En İyi 10 Torrent Sitesi -% 100 Çalışan Torrentleri İndirin - evham.net | evhamlı blog
İnternet Manşet

En İyi 10 Torrent Sitesi -% 100 Çalışan Torrentleri İndirin

e şimdi 2020 yılının yarısına geldi. Sahip olduğumuz her zaman göz önüne alındığında, sadık BitTorrent topluluğu üyelerinin en sevdikleri içeriği kolayca almak için 2020 için en iyi torrent sitelerini arama şansı çok yüksek .

Torrent meraklısıysanız, genel terminolojileri ve torrent’in nasıl çalıştığını öğrenmek için BitTorrent temelleri hakkındaki özel makalemizi okuyabilirsiniz . En sevdiğiniz torrentleri indirmek için doğru araç setini arıyorsanız, en iyi torrent istemcileri listemize göz atın .

Sorumluluk Reddi: Telif hakkıyla korunan içeriğin indirilmesini önermiyoruz. Aşağıdaki liste yalnızca torrent web sitelerinde bilgi sağlamak ve yasal içeriği bulmak içindir.

Aşağıda, yazım sırasındaki Alexa sıralamalarına göre listelenen en popüler torrent web sitelerinin listesi verilmiştir . Son rakamlara göre, eski güzel TPB yine zirvede. Alexa sıralaması neredeyse her gün değişir, bu nedenle deneyiminize göre değişebilir. Bu en çok ziyaret edilen torrent sitelerinin artıları ve eksileri makalenin ilerleyen kısımlarında ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Ayrıca bu sitelerin durumunu, yani yazarken çalışıp çalışmadıklarını da ekledik.

En İyi Torrent Siteleri 2020
Torrent Sitesi Alexa Rank Durum
Korsan Koyu 301 Çalışma
YTS 328 Çalışma
1337x 411 Çalışma
Rarbg 819 Çalışma
Kireç 2648 Çalışma
EZTV 2698 Çalışma
KickAssTorrents (Ayna) 2828 Çalışma
MagnetDL 5117 Çalışma
Zooqle 6400 Çalışma
Torrentz2 15728 Çalışma

torrent vpn indirme

 

2020 İçin En İyi 10 Torrent Sitesi

1. Korsan Koyu

Alexa Sıralaması: 301

korsan koyu

Deneyimli torrent sitesi The Pirate Bay, kısaca TPB , orijinal etki alanında çalışırken yine 2020’nin en iyi torrent siteleri listesine liderlik ediyor . Popüler web sitesi, KickAss Torrents’ın tamamen ortadan kalkmasının ardından geçen yıl tacı takmıştı.

TPB, filmler, TV şovları, oyunlar, yazılımlar, sesli kitaplar, şarkılar vb . Arasında yayılan çeşitli torrent koleksiyonunun bilinen bir adıdır . Kullanıcılar, TPB’nin kullanımı kolay arayüzü üzerinden torrent dizinine erişirler , yıllar içinde değişmedi. Aslında, buna gerek yok gibi görünüyor. Yükleyiciler için VIP / güvenilir simge özelliği de daha güvenli bir indirme sağlar.

TPB’nin en iyi torrent siteleri arasında ilk sıralarda yer almasının bir nedeni , dosyaların daha hızlı indirilmesine yardımcı olan tohumların bolluğudur . Bu torrent web sitesi (ve diğerleri) bazı ülkelerde engellenebilirken, Özel İnternet Erişimi veya ExpressVPN gibi bir VPN hizmeti kullanmak bu sorunu çözecektir.

Neden TPB kullanmalısınız?
 • En eski ve en tanınmış torrent sitesi
 • VIP / güvenilir kullanıcı rozeti
 • Çok sayıda güvenilir ayna

2. YTS

Alexa Sıralaması: 328

YTS, her şeyden çok film torrentleri indirmeyi tercih edenler içindir . Torrent sitesi, Alexa sıralaması daha düşük olan yeni bir etki alanına geçti . Unutulmaması gereken bir şey, web sitesinin birkaç yıl önce operasyonları kapatan orijinal YTS / YIFY grubuyla hiçbir bağının olmamasıdır. Yine de, web sitesi adını popülerlik listelerine almayı başardı.

