Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Nov 21, 2020
0 Views
0 0

En iyi Spor Saatleri ve Uygulamalar

Written by

En İyi Fitness İzleyicileri:

İster her gün egzersiz yapan biri olun, ister günlük programınıza daha fazla eylem eklemeyi umuyor olun, Fitness Tracker sizin için çok yararlı bir araçtır. Sürekli olarak, gittikçe daha parlak, daha baskın ve daha fazla element dolgulu Fitness İzleyicilerden oluşan bir başka hasat, giderek daha dinamik, daha faydalı bir yaşam tarzına devam etmenize yardımcı olma garantisi ile piyasaya çıkıyor.

İlk olarak, Fitness takipçinizi kullanmayı düşündüğünüz davranışları dikkate alır Örneğin, açık hava koşucuları ve bisikletçiler, GPS kullanılabilirliği olan bir cihazdan daha fazla yararlanacaklar. Temelleri, örneğin adımları ve tüketilen kalorileri ölçmeyi uman ve bileşen açısından zengin bir modele harcama yapmak zorunda kalmayacak müşteriler.

Fitness Takipçisi nedir?

FitnessTracker , sağlık ve egzersizle tanımlanan farklı ölçümleri takip eden, çoğunlukla bir kol saati gibi giyilebilir bir alettir . Çoğu En İyi Fitness Takipçisi , bir müşterinin günlük adım kontrolünü, tüketilen kalorileri, kilometreleri ve nabzını görüntüleyebilir.

Çoğu akıllı saat, bir sağlık uygulaması aracılığıyla bazı fiziksel aktiviteleri destekler. Fitness İzleyiciler , Bluetooth aracılığıyla mükemmel bir cep telefonuyla ilişkilendirerek verileri kuruluşlarının sitesinde ve uygulamasında depolar. Müşteriler, gadget tarafından toplanan bilgilerin aşamalı olarak kesin tasvirlerini görmek için ziyaret edebilirler.

 

İyi Bir Fitness Takipçisinin Sahip Olduğu Özellikler:

Zaman geçtikçe, fitness takipçileri işlerinde ve içerdikleri özelliklerde gittikçe daha iyi hale geliyor. Her şirket, ürününü özellikleriyle ilgili en iyi şekilde üretmeye çalışıyor, böylece şehir genelinde en çok satan ürün olabilir. İyi ve En İyi Fitness Takipçisi aşağıdaki özelliklere sahip olmalıdır.

Fiyat:

İhtiyaç duyduğunuz vurgulara bağlı olarak, yeni fitness takipçiniz şaşırtıcı derecede makul olabilir veya sizi önemli ölçüde engelleyebilir. Açıkçası, her halükarda son derece ucuz olanı satın alma konusunda dikkatli olmalısınız.

Çoğu mütevazı sağlık takipçisi sadece şudur: mütevazı. Gerçekten de, Fitbit gibi kesinlikle anlaşılan markaların daha az fahiş modelleri bile tam bir gösteriye eşlik etmeyecek, bu nedenle en son egzersizinizdeki inceliklerin her birini elde etmek için uygulamaya geçmeniz gerekecek.

Akılda kalıcı Özellikler:

İhtiyacınız olan vurguları seçerek avınızı inceltin. Asıl amacınız, bölgede dolaşırken araçlarınızı takip etmekse, muhtemelen bir nabız ekranına veya GPS’e ihtiyacınız olmayacaktır. Öyle olsa da, izleyicinizi çığır açan bisikletinizle yola çıkarken tüketilen kalorileri, nabzı ve seyahat edilen milleri izlemek için kullanıyorsanız, hem bir nabız ekranına hem de GPS’e ihtiyacınız olacak.

Dahası, havuzda yüzerken izleyicinizi takmayı planlıyorsanız, su geçirmezlik derecesine odaklanmanız gerekir. Dahası, seçtiğiniz modelin yüzmeyi izlediğinden emin olun.

Uygulama Senkronizasyonu:

Sağlık izleyicileri, cep telefonunuzda size veri sağlayan bileşen uygulamasına eşlik eden bu günlerde. Anlaması kolaydır ve eksiksiz bir özellik yelpazesi sunar. Hatta diğer bazı sağlık takip uygulamalarında hiç gözlemlemediğimiz bir adet döngüsü var.

Uygulama aynı şekilde, sorunlarınızı çözen, aşamalı olarak doyurucu bir takip çerçevesi için çok sayıda ünlü yabancı uygulamayla iyi bir şekilde koordine edilir. Bazı ideal uygulamalar MyFitnessPal, Calm, C25K ve Headspace’dir.

Tarz:

İster bir sağlık takipçisine benzeyen bir sağlık takip cihazından memnun olun, ister geleneksel bir saate benzeyen bir şeye yönelmeyi sevin, size güvenir. Hareket izleyiciler tüm şekil ve boyutlarda gelir, böylece istediğiniz kadar basit veya abartılı, güncel veya geleneksel gidebilirsiniz. Bir çalışanı kandırarak gerçek bir saat olduğuna inandırabilecek bir akıllı saat arıyorsanız, Samsung Galaxy Watch Active’in planı bizi şaşırtıyor. Temel bir şey arıyorsanız, Fitbit Inspire ve Fitbit Inspire HR ince ve karmaşık değildir.

Bileklik Tasarımı:

Markalar genellikle küçük / orta ila büyük boyutlarda çeşitli boyutlarda sağlık takipçileri sunar. Normal ölçülen bileklerle onurlandırılmanız durumunda, bileklik oturması muhtemelen sizin için bir sorun değildir. Ancak bileklerinizin daha ince veya daha kalın olması ihtimaline karşı, Fitness Takipçilerine eşlik eden gruplara odaklanmanız gerekir .

Bilekliklerle ilgili dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kravat tarzıdır. Ara sıra yakalama tarzı, özellikle üç noktalı kolonları ve deadliftleri işleyen merkezde olduğumuz durumda, bir güvenlik duygusuna sahiptir. Neyse ki, çoğu sağlık takipçisi grup değişimlerine eşlik ediyor. Bu, malzemeyi elden geçirmenize, gölgelendirmenize ve beğendiğiniz şansa sığdırmanıza olanak tanır. Seçeneklere sahip olmakla bağlıyız.

Şu anda , gezegendeki mevcut pazarda tanınan En İyi Fitness Takipçisini denetleyeceğiz. Onlardan, önemli noktalarından, elverişli koşullarından ve olumsuz odaklarından bahsettik. Dolayısıyla, bu satırlar boyunca, piyasada en çok izlenen izleyiciler hakkında eksiksiz yoğun bilgiye sahip olabilir ve isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre bunlardan birini seçebilirsiniz.

En İyi Fitness İzleyicileri 2021:

İşte 2021’de satın alabileceğiniz 20’den fazla En İyi Fitness İzleyicisinin listesi . 

 • Fitbit Charge 3 – En İyi Fitness Tracker.
 • Apple Watch Series 5 – En İyi Fitness Takibi.
 • Fitbit Inspire – En İyi Sağlık ve Fitness İzleyicileri.
 • Garmin vivosmart 4 – En İyi Fitness Aktivitesi İzleyici.
 • Samsung Galaxy Fit – Ucuz Spor Takibi.
 • Huawei Band 3 Pro – Akıllı Spor Takibi.
 • Fitbit Ace 2 – Çocuklar İçin En İyi Spor Takibi.
 • Garmin Forerunner 235 – Su Geçirmez İzleyici.
 • Polar M430 – GPS İzleyicili En İyi Koşu Saati.
 • Onur Grubu 5 – İnce Spor Takibi.
 • Casio G-Shock GBA-800 – En İyi Hibrit Spor Takibi.
 • Xiaomi Mi Smart Band 4 Spor İzleyici.
 • Samsung Galaxy Fit ve Fitness Tracker.
 • Withings Steel HR Sport Hybrid Smartwatch.
 • Onur Grubu 5i.
 • Garmin Vivosport.
 • Garmin Forerunner 35 Fitness Tracker
 • Fossil Gen 5 Akıllı Spor İzleyici.
 • Mobvoi Ticwatch S2.
 • Moov Now – Fitness Tracker ve Fitness Koçu.

1. Fitbit Charge 3 – En İyi Fitness Takipçisi:

Fitbit Ücreti 3

Fitbit’in sağlıklı yaşam grubu vitrininde en iyi marka olmasının arkasında bir motivasyon var: Kuruluş, akıllı saat dahil ve düzene sokma planı dahil ederek kademeli ve tutarlı bir şekilde gruplarını geliştirmeye devam ediyor. Ücret 3, bu kalıbın Fitbit’in programında kapsüllenmesidir.

