En İyi 8 Ücretsiz Skype Alternatifi - evham.net | evhamlı blog
Program Sosyal Medya Windows

En İyi 8 Ücretsiz Skype Alternatifi

2020 Yılında Denemeniz Gereken En İyi 8 Ücretsiz Skype Alternatifi

Görüntülü arama yapma noktasına gelmek, Skype’taki insanların çoğunu anında andırMaktadır. Sonuçta, bu giderek daha popüler görüntülü arama programı dinamik olarak kişisel yanı sıra profesyonel iletişim amacı yerine getirilmiştir. Ama en iyi ücretsiz Skype alternatifleriolarak göstermek programların bazıları vardır. Bu makalede, Skype’a sunulan en iyi alternatiflerin özelliklerini bugün deneyeceğiz.

Skype muhtemelen en güvenilir ve sevilen online video konferans programıdır. Onun sürekli yükselen popülaritesi bu rüya iş için bir röportaj ya da uzun mesafeli bir arkadaş ile yakalamak olsun içine açmak için dünyanın dört bir yanından nüfusun büyük bir konser yol açmıştır. Bu yazılım PC, dizüstü bilgisayar, sekme bağlı olarak iletişim kısıtlamaz ve hatta akıllı telefonunuzda kullanabilirsiniz. O zaman sadece bir kamera, mikrofon ve söz değil, internet bağlantısı ile bir cihaza yüklü olması talep eden, özgür bir yazılımdır.

Video konferans ve anlık sohbetler ve medya paylaşımı işlevi eleştirmenler için 50 katılımcı ekleme yeteneği de dahil olmak üzere çok yönlü özelliklere rağmen ücretsiz sürümü veri gizliliği yoksun olduğunu iddia etti. Eh, veri koruma da dahil olmak üzere sürükleyici işlevleri sunmak için iddia Skype için en iyi ücretsiz alternatifler bir dizi vardır.

Video Konferans ve Aramalar için En İyi Ücretsiz Skype Alternatifleri

Skype’a yönelik bu tür alternatifler in listesini gözden geçirin ve bu programların gerçekten ikram olarak neler getirdiğini öğrenin.

1. Google Meet

Google Meet

Uyumluluk: iOS, Android, Web

Maliyet: Ücretsiz; kullanıcı başına $6/month

En iyi Skype alternatifini ararken, Google Meet’e son vermeye karar verebilirsiniz. Neden olmasın? Bu artan popülaritesi haritalama ve kullanıcıların güvenebilirsiniz en iyi online toplantı çözümleri nin parti duruyor.

Her şey G Suite müşterileri için bir hizmetle başladı ve şimdi play store’da 50 milyondan fazla indirme yle dünya çapındaki tüm kullanıcılar için en iyi ücretsiz görüntülü arama platformları listesinde sayılıyor. Gmail’in web uygulamasıyla entegrasyon özelliğine sahiptir ve kolay kurulum özelliği ile doğrudan oradan bir toplantı başlatmanızı sağlar.

Bir toplantı oluşturun ve bağlantıya katılabilmeleri için bağlantıyı başkalarıyla paylaşın. Bir diğer yararlı özellik de, 250 katılımcıya kadar eklemenize izin verebilme yeteneğidir ve ortalama bir takım üyesi sayısı için fazlasıyla yeterlidir. Ayrıca, toplantıları zamanlayabilir, uçtan uca şifrelemesinden yararlanabilirsiniz ve isterseniz aynı anda 100.000 kişiye toplantı bile yayınlayabilirsiniz.

Bu hizmeti kullanmak için bir Google hesabı gereksinimi söz konusu olduğunda kısıtlanmış hissedebilirsiniz, ancak size şunu söyleyeyim, Google Meet’i kullanmak önemli özellikleri aramanıza uygun bir yanıttır.

