Tüm Zamanların En İyi Rapçileri - evham.net | evhamlı blog
Manşet Müzik

Tüm Zamanların En İyi Rapçileri

Eminem

Marshall Bruce Mathers III olarak doğan Eminem, 17 Ekim 1972’de Missouri, St. Joseph’de doğan Amerikalı rapçi, oyuncu ve müzik yapımcısıdır. Eminem, 300 milyondan fazla kayıt sattı ve onu tüm zamanların en çok satan hip-hop sanatçısı yaptı. Solo kariyerine ek olarak, D12 üyesidir ve (Royce ile … devamını okuyun .

En iyi akış, en iyi şarkı sözleri, en iyi vuruşlar, en iyi şarkı, ses, en iyi rapçi, şimdiye kadarki en iyi sanatçı. İnce gölgeli ve Marshall Mathers kişiliğinin her ikisi de dinlemek harika. İçinde bulunduğun ruh hali için bir şarkısı var, Eğer canlanman gerekiyorsa, Çökene Kadar Dinle

Em kolayca 1 numara, ilk 3 albümü (SSLP, MMLP ve Eminem Show) rap hayranlarına daha önce hiç duyulmamış bir tarz gösterdi. Metaforları ve kelime oyunları çılgınca ve sözleri muhtemelen şimdiye kadarki en iyisidir. Yeraltı savaş sahnesinden patlayan ilk rapçiydi ve Wayne ve diğer tüm ana akım rapçilerden farklı olarak her zaman gerçek şeylerden bahsediyor. Hell the Sequel çıldıracak! SHADY 4 LIFE!

Eminem’in hayatı onu bugün olduğu kişi yaptı, tüm zamanların en iyilerinden biri, şarkılarını dinlediğimde bana pac, biggie & rakim’i hatırlatıyor, tüm zamanların en iyilerinden ve yaşayan en iyi rapçi

Size biggie ve Tupac’ı mı hatırlatıyorlar? Eminem’e ne yönden benziyorlar? Ama evet katılıyorum Lose Yourself and My name is’i sevdim. Ve. Annemin bir şarkı kadar komik olduğunu düşündüm

İnce gölgeli. İmkansızı yapan adam. Tüm zamanların sadece Nas ve 2Pac’in arkasında 3 numara (İkinci sırayı Nas ile bile paylaşabilirdi).
O kadar iyi bir söz yazarı ki, birçok kişi tarafından rap oyununun keçisi olarak görülüyor. Biz teknik hakkında konuşurken kimse YAKIN bile gelmez. Eminem kafiye şemaları akıllara durgunluk veriyor ve Dante Alighieri bile böyle dizeler söyleyebilmesini diledi.
Her dizede son derece teknik ve son derece tutarlı. Her zaman söylemeye çalıştığı noktaya gelir, ancak efsanevi hale gelmesi için söylemenin daha iyi bir yolunu bulur.
Beyaz olduğu için rap topluluğundaki tamamen ırka dayalı bir boşluğu doldurdu ve inanılmaz çok yönlülüğü ve metronom benzeri sesiyle her nesil hayranından ve rap efsanesinden saygı kazandı.
Eminem’in, özellikle şimşek hızındaki kafiyelerinden dolayı çok küçümsenen bir akış ustası olduğundan bahsetmiyorum bile. The Warning veya Business gibi orta hızda şarkılar dinlerseniz, en iyi şarkılardan birini gerçekten takdir edebilirsiniz 

Tupac 2Pac olarak da bilinen Tupac Amaru Shakur, 16 Haziran 1971’de East Harlem, New York’ta doğan Amerikalı bir rapçi ve aktördü. Tupac dünya çapında 75 milyondan fazla kayıt sattı ve Rolling Stone gibi birçok büyük yayında tüm zamanların en büyük müzik sanatçılarından biri olarak anıldı. 2Pac was … devamını okuyun .

Yeterince söylendi! Tupac bir topluluk dostudur .. İnsanlar için tecavüz, bundan daha iyisi olamaz. Eminem çok iyi anlaştı! Ancak tupac, rap yapmanın neyle ilgili olması gerektiğine yepyeni bir anlam veriyor.

