insanlar (benim gibi) cilt bakım ürünleri konusunda çok seçici ve bilinçlidir. Her zaman düşünürler ve birini seçerler, denerler ve eğer onlara uygunsa, ona sadık kalırlar.

Piyasada bazı ürünler kullandıklarından yeterince iyi geldiğinde, bakış açılarını değiştirmek çok zordur. Erkeklerin elektrikli tıraş makinesi, sakal düzeltici, çift kenarlı güvenli tıraş makinesi arasında karar vermesi çok zordur. Kadınlar için ağda, losyon veya elektrikli tıraş makinesi kullanmak arasında karar vermek zordur. Elektrikli tıraş makinelerinin faydalarından bahsedelim.

Diğerlerinden daha ucuz:

Birinden elektrikli tıraş makinesinin daha ucuz olduğunu dinlemek çok tuhaf görünüyor çünkü görünüşe göre buna yüz dolar harcamanız gerekiyor ama mantıksal olarak diğer tüy alma tekniklerinden daha ucuz. Erkekler her hafta sakalları ve bıyıkları için berbere veya salona giderler veya evlerine her hafta kartuşlu tıraş bıçakları getirir.

Kadınlar parasını haftalık veya aylık olarak tüketen tüy dökücü krem ​​ve ağda ürünlerine yöneliyor. Elektrikli tıraş makinesi, bir kez alacağınız için daha ucuzdur ve kullanımına bağlı olarak 1-2 yıl veya daha uzun süre dayanır. Elektrikli tıraş makinesinin bıçaklarını değiştirmekten endişeleniyorsanız, bıçakların ek maliyeti size yıllık bazda yine de daha ucuza mal olacaktır.

Dakikalar içinde hazır olun:

Düşün, acil olarak dışarı çıkmalısın ve traş olmadın. Endişelenmenize gerek yok. Elektrikli tıraş makineleri, hazırlanmanıza ve istenen sonucu diğer muadillerine göre daha hızlı vermenize yardımcı olur. Zaman almıyorlar, açmıyorlar ve içindeki daha hızlı motorlar istediğiniz alanı tıraş etmenize yardımcı oluyor. Tıraş makinesi tam olarak şarj edildiğinde 5 dakikadan daha kısa sürede birkaç tıraş olabilirsiniz. Dolayısıyla elektrikli tıraş makineleri, doğası gereği hızlı ve pratiktir.

Islak veya kuru tıraş:

Tıraş jelleri, özellikle hassas cilde sahip kişilerde tıraş deneyimini rahatlatmak ve iyileştirmek için kullanılmaktadır. Cildiniz için tahrişe ve kızarıklıklara neden olabileceğinden endişeleniyorsanız, piyasada tıraş kremi kullanabileceğiniz birçok elektrikli tıraş makinesi bulunmaktadır.

Tek tip tıraş deneyimi:

Elektrikli tıraş makineleri doğaları gereği çok iyidir çünkü tek tip bir tıraş deneyimi sağlarlar. Otomatik yapıları nedeniyle tutarlı bir model izlerler. Elektrikli tıraş makinelerinin daha hızlı dönen ve hassas bir kesime sahip olan daha keskin bıçakları vardır.

Alerji veya sıyrıklar

Birçok kişi farklı ürünler kullanarak alerji, sıyrık, kesik, kızarıklık gibi sorunlar yaşar ancak elektrikli tıraş makineleri pürüzsüz bir tıraş sağlar, kesilme ve sıyrık risklerini sınırlar. Ayrıca, bulaşıcı jiletler ve diğer ürünlerin neden olduğu AIDS ve diğer kanla ilgili hastalık riskini de azaltabilirler.

Artık hepinizin elektrikli tıraş makinelerinin faydalarını bildiğinize göre, elektrikli tıraş makinesi satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gerekenler konusunda neden bir kılavuzunuz olmasın?

Elektrikli Tıraş Makinesi nasıl seçilir?

Elektrikli tıraş makinesi alırken göz önünde bulundurmanız gereken pek çok şey vardır. Linder Tyler’ın dediği gibi,  “Cildinize yatırım yapın. Sizi çok uzun bir süre temsil edecek ” diyebilirim, iyi bir elektrikli tıraş makinesine yatırım yapın çünkü önümüzdeki yıllarda size yardımcı olacak. Öyleyse, ileride iyi vakit geçirebilmeniz için elektrikli tıraş makinesi satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken ipuçları veya noktalar aşağıda verilmiştir.

Boyutu ve ağırlığı düşünüyor musunuz:

Satın almamız gereken her yeni ürünün ebat ve ağırlığını kendi rahatlığımıza ve ihtiyacımıza göre değerlendiriyoruz. Büyük boy bir elektrikli tıraş makinesi alırsanız, sadece tuhaf görünmekle kalmaz, aynı zamanda daha fazla elektrik tüketir. Çok yönlü görünmesi ve gittiğiniz her yere kolayca taşınabilmesi için kompakt boyutta ve hafif olan elektrikli tıraş makinesini seçmeye çalışın.