Fitbit Charge 3, bandın gerçekte olduğundan daha ince görünmesini sağlayan düğmesiz yapısı ile Fitbits pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bir bayanın bileği için çok büyük olmayan ve bir erkeğin için çok az olmayan mükemmel bir boyut. İç şekli bileğinizi sarar ve o kadar hafiftir ki, onu taktığınızı göremezsiniz.

Charge 3, gün boyunca nabız kontrolü, gün boyunca adım sayımı, sonuç olarak egzersizleri algılamak için SmartTrack ve hatta gösterge panosuna alternatif olarak eklenebilen bayanlar için adet döngüsü takibi dahil olmak üzere öne çıkan olayları takip eden Fitbit’in eksiksiz sağlık paketine sahiptir. Bu ölçümlerin her biri, sağlık ve sağlık takibi için hala en iyi uygulama arayüzüne sahip olan Fitbit uygulamasında görülebilir.

Giyilebilir cihaz aynı şekilde, bir geçiş noktası yaşadığınızda veya ayakkabınızı bağlamanız gerektiğinde aktivitenizi geciktiren kullanışlı bir otomatik durdurma özelliğine sahiptir. Aynı şekilde, bir hedef belirlemenize ve onu bitirmek için ne kadar ileri veya ne kadar gitmeniz gerektiğini izlemenize izin veren yeni hedef tabanlı egzersiz modlarını kullanır.

Akıllı bildirim tarafında, Ücret 3 anlık mesajlar alabilir ve bunlara tepki verebilir, aramaları cevaplayabilir veya reddedebilir ve hatta çevrimiçi yaşam ve e-posta bildirimleri alabilir. Sağlıklı yaşam grubu yapısına girebileceğiniz bir akıllı saate yakın.

Artıları
 • Hafif bir kasası ve moda planı var.
 • Cep telefonu bildirimleri sunar.
 • Pil, bilgi ve motivasyon parçalarına kesintisiz erişim için 7 güne kadar dayanır.
 • Sonuç olarak, hafif, derin ve REM dinlenme aşamalarında harcanan zamanı kaydedin.
 • 15’ten fazla egzersiz modunu kullanın, hedefler belirleyin ve aşamalı olarak gelişim görün.
 • Yüzme doğrulama ve 50 metreye kadar su geçirmez.
 • Takas edilebilir saat kirpikleri.
 • Normal uygulamalarla gününüzle ilişkili kalın ve çağrılar, içerikler ve cep telefonu uygulaması bildirimlerini alın.
Eksileri
 • İOS ile tamamen iyi değil.
 • Örtülü GPS yok.
 • Dokunmatik ekran biraz hareketsiz.

2. Apple Watch Series 5 – En İyi Fitness Takipçisi:

Apple Watch Series 5

Harcanacak parası olan iPhone sahipleri için, Apple Watch Series 5’in erişilebilir en iyi tam vurgulanmış sağlık takipçisi ve akıllı saat olduğuna şüphe yok. İPhone’un kendisi gibi, Apple’ın giyilebilir cihazı da dışarıdan mühendislerden iyi bir yardım düzenlemesine sahip ve her dikkate değer sağlık uygulaması benzerlik sunuyor.

Saat ayrıca, vurguları ve tasarımı ustalıkla harmanlayarak tek başına bir giyilebilir cihazda nasıl harmanlanacağını buldu ve gün boyu pil ömrü ve herhangi bir rakip cihazda keşfedilmesi zor olan geniş bir vurgu grubu sundu.

Geçtiğimiz çağdaki Apple Watch Series 5’in ana yeniden tasarımı, daha uzun pil ömrü ve saati son derece basit hale getiren tutarlı bir şekilde sade görünümdür. En yeni Apple Watch, aynı şekilde, daha önce olağanüstü olan Series 4’e göre daha hızlı bir işlemci ve daha iyi bir yürütme sunuyor.

Bir bütün olarak Apple Watch’un çok fazla kullanışlılık sağladığının farkındayız, ancak daha iyi konumlandırılmış öne çıkan özellikleri arasında GPS takibi, yükseklikteki değişiklikleri kaydeden bir altimetre ve kurulu nabız gözlemi bulunuyor. Aynı şekilde 50 metreye kadar su geçirmezdir, sayısız egzersiz türü için destek sunar ve hatta uyku zamanlarından sonra kalmanızı hatırlatır.

Bluetooth kullanılabilirliğini uzak kulaklıklarla ve son derece iyileştirilmiş Siri desteğiyle kullanın ve mevcut olan her şeyin hemen hemen üstünde baş ve omuz olan bir akıllı saatiniz var.

Artıları
 • Elektriksel ve optik kalp sensörleri içerir.
 • Kapsamlı sağlık olayları içerir.
 • Yüzmeye dayanıklı ve su geçirmez.
 • Size% 30 daha büyük bir ekran sağlar.
 • Esenlik vurguları gerçekten faydalıdır.
 • Hücre modeli, kısa bir süre için telefonunuzun yerini alabilir.
Eksileri
 • Seri 4’e göre önemli bir değişiklik yok.
 • Takip eden yerel dinlenme yok.

3. Fitbit Inspire – En İyi Sağlık ve Fitness İzleyicileri:

Fitbit Inspire - En İyi Sağlık ve Fitness İzleyicileri

100 doların altında bir fitness takipçisi istiyorsanız, Fitbit Inspire böyle bir durumda mükemmeldir. Neredeyse mevcut hiçbir sağlık grubu bu maliyetle benzer bir merkez olayını iletiyor. Araçlarınızı, egzersizlerinizi, dinlenmenizi, kilonuzu, suyunuzu ve stresi takip etmek için bandı kullanabilirsiniz.

İzlemeyi kısıtlayan ve aşırı basitleştirilmiş bir vitrini olan diğer makul sağlık gruplarından bir aşama. Vitrin hakkında konuşursak, bir la mode gadget için ideal boyutta. Yaklaşan uyarıları görmenizi ve içgörülerinizi kullanmanızı sağlayacak kadar yeterince büyüktür, ancak bileğinizde aşırı derecede büyük görünmeyecek kadar küçüktür.

Bileğinizde olağanüstü görünürken sağlığınızı iyileştirmenizi sağlayan basit bir giyilebilir ürün. İzleyici o kadar muhafazakar ve hafiftir ki bileğinizde zar zor hissedersiniz. Fitbit’in daha tecrübeli kare şeklindeki yapılarından canlandırıcı bir değişiklik olan lekesiz, düzeltilmiş bir görünüme sahiptir.

Inspire modeli ayrıca Fitbit’in hızlı değişim gruplarını da kullanarak gadget’ın görünümünü bir anda değiştirmenize olanak tanır. Kasabaya gitmeden önce oyunun grubunu örnek bir metal çalışma grubu ile değiştirin.

Fitbit, Inspire’ı hem bölüm seviyesi Inspire hem de Inspire HR’yi içeren bir düzenleme olarak geliştirdi. Inspire ve Inspire HR arasındaki en kritik ayrım, HR modeline göre bilekle bir araya getirilmiş nabız ekranıdır.

Bu öğe, gadget’ın etiket fiyatına 30 dolar ekler ve dinlenme nabzı ve tahtayı stres gibi tahrikli ölçümleri güçlendirir. 100 doların altındaki bir etiket fiyatı ile 100 dolarlık Inspire HR’yi önermemek için çok az neden var.

Artıları
 • Temel yetenekler listesi, kullanılması zor olan her şeydir.
 • Olağanüstü dinlenme takibi.
 • Bu izleyici oldukça ekonomiktir.
 • Tutarlı şarj olmadan her gün ilerleme için 5 günlük pil.
 • Doğal ve avantajlı bir şekilde egzersizleri kaydedin.
 • Telefonunuzun GPS’ine bağlayın ve bileğinizde sürekli hız ve mesafeyi görün.
Eksileri
 • Yerel olarak kullanılabilen GPS yok.
 • Kısa pil ömrü.

4. Garmin vivosmart 4 – En İyi Fitness Aktivitesi İzleyici:

Garmin vivosmart 4

Garmin, genel olarak makul bir maliyetle gün boyunca nabzı, kan oksijen seviyelerini ve canlılığı görüntüleyebilen sıradan bir aşınma izleyicisi olan Vivosmart 4 ile gerçek rakipler için yiyecek sağlamadığını kanıtlıyor.

