Android ve iPhone için En İyi 12 GPS Navigasyon Uygulaması - evham.net | evhamlı blog
Android Cep Telefonu İOS Mobil

Android ve iPhone için En İyi 12 GPS Navigasyon Uygulaması

En iyi GPS izleme uygulamalarını seçerken de sorun yaşıyorsanız, yardımcı olabiliriz! Her parçayı ayrıntılı olarak bilmek için aşağıdaki yazıyı gözden geçirin!

Hızlı tempolu dijital sistem, hayatımızı sürekli olarak her zamankinden daha iyi ve pürüzsüz hale getiriyor. Tüm keşiflerin arasında, biri GPS izleme , kesinlikle bunu duymuş olmalısınız? Bir arkadaşınızın konumu, yer konumu veya gitmek istediğiniz herhangi bir yer olsun, herhangi bir yeri hemen bulmanızı sağlayan gelişmiş bir teknoloji biçimidir. Yapmanız gereken şey – cihazınızın GPS’sini açmanız yeterli ! Bunun dışında GPS yardımı ile çalınan akıllı telefonunuzun yerini de takip edebilirsiniz. Harika değil mi? EVET’i kabul etmekte hiç şüphe yok! 

Dijital dünyanın günümüz çağında, Google Play Store ve App Store’da çok çeşitli GPS izleme uygulamaları bulunmaktadır. Ancak, en iyi GPS izleme uygulamalarından birini seçmek biraz ürkütücüdür . Siz de aynı şeyi yaşıyorsanız, o zaman burada size yardımcı olabiliriz. Altında! Hem android hem de iPhone cihazları için en çok beğenilen 12 GPS izleme uygulamasını önerdik. Yani, tek bir jiff harcamadan önce başlayalım!

2020’de Android ve iPhone için 12 En Beğenilen GPS İzleme Uygulaması

Bilinmeyen bölgede herhangi bir yerde gezinmek için GPS izleme uygulamaları en pratik yollardan biridir. Bu tür uygulamalar sayesinde bilinmeyen bir yerin herhangi bir yerini kolaylıkla takip edebiliyoruz. Bildiğimiz gibi, en iyi uygulamayı seçmek biraz kafa karıştırıcı, bunun için aşağıda en iyi 12 GPS izleme uygulamasının listesini yuvarladık. Onlara hızlıca bir göz atın!

1. Waze – GPS, Haritalar, Trafik Uyarıları ve Navigasyon

Waze - GPS, Haritalar, Trafik Uyarıları ve Navigasyon

Sürüşünüz için bir arkadaş mı istiyorsunuz? WAZE’yi aldık, hedefe kolaylıkla ve keyifle ulaşmanıza yardımcı olabilecek mükemmel bir uygulama . Bu uygulama, seyahat ederken alabileceğiniz en iyisidir, WAZE, yalnızca kullanıcılarına hizmet etmek amacıyla tasarlanmış tonlarca özellikle yüklenmiştir. Bu uygulama, size ETA’yı yaşamanızı söylediği, hızlı yeniden yönlendirme ve yön değiştirme yaptığı için gerçekten iyidir. Bu uygulamanın en belirgin özelliği trafik, polis, tehlikeler vb. İle ilgili canlı uyarılardır.

Uygulamayı İndirin: Android ve iPhone


2. FollowMee GPS İzleyici

FollowMee GPS İzleyici

İnsanları takip etmek ve takip etmek isteyen bir dedektif olmayı düşündüm. Ama bu, saçma ve zaman kaybettiren ama ailemizin ve çalışanlarımızın izini sürmek, yapılması gereken bir iştir. FollowMee, insanları izlemenize yardımcı olan tek tür bir GPS izleyicidir . Bu uygulama, bu uygulamayı kendi cep telefonlarına yükleyen kişileri izlemek içindir. Ardından web sitesine giriş yapmanız ve ayrıntıları girmeniz ve izlemeye başlamanız yeterlidir. FollowMee, App Store ve Play Store’dan kolayca alabileceğiniz en iyi GPS takip uygulamalarıdır. 

Uygulamayı İndirin: Android ve iPhone


3. Glympse – GPS Konumunu Paylaşın

Glympse - GPS Konumunu Paylaş

Konumu paylaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı ama artık Glympse ile oldu. Glympse, telefonunuz için mevcut olan en iyi konum paylaşma ve izleme uygulamalarından biridir . Bu uygulama sadece kullanıcının hizmeti ve memnuniyeti için yapılmıştır. Bu uygulama, hızlı işleme için kayıt olmama, önceki konum geçmişlerini otomatik olarak siler, arka planda çalışır, GPS ve internetiniz varsa dünyanın her yerinde çalışır, canlı ETA güncellemeleri vb. Glympse’ın keyfini çıkarmanız için özellikler sunar. İPhone ve Android için en beğenilen GPS izleme uygulamalarıdır. 

