Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Nov 4, 2020
0 Views
0 0

En İyi 10 Ücretsiz Müzik Yapma Uygulaması

Written by

2020 Yılında Kendi Müziğinizi Yapmak İçin En İyi 10 Ücretsiz Müzik Yapma Uygulaması

Kendi müziğinizi veya ritimlerinizi mi yaratmak istiyorsunuz? Sonra, doğru hedefe vardınız. Tech Pout’ta, en iyi ücretsiz müzik yapma uygulamalarının listesini getirdik . Öyleyse, sonuna kadar bizimle kalın!

İster genç bir öğrenci olun, ister bir eğlence etkinliği olarak müzik yapmaya başlayın veya bir sonraki Dan Reynolds olmayı planlayın, başlangıçta ücretsiz çevrimiçi müzik yapımcısı yazılımıyla başlamak her zaman en iyisidir.

Bu nedenle, kendi müziğinizi veya grubunuzu yaratmak istiyorsanız, akıllı telefonunuzdan başka bir yere bakmayın. Artık kendi müzik ritimlerinizi kolayca oluşturabilir ve tıpkı K-Pop veya BTS gibi kendi grubunuzu oluşturabilirsiniz . Hayır ilginç geliyor! Ardından, daha ayrıntılı bilgi edinmek için bir sonraki bölümümüze geçin. 

Bununla birlikte, kendi müziğinizi çevrimiçi olarak nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, en iyi müzik yapma uygulamalarını seçmenize yardımcı olmak için tüm ağır işleri yaptığımız için artık endişelenmenize gerek yok. Öyleyse, aşağıdaki listeye bir göz atın!

Kendi Grubunuzu ve Müziğinizi Oluşturmak İçin En İyi Müzik Oluşturucu Uygulamalarının Listesi

1. GarageBand

GarageBand - En İyi Ücretsiz Müzik Yapma Uygulaması

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – iOS 14.0 veya üstü

En iyi yer için en bariz seçim olan bu ücretsiz çevrimiçi müzik yapımcısı , uzun yıllardır favori olmuştur.

İster yeni başlayan biri olun, ister müzik yapımınızı bir sonraki düzeye taşımaya hazır olun, GarageBand size yardımcı olur.

Apple’ın uzun süredir devam eden müzik yapma uygulaması, gitarları, klavyeleri çalmanıza, DJ tarzı efektlerle ritimler oluşturmanıza ve çok daha fazlasına yardımcı olmak için çok çeşitli Dokunmatik Müzik Aletleri ve Çoklu Dokunmatik hareketler sunar.

Profesyonel miksleme efektleri ve ses paketleri ile çeşitli ses kayıtlarına , Apple Loop’lara ve müzik enstrümanlarına erişmenizi sağlar – böylece istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kendi müziğinizi yaratabilirsiniz.

İndir


2. BandLab – Müzik Yapım Stüdyosu

BandLab - Müzik Yapım Stüdyosu

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – Android 5.0 veya üstü ve iOS 11.0 veya üstü

9 milyondan fazla kullanıcısı ile BandLab, kendi şarkılarınızı ve mashup’larınızı oluşturmak için dünyanın en popüler ücretsiz çevrimiçi müzik stüdyosudur .

BandLab’ın çok kanallı editörü ile hareket halindeyken herhangi bir ince ayarı mükemmel bir şekilde kaydedebilir, üretebilir, düzenleyebilir ve yeniden karıştırabilirsiniz.

BandLab ayrıca diğer DJ’ler ve sanatçılar ile bağlantı kurmanıza da olanak tanır – böylece köklü müzisyenler, rapçiler, gitaristler ve daha fazlasıyla bir grup kurabilirsiniz.

İndir


3. Music Maker JAM 

Müzik Yapıcı JAM 

Fiyat: – Ücretsiz, Uygulama içi satın alımlar

Uyumluluk: – iOS 9.3 veya üzeri ve tüm Android sürümleri

Müzik yapma uygulamalarının hayranı olmasanız bile, Music Maker JAM kesinlikle sizi bir tane yapacak.

Tonlarca stüdyo kalitesinde döngüye sahip bu müzik karışımı uygulaması, harika müzikler oluşturmanıza ve dünyayla paylaşmanıza olanak tanır.

Bu müzik oluşturma topluluğunun bir parçası olarak, akıllı telefonunuzda kendi albümünüzü oluşturmanıza yardımcı olabilecek 2000’den fazla döngü içeren ondan fazla ücretsiz pakete erişebilirsiniz.

Peki ne bekliyorsunuz? Music Maker JAM’i indirin ve bugün bir müzik yaratıcısı olun!

İndir


4. n-Track Studio 9 

n-Track Studio 9 - En İyi Ücretsiz Müzik Yapma Uygulaması

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – Android, iOS, Windows

n-Track 9 , Songtree topluluğu ile sınırsız sayıda melodi ve MIDI parçasını (uygulama içi satın alma olmadan en fazla 11 parça) kaydetmenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan çevrimiçi bir müzik stüdyosudur.

Piano Roll, Guitar Amp, Screen Drumkit, VocalTune, Surround karıştırma, Beat doctor, 2d ve 3d Sonogramlar ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli yaratıcı araçlar sunar!

Bu nedenle, müzik prodüksiyon endüstrisinde kendinize bir isim vermek istiyorsanız, bu ücretsiz çevrimiçi müzik oluşturucu sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

İndir


5. Groovebox

Groovebox - Müzik Yapma Uygulaması

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – iOS 13.0 veya üstü

Groovebox  , ilham verici bir synth, ön ayarlar ve birinci sınıf dokunulabilir enstrümanlarla birlikte gelen güzel tasarlanmış bir müzik yapma uygulamasıdır.