Garmin, golf için çalışan Approach S10 GPS saatine benzer, çok kaliteli koşu saatleri ve spor amaçlı cihazları ile en popüler olanıdır. Markanın giyilebilir cihazları, sonraki sağlıkta mükemmel bir şekilde çalışıyor, tıpkı rakiplerin ne zaman dinlenmeleri gerektiğini bilmelerini istemek veya daha fazla zorlamak isteyen bilgileri incelemek gibi.

Bu gadget, Garmin markasından farklı ürün çeşitleri gibi gerçek rakipler için üretilmemiştir, bunun yerine bu, tuhaf etkinliği takip etme seçeneğine ve bunu yapmak için çekici bir gruba sahip olma seçeneğine ihtiyaç duyan kişiler içindir. Bu uyarlamada ekran, diğer Garmin öğelerinden daha büyüktür ve ne kadar aktivite yapacağınıza bağlı olarak yaklaşık yedi gün dayanması gereken bir pili vardır.

Aynı şekilde, ne kadar canlılığa sahip olduğunuza bağlı olarak pratik yapmak için en iyi zamanın tam olarak ne zaman olduğunu anlamanızı teşvik eden vücut pili adı verilen yaratıcı bir unsur var. Bu, kilometrelerce ilerledikçe iyileşmelerinden ve genel refahlarından ilham alan bireyler için inanılmaz.

Artıları
 • Şık ve anlayışlı bir plan.
 • Bileğinizde Kalp Atışı Öküz.
 • Size gözlem yaparak dinlendirmenizi sağlar.
 • Vücudunuzun canlılığını artırabilir.
 • Dayanıklı pil ve gövde Pil ölçüsü.
Eksileri
 • Ara sıra ekran inert.
 • GPS yok.
 • Küçük ekran.

5. Samsung Galaxy Fit – Ucuz Spor Takibi:

Samsung Galaxy Fit e Fitness İzleyici

Samsung’un Galaxy Fit’i, güvenilir bir izci arayan kolay yarışmacı için olağanüstü bir karar vererek, somunları ve cıvataları çiviler. Fark ettiğiniz en önemli şey, Fit’in net ve parlak 0,95 inç AMOLED gösterisi. Gorilla Glass kaplı ekranda çok az renk tonunun kullanılması, egzersiz yaparken ölçümleri tanımayı kolaylaştırır.

Fit, hızlı yanıt veren ve keşfetmesi kolay bir dokunmatik ekran arayüzüne sahiptir. İzleyiciyi uyandırmak için ekrana dokunabilmenizi dileriz, ancak bu küçük bir çarpıklıktır. Sunumu aydınlatmanız gerektiğinde bileğinizi fazla germeden kaldırabilir veya yan tutamalara basabilirsiniz.

Galaxy Fit’te yalnızca tek bir yakalama var, bu nedenle iletişimlerinizin büyük çoğunluğu takip cihazının dokunmatik ekranı aracılığıyla gerçekleştirilecek. Yakalama bir arka yakalama olarak devam ediyor, bu yüzden sizi geçmiş ekrana götürecektir. Galaxy Giyilebilir uygulaması aracılığıyla ayarlanabilen tercih ettiğiniz egzersize başlamak için aynı şekilde basılı tutabilirsiniz.

Wellness takibi, Galaxy Fit’in bir başka özelliğidir. Saate ekleyebileceğiniz 90’dan fazla benzersiz egzersiz var ve sonuç olarak takip edebileceğiniz altı egzersiz var. Programlanmış keşif, tercih ettiğimiz özelliklerden biriydi.

Saatten şikayet etmeden pratik yapmaya başlamanızı sağlar ve ayrılık, hız, geçen zaman gibi bilgilerinizi gösterir. Aynı şekilde, koltuğumuzu hatırlayarak ve biraz enerji harcayarak dışarı çıkmamıza şefkatle yardımcı olan boşta kalma güncellemelerine de değer veriyoruz.

Artıları
 • Bol egzersiz planları, dinlenme takibi, hassas nabız ekranı.
 • 5ATM su muhalefeti ve yüzme kanıtı.
 • Kabul edilebilir ve hafif, uyumlu kirpikler.
 • Orta derecede bir sağlık takipçisi.
 • Galaxy Fit, Samsung kılıflarının yedi gün boyunca devam edeceği 120 mAh bataryaya sahip.
 • Galaxy Fit sonuç olarak dinlenmenizi takip edebilir.
 • Sonuç olarak, koşu ve bisiklet dahil altı egzersizi tanıyabilir.
Eksileri
 • Uyarılar ekranla sınırlıdır.
 • Kurulu GPS yok.
 • Müzik çalmayı kontrol edemiyor, yüklü yığın yok.

6. Huawei Band 3 Pro – Akıllı Fitness İzleyici:

Huawei Band 3 Pro harika değil, ancak olağanüstü değer, sağlam pil ömrü, harika bir ekran ve bu mevcut grubun hafif kirpik yapılandırma sorunları için nakit tazminat için çok sayıda önemli nokta. Huawei Band 3 Pro’nun tepesinde bir fırçalanmış alüminyum plakası var ve kenarları kıvrımı ortaya çıkarmak için eğimli.

Dahası, daha da önemlisi, ekran plastikle değil, bükülmüş camla sabitleniyor. Bu, ince bulvarlarda koşarken giyilebilir cihazların elde edebileceği çiziklere ve çiziklere karşı daha az savunmasız hale getirecek ve iki kat geniş arabalardan kaçınacaktır.

Getiren bir ekran bunu daha da şaşırtıcı bir şekilde kullanır. Yalnızca üç saat yüzü ile ilgili bir kararınız var. Biri basit bir saat, diğeri çarpıcı bir bilgisayar planı. Geçen sunum oyunlarınızı ayrıntıları yarısını verir ve en parlak. Bu bizim paket seçimimiz, ancak Huawei Band 3 Pro’nun sunumu altı kararla ilgili her durumda hak ediyor.

Huawei, koordineli bir değişiklik olan akşam saatlerinde sunumu azaltmanıza izin vererek çevredeki bir ışık sensörünün yokluğunu telafi etmeye çalıştı. Yine de Band 3 Pro, otomatik ihtişamla çok daha üstün olacaktı.

Huawei Band 3 Pro, gerçekten düzenli bir sağlık bandı arayüzüne ve Honor Band 4 ile benzer bir merkez programlamasına sahiptir. Veri sayfaları ve kapasiteler arasında keşif yapmak için ekranın her yerine hafifçe vurursunuz ve ayrıca ekranın altında kapasitif bir mandal vardır.

Huawei Band 3 Pro, Fitbit benzeri bir izleyiciye ihtiyaç duyan bireyler içindir, ancak benzer nakit veya daha az para için daha fazla gelişmiş vurgu fikrinden etkilenebilir. Öyle olsa bile, aynı satış noktasına sahip Çinli grupların büyük çoğunluğundan daha pahalı. Değer ve daha kaliteli yapı özellikleri elde edersiniz.

Artıları
 • Eğer almak herhangi bir uygulamadan Uyarılar vitrin görünürler.
 • Huawei, yeni olan TruSleep özelliğini tanıttı.
 • Huawei Band 3 Pro, 14 güne kadar veya 7 saat GPS takibi boyunca çalışmaya devam ediyor.
 • Yüzmek, duş almak, el yıkamak, sürüklenmek için giyebileceğiniz su geçirmez yöntemlerin 5ATM derecesi
 • Alipay ödemelerini kademeli olarak avantajlı olarak destekler.
 • Tam GPS, telefon olmadan koşarken izlemenizi sağlar.
Eksileri
 • Biraz orta düzeyde GPS kilidi açık.
 • Düşman Fitbit biraz daha rahat.
 • Öncünün ‘nefes alma’ yöntemini kaybeder.

7. Fitbit Ace 2 – Çocuklar İçin En İyi Fitness Takibi:

Fitbit Ace 2

İzleyicinin, bir çocuğun bileğine rahatça oturan ve çeşitli boyutlara uyacak şekilde esnek olan hassas bir bandı vardır. 5 ila 11 yaş arası çocuklara uydurma konusunda hiçbir sorun yaşamadık. Band, Night Sky ve Neon Yellow veya Watermelon Teal renklerinde erişilebilir ve kırılması veya çocuğunuzun alternatif gölgelendirmeye ihtiyaç duyması durumunda değiştirilebilir. Ace 2 ayrıca 50 metreye kadar su geçirmezdir ve havuza, göle veya denize atlamayı seven çocuklar için mutlak bir gerekliliktir.