Web Sitesini Ziyaret Edin


2. Yakınlaştırma 

Zoom 

Uyumluluk: iOS, Android, macOS, Windows ve Web

Maliyet: Ücretsiz; $14.99/ay

En iyi Skype alternatiflerini adlandırma söz konusu olduğunda, Zoom gerçekten hızlı bir şekilde ortaya çıkar ve tüm bariz nedenlerden dolayı ortaya çıkar. Şimdi özellikle profesyonel ekipler ve işletmeler için çok sayıda kullanıcı için sevilen video konferans platformu haline gelmiştir.

Bu online toplantılar için en iyi iletişim hizmetlerindenbiridir. Bu tek bir konferans arama ve sanal arka plan 500 kişiye kadar destek de dahil olmak üzere önemli özelliklere sahiptir. Bunun dışında, ekran paylaşımını paylaşmanızı sağlar ve üçüncü taraf uygulamalarla da tümleştirme sağlar.

Sonra otomatik olarak toplantıların transkripsiyon oluşturur yerel bir kayıt ve ses transkripsiyon özelliği var. Ve neden tüm cihazlar arasında kurmak ve kullanmak kolay olduğunda bu hizmete hayır demek istiyorsunuz. Yani, Skype için en iyi alternatif arıyorsanız o zaman bu bir denemelisiniz.

Web Sitesini Ziyaret Edin


3. Microsoft Ekipleri

Microsoft Teams

Uyumluluk: iOS, Android, macOS, Windows, Linux ve Web

Maliyet: 1 aylık ücretsiz deneme; kullanıcı başına $8/month

Profesyoneller için en iyi Skype alternatifleriniararken Microsoft ekiplerine göz atabilirsiniz. Microsoft Ekiplerini kullanarak, bu hizmetle görüntülü arama yapabilir ve zahmetsizce çevrimiçi konferanslar oluşturabilirsiniz.

Office 365 belgelerine erişmenizi ve gerçek zamanlı olarak işbirliği yapmanızı sağlar. Bunun dışında, bu uygulamayı kullanmak dosyaları tutmanızı ve paylaşmanızı sağlamak için size 1 TB OneDrive depolama alanı sağlar. Office belgeleri üzerinde işbirliği yapmanızı sağlayan işbirliği özellikleri sunar.

Bu hizmette emojiler, gifler ve animasyonlu çıkartmalar kullanarak sevinebilirsiniz. Takımlar’ı kullanmanın bir sonraki inanılmaz kısmı, grup sohbetini anında konferans çağrısına dönüştürmenize olanak tanır. Office uygulamalarını sürekli olarak kullanıyorsanız, Skype’a en iyi alternatiftir.

Web Sitesini Ziyaret Edin


4. Google Duo

Google Duo

Uyumluluk: Android, iOS ve Web

Maliyet: Ücretsiz

Google Duo’nun en iyi görüntülü arama hizmetlerinden biri olduğu ve kişisel kullanım için en iyi Skype alternatiflerinden biri olduğu gerçeğini inkar etmek mümkün değildir. Bu VoIP ve görüntülü aramalar yapmak için popülerlik kazanmıştır.

Eğer dikkate almak isteyebilirsiniz bu popülerlik arkasındaki en önemli nedeni güçlü ve istikrarlı duruyor Google Duo video arama kalitesidir. Ayrıca, bir grup aramasında 12 kişiyi destekler ve hatta zahmetsizce çalışan web uygulamasını kullanabilirsiniz.

Google Duo’nun diğer önemli ve güzel özellikleri arasında düşük ışıklı arama ve Knock Knock özelliği yer almaktadır. Sonra video mesajlaşma ve uçlardan uca şifreleme için destek var hangi bile serin ve kesinlikle yapar, denemeye değer.

Web Sitesini Ziyaret Edin


5. FaceTime

FaceTime

Compatibility: iOS, iPadOS, macOS

Cost: Free

Here comes another best Skype alternative that is a go-to for a large number of people who use iOS. FaceTime is flawlessly useful and it is available on all three major Apple platforms including iOS, iPadOS, and macOS. FaceTime supports 32 people on the same call and allows the speaker’s window to come to the front and this is something that users may not find on most of the video calling platforms.

There are some cool and fun-filled features including Memojis and Animojis when you place a FaceTime call. So, if you are a user of Apple products, then here’s Apple’s FaceTime in its own flawless statement.