Bütçe ve garanti:

Çoğu kişi bazen sahtekarlık yapan sitelerin çoğundan çevrimiçi sipariş verir ve kalite satın almaya değmez. Bu insanlar sadece paralarını boşa harcamakla kalmıyor, sonrasında hiçbir ürüne de inanmıyorlar. Elektrikli tıraş makineleri normal tıraş makinelerinden biraz pahalıdır, ancak iyi garantili iyi bir elektrikli tıraş makinesine yatırım yaptığınızda endişeleriniz ortadan kalkacaktır. Bu nedenle, bütçenizi, ürünün kalitesini ve garantisini aklınızda bulundurun.

Bıçak türlerini biliyor musunuz?

Bıçaklar birçok tiptedir, ancak esas olarak elektrikli tıraş makinelerinde kullanılan bıçaklar döner ve folyodur. Her biri saç uzamasının farklı doğası içindir. Folyo bıçakları kıvrımlı metal folyodan oluşurken, döner bıçak dairesel hareketle hareket eden 3-4 bıçak kombinasyonudur. Folyo bıçaklar, ince ve kısa saç büyümesi olan kişiler için iyidir, döner bıçaklar ise sert ve nispeten uzun saçları olan kişilere uygundur.

Traş makinesi türleri ne olacak?

Bıçak çeşitlerini inceledikten sonra güç tüketimine göre elektrikli tıraş makinesi çeşitlerini aklınızda bulundurmalısınız. Kordonlu tıraş makineleri, pratik olmadıkları ve kordonlar tıraşın önüne geçtiği için bu günlerde kullanılmamaktadır. Şarjlı bataryalı jiletler de iyi bir verime sahip olmadıkları için kullanılmamaktadır. Sıklıkla elektrikli tıraş makineleri türü, takılabilir şarj cihazlı tıraş makineleridir. İyi verimlilik ve garantiye sahiptirler.

Pil ömrü önemlidir

Tıraş olmanın ve pil bitmesinin ortasında mısınız? Nasıl hissediyorsun? İyi değil? Bu nedenle, bir elektrikli tıraş makinesi alırken pil ömrünü kontrol edin. Tıraş makinesinin ne kadar süre tam olarak şarj olduğunu ve tıraştan sonra ne kadar pil tükettiğini görmelisiniz. İyi bir elektrikli tıraş makinesi, minimum şarj süresi ve maksimum pil gücüne sahip olandır.

Elektrikli tıraş makineleri, faydaları ve satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken faktörlerin rehberi hakkında bilgi sahibisiniz, ancak burada hala bir şey eksik. Daha önce de belirttiğim gibi, elektrikli tıraş makineleri piyasada herkes için mevcuttur. Cinsiyete özgü değillerdir. Erkekler tarafından kullanılabilen, kadınlar için ayrı ve bazıları her ikisi tarafından da kullanılabilen ayrı elektrikli tıraş makineleri vardır. Makalemizin bunu okuyan herkese yardımcı olabilmesi için neden hem erkekler hem de kadınlar için en popüler ve trend olan elektrikli tıraş makinelerini tartışmıyorsunuz?

2021’de Erkekler için En İyi Elektrikli Tıraş Makineleri 2021’de Kadınlar için En İyi Elektrikli Tıraş Makineleri
Braun Series 5 5140s Erkek Elektrikli Folyolu Tıraş Makinesi Kadınlar için Panasonic Elektrikli Tıraş Makinesi – ES2207P
Braun Cool Tec Erkek Solo Tıraş Makinesi, Elektrikli Folyolu Tıraş Makinesi Remington WSF4810US Pürüzsüz ve İpeksi Hareket Halinde Tıraş Makinesi
Panasonic ES-LV95-S Arc5 Elektrikli Tıraş Makinesi Kadınlar için Brori Elektrikli Tıraş Makinesi 

 

Philips Norelco S1560 / 81 Elektrikli Tıraş Makinesi Philips Satin Shave Prestige Kadın Elektrikli Tıraş Makinesi – BRL170 / 50 

 

Philips Series 9000 Prestige Elektrikli Tıraş Makinesi – SP9863 / 14 Kadınlar için Braun Epilatör, İpek-epil 5 5-280 Kadınlar için Tüy Alma, 5 ekstra ile Bikini Düzeltici (SE5280) 

 

Remington F5-5800 Folyo Tıraş Makinesi, Elektrikli tıraş makinesi, Siyah Finishing Touch Flawless Legs Kadın Saç Çıkarıcı 

 

Andis 17150 Pro Folyo Lityum Titanyum Folyo Tıraş Makinesi, Kablolu / Kablosuz Remington WDF5030ACDN Kadınlar için Pürüzsüz ve İpeksi Elektrikli Tıraş Makinesi, Beyaz / Mor
Micro Touch SOLO Erkek Şarj Edilebilir Tam Vücut Saç Kesme Makinesi, Tıraş Makinesi ve Bakım Makinesi

En İyi Elektrikli Traş Makineleri 2021:

İşte 2021’de satın alabilecekleri Erkekler ve Kadınlar için en iyi Elektrikli Tıraş Makineleri ve Tıraş Makineleri listesi . 