İzleyici, adımları, dinamik dakikaları ve dinlenmeyi izleyen çocuk yardımsever bir arayüze sahiptir. Basit, gelişmiş bir saat yüzünden, çocuk sağlıklı yaşam hedefine ulaştıkça değişen enerjik yüzlere kadar çok çeşitli saat yüzleri arasından seçim yapabilirsiniz. Uzay gemisi etkinliği çocuklarım arasında en çok sevilen şeydi.

Saat, günlük adım kontrolünü ve dinamik dakikaları gösteren birkaç bilgi ekranına sahiptir. Bu sürekli ayrıntılar, çocukların gün içinde hareket ettikleri miktarı takip etmelerini ve hedeflerine ulaşmaya yakın olup olmadıklarını görmelerini sağlar. Akşam saatlerinde, çocuklar samanlara vurmak ve her gece ne kadar uyuduklarını algılamak için öneriler alabilir.

Saat, ebeveynin aygıtını veya çocuğun cep telefonunu kullanarak arkadaş Fitbit uygulamasına uyum sağlar. Gösterge paneli, çocuğun ayrıntılarını sıfıra yakın sosyal vurgu ile gösteren, kullanımı basit bir arayüzle çocuklar için değiştirildi.

Çocuklar ebeveynlerin onayladığı arkadaşlardan gelen mesajları görebilir, ancak Facebook veya başka bir kişilerarası kuruluşla hiçbir bağlantısı yoktur. Çocuğun telefonu olması durumunda, bu noktada saat, bu gizli kişilerden mesajlar alacak şekilde tasarlanabilir.

Artıları
 • İnanılmaz tasarım ve üretim kalitesi.
 • Şaşırtıcı, anlaşılması kolay programlama.
 • Kapsamlı, ikna edici sağlık ve zindelik vurguları.
 • Telefonunuzu kısa bir süre için takas edebilirsiniz.
 • Bir sürü ton, kravat ve yabancı fırfırlar.
 • Çocuklar için yüzmeye dayanıklı hareket izci.
 • 5 güne kadar pil ömrü ile.
 • Çocuklar, Ace 2’lerinde saat yüzlerini fazla uzatmadan değiştirebilirler.
Eksileri
 • GPS etkinliği yok.
 • Kısa pil ömrü.

8. Garmin Forerunner 235 – Su Geçirmez İzleyici:

Garmin Öncüsü 235

Forerunner 225, daha küçük ve daha hafif bir paket halinde paketliyor. Aynı şekilde, örneğin dışarıdan gelen saat yüzlerini ve uygulamalarını dahil etme kapasitesi gibi yeni vurgular içerir. Forerunner 235’i hem çalışan bir saat hem de gün boyu hareket izleyicisi olarak kullanarak yedi gün geçirdim ve tartışmasız bunun kullandığım en iyi GPS saati olduğunu söyleyebilirim. Forerunner 235 mütevazı değildir, ancak koşma konusunda şaka yapmıyorsanız ve bileğe takılan olağanüstü bir suç ortağına ihtiyacınız varsa, bu sprinterlar için en iyi sağlık takipçisidir.

Kuşkusuz canlı bir plana sahip olsa da, Forerunner 235 bir GPS saate daha çok benziyor ve özellikle de yüzünü değiştirdiğinizde, gittikçe geleneksel bir saat gibi görünüyor. Tamamen karanlık bir varyantı denedim, ancak sizinkinin dışarı çıkmasına ihtiyaç duymanız durumunda, onu buz mavisi veya kırmızı bir bantla elde edebilirsiniz.

Forerunner 235’in inceliği ve yumuşaklığı kısa sürede aşikardı. Bileğime tutturduğumda, neredeyse orada olmadığı gibi bir eğilimi vardı. Geçmiş saatlerinde olduğu gibi, Garmin saatin doğru tarafına (başla ve geri) iki, sol tarafa üç adet çivi yerleştirdi. Bu yakalamaları içgüdüsel bir ekran üstü arayüzün yanında kullanarak, 235’in menülerini etkili bir şekilde araştırdım.

MyFitnessPal’ın ilişkilendirilip ilişkilendirilmediğini kontrol edebileceğiniz devasa bir alan bile var, ancak bu ekran alanının kötüye kullanılması Orta ve dinamik sprinterler Forerunner 235’in masaya getirdiklerine değer verecek. Yetersiz, hafif ve kullanımı basit; Koşarken bölgenizi ve nabzınızı hassas bir şekilde izler ve sunumunu yeniden yapmanıza olanak tanır. Keşke olsaydı, eksik kalan ana unsur, saatin kendisinden müzik yükleme ve çalma kapasitesi.

Artıları
 • Hassas GPS, nabız ekranı.
 • İnce ve hafiftir.
 • Gün ışığında incelemek basit.
 • Nabız atımı yeniliği, her gün bilekte nabzı tahmin ederek size kravatsız koşma alternatifini sunar.
 • Basit ana hatlar, çizelgeler, haritalar ve daha fazlası, egzersizlerinizi görmenizi sağlar.
 • Forerunner 235, Eğitim Modunda bir şarjla 11 saat çalışır.
Eksileri
 • Uygulama daha iyi çözülebilir.
 • Müzik için doğal olarak stoklama yok.

9. Polar M430 – GPS İzleyicili En İyi Koşu Saati:

Mevcut müşteriler, sağlık takipçileriyle ilgili kararlar için mahvoldu. Samsung, Fitbit ve Garmin, geniş bir harcama planı yelpazesi için inanılmaz araçlar sunar. Nitekim, günümüzün akıllı saat markaları bile, Apple Watch Series 3, bir akıllı saat kabuğunda takip eden büyük bir sağlıkla faaliyette. Akıllı saat tarzı uyarılar için sınırlı seçeneklerle, ancak aparatları takip eden muazzam bir sağlık paketi ile Polar M430, bileğinizde değişmeyen bir yuvayı hak etmek için ikna edici bir savunma sağlar.

Saatin tamamı, tek başına bir müşteri tarafından şekillendirildi ve bağların boşaltılabileceğini ve değiştirilebileceğini göz önünde bulundurarak, Polar A360’ta bulabileceğiniz benzer türden etkili değişken bir bileklik değil.

Elastomerin saatin üst ve tabanına uyma biçimi, ayrıca, sırtüstü yatmanın zor olduğu anlamına gelir ve bu da cihazı daha büyük ölçüde bir eziyet haline getirebilir. İnanılmaz derecede kısa kısıtlayıcı şarj bağlantısıyla bile bu daha da artar.

Polar, hafif akıllı saat tarzı kullanışlılık içeriyordu, ancak şüphe götürmez bir şekilde M430 bu açıdan çalışmadı. Hızlı göz atmalı veya henüz olmadan bildirimler arasında seçim yapabilirsiniz, o kadar da inanılmaz değiller. İçerik, kısa uyarılarda bile normal olarak kesilir ve birini reddetmek, arkadan yakalamayı uzun süre sıkıştırmayı içerdiğinden, aynı şekilde onları çıkarmak aşırı uzun sürer.

Bu bildirimlerin dışında, akıllı saat tarzı başka vurgular yoktur, bu nedenle bir müzik çalar veya telefonunuzla gerçek bir işbirliği beklemeyin. Her halükarda, bu tür artışlar konusunda çok itiraz edilmeme ihtimalinize karşı, bu noktada deneyimi hiçbir şekilde azaltmayacak.

Artıları
 • Koordineli GPS, koşu Saati hızı, mesafeyi, hızı ve rotaları izler.
 • Adımlar, kalori ve dinlenme dahil olmak üzere günlük hareketlerinizi takip edin.
 • Optik darbe ekranı, sabit, tam darbe.
 • Koşu Programı size ve hedeflerinize uyan bireysel ve çok yönlü bir hazırlık planı sunar.
 • Oksijen tüketen sağlığı tahmin eden beş dakikalık bir test.
 • Sonuç olarak, dinlenmenizin planlamasını, toplamını ve doğasını tanır.
 • Giymek kabul edilebilir.
Eksileri
 • Eski yapı.
 • Uyarılar korkunç.
 • Belirli bölgelerde hastalıkların programlanması.