Katılıyorum. Tupac’ın müziğini dinlemek, hayatı ve düşünceleri boyunca bir yolculuk gibidir. Tupac’ı öldükten bir süre sonra dinlemeye başladığımda, aslında önce eminem’i dinlemeye başladım. Tupac rap’i sadece eğlence değil, olması gerektiği gibi, bir sanat formu olarak ele alıyor. Şiir tekerlemeler değil, zeka zekadan çok. Sıradan şarkılarında bile, kesinlikle eğlence amaçlı olsa bile, muazzam bir yetenek seviyesi sergiliyor. Şiirleri konusunda son derece tutkulu ve söyleyecek gerçek bir şeyi var.

Tupac sonsuza kadar gelmiş geçmiş en iyi rapçi olacak … Dönem!
Nas’tan sonra …

O, acı çeken insanlar için tek başına duran en iyi, dürüst ve Gangsta rapçilerden sadece biri … Şarkı sözleri, akışı ve boğuk sesi bana ilham verdi ve zamanın sonuna kadar 1 numaralı rapçi olarak kalacak … .RIP leasane bölge dolandırıcıları …

Tupac öncelikle müziğinde bir rapçiydi ve tüm zamanların en iyilerinden biriydi. Harika olmak için gereken tüm becerilere sahipti. En az iki şarkı var, aynı zamanda anahtarla da şarkı söylüyor ama rap’ten şarkı söylemeye nadiren geçti ama oldukça iyi şarkı söyledi. Bir sürücü ve Hail Mary olarak şarkılarda hırslar söylüyor.

Ünlü BÜYÜK Christopher George Latore Wallace, 21 Mayıs 1972 doğumlu, daha çok The Notorious BIG (bazen Biggie Smalls veya kısaca Biggie) adlı sahne adıyla tanınan Brooklyn, New York’tan Amerikalı bir rapçi. 9 Mart 1997’de, Los Angeles, California’da sadece yaşındayken vurularak bir sürücüde öldürüldü … daha fazla oku .

Tecavüzleri dahice, ne dediğini gerçekten hayal edebilirsiniz … Anlatacak hikaye, hipnotize etmek onun zirvesi

*** Tecavüzleri dahice, ne dediğini gerçekten hayal edebilirsiniz … JUICY, HER GÜN MÜCADELESİ onun zirvesi

Biggies sözleri ve akışı inanılmaz ve onun. Kesinlikle tüm zamanların en iyilerinden birini yapıyor. Kendi müziğinin çoğunu yaptı, ancak kendisi ve diğer rapçiler, Diana Ross’un ortaya çıkmasında para problemi olmaması ya da buz küpü ile vazelin olmaması gibi örnekler kullanıyor ya
da dr Dre ile kendini Charlie Wright ya da Will Smith gettin jiffy ile ifade ediyor zekâ kız kardeşinin en büyük dansçısını kullanır. Ama hepsi remiksi iyi yapıyor. Biggie gerçekten kötü şöhretli, bu rapçiler harika

Üzgünüm, Lil wayne’in üzerine düşmesi utanç verici .. Yaşasın Akış. Biggie, 2Pac’in Batı Kıyısı için neyse, Doğu Kıyısı için de geçerliydi. Biggie, Hip Hop klasikleri “Ready to Die” ve “Life After Death” i çıkardı ve bir Hip Hop ikonu haline geldi. Bir MC’nin akış şeklini değiştirdi ve Bone Thugs stilini kendilerinden daha iyi kullanarak “Notorious Thugs” üzerine mısrasını düşürdüğünde izindeki herkesi durdurdu. Ayrıca Hip Hop’taki en büyük hikaye anlatıcılarından biri olan The Notorious One, bir MC’nin hayal edebileceği her unsura sahipti. 1997’deki zamansız ölümü olmasaydı, kolayca 1 numara olurdu.