Uygulamayı İndirin: Android ve iPhone


4. Safe365

Safe365

Safe365 sadece gerçek zamanlı GPS izleme uygulaması değil, aynı zamanda yaşlı vatandaşlar için de ilk mobil telekare uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, yakınları veya sevdikleriyle ilgili her şeyi öğrenebilirler. Sadece refahlarını sağlamak için ebeveynlerinin ve büyükanne ve büyükbabalarının her faaliyetini bilmek isteyen bireyler için, Safe365 faturaya uyan kişidir. Dahası, bu uygulama, sevdikleriniz başınız belaya girdiğinde sizi uyaran Acil Durum adlı yerleşik bir düğmeyle birlikte gelir. O kadar şaşırtıcı değil mi? Elbette, Safe365’i hemen almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın!

Uygulamayı İndirin: Android ve iPhone


5. Life 360 ​​- Aile Bulucu ve GPS İzleyici

Life 360 ​​- Aile Bulucu ve GPS İzleyici

Her iki platform, yani iOS ve Android için bir başka en iyi GPS izleme uygulaması – Life 360’dır. Güvenlik amaçlı en önde gelen uygulamalardan biridir. Gerçek zamanlı konum izleme ve paylaşma , kişisel sohbet olanağı, eksiksiz konum bilgileri, kaybolan veya çalınan cep telefonunun yerini bulma ve çok daha fazlasını içeren bir dizi sağlam ancak etkili özellikle birlikte gelir . Bunun dışında, bu güvenlik ve izleme uygulaması sürüş şeklinizi geliştirmenize yardımcı olur ve acil durum uyarılarını da paylaşır. 

Uygulamayı İndirin: Android ve iPhone


6. Ebeveyn Kontrolü Uygulaması ve Canlı Konum İzleyici – FamiSafe

Ebeveyn Kontrolü Uygulaması ve Canlı Konum Takibi - FamiSafe

Aynı anda birden fazla şey yapmanıza izin veren çoklu platformdan daha iyi olan şey. FamiSafe, yukarıdaki seriyi tamamen kanıtlayan bir uygulamadır. FamiSafe, hem aile uygulamasının hem de konum izlemenin birleşimidir. Öyle Android ve iPhone için en iyi GPS izleme uygulamaları . 

Ayrıca, bu uygulama çocuklarınız için 7/24 koruma olarak da kullanılabilir. Uygulama dolabı, web içeriği filtresi, ekran süresi kısıtlamaları ve daha fazlasını içeren birçok önemli özellikle donatılmıştır. İnternet üzerinden uygunsuz içeriği izlemenize ve bunları engellemenize olanak tanır.

Uygulamayı İndirin: Android ve iPhone


7. Mobil İzleyici

Mobil Takipçi

Bir sonraki adımda, kaybolan veya çalınan telefonun yerini bile takip etmenizi sağlayan en iyi konum izleme uygulamalarından biri olan Mobile Tracker’ı bulacaksınız . Mobile Tracker’ın gelişinden sonra, dünyanın dört bir yanındaki sevdikleriniz veya yakınlarınızı izlemek ve bunlarla kolayca bağlantı kurmak an meselesi haline geldi. Sevdiklerinizin gerçek zamanlı canlı konumunu izlemenizi sağlar. 

Dahası, bu uygulama, pazarlara gitmek için doğru zamanın ne olduğunu öğrendiğinizde, caddelerdeki trafik görünümünü kontrol etmeye devam etmenizi sağlar. Neye paranızın yeteceğini veya neyi karşılayamayacağınızı bilmiyoruz. Ancak bildiğimiz şey, Mobile Tracker’ı bırakmayı göze alamayacağınız. Böylece, şimdi alın!

Uygulamayı İndir: Android


8. GEO Tracker – GPS İzleyici

GEO Tracker - GPS İzleyici

GPS izleme için en iyi android uygulamalarını arıyorsanız, doğru hedefe vardığınızı söylemeliyiz. Evet! Doğru duydunuz, Geo Tracker canlı konumları paylaşmanıza, kaybolan veya çalınan cep telefonlarının tam konumunu izlemenize ve daha pek çok şeye izin veren bir uygulamadır. 