10. Onur Grubu 5 – İnce Spor Takibi:

Onur Grubu 5

Mütevazı sağlık takipçisi, herhangi bir Honor, Xiaomi, Samsung ve Huawei benzerlerinden gelen cihazların bileğinizdeki bir noktayı reddederek odaklanmış bir cihazdır. Honor Band 5, Huawei’nin genişleyen alt markasının pazara sunulması için sunduğu en son teklif.

Honor Band 5 aslında güç santralini takip eden bir sağlık değil – giyilebilir her şeyin mükemmel planında, neredeyse hiç vurgu yok ve özellikle aktivite kontrolü oldukça hafif.

Bu, sadece birkaç önemli özelliği ve kapasiteye sahip, gösterişten uzak bir cihaz ve şüphesiz, sağlık ve zindeliklerinin her bir bölümünü taramak için izleyicilerini kullanan bireylerin ilgisini çekmeyecek. Varsayalım ki, basitçe özelliklere ihtiyacınız var, örneğin adım sayacı ve dinlenme zamanı, size uygun olabilir ve engelleri maliyetine yansıtılır, çünkü mevcut en makul sağlık takipçilerinden biridir. .

Olabildiği gibi, temel bir giyilebilir cihaza ihtiyaç duyan ve tahrikli alternatiflere ihtiyaç duymayan herhangi bir kişiyi yerine getirmek için yeterli vurgu ve esnekliğe sahip, çok kötü olmayan, düşük kaliteli bir sağlık takipçisine ihtiyacınız olma ihtimaline karşı her acil durumu göz önünde bulundurun.

Geçmiş Honor Band cihazlarına göre daha mükemmel vitrin ve dinlenme rehberliği gibi görünen iki veya üç çarpıcı iyileştirme ile, bu noktaya kadar organizasyondan tartışmasız en iyi sağlık takipçisi ve buna uygun olarak belirlenmiş cihazlara bu büyük ölçüde nakit parası veriyor agresif etiket fiyatı.

Artıları
 • Daha topraklanmış algılama kapasitesi ve aşamalı olarak boyutsal bilgileri ölçebilir.
 • İç mekan koşu ayırma hassasiyeti, ayak giyme modunda% 97’dir.
 • 10 b-top spor bilgilerini ve skorunu tam olarak ayırt edebilir.
 • 7 çalışan bilgi gözlem ve incelemesini destekleyerek koşu yeterliliğini geliştirin.
 • Honor Band 5, bir dizi sağlıklı yaşam alanına sahiptir.
 • Saygı, Onur Grubu 5’in altı günlük normal kullanım için devam ettiğini ifade eder.
 • Makul etiket fiyatı.
 • Dinlenme takibi iyileştirildi.
Eksileri
 • Arada bir hareketsiz ekran.
 • Kontrole bağlanmalıdır.
 • Uyarılar alıngan.

11. Casio G-Shock GBA-800 – En İyi hibrit Fitness Takipçisi:

Casio, G-Shock GBA-800 ile, dışarıdan açıkça bir G-Shock olan, ancak basit bir wellness bandından ihtiyaç duyduğunuz kullanışlılığın ardından tüm ilerleyişe sahip olan merkez alanı keşfetti. Değer pratiktir ve bir Bluetooth ilişkilendirmesini zorunlu kılmak için güç, sağlamlık ve daha fazla dayanıklılık gibi tüm standart G-Shock saat avantajlarını elde edersiniz.

GBA-800 tartışmasız bir G-Shock’tur. Her şey için hassas, sağlam, işlenmiş vücut, uyarlanabilir bir kirpiğe eklenmiştir ve tüm paket, en sert tedaviye bile karşı çıkacak şekilde yapılmıştır. 200 metreye kadar su geçirmez ve çarpmalara, patlamalara ve uzun düşüşlere dayanmaya hazır, GBA-800’ü denemek ve çizmek için sağlam bir çaba göstermeniz gerekecek. Bununla birlikte, çekiciliğinin bir parçası olan yapıyı araştırabilir ve her halükarda, görünüşü koordine edecek sağlamlığa sahiptir.

Ekranın tabanına yayılmış menüler ve daha fazla incelik için etkili bir şekilde bulunan ve dokunulan muazzam kırmızı içeriğiyle çekici ve harika bir şekilde yapılandırılmış. Uygulamada dünya saatini ayarlamanın, adım sayacı hedeflerini değiştirmenin ve saat ve kronometre hedeflerini değiştirmenin ve hatta görsel bir müşteriyi doğrudan gözlemlemenin mümkün olan şeklini seviyoruz.

Neredeyse farklı sağlık uygulamaları o kadar kompakttır ve anlaşılması kolaydır. Bu, tüm hesaplara göre bir yapı kararı olan en hızlı uygulama değil, çünkü ekranlar arasında gezinmek, etkinlikler ve ekran bulanıklıkları nedeniyle genellikle istediğimizden daha yavaş.

G-Shock GBA-800, tüm niyetler ve amaçlar için yıkılmaz ve her bakımdan net olarak dışa doğru enerji veriyor. İlk önce harika bir G-Shock gözlemi, sizi daha fazla ikna etmek için eklenen eylemler ve mütevazı bir sağlıklı yaşam grubuna göre büyük bir stil iyileştirmesi. Takdir edeceğiniz ücretsiz bir satın alma.

Artıları
 • Harika bir uygulamaya eşlik ediyor.
 • Anlaşılmaz derecede içten.
 • Solace, gün boyunca takmak için bir saat seçerken çok önemli ve anahtar.
 • G-Shock, mekanik sersemletme ve titreşime karşı koymaya yöneliktir.
 • Tam yapısı Yerçekimi Şoku’dur.
 • 10 metrelik serbest düşme direnci, 10 bar su muhalefeti ve 10 yıllık pil ömrüne sahip bir saat.
 • Kullanımı basit.
Eksileri
 • Dinlenmek yok.
 • Gerçek spor bağımlıları için değil.

12. Xiaomi Mi Smart Band 4 Fitness İzleyici: 

Xiaomi Mi Smart Band 4 Spor İzleyici

Mi Band, birçok akıllı özellik sunarak sürekli olarak bağlanmıştır. Xiaomi wellness grubu, 35 sterlin fiyatıyla, Fitbit’in en makul takipçisi Inspire’dan daha ucuz ve yeni Samsung Galaxy Fit ile benzer bir maliyete sahip salonlar.

Nakit para için, önceden hesaplama ve dinlenme kontrolü gibi somun ve cıvataların ardından hareket alıyorsunuz, ancak diğer yandan daha fazlasını alıyorsunuz. Sırf gölgeli bir dokunmatik ekran şovu alıyoruz, su geçirmez planını ve akıllı saatin öne çıkan özelliklerini kullanmak için yüzün, örneğin Mi Band’ınızdan müzik çalmayı kontrol etme kapasitesi.

Bu grup, atası gibi benzer bir tutturucu kullanıyor ve şu anda bileklerimizden yuvarlanan bu sağlık takipçisiyle ilgili hiçbir sorunumuz yok. Bu sefer, bu grupları birkaç farklı renkte elde edebilirsiniz ve birlikte yaşamamız gereken karanlık adaptasyon, daha rahat bir alternatiftir ve çok normal, enerjik görünen formun altını çizer.

Böylelikle bilgilerinizin tamamının eşleştirildiği ve saklandığı yer. Mi Fit uygulaması, Android ve iOS aygıtları için erişilebilir durumdadır ve geleneksel bir vurgu ve ayar kümesiyle yüklü olsa da, enerji yatırımı yapmak için aşamalı olarak doğal bir noktaya dönüşme konusunda şimdi bile yeterlilik kazanabilir.

Bilgilerinizi daha fazla araştırmaktan giderek daha fazla endişe duyuyorsanız, ağırlık, vücut, puan gibi ekstra bilgileri görmek için panonun en yüksek noktasındaki bilgi kutusunu izleyen günden güne harekete dokunmanız gerekir. bu reklamlardan daha fazla miktarda.