1. Biggie İKİ Albümü havaya uçurdu Flow’s UNMATCHABLE ve müziği bir resim, şarkıları Masterpieces çiziyor. Tüm zamanların en iyisi.
2. Eminem lirik bir deha, müziği içinde bulunduğunuz her ruh haline uyuyor ve kendi seviyesinde size ilham verebilir. Infinite, ss lp, mm lp Eminem show – KİMSE DOKUNAMAZ, En iyi rapçi bir beyaz çocuk BITCH HAHA!
3. Nas – En İyi Lirik Hikaye Anlatıcısı
4. Büyük L- Dokunulmaz kelime oyunu ve
vuruş çizgileri 5. SPM – Oyundaki en iyi Meksikalı rapçi, kahverengiyi öne çıkarır
6. 2Pac – Tupac, diğerlerinden farklı olarak Tutku ve Duyguya Sahipti ve insanlara kendini hissettirebilirdi acı ve tutku.
7. Bone Thugs – Hızlı tempolu akış ve inanılmaz sözlerle en iyi Hip Hop grubu. En iyisi Krazy.
8. Andre 3000 – Bu dünyanın tekerlemeleri ile aralıklı vuruşlar. Kolayca en iyi South Side rapçi SPM
MethodMan dışında, DMX rakim, Big Pun, Red Man, Ice Cube, Dre de iyidir.

Nas Nasir bin Olu Dara Jones, sahne adı Nas ile daha çok tanınan, 14 Eylül 1973’te New York’ta doğan Amerikalı bir rapçi ve girişimci. Illmatic albümü tüm zamanların en iyi rap albümlerinden biri olarak kabul ediliyor. Ayrıca tüm zamanların en iyi rapçilerinden biri olarak kabul edilir.

Muhtemelen tüm zamanların en iyi söz yazarı. Pac’in yaptığı gibi (Nas sık sık kendisinin ve 2Pac’in aynı misyonun askerleri olduğunu söylerdi) ve asla ana akım konulara girmeden genç nesli güçlendirmek için şarkıları aracılığıyla iletilen çok güçlü mesajlar.

Nas, tüm zamanların en ikonik ve yine de hafife alınan hit şarkılarından bazılarına sahip. Illmatic’teki inanılmaz çıkışından, gerçekten tutarlı olan son çalışmalarına kadar.

Hate Me Now ve Get Down gibi şarkılar sonsuza kadar klasiktir ve onu dinlemeye asla gerçekten alışamazsınız.

Akışı şüphesiz en üst seviyededir ve şiirleri genel olarak rap veya müziği aşan bir noktaya kadar şiirseldir.

Nas’ın, Jay Z’de Ether adında yıkıcı top tarzı bir diss parçası sunduğundan bahsetmiyorum bile, bu o kadar iğrençti ki, gerçek bir saygısızlık terimi haline geldi (yani “sinirlendin”).

Ciddiyeti ve bugünlerde altın olan eski okul tarzı nedeniyle son nesil tarafından küçümsenmiştir.

Gerçek bir efsane MC, … daha fazla

Ben çökene kadar Eminem nas’ı ondan önce ilk on listeye koydu, oldukça eşit görünüyorlar nas inanılmaz bir rapçi. Bu listede kesinlikle bir numara olabilir. Kimin en iyi olduğuna karar vermek zor. Her ikisi de farklı şekillerde daha iyi. Nas, müziğinde anlatırken daha iyi lirizm kelimesine sahiptir. Eminem’in 2-3 tekerlemesi olduğunu söylediği her dizede daha iyi tekerlemeler var. Nas şarkı sözleriyle zor, akışı ve karşıları daha zor ama vuruşları ve tuşları değil. Ama nas, şarkılarında gerçekten iyi enstrümanlara sahip olma eğilimindedir. Nas, stili 70’ler ve 80’lerden alıyor ve güncel nesil stillere sahip.

Tüm zamanların en iyi söz yazarı ve hikaye anlatıcısı. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük proje kompleksinden gelen Nas, sokakların özü, hiphop ise sokakların kelimesi. Orta okulu bıraktı ve kendisini diğer rapçilerden tamamen farklı bir seviyeye koyarak kendini eğitmek zorunda kaldı. O en iyi rapçi çünkü gerçekten müziğiyle büyüdü. Müziği dinleyin ve Nas’ın tüm zamanların en iyi rapçisi olduğunu inkar edemezsiniz.

