Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Nov 4, 2020
0 Views
0 0

En İyi 13 Şarkı Sözü Uygulaması

Written by

En Sevdiğiniz Şarkının Sözlerini Öğrenmek için En İyi 13 Şarkı Sözü Uygulaması (Android ve iOS)

Artık, zevkinize veya seçiminize göre olmayan o şarkıda bile ganimeti sallayabilirsiniz. Hayret hissetmek hayır! evet, en iyi şarkı sözleri uygulamasını kullanarak herhangi bir müziğin sözlerini kolayca okuyabilirsiniz . Bu, çevrenizde nasıl bir müzik ustası olabileceğinizdir.

Müziğin ilahi iyileştirici gücü vardır ve bu gerçeğin inkarı yoktur. Sadece biraz iyi müzik dinlemek ve parçayla birlikte şarkı söylemek her türlü acıyı giderebilir. En iyi şarkı sözü uygulamasıyla şarkınızın tam olarak ne ifade ettiğini bilin. 

Akıllı telefonlar her şeyi kapımıza getirdi. Yemek sipariş etmekten çevrimiçi alışverişe ve müzik dinlemekten film izlemeye kadar neredeyse her şey parmaklarımızın ucunda. 

Dijitalleşme, eski moda müzik sistemleri ve radyolar da dahil olmak üzere hayatımızın birçok temel unsurunun yerini aldı. Günümüzde sadece en sevdiğiniz müzik parçasının keyfini çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda sözlerini de kontrol edebilirsiniz. 

Birkaç uygulama akıllı telefonunuzdaki şarkı sözlerini destekleyebilir. İşte burada, iPhone ve Android cihazlar için en iyi 13 şarkı sözü uygulaması listemiz var . 

En sevdiğiniz şarkıyı sözlerle mırıldanmak, sözler için bu uygulamalarla son derece kolaydır. Kendiniz için en uygun uygulamayı bulun ve başlayın.

Android ve iOS İçin En İyi Şarkı Sözleri Uygulamalarının Listesi

Burada harika şarkı sözü hizmetleri sağladığı bilinen en iyi şarkı sözü uygulamalarının bazılarının kapsamlı bir listesini derledik. Öyleyse, müzisyenler ve şarkıcılar için bu inanılmaz şarkı sözü uygulamalarının yanı sıra işlevleri ve faydaları hakkında bilgi edelim . 

1. Lyrics Mania – Müzik Çalar

c

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – Tüm Android sürümleri, iPhone / iPad – iOS 10.0 ve WatchOS 2.2 yukarı

Şarkınız ile anında bağlantı kurmak istiyorsanız, Lyrics Mania sizin için özel olarak yapılmıştır. En iyi şarkı sözü bulma uygulamalarından biridir ve Musixmatch’e oldukça benzer. 

Lyrics Mania , bir uygulamada olmasını isteyebileceğiniz her şeye sahiptir. Müzik kimliği tanıma ve otomatik kelime yakalama, bunun öne çıkan iki özelliğidir.

Ayrıca, kullanıcıların resimlerine şarkı sözleri alıntıları eklemelerine olanak tanıyan bir Kartpostal özelliği ile birlikte gelir. 

Vurgu Özellikleri:

 • Harici cihazlarla kolayca entegre edilebilir. 
 • Kapsamlı bir şarkı sözü veritabanına sahiptir.
 • Müzik Kimliğini zahmetsizce destekleyebilir.
 • Lyrics Mania gerçek zamanlı şarkı sözlerini destekleyebilir.

Uygulamayı İndirin: Android ve iOS


2. Shazam

Shazam - En İyi Şarkı Sözleri Uygulamaları

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – Tüm Android sürümleri, iOS 12.0 ve WatchOS 5.0+

Android ücretsiz indirme 2019 için en iyi şarkı sözleri uygulaması listemizdeki bir sonraki Shazam. Dünya çapında milyonlarca müziksever ve şarkıcı tarafından kullanılmaktadır.  

Tek bir dokunuşla şarkınızın tam metnini elde edebilirsiniz ve ayrıca müzik parçanızı başlığı ve sanatçı adıyla aramanıza da olanak tanır.

Ana faydalar:

 • Müziği saniyeler içinde tanımlayabilir ve şarkı sözleri uygulamasını çevrimdışı olarak sunar. 
 • Shazam, herhangi bir güçlük çekmeden çeşitli cihazlarla senkronize edilebilir.
 • Spotify hesabınıza müzik eklemek için de kullanabilirsiniz.

Uygulamayı İndirin: Android ve iOS


3. MusixMatch Şarkı Sözleri

MusixMatch Şarkı Sözleri

Fiyat: – Ücretsiz, Uygulama içi satın alımlar sunar

Uyumluluk: – Android 5.0 ve üzeri, iOS 12.0+

Musixmatch , müziğinizin sözlerini bulmanın en basit yolunu sunar. Milyonlarca şarkının sözlerini barındıran kapsamlı bir veritabanıyla birlikte gelir.

