Android ve iPhone için En İyi 7 Banner / Poster Maker Uygulaması - evham.net | evhamlı blog
Android Cep Telefonu İOS Mobil

Android ve iPhone için En İyi 7 Banner / Poster Maker Uygulaması

Burada, hem Android hem de iPhone için en iyi poster yapımcısı uygulamalarını seçtik. İdeal olanı elde etmek için aşağıdaki tüm ayrıntıları okuyun!

Görsellerin kelimelerden daha yüksek sesle konuştuğu gerçeği yadsınamaz. Yaratıcı afişler ve posterler kişinin zihnini iletme ve ifade etme ve izleyici üzerinde uzun süreli bir etki bırakma gücüne sahiptir.

Reklam dünyasının bel kemiğini oluşturur. Gönderen promosyon ve ilham verici afiş komik afiş , çevrimiçi spektrum promosyon grafiklerle yüklenir.

Bireysel kullanım veya iş tanıtımı için, sık sık poster yapılması gerekir, peki bu tür senaryolarda ne yaparsınız? Bir profesyonel kiralayın !! Her zaman değil. 

Şaşırtıcı bir şekilde, promosyon grafikleri oluşturmaya yardımcı olan birçok afiş oluşturucu uygulaması var. Bu yazı sayesinde, fikirlerinizi herkese yaymak için yenilikçi ve etkileyici tasarımlar oluşturmak için kullanabileceğiniz bazı harika poster oluşturma yazılımlarının listesini çıkardık. Yani, daha fazla zaman kaybetmeden, aynı listeye başlayalım !!

2020’de Android ve iPhone İçin En İyi Poster Oluşturucu Uygulamalarının Listesi

Fikirlerinizi daha eğlenceli bir şekilde tasvir etmek veya karalamak ister misiniz? O halde yardım edebiliriz! İşte Google Play Store ve App Store’dan kolayca edinebileceğiniz en iyi poster yapım uygulamalarının listesi. Öyleyse, fikirlerinizi gerçek anlamda istediğiniz şekilde boyayın!

1. Poster Oluşturucu, El İlanı Tasarımcısı, Reklam Sayfası Tasarımcısı

Poster Oluşturucu, El İlanı Tasarımcısı, Reklam Sayfası Tasarımcısı

Çeşitli poster yapım uygulamaları arasında en yüksek puanı alan bu uygulama, insanın hayal edebileceği neredeyse her şeyi sunuyor. Posterlerinizi sıfırdan oluşturabilir veya önceden tasarlanmış seçenekleri kullanabilirsiniz. App Store ve Play Store’da kolayca edinebileceğiniz en iyi poster yapım uygulamalarından biri. 

Önceden tasarlanmış bir arka plan seçmenize, özelleştirmenize, resim eklemenize, yazı tipini ve rengini değiştirmenize olanak tanır. Ayrıca, renginden arka planına kadar yeni posterler oluşturmak için bir dizi ayar ve seçenek elde edersiniz, gereksinimlerinize göre her şeyi seçebilirsiniz. 

Ayrıca, bazı mükemmel metin özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra çok çeşitli çıkartmalar, kurdeleler, dekorasyonlar sunar. 

Genel olarak bu, bir poster yapmak için en iyi uygulamadır ve çok çeşitli poster yapım özellikleri sunar. 

Uygulamayı İndir: Android


2. Canva – Grafik Tasarımcı ve Fotoğraf Düzenleyici Yazılımı

Canva - Grafik Tasarımcı ve Fotoğraf Düzenleyici Yazılımı

En iyi banner oluşturucu uygulamalarından biri olarak kabul edilen Canvas, hem iOS hem de Android platformlarında mevcuttur ve sürekli artan sayıda indirme işlemine sahiptir. 

Bu çok amaçlı resim düzenleyici ile posterler, kapak fotoğrafları, logo, Twitter Başlığı ve Youtube Küçük Resimleri oluşturabilirsiniz. 

Sunmak için 60.000’den fazla önceden tasarlanmış şablona sahiptir. Bir model seçtikten sonra, onu tamamen ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilirsiniz. Rengini, yazı tipini değiştirebilir, resim ve metin ekleyip kaldırabilirsiniz. 

Genel olarak güzel bir poster yapımcısı uygulaması ve harika infografikler oluşturmak için kullanılabilir.

Uygulamayı İndirin: Android ve iPhone


3. Post Wrap – Poster Oluşturucu

Post Wrap - Poster Oluşturucu

Gelecekte, işte en iyi afiş oluşturucu uygulamaları, yani PostWrap, herkes onu en değerli afiş uygulamaları listesine körü körüne ekleyebilir . Özel efektler, yazı tipi rengi dahil olmak üzere poster yapımının tüm temel unsurlarını sunar ve ayrıca gerektiğinde metin ekleyebilirsiniz. 