Nas, çılgın lirizmi, çok çeşitli çılgın ritimleri ve prodüksiyonu ve tüm zamanların en iyi rap albümü olan eşsiz Illmatic’i yapması nedeniyle tüm zamanların en iyi rapçilerinden biridir. It Was Written ve Stillmatic, hepsi farklı bakış açılarına ve Nas’ın inanılmaz hikaye anlatımına sahip olmasıyla da harika başyapıtlardı. Herkesin aksine Nas’ın slim, pac ve big’in arkasında 4’te iyi olduğunu düşünüyorum ama onu ilk 3’te tercih ederim çünkü bence eminem 4 olmalı ve Nas’ın 3 olması gerekiyor. Nas’ın kişisel favori şarkısı I Gave You Power ve diğer inanılmaz şarkılar arasında NY state Of Mind Part I ve II (kişisel tercih bölüm 2 ama bu sadece benim), dünya senin, mesaj, bir mikrofon, söylemesi zor değil, ether, memory lane, nas aşağı in ve çok daha fazlası gibi.

Jay z Sahne adı JAY-Z ile tanınan Shawn Corey Carter, 4 Aralık 1969 Brooklyn, New York’ta doğan Amerikalı rapçi, plak yapımcısı, girişimci ve yatırımcıdır. En çok Reasonable Doubt, The Blueprint ve The Black Album albümleriyle tanınır. En iyi rapçilerden biri olarak kabul edilir … devamını oku .

Jay Z, 2009’da Empire State of mind konusunda gerçekten iyiydi, çoğunlukla rap yapıyordu ama biraz rap yaparken Alicia’nın anahtarları gibi güzel şarkı söylüyordu. Sesi anahtardı ve sözleri her zaman zekiydi, akışında ve sözlerini bir araya getirme biçiminde oldukça iyidir. Örnekler kullandığı ve bir araya getirdiği referanslardır ve genel olarak iyi tekerlemeleri vardır.

Jay Z, STILL’in oyundaki en iyi rapçilerden sadece biri değil, aynı zamanda bu gezegendeki en başarılı adamlardan biri. Sokaklardan gelerek kendini bir iş adamına çevirdi. Bugün sektördeki en büyük yeteneklerin çoğunu keşfetti. Kanye’yi keşfetti. Hova onu destekleyene kadar kimse Kanye’nin rap yapabileceğini düşünmedi. Jay, son 19 yıldır müzik çıkarıyor. Hangi rapçi bu kadar uzun süre alakalı kalabilir? Bu adam 40’lı yaşlarında. Ve yaşla birlikte sözleri büyüdü. 90’lı bir hayduttan, Big L ile polisleri öldürme konusunda özgür stiller yaparak, bugün pop kültürünün en etkili sanatçılarından biri haline geldi. Magna Carta Holy Grail’de bir şarkı dinleyin ve şarkı sözlerine kafa yoracaksınız. Ne hakkında konuştuğuna bakarsınız ve Jay Z’nin eşi benzeri olmayan bir söz yazarı olduğunu anlarsınız. O müziğinin neredeyse sanat olduğu noktaya geliyor. Eminem gibi hızlı tükürebilir mi? Hayır, ama hızı aşan bir tarzı var. Ve Tupac ve Biggie’nin tek nedeni …Daha

Tamam, tamam, eski eşyaları oldukça iyiydi. Ama “HALA oyunda”? Dalgamı geçiyorsun? 10 yıldır kendi sözlerini yazmıyor. Rap oyununun nasıl yokuş aşağı gittiğinin mükemmel bir örneği. Tupac çok daha zeki ve devrimci olan şeyleri tükürür ve Biggie onu lirizm ve akışla yok eder. Ölümlerinden ÖNCE en meşhurları olduklarını sana hatırlatırım. Onlar. Karar verdi.

Oh, VE Kanye’yi buldu mu? Rap oyununa senin gibi başka bir pislik getirdiğin için çok teşekkürler Jay.

