En İyi Ücretsiz Instagram Takipçi uygulamları (Android, ios) - evham.net | evhamlı blog
Android İOS Manşet Mobil Sosyal Medya

En İyi Ücretsiz Instagram Takipçi uygulamları (Android, ios)

16 En İyi Ücretsiz Instagram Takipçileri Apps (Android / iOS) 2020

Bağlantılarınızı oluşturmak ve Instagram gibi bir sosyal ağ devine takipçi almak oldukça zor bir iştir. Neyse ki, birçok uygulama instagram’da saniyeler içinde beğeni ve takipçi almada size yardımcı olabilir.

Varsayılan Instagram uygulaması takipçileri artırmak için herhangi bir yöntem sağlamaz; ancak, bu tür senaryolarda çok az özel ve ücretsiz Instagram Takipçi uygulaması yardımınıza gelir.

Instagram’da Ücretsiz Takipçiler edinin ve bu uygulamaların yardımıyla zahmetsizce yönetin. Pazar çok sayıda uygulama ile doludur, ancak sadece birkaç kullanıcıların beklentilerini karşılayabilir ve kullanımı tamamen güvenlidir.

Hesap takipçilerinizi artırmak için 2020 yılında düşünabileceğiniz en iyi ve ücretsiz Instagram takipçi uygulamalarının listesini kontrol etmek için Daha Fazla Bilgi Edinin.

2020’de Android & iOS için En İyi Ücretsiz Instagram Takipçi Uygulamaları

Instagram’da popüler olmak ister misiniz? Yapmanız gereken ilk ve bariz şey Instagram’da takipçileri sayısını artırmaktır. Aşağıdaki liste, Instagram hesabınız için hızlı bir şekilde ücretsiz takipçi kazanmanıza yardımcı olabilecek en iyi Instagram takipçi uygulamalarından bir demet içerir.

1. Sosyal Tbmkasyon

Best Free Instagram Followers Apps - Social Scan

Insta hesabınızı verimli bir şekilde yönetebilecek ve izleyebilen vazgeçilmez bir uygulama arıyorsanız, Sosyal Taramayı iyi bir seçim olabilir. Birden fazla özellik ile yüklenir ve minimalist ve hoş bir uI ile birlikte gelir.

Takipçilerinizle birlikte hesabınızı takip eden etkin kullanıcıları tanımak için kullanın. Ayrıca beğeni, yorum, mesaj, takipçi ve çok daha fazlası sayısının tek bir ekran görünümü verir.

Çok fazla bellek alanı tüketmeyen kullanışlı ve hafif bir uygulamadır. Social Scan, iOS platformlarıyla tamamen uyumludur ve tamamen ücretsizdir.

Ancak, bazı eklenen özelliklerin keyfini çıkarmak istiyorsanız, premium sürümünü tercih edebilirsiniz. Hangi birden çok işlevleri desteklemek ve öğrenmek için izin:

 • En aktif mesajlarınız.
 • Popüler hashtag’ler.
 • Aktif kullanıcılar ve
 • Sizi takip etmeyen ve takipçi listenizden tanımadığınız takipçilerinizle ilgili ayrıntılar.

Android ve iOS


2. Takipçi Analizörü

 

Instagram Followers App - Follower Analyzer

 

Instagram hesabınızın ayrıntılı verilerine erişmek için bu çarpıcı uygulamayı kullanın. Temel sürümü takipçileri, unfollowers, blok ve engeli kaldırmak takipçileri, izlemek yeni ve kayıp takipçileri de dahil olmak üzere tüm temel işlevleri kapsar.

 

Bunun dışında, yakın zamanda sizi kimin engellediğini ve kimi engellediğinizi de kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, Insta hesabınızdaki gönderiler, beğenmeler, yorumlar, fotoğraflar, videolar ve daha birçok gönderi sayısı gibi önemli istatistiklere de erişebilirsiniz.

Android ve iOS

 

 


3. InsTrack

 

InsTrack insta followers app

 

Bu akıllı ve kullanımı da basit ile anında ücretsiz Instagram takipçileri alın. Instagram hesabınızın takipçileri/ takipçi olmayan verileri, toplam beğeni, yorum ve abone sayısı dahil olmak üzere ayrıntılı istatistiklerini sağlar.