Musixmatch sorunsuz bir işlevselliğe sahiptir ve Pandora, Spotify, youtube ve diğerleri gibi çeşitli müzik platformlarıyla senkronize edilebilir. 

Kullanışlı ve temiz bir arayüze sahiptir ve kullanıcıların rahatlığı için kayan şarkı sözlerini destekler. 

Şarkı sözlerini gerçek zamanlı olarak çevirin ve bu inanılmaz şarkı sözü uygulamasıyla kişiselleştirilmiş alıntılarınızı oluşturun. 

Önemli Teklifler:

 • Şarkı sözlerinin dilini hızlıca çevirebilir.
 • Spotify, Youtube vb. Müzik platformlarınızla zahmetsizce entegre edin.
 • Ayrıca gerçek zamanlı bildirimler de sağlayabilir.

Uygulamayı İndirin: Android ve iOS


4. Camena – Şarkı Sözleri

Camena - Şarkı Sözleri

Fiyat: – 1,99 $

Uyumluluk: – iPhone ve iPad

Farklı şarkıların sözlerini görmenizi önerebilecek bir diğer en iyi şarkı sözü uygulaması ise Camena. Kaydırma mekanizması üzerinde çalışır. Başka bir şarkıya erişmek için sola kaydırdı, sağa kaydırarak yaklaşan etkinliklerin listesini, sanatçıların biyografisini ve diğer yararlı ayrıntıları görebilirsiniz. 

Bu çok işlevli araçla en sevdiğiniz müzik parçasını görün ve bunları Facebook, E-posta, Twitter gibi sosyal medya platformlarında paylaşın.


5. Genius – Şarkı Sözleri ve Daha Fazlası

Genius - Şarkı Sözleri ve Daha Fazlası

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – iOS 13.0 veya üstü ve tüm Android sürümleri

Dahi , müzik severler için bir nimettir. Olağanüstü özellikleri ile şarkı sözleri için en iyi uygulamalar listesinde kesin bir pozisyonu hak ediyor. 

Çoğu müzik çalarla uyumludur ve aşağıdakileri içeren çok sayıda teklif listesine sahiptir: 

 • 1,7 milyona yakın şarkıdan oluşan kapsamlı bir liste.
 • Tüm harici cihazlarla kolayca entegre edilebilir.
 • Çeşitli yapımcılardan ve sanatçılardan doğrulanmış içeriği barındırır.
 • Tüm şarkıların düzgün yerleştirilmiş sözleri.

Uygulamayı İndirin: Android ve iOS


6. Şarkı Sözleri

Lyrics Grabber

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – Android

Lyrics Grabber , sadeliği ve üst düzey teklifleriyle tanınır. Çeşitli işlevlerle uğraşmaktan kaçınan en özel ve odaklanmış uygulamalardan biri olarak kabul edilir. 

Diğer şarkı sözü uygulamalarının aksine, yalnızca amaçlanan işi hızlı ve doğru bir şekilde yapmaya odaklanır, bu da kolay gezinme anlamına gelir. 

 • Hafif alet
 • Çevrimdışı şarkı sözlerini destekler.
 • Temiz ve kullanıcı dostu arayüz.
 • Çeşitli şarkıların sözlerini sizin için otomatik olarak indirebilir.

7. Hızlı Şarkı Sözleri

Hızlı Şarkı Sözleri

Fiyat: – Ücretsiz, Uygulama içi satın alımlar sunar

Uyumluluk: – Android 4.2 ve üzeri

Bu uygulamanın genel işlevselliği, adıyla mükemmel bir şekilde uyumludur. Bunun nedeni, Quick Lyrics’in şarkı sözlerini herhangi bir şarkıyı çalar çalmaz görüntülemesi ve çevrimdışı modda da iyi çalışmasıdır.

12 farklı dilde şarkı sözü aramak ve bunları yüzen bir pencerede görüntülemek için kullanabilirsiniz. Yüzen ekranı beğenmeyenler, bölünmüş pencere görüntüleme özelliğini tercih edebilir.

Android için bu en iyi şarkı sözleri uygulamasıyla en sevdiğiniz şarkının keyfini çıkarın. 

Uygulamayı İndir: Android


8. Şarkı Kitaplığı

Şarkı Kitaplığı

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – Android 4.1 ve üzeri

Bu tek durak noktası ile en sevdiğiniz müzik parçasının sözlerini arayın ve alın. Ayrıca şarkı kelimelerini yazmak, düzenlemek, kaydetmek, okumak ve paylaşmak için de kullanabilirsiniz. 

 • Şarkı Sözü Kitaplığı, şarkı sözleri üzerine sorunsuz bir şekilde müzik akorları ekleyebilir.
 • Aynı zamanda size şarkınızın ayrılmasını da sağlar. 
 • Şarkı sözlerinin türüne bağlı olarak şarkıları çeşitli klasörlerde düzenleyebilirsiniz.