Jay-Z ilk 10’da olmalı! Başka hiçbir rapçi onun gibi 15 kat platine gitmedi! Düzgün ve hızlı kafiye yapabiliyor. Onun tarzı neredeyse Big Daddy Kane’in veya Big L’nin Rap Style’ına benziyor. Brooklyn Stilini görün .. Büyük Baba Kane feat ortaya koydu. Hard Knock Life’ı görün! 1994’e başladı ve hala oyunda. O listemde 9. sırada. Harika bir söz yazarı ve asla bir şarkı yazmadı. Tekerlemelerini yürekten tükürür.

KURAL O! Gördüğüm en iyi rapçi o! Müthiş bir rap akışı, jay-z akışı var ve teslimatı başka hiçbir şeye benzemiyor, oyuna girecek en yetenekli rapçilerden hiç şüphesi yok. Burada gerçekten söyleyebileceğim tek şey, Jay’in şüphesiz 50 Cent’in üzerinde olması gerektiği, Nas ve Lil Wayne .. En azından insanların neden Biggie, Tupac ve hatta Eminem’i onun üstüne koyduğunu kabul edebilirim, ancak diğer üçü Aynı ligde Jay-Z zamanımızın en çok satan rapçisi 50 sent onunla kıyaslanamaz. Sadece bu değil, Jay-z, Kayne, Nas ve diğer pek çok rapçi ile var olan en iyi rap şirketlerinden birini yönetiyor. Artı 50 cehennemde, hit yapalı yıllar geçti. İkisi arasında bir karşılaştırma yok.

Dr. Dre Daha çok sahne adıyla Dr. Dre ile tanınan Andre Romelle Young, 18 Şubat 1965’te Compton, CA’da doğan Amerikalı bir rapçi, plak yapımcısı ve girişimcidir. Aftermath Entertainment ve Beats Electronics’in kurucusu ve şu anki CEO’sudur.

Pekala, Dr. Dre kesinlikle bu listedeki herkes arasında hip hop’a açık ara en fazla katkıda bulundu. İki başlangıç, şimdiye kadarki en klasik rap albümlerinden ikisini yaptı; 2001 ve Kronik. Aynı fikirde olmayan herkes onları dinlemek zorundadır. Ayrıca NWA’nın gelmiş geçmiş en iyi rap grubunun bir parçasıydı. Ayrıca Game, Eminem, 50 Cent, Snoop’un kariyerlerini yaptı ve hatta Nas kariyerine katkıda bulundu. Şimdiye kadarki en iyi yapımcı / beat yapımcısı olarak çılgınca bilinir. Yaşayan en iyi rapçi o.

Hip-hop endüstrisinin babası, ilk hip-hop sanatçısı değil, ancak herhangi bir sanatçı üzerinde en büyük etkiye sahip. Bize en iyilerden bazılarını getirdi ve bugün hala oyunun zirvesinde, en iyi yeni okul rapçisi Kendrick Lamar ile çalışıyor. Hiç kimse hip-hop tarihi için daha fazla itibar alamaz.

İşte neden bu kadar iyi olduğuna ve diğerlerine kıyasla nasıl olduğuna dair örnekler. Dr Dre’nin çoğundan daha iyi tekerlemeleri vardır, ancak Eminem, Eminem, nas ve Reggie gibi kafiye kralıdır ve heceler için heceleri daha iyi kafiye yaparlar, ancak sadece birazcık, bu konuda yüzde iki ila beş arasında bir avantaja sahip olma eğilimindedirler. Dre’nin de çok sayıda kendi şarkısı var ve en azından en iyi dört lirik rapçi arasında. Vuruş kralı ve en iyi akış ve ritim üreticilerinden biridir. Kesinlikle listenin başında olmalı. Tüm bariz nedenlerden dolayı, Dre listenin en üstüne taşınmalıdır. O kadar çok rap savaşı ve serbest stil yapmıyor ve diğerleri kadar pratik yapıyor ama yapabiliyor ve gerçekten harika.