Artıları
 • Olağanüstü gölgeleme dokunmatik ekran gösterisi.
 • Güçlü sağlık takibi uygulaması.
 • 20 günlük dayanıklı pil ömrüne sahiptir.
 • Daha büyük ekran, kapsamlı ve açık eylem verilerini gösterir.
 • 50M Su Geçirmezlik Derecesi, Xiaomi MI Band 4, su altında hayranlık uyandıran 50 metre çalışabilir.
 • Bu fitness takipçisi nabzınızı 24 saat sürekli ve tutarlı bir şekilde takip edebilir.
 • MI bandı 4, düşük ve yüksek kuvvetli egzersizler sırasında takmaya uygundur.
Eksileri
 • Kesinlikle yüzün.
 • Yine de en güzel değil.
 • Dinlenme nabzı kesinliği.

13. Samsung Galaxy Fit e Fitness İzleyici: 

Samsung Galaxy Fit e Fitness İzleyici

Samsung Galaxy Fit e’nin harcama maliyet etiketindeki takasın bir yerde gerçekleşmesi gerekiyor, şaşırtıcı bir şekilde, Fitbit Charge 3’ün herhangi bir görünümünün temposundan çok uzak hissettirmiyor. herhangi bir yapı, elbette, aynı zamanda, bu değer noktasında, sağlık takipçileri oldukları gibi ve kimse onları yeniden düşünmüyor ve hareket için çok az yer var. Ayrıca, bu aşamalı olarak ılımlı takip için gittiğinden, koordine edecek bir plana sahip olmak gerçekten hoş bir gösteri yapıyor.

Fit e, hemen hemen hiç kullanışlı olmayan PMOLED, tek renkli, 0,74 inç ekrana sahiptir. Uyandırmak için yükseltme gerçekten takdire şayan bir şekilde çalışıyor – belli ki Fitbit izleyicilerinden daha üstün – ve ayrıca ekranı uyandırmak için iki kez dokunma seçeneğiniz de var. Bununla birlikte, bunu yaptığınızda, tüm niyetleriniz ve amaçlarınız için ekranı, zamanı, nabzı, iklimi, adımları gösteren ve buzdağının sadece görünen kısmı olan aygıtlar arasında dönmesini sağlamak için yumruklamanız gerekir.

Gün içinde cihaza çok fazla göz atacak biri olmanız durumunda ekran kalitesi mükemmel değildir ve bunun her türlü gün ışığında bir savaş olduğunu gerçekten düşüneceksiniz. Ekranı aydınlatmanın veya küçültmenin gerçek bir yolu da yoktur, bu nedenle her koşulda anlaşılır olan duyarlı bir ekran arıyorsanız bunu unutmayın.

Grubun fiziksel planındaki ana sorun, muhtemelen boyuttur. Bu, herkese uyan tek beden olarak satılıyor, ancak marjinal olarak büyük bilekleri olanların onu almak için gerçekten savaşacaklarını düşünüyoruz. Özellikle bileğinizin büyüdüğü egzersiz sırasında, elimizi mora dönmekten kurtarmak için ikinci iğne deliğine takmamız gerektiğini keşfettik.

Artıları
 • Tuz, toz, yapışkanlık, sağanak, titreşim, güneşe dayalı radyasyon, nakliye ve sıcak sersemletme emniyeti.
 • Daha fazlası için günlük programınızı devam ettirin.
 • Gadget hem Android hem de iOS için iyidir.
 • Nakit para için harika bir teşvik.
 • Kozmik sistem Fit ve Sağlık uygulamaları geliştirildi.
 • Basit, temiz görünüm.
Eksileri
 • Bazı düzensizlikler mevcut olabilir.
 • Tüm bilek ölçülerine uymayabilir.

14. Withings Steel HR Sport Hybrid Smartwatch:

Withings Steel HR Sport Hybrid Smartwatch

Kısa bir süre önce Nokia, 2016 yılında kazandığı sağlık teknolojisi organizasyonunu bir kenara atarak hayırsever arkadaşı Eric Carreel’in kollarına bir kez daha gönderdi. Bu, gadget’larını Nokia adıyla zar zor yeniden markalaştıran Fransız startup için hızlı bir dönüş oldu.

Withings markası yeniden kurulduğundan beri, Steel HR Sport ile başlayarak aynı eski haline geri döndü. Bu adın tanınabilir olması ihtimaline karşın, bunun nedeni, Withings’in daha önce, kısa satın almanın ardından Nokia Steel HR olarak yeniden markalanan Withings Steel HR adında bir saate sahip olması nedeniyle.

Boyut olarak tek bir kararınız olsa da, özellikle 13 mm kalınlığında iki kişiyi meşgul etmek yeterince az hissettiriyor. Bu arada, 20 mm silikon spor kordon halihazırda delinmiş, bu da onu koşmak için düzgün ve nefes alabilir hale getiriyor, ancak diğer yandan, daha önce bahsedilen giysinin üzerine kayma zamanı geldiğinde bir inek derisi var.

Withings’in hiçbir alternatifinin size hitap etmemesi durumunda, kendi 40 mm bağlarınızdan birini kullanmanız yeterlidir. Yüzde, gadget’larınızı göstermek için küçük bir monokrom OLED ekran ve bunlara bakmak için doğru tarafta bir yakalama var. Temel alt kadran da geri döndü ve günlük ilerleme hedefinize doğru ilerlemenizi gösteriyor.

Steel HR Sport aynı şekilde GPS ile ilişkilendirilmiştir, bu da rotanızı ancak telefonunuz birleştirildiğinde takip edebileceğiniz anlamına gelir. Bu, Fitbit’in cihazlarıyla yaptığını gördüğümüz bir şey ve GPS’de çalışmasına rağmen oldukça çekici, bu genellikle bağımsız kullanım için çalışan bir koşu saati değil; yerel olarak mevcut taksit veya benzeri bir şey yoktur. Bir koşuya başladığınızda hızınızı, mesafenizi ve nabzınızı saatin kendisinde görebilir ve kısa bir süre sonra uygulamada seyrinizi görme seçeneğine sahip olacaksınız.

Artıları
 • Harika optik HR verir.
 • Egzersizlerinizi kesintisiz bir nabız ve içten ve dıştan detaylarla artırın.
 • V02 maks tahminine bağlı olarak çalışırken kardiyovasküler limitinizi araştırır.
 • 50 metreye kadar su geçirmez.
 • Tek şarjla 25 günlük pil ömrü.
 • Pil ömrü, egzersiz modunda 5 güne kadar ve kontrol tutma modunda +20 güne kadardır.
Eksileri
 • Küçük bir ekran, anlayışlı vurguları sınırlar.
 • Uyarıların iyileştirilmesi gerekiyor.
 • Daha etli sağlıklı yaşam bilgileri makul olacaktır.

15. Onur Grubu 5i: 

Onur Grubu 5i

Honor Band 4’ü tanıyorsanız, Honor Band 5i’nin sadece alternatif bir logo ile bir tekrar olduğunu sezgileriniz için affedilirsiniz ve kesinlikle öyle. İkisinin tüm amaçları ve amaçları için ayırt edilemez yapıları var, benzer grupları destekliyor ve Honor Band 5i, orijinal olarak paketini açtığımızda Band 4 ürün yazılımı ile bile taşındı. Honor Band 5i, uzun zaman önce en iyi harcama yapan sağlıklı yaşam grubu olan mükemmel Xiaomi Mi Band 4’ü bırakmaya odaklanan bir harcama takipçisi.

Her iki Şeref Grubunun yapısı, önde 0.95 inç AMOLED temas gösterisine sahip merkezi bir birimden oluşur. Bu, Mi Band 4’ün 0,78 inçlik AMOLED ekranından biraz daha büyük, ancak gerçekte her ikisinin de benzer hedefleri olduğu göz önüne alındığında, Mi Band bir tutam daha keskin.

Açık havada görmek, görme noktaları kadar şaşırtıcı derecede harikadır ve ayarlara dalmak size beş dereceden fazla ihtişam emrini verir. Ekranın altında, hem bir ev hem de egzersizi bitir düğmesi olan dokunmaya duyarlı bir daire bulunur. Tüm işbirliği, dokunmatik şov ve bu vurgulu veya cep telefonu uygulamasıyla yapılır.

Bir tarafa doğru tutturulduğu için, bant güvenli bir şekilde tutturulur, bu nedenle havuzda sabitlenme şansı sıfırdır. Aynı şekilde çok sayıda değişiklik açıklığı vardır, bu nedenle kalın ve ince bileklere aynı şekilde uymalıdır ve daire, dayak yolundaki bolluğu bağlar.