 1. Braun Series 5 5140s Erkek Elektrikli Folyolu Tıraş Makinesi.
 2. Braun Cool Tec Erkek Solo Tıraş Makinesi, Elektrikli Folyolu Tıraş Makinesi.
 3. Panasonic ES-LV95-S Arc5 Elektrikli Tıraş Makinesi.
 4. Philips Norelco S1560 / 81 Elektrikli Tıraş Makinesi.
 5. Philips Series 9000 Prestige Elektrikli Tıraş Makinesi – SP9863 / 14.
 6. Remington F5-5800 Folyo Tıraş Makinesi, Elektrikli tıraş makinesi, Siyah.
 7. Andis 17150 Pro Folyo Lityum Titanyum Folyo Tıraş Makinesi, Kablolu / Kablosuz.
 8. Micro Touch SOLO Erkek Şarj Edilebilir Tam Vücut Saç Kesme Makinesi, Tıraş Makinesi ve Tıraş Makinesi.
 9. Kadınlar için Panasonic Elektrikli Tıraş Makinesi – ES2207P.
 10. Remington WSF4810US Pürüzsüz ve İpeksi Hareket Halinde Tıraş Makinesi

1. Braun Series 5 5140s Erkek Elektrikli Folyolu Tıraş Makinesi 

Şirket tanımı:

Braun, 1984 yılında kurulmuş, çoğunlukla Kornberg’de bulunan bir Alman Tüketici ürünleri şirketidir. Tamamen kendisine ait bir yan kuruluş olup 2005 yılında Gillette’i satın almıştır. Braun tıraş makineleri, yüksek kaliteli ürünleri, benzersiz tasarımları ve agresif teknolojisi nedeniyle dünyada tanınmaktadır.

Tıraş ve tımar, güzellik bakımı, yiyecek ve içecek hazırlama, ağız bakımı gibi muazzam ürünler içeren bir dizi kategorileri var. Braun tıraş makineleri, birçok solo modeli ve kendi kendini temizleyen modeli nedeniyle size günlük olarak büyük bir rahatlık sağladığını iddia ediyor.

Ürün Açıklaması:

Braun series 5, verimliliği, gelişmiş ve cilde duyarlı teknolojisi ve muazzam özellikleri nedeniyle en iyi elektrikli tıraş makineleri arasında yer almaktadır. Yoğun sakallar için mükemmel vuruşlar verir ve birkaç eksik saç için maksimum hassasiyete sahiptir.

Sürekli cilt teması olan zor bölgelerden bile tıraş olabilir. Hassas bir cildiniz varsa endişelenmeyin çünkü bu tıraş makinesini köpük, jel ve hatta su altında bile kullanabilirsiniz. Satın aldığınızda özelliklerini otomatik olarak seveceksiniz.

Özellikleri:

 • Etkili bir tıraş için sakalınızı algılayabilen ve yoğun parçalarla bile temas edebilen otomatik algılamalı motor
 • 0,058 mm’ye kadar saçları mükemmel şekilde tıraş edebilen sens-folyo bıçakları sayesinde kalıcı bir pürüzsüzlük sağlar.
 • Su geçirmez olduğu için tıraş makinenizi suyla temizleyebilirsiniz
 • Braun serisi, ıslak ve kuru tıraş için mükemmeldir.
 • Sürekli cilt teması için dönen 8 yönlü bir kafaya sahiptir.
 • ACTi-lift Düzeltici, farklı yönlerde uzayan tüyleri yakalamaya yardımcı olur
 • Üç seviyeli pil, 1 saate kadar şarj edin ve 50 dakikaya kadar dayanır.

 

2. Braun Cool Tec Erkek Solo Tıraş Makinesi, Elektrikli Folyolu Tıraş Makinesi

Ürün Açıklaması:

Braun serisi, elektrikli tıraş makineleriyle tanınır ve bu elektrikli tıraş makinesi, erkek tıraş dünyasında bir devrimden daha azına sahip değildir. Tıraş sırasında serinletici bir etkiye sahip olmak, kızarıklığı, yanmayı ve tahrişi azaltmak için yenilikçi alüminyum soğutma çubuğundan yapılmıştır. Uyarlanabilir 3 aşamalı kesme sistemi yakın ve rahatlatıcı bir temas ve tıraş deneyimi sağladığı için her tıraş hareketi kılları verimli bir şekilde tıraş eder. Nihai yakınlık ve rahatlık için her yüz özelliğine uygundur.

Özellikleri:

 • Aktif soğutma teknolojisi Aktif soğutma teknolojisi ile cildi otomatik olarak soğutur
 • Hassas bir düzelticiye sahiptir
 • Uyarlanabilir 3 aşamalı kesme sistemi
 • Senso-blade teknolojisi, kılların farklı yönlerde uzamasını algılar.
 • Islak ve Kuru tıraş makinesi için mükemmel
 • 5 dakikada hızlı şarj edebilir
 • 2 yıl garantili olduğu için uzun ömürlüdür.