YTS, görsel görünümüyle tanınır . Diğer torrent indeksleme siteleri boyunca hareket eden ana sayfada artık sadece bir arama sayfası bulunuyor. Korsan içerik çoğunlukla YTS’yi besler, ancak görünüm, bazı popüler akış hizmetlerine şiddetli rekabet sağlamak için yeterlidir.

Kullanıcılar kolayca içerik talepleri yapabilir ve site operatörlerine geri bildirimde bulunabilirler. Ancak aynı şey bir kullanıcı hesabı ve ayrıca web sitesinde yorum yapılmasını gerektirir.

Neden YTS kullanıyorsunuz?
 • Kullanışlı filtreler ve sıralama seçenekleriyle verimli arama filtresi
 • Temiz düzen, torrentlerin okunması kolay açıklaması

3. 1337x.to

Alexa Sıralaması: 411

En İyi The Pirate Bay Alternative 2 1337x

1337x, görsel görünümünün bilincinde olan bir torrent sitesidir. Ana sayfadan indeks sayfasına kadar her şey, düzgün bir şekilde yerleştirilmiş ve doğru hizalanmış içerik ile tasarlanmıştır .

Tanınmış torrent sitesi, farklı kategorilerde torrentleri barındırır. Ayrıca bir gün ve hafta için popüler torrentleri listeleyen bir Trend bölümü de sağlar. Farklı kategoriler için en iyi 100 torrent listesi , kullanıcıların indirmek için iyi torrentler bulmasına da yardımcı olabilir.

Neden 1337x kullanıyorsunuz?
 • Listeleme sayfası için temiz görünüm ve his
 • Ayrıca eski torrentleri aramak için kullanışlıdır

4. Rarbg.to

Alexa Sıralaması: 819

kadar modern olmayan görünümü bazı kullanıcıları memnun etmeyebilir, ancak web sitesi amacını etkili bir şekilde yapar, yani sülüklere sağlıklı torrent dosyaları sağlar. Ancak kullanıcılar, web sitesindeki bağlantılara tıkladıklarında birçok reklam sekmesini görmeye hazırlanmalıdır.

Alexa sıralamasında küçük bir düşüş olsa bile, Rarbg hala internetteki en iyi torrent sitelerinden biridir.

Filmler, Müzik, Yazılım, Oyunlar vb. Dahil olmak üzere normal torrent indirme kategorileri dışında, Rarbg ayrıca farklı film ve şovların fragmanlarını içeren ayrı bir web sayfası barındırır . İnsanlar fragmanları izlemek için bir torrent sitesini ziyaret etmeyebilir. Yine de bazılarına yardımcı olabilir.

Bir kullanıcı, diğer insanların torrent sitesinden ne indirdiği hakkında bir fikir edinmek için çeşitli kategoriler için Rarbg’ın En İyi 10 torrent listelerine de gidebilir.

Neden Rarbg kullanıyorsunuz?
 • Kaliteli sellere odaklanın
 • Eğlence sektöründen haberler için blog bölümü

5. Limetorrents.info

Alexa Sıralaması: 2648

En İyi The Pirate Bay Alternative 3 Limetorrents.cc

Limtorrents, yine 2020 için en iyi 10 torrent sitesi listemizde. Bu, TV Dizileri, Filmler, Oyunlar, Uygulamalar ve Anime dahil olmak üzere farklı kategorilerde torrentleri barındıran başka bir web sitesidir .

Sağlıklı bir torrent bulmak oldukça kolay görünüyor ve LimeTorrents’ın en iyi torrent web sitelerinden biri olmasının nedeni, sitedeki içeriğin düzenli olarak güncellenmesidir. Torrent sitesi, en çok trend olan ilk 100 torrent ve siteye yüklenen en son torrentler için güncellenmiş listeler sağladığı ayrı web sayfalarına sahiptir.

Ayrıca, kullanıcılar torrent yüklemek, geri bildirim sağlamak, torrentleri yer imlerine eklemek ve diğer kullanıcılarla mesaj alışverişinde bulunmak vb. İçin gerekli olacak hesaplar oluşturabilir.