Honor Band 5i ile iki hafta içinde malzemeyi aşırı derecede kısık veya garip bulamadık, bu yüzden kabarık bileklerimize rağmen saç kopması yoktu. Sonunda, Mi Band 4’ün daha az huzursuz görünümüne ve hissine doğru eğilirken, Honor Band 5i, işe yarar; işlenmiş cam kanadı ile sert hissediyor, direkt görünüyor ve daha iyi ya da olumsuz yönlerden zil, ıslık ya da icatsız.

Artıları
 • Duyarlı, muhteşem bir vitrini var.
 • Minimum çaba gerektiren SpO2 ekranı.
 • 8 adede kadar önceden monte edilmiş saat yüzü.
 • 24 saat sürekli sürekli nabız kontrolü.
 • Doğal olarak REM, derin dinlenme, hafif dinlenme ve Uyanık zamanlarınızı kaydedin.
 • Grup üzerinden çağrı, SMS bildirimleri alabilirsiniz.
Eksileri
 • Ölü plan.
 • iOS engelleri.
 • Harika, inanılmaz değil pil ömrü.

16- Garmin Vivosport:

Garmin Vivosport

Garmin’in sağlık takipçilerinin ilerlemesini takip ediyor olsaydınız, bu noktada, Vivo vurgularının en güzelleri olmadığını gözden geçirebilirsiniz. Vivosmart HR + ile işler planlama cephesini geliştirdi, ancak yine de bir aygıtın Garmin’in denediği ve denediği enerjik yapı taslağına çalıştığı her parça oldu. Vivosport ile, yerine geçtiği Vivosmart HR + ve Vivosmart 3’ün ortasında bir yerde akıllıca görünen bir şey bekleyebilirsiniz.

Henüz canlı ve grubun alt tarafındaki çeşitli gölgelendirme kararlarından ayrı, çok fazla stil odağı almayacak. Şu anda gittikçe daha bitmiş, zorlu bir bağınız var, ancak işbirliği yapmak için önemli ölçüde daha az ekranınız var. 9,7 mm x 19,3 mm’lik sunum, öncüsünden çok daha küçüktür ve onu çevreleyen koyu çerçeve durumu iyileştirmez.

Özellikle Garmin Vivosmart 3’te daha da geliştiğinde garip bir seçim gibi görünüyor ve dokunmatik ekran gösterisinin altında bir daha asla fiziksel bir engel olmadığını anladığınızda çok daha tuhaf görünüyor.

Her gün giydiğinizde, 5ATM ile 50 metre aşağıya kadar sabitleyen su geçirmezlik sağlandığından, fırçalamaya veya herhangi bir durumda suya dalmaya hazırsınız. Her şeye rağmen, küçük ve devasa modeller halinde gelir, ancak her ikisi de temelde bileğinizde benzer bir alan ölçüsünü zorunlu kılar. İnce, çok kalın değil ve hiçbir şekilde giyilmesi zor bir şey şekillendirmiyor veya oluşturmuyor.

Ekrana dönersek, amaç genellikle bağıracak bir şey değil, ancak bu Garmin ile alıştığımız bir şey. Gerçekten önemsiz bir 72 x 144 piksel, vitrinlerin en güçlüsü değil, ancak doğru ekranla, parlak geçirgenlik gündüzleri ve o akşam egzersizleri için son derece iyi.

Artıları
 • 5ATM, onu 50 metreye kadar sabitleyen su geçirmezliği sağladı.
 • Tahrikli Şerit Kılavuzu ve Şerit Yardımı.
 • Ses Çıkışı Yeteneği ve Özelleştirilebilir Uyarılar.
 • Canlı Ekran GPS Araç Navigasyon Sistemi.
 • Öne çıkan özelliklerle dolu.
 • Sağlam GPS yürütmesi sağlar.
 • Sağlık takibi özelliklerinde zengin.
Eksileri
 • Küçük dokunmatik ekran gösterisi.
 • Harika, ancak mükemmel bir İK ekranı değil.
 • Aşırı derecede hassas vitrin.

17. Garmin Forerunner 35 Fitness İzleyici:

Garmin Forerunner 35 Fitness Tracker

Garmin Forerunner 35, basit bir koşu saatidir. Ekran oldukça zıttır, nabız ekranı yoktur ve sadece çalışmaları izler. Her durumda, Forerunner 35 somunları ve cıvataları doğru alır ve çok fazla şeye ve şeye ihtiyaç duymayan veya ihtiyaç duymayan başka bir kişinin koşması için en iyi sağlık takipçisidir. Kolay çalışan bir saatten tahmin edeceğiniz gibi, Forerunner 35 temel bir yapıya sahiptir.

128 x 128 piksel ekran oldukça zıttır ve muazzam sayılarda kıvrımlar olsa da, tek tek pikselleri görebilirsiniz. Forerunner 15’in ekranı üzerinde hala önemli bir güncelleme ve mevcut sağlık izleyicilerinin büyük çoğunluğundan daha küçük.

Diğer Garmin aygıtları gibi, Forerunner 35’in kurulumu çok zordur. Bir Garmin Connect Mobile kaydı oluşturduktan sonra saat, Bluetooth aracılığıyla uygulama ile eşleşir. Bu, Bluetooth ayarı sunmayan Forerunner 15 üzerinde yapılan bir revizyondur; bunun yerine, saati USB aracılığıyla bilgisayarınıza bağlamanız gerekiyordu.

Daha yeni saatle, Bluetooth senkronizasyonundan sonra, Forerunner 35’in egzersizleriniz sırasında tüketilen kalori miktarını değerlendirmek için kullanacağı uzunluğunuzu, kilonuzu ve doğum tarihinizi girersiniz.

Forerunner 35’in menüleri, saate bir GPS sinyali aramasını tavsiye eden bu tür takipleri seçmeniz amacıyla ayarlanmıştır. Bu hoş bir dokunuş çünkü bir işaret için sıkı otururken egzersizinizi seçebileceğiniz anlamına geliyor. Trajik bir şekilde, Forerunner 35 koşarken çok önemli bir parça olduğunu gösterdi.

Saat ekranı birbiri ardına yalnızca iki ölçümü gösterebilir. Elbette zamanı ve ayrılığı gösterir; sonraki ekranı görmek için aşağı cıvataya basmanız gerekir, hangi sunumların hızı ve tüketildiği kalori. Bu noktada, saat ve ayırma ekranına dönmek için aşağı cıvataya iki kez daha basmanız gerekir.

Artıları
 • Hazırlık modunda 10 saat veya modun ardından kullanımda 10 hafta pil ömrü olduğu sürece.
 • Forerunner 25, daha ince bir saatte daha büyük bir sunum sağlar.
 • Ne kadar uzağa, ne kadar hızlı ve nerede koştuğunuzu takip etmek için uyduları hızla sabitleyin.
 • Kullanarak gün boyunca araçlarınızı, kalorilerinizi ve ayırma durumunuzu kontrol edin.
 • Kullanımı basit.
 • 50 metreye kadar su geçirmez, böylece giyerken ek olarak yüzebilirsiniz.
 • Ucuz bir izci.
Eksileri
 • Basit vitrin.
 • Nabız ekranı yok.
 • Sonrasında dinlenme / uyku yoktur.

18. Fosil Gen 5:

Fosil Gen 5

Fossil, akıllı saatleriyle ün kazandı, bu da onu Wear OS saati düşünen herkes için güvenilir bir etkin nokta haline getirdi. Fossil Gen 5, paketin en iyisidir. Bu, ideal olduğu anlamına gelmez, çünkü onu düz bir satın alma zorunluluğu haline getirecek birkaç daha iyi vurgu, genel olarak evrensel olarak kullanışlı kullanım açısından, yine de Android istemcileri için çekici bir öneri.

Fossil Gen 5, giydiğiniz veya olağanüstü yaptığınız her şeye karışır. Tamamen yuvarlak şov 44 mm’de muazzamdır, bu nedenle küçük bileklerde çok büyük görünür, ancak sunumu ihmal edilebilir bir problemle tutarlı bir şekilde görebileceğiniz anlamına gelir.

Gönderdiğimiz saatin, biraz mütevazı ve dokunuş için gerekli olduğunu kabul edeceğimiz koyu renkli silikon bir kirpik vardı. Her halükarda, her yönden sorumluluğu yerine getirir. Benzer bir maliyetle, normal müşterinin destekleyeceğini tahmin ettiğimiz iki işlenmiş çelik bağ veya dana derisi yorumunu alabilirsiniz.