3. Panasonic ES-LV95-S Arc5 Elektrikli Tıraş Makinesi

Şirket tanımı:

Japonya merkezli bir yan kuruluş. 100 yıllık kuruluşunu tamamlamış, birbirinden güzel ve rahatlatıcı ürünleriyle dünyanın önde gelen markalarından biri olarak demir atmıştır.

Pazarda sürekli yeni ve yeni ürünler geliştirme kabiliyetine sahiptir. Tüm yaşam çözümlerine sahip olduğu için müşterilerinin hayatına büyük fayda sağlıyor. Panasonic, müşterilerini işlerinin merkezinde tuttuklarını iddia ediyor. Hiç bitmeyen bir arayışları var “Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Dünya”.

Ürün Açıklaması:

Dünyanın ilk 5 bıçaklı elektrikli tıraş makinesi. Panasonic ile rahat bir tıraşın keyfini çıkarmak istiyorsanız bu modeli kesinlikle satın alabilirsiniz. Gelişmiş erkek elektrikli tıraş makinelerinden biridir, çünkü elinize mükemmel bir şekilde oturur ve kesinlikle muhteşem sakal tıraş işlevlerini gösteren aydınlatmalı bir LCD ekranı vardır. Ayrıca bir emniyet kilidi ve rahat bir çanta ile birlikte geldiği için seyahatler için de mükemmeldir.

Özellikleri:

 • Gelişmiş Arc5 sensörleri sakal yoğunluğunu tespit etmeye yardımcı olur, güç akışı en kalın sakalda yüksektir ve daha düşük yoğunlukta yumuşar.
 • Premium tıraş makinesi iyi bir ıslak ve kuru tıraş deneyimi sağlar
 • Beş ultra ince Nanotech bıçak, mükemmel yakınlık ve rahatlık sağlar
 • Çok esnek bir döner başlığa ve yüz, boyun, yanak ve çene bölgelerinde zahmetsizce kayan ve dolayısıyla mükemmel bir tımar performansı sağlayan çok uyumlu bir dış folyoya sahiptir.
 • Diğerlerinden iki kat kesme kuvveti ile 14000 devir / dakika hızında tıraş yapan lineer motorlar
 • Sonik titreşim modu, durulamak için su altında yıkamanıza izin verir

 

4. Philips Norelco S1560 / 81 Elektrikli Tıraş Makinesi

Şirket tanımı:

Philips, merkezi Amsterdam, Hollanda’da bulunan, dünyanın en büyük elektronik şirketlerinden biri olan Hollandalı çok uluslu bir şirkettir. İlk ürünü ampul olan Gerard Philips tarafından 1891 yılında kuruldu, ancak şimdi hemen hemen her alanda ürünleri ile elden çıkarılmış bir şirket.

Şu anda 100 ülkede 74.000 çalışanı bulunmaktadır. 2019 yıllık raporu, Philips’in dünya çapında milyarlarca insanın hayatını kurtarmak için bir sağlık teknolojisi olarak liderliğini genişlettiğini gösteriyor. Fırsat çağı olduğu için Philips, eğitim, ileri teknoloji ve iş tatmini konusunda mevcut ve yeni neslin bakış açılarını keşfetmek için çaba harcıyor.

Ürün Açıklaması

Philips Norelco elektrikli tıraş makinesi, pürüzsüz ve rahat bir tıraş sağlar. Yüz, boyun ve çene hattının her kıvrımına uyum sağlar. İlk başta, bu tıraş makinesinden biraz rahatsız olabilirsiniz ancak sakalınızın alışması için zamana ihtiyacı vardır. Bıyığı korumak için mükemmeldir ve hızlı bir düzeltme sağlar. Uygun fiyata kablosuz tıraş olabilirsiniz.

Özellikleri:

 • Güvenilir ve yakın tıraş deneyimi için kendiliğinden bilenen ve dayanıklı bıçaklara sahiptir.
 • Lityum iyon pil, uzun ömürlü özelliği nedeniyle tıraş için mükemmeldir
 • Yüz, boyun ve çene hattının her kıvrımını hareket ettiren ve ayarlayan dört yönlü esnek kafalara sahiptir.
 • Mükemmel bir bıyık ve favorileri düzeltmek için açılır düzeltici tam size göre.
 • Tek dokunuşla su altında yıkanabilir
 • Yalnızca kablosuz modda çalışır.

5. Philips Series 9000 Prestige Elektrikli Tıraş Makinesi – SP9863 / 14

Ürün Açıklaması:

Bir ürüne yatırım yaparken cildimizden ödün vermeyiz. Philips Series 9000, ekstra konfor ve zahmetsiz tıraş ile tavizsiz bir tıraş deneyimi sağlayacaktır. Yüzünüzün her saçını yakın temasla kesip tıraş edebilir. Hem ıslak hem de kuru tıraş için kullanılabilir. Bu prestiji gittiğiniz her yere götürebilmeniz için birinci sınıf bir seyahat çantası vardır. Bu elektrikli tıraş makinesi ile sakal stilini seçmek ve kendi başınıza bakım yapmak hiç de zor değil.