Tüm Android cihazlarla uyumlu olan bu güçlü uygulama, resimlerinizin zahmetsizce çarpıcı görünmesini sağlayabilir. Üstelik içinizdeki sanatçıları dışarı çıkarır ve sizi daha fazla poster tasarlamaya motive eder. İster amatör ister profesyonel bir kullanıcı olun, bunu bırakmayı göze alamazsınız! Bu muhteşem uygulamayı doğrudan almak için aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın!

Uygulamayı İndir: Android


4. Poster Yapıcı – El İlanı Tasarımcısı

Poster Yapıcı - El İlanı Tasarımcısı

Bu özetteki bir sonraki uygulama, özellikle iç kabuğunu çıkarmak isteyenler için iPhone kullanıcıları için bir uygulamadan daha fazlası olan Poster Maker – Flyer Designer . Bu uygulama, App Store’da rakipsiz 4,9 puan almıştır. Afişler, el ilanları, kartvizitler, haber bültenleri, sosyal medya gönderileri ve daha fazlasını içeren bir dizi grafik oluşturmanıza olanak tanır. 

Ayrıca onunla logolarınızı oluşturabilir ve görüntüleri uygun şekilde özelleştirebilirsiniz.

Görüntünüzü oluşturmayı tamamladığınızda, onları farklı formatlarda kaydedebilir ve doğrudan içinde sosyal medya platformlarında yayınlayabilirsiniz. Diğer banner yapımcı uygulamalarından daha dikkat çekicidir.

Uygulamayı İndirin: iPhone


5. Posteroid

Posteroid

Android ve iPhone için uygulama yapan bu en iyi posterin kullanımı oldukça kolaydır ve resimlerinize başlık ve metin eklemek istediğinizde ideal seçimdir. 

Maalesef, resimlerinizi yalnızca arka plan olarak kullanabilirsiniz. Beyaz kenarlıkların yanı sıra resimlerinize metin ve basit yazı tipleri eklemenizi sağlar. Son resminizi küçük, orta veya büyük boyutlarda kaydedebilirsiniz. Yani, acemiyseniz ve genellikle normal posterler oluşturuyorsanız, bu uygulama ile devam edebilirsiniz. 

Uygulamayı İndirin: Android ve iPhone


6. Vanilya Kalem

Vanilya Kalem

En iyi banner yapımcısı uygulamaları listesinde bir sonraki VanillaPen’dir. Sunulacak çok çeşitli yazı tipi stillerine ve metin seçeneklerine sahiptir ve özelleştirilmiş posterler yapmayı seven kişiler tarafından çok beğenilmektedir. 

Ayrıca, eskizler, kenarlıklar ve rozetler gibi çeşitli dekoratif ve çekici özelliklere de sahiptir. 

Sizi temin ederim VanillaPen, yapması gereken şeyle ilgili olarak sizi asla asla alt etmeyecektir. Başyapıtınızı bugün yaratmak için bu kullanıcı dostu uygulamayı kullanın.

Uygulamayı İndirin: Android ve iPhone


7. Şimdi İlan Verin

Şimdi Banner

Bu web tabanlı Flash afiş oluşturucu birçok özellikle birlikte gelir. Mevcut bir başlığı seçebilir veya özel boyutlara sahip bir tane oluşturabilirsiniz. 

Özel efektler ekleyebileceğiniz, arka planı değiştirebileceğiniz, yazı tipi boyutunu ve simgeleri değiştirebileceğiniz tam teşekküllü bir düzenleme ekranıyla birlikte gelir. Her görüntü, bu kullanımı kolay banner oluşturma aracıyla tamamen özelleştirilebilir. Fikirlerinizi profesyonel bir sanatçının yaptığı gibi oldukça zekice şekillendirmek istiyorsanız, Banner Now bir poster, afiş, logo ve daha fazlasını yapmak için en iyi uygulamadır.

İndir 


Poster Yapmak İçin En İyi Uygulama Hangisi?

Yukarıda bahsedilenler, çarpıcı resimler ve posterler oluşturmanıza yardımcı olabilecek en iyi poster yapım programlarından birkaçıdır. 

Bu araçların yardımıyla yaratıcı yönünüze uçan renkler ekleyebilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte, Android ve iPhone için en iyi banner yapım uygulamaları listesini tamamlamanın zamanı geldi . Umarım bugün bir tane kullanarak sanat eserinizi yaratabilirsiniz. 

Son olarak, Bültenimize abone olmayı unutmayın ve bahsetmeyi unuttuğumuz bir şey olduğunu hissederseniz, aşağıdaki yorum kutusuna bize bildirin. Yakında sizi teknoloji dünyasına biraz daha yaklaştıracak bir başka göz alıcı teknik gönderi ile göreceğiz. O zamana kadar bizi izlemeye devam edin!

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At