Instagram gizli hesaplarını görme uygulaması - evham.net | evhamlı blog
Manşet Nasıl Yapılır Sosyal Medya

Instagram gizli hesaplarını görme uygulaması

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet ve bu sayede de sosyal medya platformları çok farklı noktaya ulaştı. İlk olarak Facebook ile birlikte bambaşka noktalara gelen sosyal medya; Facebook’un Instagram ve WhatsApp‘ı satın almasının ardından çok daha devasa boyutlara ulaştı. Ardından da daha farklı platformlar piyasaya çıktı. Bu videomuzda dünyanın en popüler sosyal medya platformalarından biri olan Instagram’ın gizli hesaplarını gösteren bir uygulamayı kullandık. Peki, bu uygulama gerçekten gizli hesapları gösteriyor mu? Instagram gizli hesaplarını nasıl görebiliriz?

Instagram gizli hesaplarını nasıl görebiliriz?

Sosyalmedya devi Instagram, kullanıcıların kendilerini takip etmediği kişilerin hesaplarını ve fotoğraflarını görmelerini engellemek için gizli hesap özelliğini barındırıyor. Bu noktada, gizli hesapların içeriğini göremiyoruz. Instagram gizli hesaplarını bir uygulama yardımıyla görüp göremeyeceğimizi test ettik. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri hazırladığımız video ile baş başa bırakalım.

Videoda da gördüğünüz gibi bazı hesaplarda geçerli olurken, bazı hesapları göremedik. Bu noktada yapılacak pek bir şey olmasa da, Instagram’ın güvenlik kısmını biraz daha güçlü bir hale getirmesi gerekiyor.

Instagram’daki gizli hesapları görme konusu hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At