Özellikleri:

 • Daha yakın temasla kesen ve tıraş eden Nanotech hassasiyetine sahiptir. Zor [sanatlardan] zor kılları yakalayan güçlendirilmiş ve keskin bıçakları vardır.
 • Sakal uyarlama Sensörü, saç yoğunluğunu algılayabilir ve 7 günlük yoğun bir tıraştan sonra bile en kalın tüyleri tıraş edebilir.
 • Bıçaklar, Cilt rahatlık halkaları sayesinde cilt üzerinde pürüzsüz bir şekilde kayar. Sürtünmesiz bir tıraş yapmamızı sağlayan sürtünmeyi önleyici bir kaplama sağlarlar.
 • Size uyan mükemmel ayarı seçmenize yardımcı olan ayarlanabilir ayarlar ve yükseltilmiş cilt konfor sistemi
 • Kablosuz Qi Şarjı, tıraş makinesinin yalnızca 3 saatte şarj olmasına yardımcı olur ve uzun süreli depolama ile kolayca kullanılabilir.
 • Hepsi sakal şekillendirici, düzeltici, temizleme fırçası olarak işlev gören bir tıraş makinesidir ve tüm bu aksesuarları güvenli ve rahat bir kılıfta saklayabilirsiniz.

6. Remington F5-5800 Folyo Tıraş Makinesi, Elektrikli tıraş makinesi, Siyah

Şirket tanımı:

Remington, 1937’den beri güvenilen bir Amerikan Kişisel bakım rutin markasıdır. Spectrum Brands ve Oak Hill Capital’in bir yan kuruluşudur. Başlangıçta şirket daktilo, dosya dolabı vb. Ürünler yapmak için çalıştı ve çaba gösterdi.

Şimdi saç kesme makineleri, elektrikli tıraş makineleri, saç bakım ürünleri ve epilatörler gibi günlük bakım rutininin farklı ürünlerini yapıyor. 80 yıldır, tüketicinin yaşam standartlarını ve imza görünümünü yükseltmesine yardımcı olan araçları yarattı. Remington’da bize en iyi müşteri hizmetini sağlıyorlar.

Ürün Açıklaması:

Remington F5 tıraş makinesi, gelişmiş teknolojisi ile rahat ve yakın bir tıraş deneyimi sağlar. Eşsiz kesme sistemi, yakın temaslı tıraş için daha uzun tüylerin ve esnek folyoların önceden kesilmesine yardımcı olur. 60 dakikalık kablosuz çalışma süresine sahip şarj edilebilir pil onu özel kılar. Muazzam bir tıraş deneyimi için güç ve teknolojiye sahiptir.

Özellikleri:

 • Intercept tıraş teknolojisi, daha uzun tüylerin kesilmesine yardımcı olur.
 • Flex folyo teknolojisi çene, çene ve boyun ile yakın teması ayarlamaya yardımcı olur.
 • 1 saat kablosuz tıraş sağlayan şarjlı pili vardır.
 • Açılır bir düzeltici ile hassas bir sakal ve favorilere sahip olabilirsiniz.

7. Andis 17150 Pro Folyo Lityum Titanyum Folyo Tıraş Makinesi, Kablolu / Kablosuz

Şirket tanımı:

Andis, ABD’deki bir şirkette alet üreticisi olan Matthew Andis’in bu işi bırakıp kendi işini kurmaya karar vermesiyle köklerinin izini sürer. 1922’de bir Andis elektrikli makas yaptı ve şimdiki şirkete dönüşen kendi şirketini kurdu. Saçları kesmek, kesmek, düzeltmek veya kurutmak için elle kullanılan aletlerin lider üreticisidir. Ürünler 90’dan fazla ülkede ünlüdür ve berberler ve salon profesyonelleri Andis ürünlerine güvenmektedir.

Ürün Açıklaması:

Andis elektrikli tıraş makinesi, teknolojisi, tasarımı ve özellikleri nedeniyle en iyi elektrikli tıraş makinelerinden biridir. Tüm cilt tiplerine iyi gelen altın titanyum malzemeden yapılmıştır. Özel kademeli kafa tasarımı ile tahriş etmeden tıraş sağlar. Kullanımı kolaylaştıran döner bir motora sahip olduğu için daha fazla çaba harcamanıza gerek yok. Tarz saç kesimi ve son rötuşlar yapmak istiyorsanız, bu tıraş makinesini çok yönlü bir tasarımla kesinlikle satın alabilirsiniz.

Özellikleri:

 • Bu elektrikli tıraş makinesinin sekizgen şekli, seçtiğiniz mükemmel bir kesim sağlar
 • Sizi güvende ve sağlam tutan titanyumdan yapılmış hipoalerjenik folyolara sahiptir.
 • Optimum performans için, bıçak üzerindeki bağımsız ve çift tahrik milleri
 • 1 saat 20 dakika çalışma süresine sahip güçlü bir lityum iyon pile sahiptir.