Bu ücretsiz müzik yapımcısı yazılımıyla, kendi melodilerinizi ve melodilerinizi anında oluşturabilir, yeniden düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

Peki ne bekliyorsunuz? Groovebox’ı bugün indirin ve iPhone’unuzu veya iPad’inizi çevrimiçi bir müzik stüdyosuna ayarlayın. 

İndir


6. Cüret

Audacity - En İyi Müzik Yapma Uygulaması

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – iOS 11.4 veya üstü

Audacity, kendi müziğinizi oluşturmanıza yardımcı olacak harika bir dizi düzenleme özelliği ve gerçek zamanlı efektler sunan ücretsiz, açık kaynaklı bir müzik yapma yazılımıdır.

Müzik prodüksiyon yazılımı Windows, Mac OS X ve Linux işletim sistemlerinde ücretsiz olarak indirilebilir.

Audacity, en çok kullanılan çok kanallı ses düzenleyicilerinden biridir ve bir mikrofon veya mikser aracılığıyla canlı sesi anında kaydedebilirsiniz. Dahası, iPhone için en iyi müzik yapma uygulamalarından biridir .

İndir


7. İzleme T7

Tracktion T7

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – macOS 10.11 veya üstü (64 bit) ve Windows 8 ve 10 (64 bit)

Tracktion T7 , kendi müziğinizi kaydetmek, üretmek ve paylaşmak için ücretsiz bir dijital ses iş istasyonudur (DAW).

Tracktion T7; klip katmanı efekti, otomasyon modeli, LFO değiştirici, donma noktası teknolojisi ve daha fazlası gibi çok çeşitli güçlü düzenleme ve kayıt özellikleriyle sınırsız ücretsiz ses ve MIDI parçaları sunar – böylece kendi ritimlerinizi kolayca kaydedebilir, düzenleyebilir ve üretebilirsiniz kolaylıkla.   

Bu ücretsiz DAW, Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerinde indirilebilir.

İndir


8. Müzik Notları

Müzik Notları

Fiyat: – Ücretsiz

Uyumluluk: – iOS 11.0 veya üstü

Apple Inc. tarafından geliştirilen Müzik Notları, müzik yazarlarının yeni şarkı fikirlerinizi yakalayıp düzenlemeleri için en iyi ücretsiz müzik yapma uygulamalarından biridir .

Müzik Notları, piyano, akustik gitar, ses veya diğer müzik aletlerini iPhone ve iPad’inize yüksek kalitede kaydetmenize yardımcı olur.

Ayrıca şarkı fikirlerinizi iPhone aygıtınızdaki GarageBand’e taşımanıza da olanak tanır – böylece kendinizi bir Profesyonel gibi ses çıkarmak için ek bir enstrüman kullanabilirsiniz!

İndir


9. Cubasis 2

Cubasis 2

Fiyat: – 49,99 $, 

Uyumluluk: – iOS 13.0 veya üstü ve Android 8.0 veya üstü

Steinberg tarafından geliştirilen Cubasis, geniş bir şarkı koleksiyonunu kolaylıkla kaydetmenize, düzenlemenize, karıştırmanıza ve üretmenize olanak tanıyan iOS tabanlı bir çevrimiçi müzik stüdyosudur.

Gerçek zamanlı perde değiştirme ve zaman uzatma, spin FX, mini örnekleyici, sanal analog sentezleyici ve çok daha fazlası gibi harika dokunma için optimize edilmiş araçlar içerir! Cubasis, hem iOS hem de Android cihazlar için en değerli müzik yapma uygulamalarından biridir 

Cubasis, çok çeşitli yerleşik enstrüman sesleri ve performans özellikleriyle şu anda dünyanın en iyi müzik yapma uygulamaları arasında yer alıyor.

İndir


10. FL Studio Mobile

FL Studio Mobile

Fiyat: – 13,99 $

Uyumluluk: – iOS 8.0 veya üstü ve Android 4.1 veya üstü

Güzel tasarlanmış kullanıcı arayüzü, FL Studio Mobile’ı dünyanın en popüler ücretsiz müzik yapma yazılımı haline getirdi .

FL Studio Mobile, müziğinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilmeniz için gelişmiş ses oluşturma, dokunmatik kontrolörler, yüksek kaliteli sentezleyiciler, karıştırma efektleri ve daha fazlası gibi çok sayıda yerleşik özellik sunar.

En iyi müzik yapma uygulamaları listesinde son sırada gelebilir, ancak kesinlikle denemeye değer.

İndir


En İyi Ücretsiz Müzik Yapma Uygulamalarını Kullanarak Kendi Müziğinizi Oluşturun 

Yukarıda listelenen uygulamalar, kolaylık ve popülerlik temelinde en iyi müzik yapma uygulamalarından bazılarıdır.

Tüm bu çevrimiçi müzik stüdyolarını ücretsiz olarak edinebilirsiniz; bunları kullanın ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kendi müziğinizi yapın. Bu gönderi aracılığıyla, müzik yapma uygulamalarınızı oldukça kolaylaştırmaya çalıştık.

Peki ne bekliyorsunuz? En beğendiğinizi seçin ve doğrudan telefonunuzda kendi albümünüzü oluşturun . Ayrıca, listenin başka bir müzik yapım yazılımı içermesi gerektiğini düşünüyorsanız, aşağıdaki yorum kutusuna bize bildirin. Onda değişiklikler yapacağız. En son Teknoloji güncellemelerini anında almak için Bültenimize abone olun!

Article Categories:
Android · Cep Telefonu · İOS · Mobil
https://www.dvrdestek.com/

Muhafazakar demokrat, Güvenlik ve Bilişim Sistemleri teknikeri, #edebiyat #kitap #politika #şiir #bilişim #güvenlik konularında fikir sahibi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here