 

Bunun dışında aynı zamanda birden çok hesap arasında geçiş yapmanızı sağlar.

Android ve iOS

 

 


4. Crowdfire

 

Crowdfire Best Free Instagram Followers App for Android

 

Next on our list of best and free followers app for Android is Crowdfire. Use this freeware application to enhance user engagements and know about trending posts and hashtags.

 

Use it to discover details about your new followers, unfollowers, who unfollowed you recently, inactive users and many more.

 

Loaded with many features Crowdfire compliments your Instagram account perfectly.

Android and iOS

 

 


5. Followers and Unfollowers

Followers and Unfollowers

Pick this best app to buy Instagram followers for adding flying colors to your account. Use it to follow new people and to unfollow whom you are currently following. The app enjoys a rich download number along with a 4.6/5 user rating.

With this stunning application, you can get useful insights about your Insta account along with the followers/ unfollowers data. Use this free tool to grow your account followers.

Don’t follow me back, mutual followers, follow back, I follow, Recent Unfollowers and mass unfollow are some of its key features.

It is compatible with Android 4.0 devices. Get this reliable and safe app today with the link below.

Android and iOS


6. Reports + Followers Analytics for Instagram

Top Instagram Followers App - Reports + Followers

Next on our list of best Instagram followers app is “Reports + Followers Analytics for Instagram”. It comes with high-end analytics tools and works seamlessly well on both Android and iOS platforms.

Use it to manage multiple Instagram accounts and monitor the total number of followers, check details of the comments and likes. Apart from this, it also gives you valuable details about the number of posts, videos, comments, photos on your account.

To add on to this it also gives you detailed data about your followers gained/ lost, views on a new story, users blocking you, new profile stalkers and followers who do not follow you back along with your followers whom you don’t follow.

Android and iOS


7. Insights+ IG Follower Reports

Insights+ IG Follower Reports

Next on our list is this smart tool to get free Instagram followers instantly. It is an all in one tool for iOS users which provides useful statistics about your account.

It is a useful tool if you need detailed information like the number of followers, who unfollowed you, whom you are not following back, likes and comments on your posts, and who removed their comments and unliked your posts.

Android and iOS


8. Followers Track for Instagram

Followers Track, for Instagram

Next on our list of best Instagram followers apps is this incredible app. It allows you to check details related to your account. Who followed who, who unfollowed you, your followers whom you are not following and much more.

Bu kullanıcı dostu arayüzü ve basit çalışma ile birlikte gelen ücretsiz bir uygulamadır. Ancak, silinen yorumlar, engellenen Instagram takipçileri hakkındaki veriler gibi ek özelliklerden yararlanmak istiyorsanız, yükseltme paketini almanız gerekir.

Android ve iOS


9. Instagram için Takipçi Ler Insight

Followers Insight for Instagram

Zengin bir müşteri tabanı ve 4.5/5 büyük bir kullanıcı derecelendirmesi ile bu araç listemizde bir yeri hak ediyor. Uygulama tüm temel işlevleri ile ücretsiz olarak geliyor.

Ancak, premium sürümü gibi gelişmiş özellikler bir dizi sunuyor:

 • Seni engelleyen insanlar.
 • Takipçileri kazandı ve hesabınızda kaybetti.
 • Etkin olmayan kullanıcıların, potansiyel spam gönderenlerin ve casusların ayrıntılarını alın.
 • Sadık takipçilerinizin kim olduğunu öğrenin.

Android ve iOS


10. Instagram’da Takipçi Ölçer

Free Instagram Followers App - Followmeter on Instagram

Listemizde sonraki inanılmaz ve basit bir arayüz ile güçlendirilmiş bu çarpıcı uygulama. Hesabınızı zahmetsizce yönetmek ve aşağıdakiler gibi yararlı bilgiler edinmek için kullanın:

 • Toplam beğeni
 • Yorum sayısı
 • Toplam beğeni ve yorumlarınızın ortalaması.
 • Toplam sayıda takipçi kazandı ve kaybetti.

Bu ücretsiz bir uygulama ama onun prim sürümü için tercih ederseniz onun “Discover Bölümü” de erişmek için olsun.