8. Micro Touch SOLO Erkek Şarj Edilebilir Tam Vücut Saç Kesme Makinesi, Tıraş Makinesi ve Bakım Makinesi

Ürün Açıklaması:

Amazon’un ilk satan elektrikli tıraş makineleri arasında yer alıyor. Tüm fonksiyonları yerine getirebilir. Tam vücut tıraş makinesi olduğu için vücudunuzun her bölgesini düzeltebilir, şekillendirebilir, şekillendirebilir ve tıraş edebilirsiniz. Mikro hassasiyette tıraş olabilir. Taşınabilir olduğu için seyahat ederken yanınızda götürebilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi solo, yalnızca bir kişi tarafından kullanıldığı anlamına gelir ve mikro, kompakt boyutu ve ayrıca mikro hassas saç kesimi anlamına gelir. “Vücudunuz, Sakalınız, Sizin Yönteminiz ve Tek alet her şeyi yapar” dediği için kolay ve rahat bir tıraş deneyimi için kullanılabilir.

Özellikleri

 • Alman paslanmaz çelik bıçaklar ile tasarlanmıştır.
 • Kuru tıraş için mükemmeldir, jel, krem, köpük veya su kullanmaya gerek yoktur.
 • Döner kafa, ciltle yakın temas sağlar
 • Lityum iyon pil, birlikte verilen USB kablosuyla yeniden şarj edilebilir ve yeniden şarj edildikten sonra 45 dakika dayanır.

Kadınlar İçin En İyi Elektrikli Tıraş Makineleri

Ağda için sık sık salonlara giden birçok kadın ve kızı dinlediniz, bazıları evde jilet kullanıyor ancak bu yöntemler genellikle zaman tüketimine yol açarak ciltte yanıklara ve sıyrıklara neden olabilir. İşte bu sorunlara başka bir çözüm. Kadınlara pürüzsüz ve ipeksi bir cilt vermek için elektrikli tıraş makinelerini (epilatörleri) düşünün. Kadınlar için elektrikli tıraş makineleri, erkeklerden biraz farklıdır çünkü saç büyümesinin doğasındaki farklılık. Elektrikli tıraş makinelerinin dikkate alınması gereken noktalar ve faydaları, daha önce tartışıldığı gibi hem erkekler hem de kadınlar için aynıdır. Yeni giyim tasarımlarının her dalgasıyla ve yükseltilmiş yaşam standardıyla, kadın elektrikli tıraş makineleri ihtiyaç saati haline geldi. Söyleyebileceğimiz gibi, traşlı bir kız temiz bir kızdır, piyasada birden fazla bıçaklı, güzel renkleri, losyon şeritleri olan bir sürü elektrikli tıraş makinesi vardır.

Bu makalede, kadınlar için en çok puan alan elektrikli tıraş makinelerinin bir listesi var ve bu, ona bakmanıza ve her elektrikli tıraş makinesi ve özellikleri hakkında eksiksiz bir kılavuza sahip olmanıza yardımcı olacak.

1. Kadınlar için Panasonic Elektrikli Tıraş Makinesi – ES2207P

Ürün Açıklaması:

Kablosuz Panasonic-ES2207P ile muazzam bir tıraş deneyimine sahip olabilirsiniz. Kadınlar, tıraş makinesiyle kuru veya ıslak yakın ve rahat temasın keyfini çıkarabilir. Bir köpük veya jel ile ve ayrıca su altında kullanabileceğiniz için hassas ciltler için mükemmeldir. Paslanmaz çelik bıçaktan yapılmıştır, özel alanlarınızda size zarar vermeyeceği için koltuk altlarınızdan ve bikini bölgenizden de tıraş olabilirsiniz. Vücudunuzun herhangi bir yerindeki tüm saçları temizleyebilir. Bu havalı Panasonic modeliyle seyahat etmeyi hedefliyorsanız, kompakt bir AC şarj cihazı ve seyahat çantasıyla birlikte gelir.

Özellikleri:

 • İstenmeyen tüylerin düzgün kesilmesine yardımcı olan ultra keskin bıçaklar ve ultra ince folyo
 • Islak ve kuru tıraş için uygun
 • Açılır düzeltici, bacaklarda, koltuk altlarında ve bikini bölgesinde kılların kesilmesine yardımcı olur
 • Esnek döner başlıkları ile pürüzsüz tıraş yapılabilir
 • Seyahat amacıyla hafiftir ve kompakt bir tasarıma ve güvenli bir çantaya sahiptir.
 • 12 saatlik gece şarjı, 20 dakikalık kesintisiz tıraş sağlar

2. Remington WSF4810US Pürüzsüz ve İpeksi Hareket Halinde Tıraş Makinesi

Ürün Açıklaması:

Remington, gelişmiş teknolojisi sayesinde kendi rahatınızı keşfetmenize yardımcı olur. Bu elektrikli tıraş makinesinin ergonomik tasarımı elinize tam oturur ve vücudunuzun herhangi bir bölgesini kolların altında veya bikini bölgesinde tıraş etmenizi sağlar. Kompakt ve portatif olduğu için seyahat amaçları için de mükemmeldir. Remington On the go tıraş makinesi ile şık ve pürüzsüz bir cilt artık çok kolay.