Neden Limetorrents.info kullanıyorsunuz?
 • Yıldız rozetli doğrulanmış torrentleri tespit etmek kolay
 • Her zaman güncellenen en iyi 100 ve yeni 100 torrent listesi

6. EZTV

Alexa Sıralaması: 2698

Sen bırakma grubu farkında olabilir EZTV KickAss Torrent ve diğer üst sel sitelerinde Gemi kullanmayı kullandı. Son birkaç yıldan beri, EZTV.ag alan adı Alexa’daki ilk 1000 web sitesi arasında kalmayı başardı.

EZTV, TV şovu torrentlerini indirmekle ilgilenen internet nüfusu tarafından ziyaret edilmektedir . Aslında, bu popüler torrent sitesinde bulabileceğiniz tek içerik kategorisidir.

Torrent sitesi , torrent bağlantıları ve bir tablo biçiminde belirtilen diğer bilgilerle basit bir görünümden başka bir şey giymez . Ayrıca, ziyaretçilerin torrentleri favori olarak kaydedebilecekleri kullanıcı hesapları oluşturmalarına da olanak tanır.

Neden EZTV kullanıyorsunuz?
 • Geri Sayım Listesi faydalı
 • Çok temiz ve hafif bir site

Kullanıcılar, Geri Sayım Listesi adı verilen bölümler aracılığıyla yaklaşan torrent yüklemelerini takip edebilir. Zaten yüklenmiş içerik için, Takvim bölümü oldukça kullanışlıdır.

7. KickAssTorrents (Ayna)

Alexa Sıralaması: 2828

Artık kullanılmayan KAT’ın yerini alacak şey, artan popülaritesiyle 2020’nin en iyi torrent sitelerinden biri olma yolunda.

Ayna etki alanı temelde aynı kullanıcı arayüzünü ve seçeneklerin düzenini taşır. Torrent kataloğunu, en popüler torrentleri ve En iyi torrentleri en üstte bulabilirsiniz. Bunlar, web sitesindeki yaygın aramaları size söyleyen bir etiket bulutu ile tamamlanmaktadır.

Performans açısından, KickAsstorrents, torrentleri herhangi bir sorun yaşamadan daha hızlı indirmenizi sağlayacak yeterli sayıda tohum ve sülük içerir. Site torrent dosyalarının yanı sıra mıknatıs bağlantıları da sağlar.

Neden KickAssTorrents kullanıyorsunuz?
 • Tanıdık bir kullanıcı arayüzüne sahip
 • Kullanıcıları rahatsız eden rahatsız edici reklamlar yok

8. MagnetDL

Alexa Sıralaması: 5117

2020 için en iyi torrent siteleri listemizde ilk kez yer alıyor. MagnetDL, torrent oyun alanında nispeten yeni bir oyuncu. Fark edeceğiniz ilk şey, biraz eski moda bir arayüzdür. Ancak bu, bu verimli torrent sitesinin diğerlerinden daha az olduğu anlamına gelmez.

Yukarıda bahsedilen diğer en iyi torrent siteleri gibi, MagnetDL’nin beyaz renkli ana sayfası, en üstte bir arama çubuğu ve torrent kategorileri görüntüler. Kazı yaptıktan sonra, düzgün bir şekilde düzenlenmiş torrentleri bulacaksınız ve bilgiler, bir web sayfasını aşağı kaydırırken bile okunması kolay.

Neden MagnetDL kullanmalısınız?
 • Hafiftir ve hızlı yüklenir
 • Torrent mıknatıs bağlantıları almak için en iyi torrent sitesi

9. Zooqle

Alexa Sıralaması: 9764

2020’nin en iyi torrent siteleri listemize 8. dahil olan şey Zooqle. Bu bir var nispeten yeni bir isim BitTorrent ekosistemde, ama oldukça hızlı bir şekilde başarı listelerinde yükseliyor. Bu artış için, giderek artan sel sayısının kredisi verilecek .

Kullanıcılar, müdahaleci reklamların olmamasıyla tamamlanan , web sitesinin temiz ve temiz arayüzünü kullanarak kolayca gezinebilir ve bir şeyler bulabilir . Zooqle’daki içerik esas olarak TV Şovu torrentleri ve Film torrentleridir , ancak popüler torrent sitesi ayrıca farklı cihaz platformları için yazılım, oyunlar vb . İle ilgili torrentleri de barındırır.