Geo Tracker, yol tariflerinizi veya rotalarınızı nasıl takip edeceklerini onlara anlatarak arkadaşlarınıza yardımcı olur. Esasen, gezinizin önemli veya ilginç noktalarını işaretlemenize yardımcı olur. Geo Tracker, istediğiniz hedefe ulaşmanız için size mümkün olan en iyi yollarla yardımcı olan hepsi bir arada bir uygulamadır. 

Uygulamayı İndir: Android


9. Aile Bulucu – GPS Takip Uygulaması

Aile Bulucu - GPS Takip Uygulaması

Bu listede sunulan başka bir GPS telefon takipçisi de – Aile Bulucu. Uygulama, aile üyelerinizle 7/24 bağlantıda kalmanıza yardımcı olur. Aile Bulucu bağlantı yoluyla sizi ve ailenizi güvende tutar . Dahası, yerleşik sohbet kutusu işlevselliği ile birlikte gelir. Bu uygulama, son 7 gün veya bir hafta içindeki konum geçmişini gösterir. Aileniz ve arkadaşlarınızla bağlantıda kalmak için hesaplar veya birkaç kanal grubu oluşturabilirsiniz. Çok yardımcı olmadı mı? Elbette, tek bir şüphe duymadan, şimdi indirin!

Uygulamayı İndir: Android


10. A-GPS İzleyici

A-GPS İzleyici

Yürüyüşçü müsün Evet ise, o zaman bu uygulama sizin için özel olarak tasarlanmıştır. A-GPS Tracker, cep telefonları için en iyi GPS izleme uygulamalarıdır . İzleme veya yürüyüş yaparken her zaman yolları izlemeniz gerekir, bu nedenle en iyi konum uygulamasına güvenmeniz gerekir. Hatta, yürünen mesafeyi ölçmek istiyorsanız, bu uygulama yeterince harika. Dahası, enlem ve boylam koordinatlarınızın derece olarak da mevcut olduğunu gösterir. 

Uygulamayı İndir: Android


11. MapQuest

MapQuest

MapQuest, Play Store ve App Store gibi her iki platformda da kullanılabilen harika bir GPS izleme uygulaması . Kullanıcılar için büyük bir zevkten başka bir şey değil. Bu gelişmiş konum izleme uygulaması, yolculuk sırasında cep telefonlarınızı sanal desteğe dönüştürür. Canlı trafik güncellemeleri, çok noktalı rotalar, hava durumu güncellemeleri, hızlı gezinme, kolay bir kullanıcı arayüzü ve çok daha fazlasını içeren birçok büyüleyici ve etkili özellik sunar. Temel olarak bu uygulama, kullanıcıların hedeflerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olur. 

Uygulamayı İndirin: Android ve iPhone


12. Google Haritalar

Google Maps 

En iyi GPS izleme uygulamaları hakkındaki tartışma gemide olduğunda kimse Google Haritalar’dan bahsetmeyi unutamaz. Muhtemelen, bu uygulamanın nihai çözümleri, dünya çapında milyonlarca kullanıcının alkışlarını yakalama nedenidir. Konumu izlemek istiyorsanız, hiçbir şey Google Haritalar’dan daha iyi olamaz. Dahası, yolculuğunuzu kolaylaştıracak kaynakları sağlar. Anında gerçek zamanlı güncellemeler, çevrimdışı haritalar olanağı sunar, yakındaki yerleri tespit eder, incelemeleri ve derecelendirmeleri de görüntüler.

Uygulamayı İndirin: Android ve iPhone


Android ve iPhone için en iyi GPS izleme uygulamaları hangisidir?

Şimdiye kadar, en iyi GPS izleme uygulamalarına aşinasınız. Dolayısıyla artık konumlarda gezinmek için ideal GPS eşleşmesini biliyorsunuz. Yine de, uzman tavsiyesi arıyorsanız, size cep telefonları için en iyi GPS izleme uygulamalarını, yani Google Maps ve Family Locator’ı tavsiye etmek istiyoruz . Bunların her ikisi de, hem Android hem de iPhone cihazlar için mevcut olan en yüksek puan alan uygulamalardır. Yani, tüm bunlarla birlikte, notu bitirme zamanı, gönderiyi beğenmiş olmanızı ve tam olarak istediğinizi almanızı bekliyoruz. Bu konudaki önerilerinizi duymaktan memnuniyet duyarız, bu nedenle aşağıdaki yorum kutusunda bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Büyüleyici ama bilgilendirici bir teknoloji blöfüyle tekrar geri döneceğiz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At