Özellikleri:

 • 3 Bıçaklı tıraş makinesi ile hızlı ve kolay sonuçlar alacaksınız
 • Hipoalerjenik folyolu kablosuz tıraş makinesi tahrişi önler
 • Rahat bir kesesi, kompakt boyutu ve hafif olması nedeniyle seyahat dostu
 • Duşta güvenli çünkü hem ıslak hem de kuru tıraş olabilirsiniz
 • 2AAA pil ile çalıştırılır (dahil değildir)
 • İkili düzeltici özelliği ile bikini çizgisi ve hızlı rötuşlar

3. Kadınlar için Brori Elektrikli Tıraş Makinesi

 Şirket tanımı:

 Brori, 2012 yılında kurulan kişisel bakım cihazlarına adanmıştır. Yenilik ve teknoloji alanlarında temel yetkinliklere ve hedeflere ulaşmıştır. Yıllarca süren sıkı çalışma ve çabanın ardından, şimdi elektrikli tıraş makineleri ve diğer küçük ev aletleri gibi kişisel bakım için kullanılan elektronik cihazlarda tanınmış ve lider bir üretici haline geliyor. Çalışma felsefeleri “Statükodan memnun değil, her zaman yolda” dır. Bilim ve teknolojinin gelişmesiyle farklı fırsat ve zorluklarla karşılaşacaklarını ve ürünlerinin kaliteli teknolojisini ve kullanım konforunu iyileştirmek ve dünyaca ünlü markalar yaratmak için daha titiz çalışacaklarını iddia ediyorlar.

Ürün Açıklaması:

 Bacakları, bikinileri ve koltuk altlarını tıraş edip düzelttiği için kadınlar için mükemmel epilasyon çözümü. Tamamen ağrısız ve kablosuz, şarj edilebilir bir elektrikli tıraş makinesi, ister ıslak ister kuru tıraş olmak istiyorsanız, bunu satın alabilir ve yumuşak ve pürüzsüz cildinize kavuşabilirsiniz.

Özellikleri:

 • Kolayca yıkanabilir ve ıslak ve kuru tıraş sağlar
 • Yüksek hızlı tıraş başlığı üç bıçak içerir. Düz bıçaklar kollar ve bacaklar içindir, kavisli bıçaklar koltuk altları ve bikini çizgileri için kullanılırken yüzen folyolar güvenli bir tıraş için en iyisidir.
 • Diğerlerinden farklı olarak kör nokta aydınlatması ve görülemeyen en küçük tüyler için önemli olan LED ışık özelliğine sahiptir.
 • Paslanmaz çelikten yapılmış hipoalerjenik bıçaklar ciltle yakın temasa yardımcı olur ve pürüzsüz bir cilt verir.
 • USB şarj kablosu bağlanarak şarj edilebilir ve 1 saat kablosuz kullanım sağlar.
 • Suya dayanıklıdır ve su ile kolayca durulanabilir

4. Philips SatinShave Prestige Kadın Elektrikli Tıraş Makinesi – BRL170 / 50

 

Ürün Açıklaması:

 Philips elektrikli tıraş makineleriyle tanınıyor çünkü her zaman müşterilerini önemsiyor ve bu saten tıraş prestiji modeli ile sadece daha pürüzsüz bir tıraş sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda vücudun kıvrımlarına göre tasarlandı. Bacaklarınız, bikininiz, kollarınız ve koltuk altlarınızda nazik ve lüks bir tıraş elde edebilirsiniz. Ofis kadınıysanız günlük tıraş olabilirsiniz ve tahriş etmeyin çünkü köpük, jel ve krem ​​ile kullanabilirsiniz, ancak kuru ciltte kullanacaksanız daha iyi sonuçlar verecektir.

Özellikleri:

 • Pürüzsüz bir tıraş için kıvrımlara göre tasarlanmıştır
 • Kullanımı kolaydır ve daha az kesik, alerji veya sıyrık yaşanır
 • Kolay tutuş özelliği sayesinde küvet içinde veya duşun altında da kullanabilirsiniz.
 • Toplamda 4 aksesuarı içeren güzel bir tüy alma kitine de sahiptir: bikini düzeltici, verimlilik başlığı, rahat kese ve seyahat başlığı

 

5. Kadınlar için Braun Epilatör, İpek-epil 5 5-280 Kadınlar için Tüy Alma, 5 ekstra ile Bikini Düzeltici (SE5280)

Ürün Açıklaması:

Bu güzel ve etkili Braun ipek epilatör, cildinin pürüzsüz ve parlak olmasını isteyen kadınlar ve kızlar için en iyisidir. Bir akşam partisine gitmek istiyorsanız, artık sorun değil çünkü daha rahat bir tıraş deneyimi yaşamanızı sağlayabilir. En iyisi ılık suyla kullanılmasıdır çünkü batık tüyleri azaltabilir ve cildinizi temiz ve rahat bırakabilir. İç içe geçmiş kılları tıraş etmek için iyi bir ipucu, size güzel bir cilt vermesi için önce tıraş bölgenizi fırçalamaktır.