Uygulamayı İndir: Android


9. Lyricsmint – Hintçe Şarkılar Lyrics

Lyricsmint - Hindi Şarkılar Lyrics

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – Android

Şarkı sözleri için bu en iyi uygulama ile çeşitli şarkıların sözlerine göz atın . En son Bollywood şarkılarının yanı sıra, pek popüler olmayan albüm parçaları için de kullanabilirsiniz. 

Lyricsmint , bulanık aramayı destekler; bu, şarkınızın sözlerini ararken tüm yazım hatalarını ihmal edebileceği anlamına gelir. Kullanımı kolay bir uygulamadır.

Uygulamayı İndir: Android


10. ALSong – Müzik Çalar ve Şarkı Sözleri

ALSong - Müzik Çalar ve Şarkı Sözleri

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – Android 6.0 ve üzeri

Şarkı sözü uygulamaları listemizde bir sonraki adım ise ALSong . Bu inanılmaz yazılımla, kilitli bir ekranda bile görüntülenen şarkı sözlerini kolayca senkronize edebilirsiniz. 

Birden fazla dosyayı destekler ve kapsamlı şarkı sözlüğü düzenli olarak güncellenmeye devam eder. AlSongs ayrıca kayan şarkı sözlerini ve bildirim penceresi kontrollerini de destekler. 

Uygulamayı İndir: Android


11. Şarkı Sözü Kitabım

Lirik Kitabım

Fiyat: – Rs 249

Uyumluluk: – iOS 8.0 veya üstü

İPhone için en iyi şarkı sözü uygulamasını arıyorsanız , başka yere bakmayın, My Lyric Book tam size göre. Bununla çeşitli şarkıların sözlerini yükleyebilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Bu inanılmaz uygulamanın tek dezavantajı, herhangi bir kelime içermediği için yalnızca geçmişte daha önce yüklediğiniz şarkıların sözlerini gösterebilmesidir. 

Müzisyenler ve şarkıcılar için en iyi şarkı sözleri uygulaması. 

Uygulamayı İndirin: iOS


12. Lyrical.ly

Lyrical.ly

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – Android 5.0 veya üzeri

Lirik Wikia tarafından güçlendirilmiştir Lyrically okumak ve temiz bir arayüz ile kolay gelir. Zahmetsiz bir mekanizma üzerinde çalışır ve harici medyada bir şarkı çaldığınızda, şarkının adı görüntülenir. Ayrıca sözler de mevcuttur; şarkı sözleri düğmesi ana ekranda vurgulanır. 

Bu düğmeye tek bir dokunuş, sizin için şarkının tam metnini alacaktır. 

Uygulamayı İndir: Android


13. Karaoke

Karaoke

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – iOS 10.0 veya üstü ve Android 5.0 veya üstü

Son fakat en az değil, şarkı sözleri için en iyi uygulamalar listemizde Karaoke var. Bu uygulamanın temel amacı şarkıcıların şarkıyla birlikte şarkı söylemelerini desteklemektir. Aynı zamanda inanılmaz video ve ses efektleriyle birlikte gelir. 

Kullanıcılar bunu canlı performansları paylaşmak ve ayrıca diğer dillerdeki şarkıların çevirisinin keyfini çıkarmak için kullanabilir. Pop, Hip-Hop, Latin, Fransızca Karaoke tarafından desteklenen çeşitli müzik türleridir. 

Uygulamayı İndirin: Android ve iOS


En İyi Şarkı Sözleri Uygulaması ile Sevgili Şarkınızın Şarkı Sözlerini Anlayın 

Bu yüzden, android ve iPhone’lar için en inanılmaz ve rakipsiz şarkı sözü uygulamalarından bazıları var . Bu yazıyla, artık en sevdiğiniz şarkının sözlerini kolayca öğrenebileceğiniz en iyi şarkı sözü uygulamalarının listesini ortaya çıkardık. Listemize bakın ve dikkatlice kendiniz için bir tane seçin.

Şarkı sözlerini almak ve çok daha iyi bir müzik deneyimi için şarkıları anlamak için şarkı sözü uygulamalarını kullanın. 

Son olarak, her teknik ortamdan haberdar olmak için Bültenimize abone olmayı unutmayın. Ve bu yazıyı beğendiyseniz, onlara da yardımcı olmak için arkadaşlarınızla paylaşın. Görüşlerinizi bizimle aşağıdaki yorum kutusunda paylaşın. Sizi duyduğumuza sevindik. Evet, başka bir gevrek teknoloji hikayesiyle geri döneceğiz, o zamana kadar bizimle her zaman olduğu gibi bağlantıda kalın!

Article Categories:
Android · Cep Telefonu · İOS · Mobil
https://www.dvrdestek.com/

Muhafazakar demokrat, Güvenlik ve Bilişim Sistemleri teknikeri, #edebiyat #kitap #politika #şiir #bilişim #güvenlik konularında fikir sahibi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here