Android ve iOS


11. Ücretsiz Takipçileri & Beğeniler

Free Instagram Followers & Likes

Instagram takipçileri satın almak için başka bir en iyi uygulama “Ücretsiz Takipçileri ve seviyor”. Eğer takipçileri artırabilir bir uygulama arıyorsanız, o zaman bunu seçerek iyi bir karar olacaktır. Size tüm popüler videolar, etiketler, fotoğraflar ve daha birçok hakkında ayrıntılı bilgi verir.

Bu inanılmaz uygulamayla gönderileriniz, takipçilerinizin ayrıntıları, beğenileriniz ve yorumlarınız için uygun altyazıları bulun.

Android ve iOS


12. Instagram için Unfollowers & Takipçileri

Unfollowers & Followers for Instagram

Insta hesabınızı izlemek için bu akıllı izci aracını kullanın. Ayrıca takipçi katılımını geliştirmeye yardımcı olur ve sizi yakın zamanda kimin takip ettiği ve sizi takip etmeyen ler hakkında yararlı ayrıntılar sağlar. Bunun dışında, yeni takipçileri, olmayan takipçileri kontrol etmek ve takipçileri silmek için de kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bu Instagram takipçileri uygulamasını Android cihazınıza indirin

Android ve iOS


13. InControl Takipçileri Parça

InControl Followers Track

InControl İstatistikleri ile Instagram hesabınızı kontrol altında tutun ve sosyal ağınızı geliştirin. Bu gibi ilgili istatistikleri sağlayan basit bir araçtır:

 • Hayranlarınız
 • Son takipçileriniz ve takipçileriniz.
 • Son zamanlarda takip edilemediğiniz insanlar.
 • Etkin olmayan kullanıcılar, hayalet takipçileri, gizli hayranlar, en yakın takipçileri ve daha birçok.

Android ve iOS


14. Instagram için Gerçek Takipçiler ve Beğeniler alın

Get Real Followers & Likes for Instagram

Takip etmeden Instagram’da takipçi almak istiyorsanız, bu çarpıcı uygulama sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

En popüler hashtag’leri öğrenmek için kullanın. Gönderilerinizi görünür kılmak ve daha fazla beğeni ve yorum almak için kendi hashtag’lerinizi oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz.

Takipçi listenizi ve beğenilerinizi geliştirmek için en popüler ve popüler etiket hakkında daha fazla şey öğrenmek için hemen seçin.

Android ve iOS


15. Instagram için Organik Takipçileri

Organic Followers For Instagram

Listemizdeki bir sonraki ücretsiz Instagram takipçisi uygulamasıorganik takipçileri denir. DikaSoft tarafından geliştirilen bu uygulama, Instagram nişinize veya alanınıza göre ideal hedef kitlenizi tanımlamanızı ve bulmanızı sağlar. Hızla popüler hashtags veya anahtar kelimeler niş ile ilgili çeşitli kullanarak takipçileri ve beğeniers erişimini büyüyebilir.

Kullanıcıların çoğu yararlı bulmak bu uygulamanın dikkat çekici bir özelliği, size geri takip edecek sadece takipçileri bulmanızı sağlar.

Android ve iOS


16. Instagram 2020 için Ücretsiz Beğeni ler ve Takipçiler

Free Likes & Followers for Instagram 2020

Bir servet harcamadan Instagram gerçek beğeni ve takipçileri almak isteyen herkes bu uygulamayı yüklemeniz gerekir. Bu uygulamanın arayüzü gezinmek nispeten kolaydır ve akılda kullanıcı dostu ile tasarlanmıştır.

Akıllı telefonunuza yüklenen bu uygulama yla Instagram takipçiliğinizi büyütebilir ve hedef kitle etkileşim oranını çok az bir sürede artırabilirsiniz.


Son Sözler: Gerçek Instagram Takipçilerini Almak Için En İyi Uygulamalar (2020)

Yani, millet, bunlar 2020’de seçebileceğiniz en iyi ücretsiz Instagram takipçi uygulamalarından bazıları. Sosyal ağınızı güçlendirmek ve takipçilerinizi anında artırmak için birini seçin.

Söz konusu uygulamaların her biri Instagram’da anlık takipçiler, beğeniler ve yorumlar sunmanın basit ama etkili bir yolunu sunar. Sadece birini seçin, Instagram hesabınıza bağlayın ve gitmek için iyi.

1 Yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At