Visit FaceTime


6. Facebook Messenger

Facebook Messenger

Compatibility: Android, iOS and Web

Cost: Free

Adding this most beloved social media app to the list of best free Skype alternatives could not be a task. If you want to make a video call to your friends and family then using Facebook Messenger is one of the easiest solutions out there. Not to mention, Facebook Messenger is one of the best messaging applications available in the market.

Özelliklere gelince, metin, sesli ve görüntülü sohbetleri destekler ve bu da onu iletişim için uygun bir durak haline getirir. 6 kişiye kadar ekleyebileceğiniz grup görüntülü arama yapma özgürlüğüne sahipsiniz ve grup boyutunu 50 kişiye çıkararak altı hoparlörün aramada görünmesine ve geri kalanının aramaları dinlemek için katılmasına olanak sağlar. Bonus: Güçlü bir video kalitesi elde elabilirsiniz. Ve işte böyle, bu skype için mükemmel bir alternatif.

Web Sitesini Ziyaret Edin


7. WhatsApp

WhatsApp

Uyumluluk: Android ve iOS

Maliyet: Ücretsiz

WhatsApp aylık 1,5 milyardan fazla kullanıcıyı geçti ve en iyi üçüncü taraf mesajlaşma uygulamasıolarak adlandırmak için ikinci bir düşünce yok. Ve hatta dünya çapında giderek gelişen popülaritesi ve hizmet sayesinde, bu uygulama için bir giriş koymak gereksizdir.

WhatsApp sadece mesajlaşma ve sesli sohbet için değil, aynı zamanda otomatik olarak en iyi ücretsiz Skype alternatiflerilistesine getiriyor ses ve görüntülü arama özelliği için iyi bir seçim yapar. Aynı anda 4 bağlantıyı destekler.

Her ne kadar, görüntülü aramanın kalitesi, özellikle de dört katılımcı nın hepsi çağrıdayken, adaletten yoksunolsa da. Ama sonra, hemen hemen herkes tarafından kullanılan rakipsiz gerçeği, Skype için en iyi alternatiflerden biri olmak zorundadır.

WhatsApp’ı ziyaret edin


8. Jitsi Tanışın

Jitsi Meet

Uyumluluk: Android, iOS ve Web

Maliyet: Ücretsiz

Son ama en az değil, burada sizin için başka bir en iyi ücretsiz Skype alternatif ve Jitsi Meet denir. Açık kaynak kodludur ve herhangi bir uygulamayı yüklemenizi istemez (istemiyorsanız) uygulamayı kullanmanızı istemez. Web sitesine gidip Go düğmesine tıklayabilirsiniz. Bu hizmet size sohbet, aramaları kaydetme ve ardından Dropbox’a yükleme gibi olmazsa olmaz özellikler sunar.

Hatta yalnızca toplantıya katılmaya davet ettiğiniz kişilerin izin vermek için bir parola belirlemenize olanak tanır. Grup arama özelliğine gelince, 75 üyeye kadar destek vardır, ancak üye sayısını 50’nin altında tutabilmeniz için aramakalitesinin düşmesine yol açabilir. Kullanımı kolay bir video konferans platformu arıyorsanız, Jitsi Meet düşünülebilir.

Web Sitesini Ziyaret Edin


Skype’a Favori Alternatifinizi Bulun

Kullanmak için en iyi Skype alternatifleri için bir ava vardı ve umarım, sadece favori bir bulduk. En iyi video konferans hizmeti ararken, eklenebilir katılımcı sayısı, arama kalitesi, güvenilirlik ve tabii ki, uçtan uca şifreleme gibi bazı önemli özellikler bir zorunluluktur.

Görüntülü arama hizmetlerinin çoğu, yararlanabileceğiniz hemen hemen her önemli özelliği sunduğunu iddia edin. En iyisini tamamlamakonusunda diğer her şey sizin ellerinizde. Skype’ın yerini alacak görüntülü arama platformunuz nedir? Yorum bölümünde niçin cevabınızı bize bildirin.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At