Fossil Gen 5, Snapdragon Wear 3100 yonga setini kullanıyor, Wear OS arasında tuhaf bir karar, ancak başka bir yerde keşfetmeyeceğiniz ek özellikleri ifade ettiği için iyi bir karar. Bu, liberal 1GB RAM ile birlikte ek kullanım gücünün yanı sıra daha fazla pil modu içerir. Fossil Gen 5, güçlü ve güvenilir bir akıllı saattir.

Sundukları için çok değerlendirildi, yeterince iyi görünüyor ve yeterince esnektir, olağanüstü olaylar için saat kirpiklerini etkin bir şekilde değiştirmenize olanak tanır. Wear OS saatlerine eziyet eden pil sorununu tamamen anlamak asla sorumlu değildi, ancak pil koruma modlarının akıllıca kullanılması ve baskın Snapdragon yonga seti, düşük pil ömrünün Fossil Gen 5’i aşırı derecede kullanma şeklinizi engellemediğini garanti ediyor.

Artıları
 • Yeni keskin Pil modlarıyla farklı günler için pil ömrünüzü uzatın.
 • 60 dakikadan daha kısa sürede yüzde 80’e enerji verin.
 • Ayırma takibi için GPS’de çalıştı.
 • 3ATM katı su direnci ile yüzmeye dayanıklı plan.
 • Grupta cep telefonu bildirimleri ve alarmları alın.
 • Google tarafından Wear OS ile desteklenen iPhone ve Android telefonlarla çalışır.
 • Önemsiz plan.
 • Kullanması hızlıdır.
Eksileri
 • Hoparlörlerin ses kalitesi iyi değil.
 • EKG vurgusu yok.

19. Mobvoi Ticwatch S2:

Mobvoi Ticwatch S2

Ticwatch S çok büyük, ancak bileğinize rahatça oturuyor. Yaklaşık 13 mm kalınlığında 44 mm’lik polikarbonat gövdede 1,4 inçlik tamamen yuvarlak OLED gösterisi var. Çok hafiftir, ancak aşırı kalın görünür ve hissedilir. Üniseks bir akıllı saat olarak erkekler, boyutu kendileri için mevcut olan diğerleriyle aynı boyutta görmeyebilir, ancak bayanlar bilekleri konusunda çok hevesli hissedebilirler.

Egzersizler sırasında alarmları anlamayı ve hareketleri takip etmeyi kolaylaştıran daha büyük ekran boyutunu memnuniyetle karşılıyor olsak da, boyut bileğimizde çok fazla göze çarpıyor ve olumlu değil.

Android kullanıcıları için, bir Wear OS akıllı saatini hiç talep etmemiş olsanız da, Ticwatch’u kullanmak çok kolaydır. Ayarlarınıza gitmek için aşağı kaydırın, bildirimlerinizi görüntülemek için yukarı kaydırın ve saat yüzünüzü değiştirmek için bir tarafa veya sağa kaydırın. Açık uyarıları temizlemek için sola veya sağa kaydırın. Konsolu kullanmadan hızlı cevaplar kullanmak gibi, mesajlara cevaplar yazabilirsiniz.

Bir iPhone ile ilişkilendirildiğinde, Wear OS giderek daha fazla kısıtlanan bir smidgen. Aynı şekilde, Android ile Wear OS uygulamasını indirmeniz gerekir, ancak sürekli olarak gözden uzak kalmasını sağlamanız gerekir.

Google Asistan, taç mandalını basılı tutarak etkinleştirilir ve güncellemeleri ayarlamak, iklim yenilemelerini talep etmek, çalışmak ve keskin ev eşyalarını kontrol etmek için başlıklar hakkında bazı bilgiler almak için kullanabilirsiniz. Android telefonu olanlar da Asistan’ın mesaj göndermesini isteyebilir.

Önceden tanıtılan saat yüzleri, basit veya gelişmiş alternatiflerle standarttır. Öyle olsa da, bu bir “spor” saat olduğu için, yüzlerin büyük çoğunluğu, örneğin adım çetelesi ve tüketilen kaloriler gibi ölçümleri göstermek için daha çok donatılmıştır. İster rekreasyon merkezi ister kolay giden bir gezi olsun, günün aramanıza daha uygun olması için herkesin bölümlerini yeniden yapabilirsiniz.

Artıları
 • Güçlü bir sergileme sağlar.
 • Muazzam ve enerjik sunum.
 • 50 metreye kadar suya batırılmış su geçirmez yüzme arkadaşınızdır.
 • En sevdiğiniz uygulamaları Google Store üzerinden indirebilirsiniz.
 • Önemli ve makul bir gadget.
 • Standart gün boyu pil ömrü.
 • Duyarlı ve tam konumlandırma için çok yollu çerçeve.
 • Devamlı nabız takibi verir.
 • Minik üzerinde devasa
Eksileri
 • NFC yok.
 • Uyumlu gruplar olmadan mütevazı görünüyor.

20. Moov Now – Fitness Takibi ve Fitness Koçu:

Moov Now - Fitness Takibi ve Fitness Koçu

Moov Now tuhaf bir giyilebilir cihaz. Ekranın en iyisi olduğu giyilebilir bir gerçeklikte, bu olağanüstü plaka bir sunumdan kaçınıyor, ancak yine de muazzam bir yoğunluk ölçüsü içeriyor. Bir sağlık takipçisinin sahip olması gereken neredeyse tüm en iyi bileşenlere sahiptir: uzun pil ömrü, adım adım izleme, gözlemleyerek dinlenme, sağlıklı yaşam tazeleme, kapsamlı eğitim ve çalıştırma talimatı. Hatta onunla yüzebilir ve çok da kötü olmayan bir boks egzersizi yapabilirsiniz ve Moov Now, mevcut en ucuz ve genellikle çekici olanlardan biridir.

Moov Now yapılandırması daha az zor olamazdı. Bu, çeşitli renk tonlarına ulaşan ve çekici, kafesli, koyu renkli elastik bir bağla oturan küçük bir daire. Hafiftir ve üstte küçük bir tutamak vardır, bir aktiviteye başlamanız gerektiğinde veya son teknoloji ürünü bir görünüm elde etmek için sağlık ayrıntılarınızı eşleştirmeniz gerektiğinde tıklayacaksınız.

Bileğinize veya bacağınızın alt kısmına göze çarpmadan ve yumuşak bir şekilde oturur. Bu, koşarken birkaç kez kalp durma dakikalarına neden oldu, çünkü gerçekte orada olduğunu hissetmenin zor olduğu gerekçesiyle herhangi bir koşuda onu alt bacağınıza takmanız gerekecek.

Moov Now’ın planı ve egzersiz kapsamı, olgunlaşan herhangi bir wellness hayranının, onların ilgisini çekecek kadar yeterli egzersizi test etmesine, bir yandan zindeliğini artırırken bir yandan da eğlenmesine izin verecektir. Değer, pratik olarak iki tane satın almaya değecek kadar düşüktür, böylece kardiyo boksunu uygun şekilde takdir edebilirsiniz ve canavar gibi görünmeden veya sürekli olarak elbiseye binmeden giyilmesi zor olan her şeydir.

Uygulama, sağlıklı yaşam ve dinlenme detaylarınıza basit erişimle birlikte lekesiz ve nettir – ikisi son derece olağanüstü ve dakikalarca dinamik ve uygun şekilde uyuyor.

Artıları
 • Sağlık takipçileri kadar mütevazı geliyor.
 • Takip eden muhteşem sağlık kapsamı.
 • Yarım yıla kadar inanılmaz bir pil ömrü sağlar.
 • Sürekli ses talimatı ile egzersiziniz boyunca sizinle konuşur.
 • Eğilimlerinizi etkili bir şekilde görüntüleyen giyilebilir bir sağlık danışmanı sizi teşvik eder.
 • Hafif ve nefes alabilen su geçirmez bir bant.
 • Hareketlerinizi 3 boyutlu olarak takip edebilmesi için 3 hareket sensörü kullanılmaktadır.
Eksileri
 • Ekran yok.
 • HIIT egzersizlerinin tatbikatlarda daha fazla çeşitliliğe ihtiyacı vardır.
 • En şık plan değil.
Article Categories:
Bilim Teknoloji · Manşet · Sağlık · Yaşam
https://www.dvrdestek.com/

Muhafazakar demokrat, Güvenlik ve Bilişim Sistemleri teknikeri, #edebiyat #kitap #politika #şiir #bilişim #güvenlik konularında fikir sahibi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here