Epilatörü tıraş için saçın yönünün tersine 90 derece tutun. İlk başta epilatör kullanmak biraz acı verici olacaktır ama daha sonra ağrılı hale gelir ve her kullandığınızda kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz. Tıraş olduktan sonra vücut losyonu sürün.

Özellikleri:

 • Akıllı ışık özelliği, en ince tüyleri keşfetmenize yardımcı olur
 • Silindirler, rahatlatıcı bir tıraş sağlayan yüksek frekanslı bir masaj sistemine sahiptir.
 • Döner başlık, vücudun her konturuna ve kıvrımına uyum sağlar
 • Yakın tutuş 40 cımbız teknolojisi, 0,5 mm’ye kadar en ince tüylerin bile alınmasına yardımcı olur

6. Finishing Touch Flawless Legs Kadın Saç Çıkarıcı

 

Ürün Açıklaması:

 

Adından da anlaşılacağı üzere “son dokunuş” u önerdiği gibi, bu elektrikli tıraş makinesiyle son bir dokunuşa sahip olabilir ve kusursuz bir tıraş deneyimi yaşayabilirsiniz. Olağanüstü ve ağrısız elektrikli tıraş makinesidir çünkü büyük rahatlık sağlar ve ağda gibi tahriş ve zaman tüketiminden sizi kurtarır. Her cilt tipine karşı naziktir ve manuel tıraş bıçaklarıyla tıraş edilerek zedelenebilecek bacaklar, ayak bilekleri ve dizler için mükemmeldir. İleri teknolojisi ve muazzam özellikleri nedeniyle her yaştan erkek ve kadın için uygundur. Bu tıraş makinesinin tek dezavantajı koltuk altlarında kullanılamamasıdır çünkü sadece kusursuz bacaklar için tasarlanmıştır.

Özellikleri:

 • Tahriş olmadan pürüzsüz bir cilt sağlayan 18K altın yüzer kaplamalı başlıklar
 • Üstün kontrol için, ellere sığdığı için avuç için mükemmeldir
 • LED ışıklar, en ufak tüylere sahip alanları aydınlatmaya yardımcı olur, böylece geride hiçbir alan kalmaz.
 • Şarj edilebilir ve kablosuz
 • Tüm cilt tiplerinde güvenlidir

 

7. Remington WDF5030ACDN Kadınlar için Pürüzsüz ve İpeksi Elektrikli Tıraş Makinesi, Beyaz / Mor

 

Ürün Açıklaması:

Pürüzsüz tıraş teknolojisi, her kadın ve kız çocuğunun rahatlık ve rahatlıkla tıraş olmasına yardımcı olur. Tıraş başlığı, hızlı ve pürüzsüz sonuçlar için cilde yakın durması için 4 bıçakla açılıdır. Benzersiz folyolar ve özel çift taraflı düzeltici, her geçişin önemli olması için tüyleri bıçaklara doğru yönlendirir. Jel ve köpükle de kullanılabilen kablosuz, şarj edilebilir tıraş makinesinin rahatlığına bayılacaksınız. Diğerlerinden farklı olarak, yatıştırıcı bir tıraş deneyimi için tıraş sırasında cildi besleyen nemlendirici badem yağı şeridine sahiptir.

Özellikler :

 • Smooth Glide teknolojisi, saçları tıraş etmek için muazzam bir kesme sistemi sağlar
 • Hipoalerjenik folyolar, 4 bıçağıyla saçı düzeltir ve pürüzsüz bir cilt sağlar.
 • Yakın ve rahat bir tıraş deneyimi için optimum açılı başlık, folyoların cilt ile aynı hizada kalmasını sağlar
 • Tıraştan sonra sizi rahatlatan badem yağı şeritleri içeren nemlendirici şerit teknolojisi
 • Eşsiz folyo tasarımı tüm saç uzunluklarının tıraş edilmesine yardımcı olur

Son sözler:

Özetle, elektrikli tıraş makineleri icat edildiğinden beri, tıraş çok daha kolay ve rahat hale geldi. Yararlı ve pratiktirler. Sıradan tıraş makinelerinin aksine, kesiklere, sıyrıklara veya cilt tahrişlerine neden olmazlar. Elektrikli tıraş makineleri, bu yenilik ve teknoloji dünyasında hem erkekler hem de kadınlar için bir saat ihtiyacı haline geliyor.

Makale, elektrikli tıraş makinelerinin ne olduğuna dair mükemmel bir kılavuz, bunları satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar ve hem erkekler hem de kadınlar için okumaya değer en yüksek puan alan elektrikli tıraş makinelerini içerir. Elektrikli tıraş makineleri, muazzam faydaları nedeniyle satın almaya değer. Manuel tıraş makineleri ve ağda ile karşılaştırıldığında kullanımı çok daha kolaydır.

Ne kadar seyahat ettiğinizi, cilt tipinizin ne olduğunu ve bütçenizin ne kadar olduğunu unutmayın, doğru elektrikli tıraş makinesi seçimi için size yardımcı olacaktır. Sadece kendi seçimlerinizden birini alın ve hayatınızı kolaylaştırın!

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At