Neden Zooqle kullanıyorsunuz?
 • Tonlarca kullanışlı alt kategori
 • Torrentleri listelemenin ve bilgi sağlamanın yenilikçi yolu

10. Torrentz2

Alexa Sıralaması: 15728

torrentz2 arama motoru

Torrent2.eu’nun bir torrent arama motoru (burada daha fazla torrent arama motoru vardır ) ve kendisini geçersiz Torrentz’in bir klonu olarak tanıtan indeksleme web sitesi olduğunu zaten biliyor olabilirsiniz . Yalnızca diğer torrent sitelerinde bulunan torrentleri bulma işini yapar. Yine de, Torrentz2’nin 2020’nin en iyi torrent siteleri arasında değerli bir yer alabileceği görülüyor.

Torrentleri bulmak için arama kutusunu kullanmak dışında, kullanıcılar ayrıca MyTorrentz bölümünü ziyaret edebilir, burada etiket balonundan yardım alabilir ve farklı kategoriler için doğrulanmış torrentleri görebilirler .

Torrentz2 neden kullanılıyor?
 • 90’dan fazla siteden gelen torrentlere sahip bir meta arama motoru
 • engellemeden kaçınmak için .onion adresi
 • Ayna siteleri de mevcuttur

 

Torrent indirmek yasa dışı mı?

Şimdi, işte bir efsane avcısı. BitTorrent ağından, torrent istemcilerinden ve birçok web sitesinden gelen her şey yasal kulübün kapsamındadır. Sadece bazı torrent siteleri telif hakkıyla korunan torrent içeriğini barındırıyor ve hatta tanıtıyor, bu da onları kolluk kuvvetleri gözünde kötü yapıyor. Yani, korsanlıkla uğraşmadığınız sürece , daha güvenli taraftasınız.

Torrentlerimi güvenli bir şekilde nasıl indirebilirim?

En iyi torrent siteleri size istenen içeriği verebilirken, bazı alanlarda yetersiz kalabilir. Başka bir deyişle, BitTorrent ağından dosya indirirken anonim değilsiniz. Örneğin, P2P dosya paylaşımına dayalı ağ oldukça merkezi değildir, gerekli teknik bilgiye sahip bir kişi veya ISS bir kullanıcının torrent etkinliğini izleyebilir. Buna geçici bir çözüm, kullanıcıların IP adreslerini gizlemelerini sağlayan bir VPN kullanmaktır.

Önemli
Birçok VPN hizmeti, P2P dosya paylaşım teknolojileri için özel destek sunar. En iyi 10 VPN hizmeti listemize göz atın .  Torrent sitelerinin engelini kaldırmak ve IP’yi gizlemek için genellikle Özel İnternet Erişimi veya NordVPN gibi VPN hizmetlerini öneriyoruz .

BitTorrent kullanımı düşüşte mi?

Torrent sitelerinin popülaritesi, kolluk kuvvetlerinin baskısı gibi nedenlerle yavaş yavaş azalmaktadır. BitTorrent ağının düzenli kullanıcıları, torrent devleri KickAss ve ExtraTorrents’ın nasıl düştüğünü çok iyi hatırlayabilir. Torrent sitelerinin engelini kaldıran VPN hizmetlerine olan talep de arttı .

Diğer bir büyük faktör, Netflix ve Amazon Prime gibi akış hizmetlerinin benimsenmesindeki artıştır. İnternette ücretsiz eğlence için tonlarca  ücretsiz film izleme sitesi var. % 100 yasal içeriğe sahip siteleri arıyorsanız,  güvenli ve yasal torrentler için en iyi torrent siteleri listemiz burada .

Taklitçilere düşme

Torrent siteleri Extratorrent ve IsoHunt’ın hala var olduğunu düşünüyorsanız, muhtemelen bir taklit web sitesini ziyaret ediyor olabilirsiniz. İki torrent sitesi artık çevrimdışı. Benzer şekilde, KickAss Torrents için de klon web siteleri mevcut olabilir.

Dolayısıyla, bunlar 2020’de BitTorrent kullanıcılarına yardımcı olabilecek bazı en iyi torrent siteleriydi. En sevdiğiniz torrent sitesinin adını yorumlarda duymak isteriz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At