Kimin en iyi rapçi olduğuna karar vermek zor. Kimin en iyi olabileceğini karşılaştırmak değişir. Dr Dre bir yapımcı ve rapçi. Bireysel olarak rap yapma ve genel olarak şarkı yapma konusunda gerçekten çok iyi. Dr Dre, en iyi tekerlemelere sahip olmadığı, ancak çoğundan daha iyi tekerlemelere sahip olan ritm kralıdır. Dre akışlarda patrondur ve hızlı rap yapmak o kadar önemli değil ama yine de havalı ve Dre Eminem kadar hızlı rap yapıyor. Orada gerçek bir müzisyen olmak hem iyi. Dre ve Eminem, rap müziğinde eşit olarak eşleşiyor çünkü Eminem şimdiki zamanda ve genel olarak daha fazla şarkı satıyor ve daha fazla rap yapıyor ama Dre, kronik albüm nedeniyle daha iyi olduğu kadar beceriye sahip. Straight outta Compton’da da çok şey yaptı ve hala harika ve Dre, Eminem’i yaptı.

Dr Dre, çok yetenekli ve havalı olduğu en iyi rapçilerden biridir. O harika bir prodüktör ve harika davul ritimleri yapıyor, o beat kralı. Bazı sanatçılar şarkı söylemek ve rap müziği arasında geçiş yapar. Dre nadiren şarkı söylüyor ama iyi şarkı söyleyebilir. Dr Dre’nin bizi biraz geriletmek için söylediği birkaç şarkısı ve bazı nwa şarkıları var. Bizi geride tutmak için bir in anahtarında şarkı söylüyor. Ayrıca çok iyi piyano çalıyor, klavye ve kuyruklu piyano yapıyor.

Kendrick Lamar Kendrick Lamar Duckworth (17 Haziran 1987 doğumlu) Amerikalı bir rapçi ve söz yazarı. California, Compton’da büyüyen Lamar, müzik kariyerine gençken K-Dot sahne adıyla başladı, yerel dikkatleri üzerine çeken ve bağımsız plak şirketi Top Dawg ile imzalayan bir mixtape yayınladı … daha fazla oku .

Kendrick, Nas’tan beri en büyük kavramsal söz yazarıdır, benzersiz bir teslimat ve akışa sahiptir, Good Kid, mAAd City ve To Pimp a Butterfly’da iki şaheser yaptı ve hala çok genç. Onu sıkıcı diyen bazı insanlar muhtemelen sadece bazı basit sözler ve akılda kalıcı kancalar istiyorlar, ancak bence tartışmasız bu on yılın (2010’lar) en iyi rapçisi ve kariyerini tartışmasız en iyi 5 olarak bitirecek.

Bu adam, ondan önceki her büyük sanatçının ve çok daha fazlasının birleşimidir. Sesini bir dizi akıllara durgunluk veren kavramsal albüme yükselten oyunun bir öğrencisidir. O sadece bir rapçi değil, bir şair, yazar, ressam ve albümlerinin her birinde yönetmen. Her kendrick albümü de zamansız. Elbette sahnede biraz daha yeni ama şimdiye kadar bu adamlar her cephede anladı.

78? Bu bir şaka değil mi? Kendrick şu anda sanatçılar hakkında en çok konuşulanlardan biri. Section.80’de harika bir albüm çıkardıktan sonra, Dr. Dre ile Aftermath’e imza attı ve kısa süre önce ilk büyük plak şirketi olan iyi çocuk, MAA D City’yi çıkardı. Bu albüm gelecekteki bir klasik. Açıkçası, Kendrick’in tarzı 2Pac’e çok benziyor. Onunla ilişki kurmayı kolaylaştıran anlamı olan derin sözler. Kendrick’in 2Pac’in sahip olmadığı tek şey, tüm zamanların en büyük söz yazarlarından biri olma yeteneğiydi. Çılgın ve benzersiz akışından / sunumundan bahsetmeye bile gerek yok. Kendrick gelecek ve işini bitirdiğinde kesinlikle en iyilerden biri olacağından emin. Kelimelerimi işaretle.

Tüm zamanların en büyük söz yazarlarından birine yakın değil ve akışı o kadar da iyi değil ya da en azından artık ana akıma uyması için basitleştirdiğinden beri değil.

Bence Kendrick Lamar şu anda oyundaki en iyi rapçilerden biri. Rigamortus’taki saçma akışı beni ve detoks için bekleyen% 100 canavar akışı beni şaşırtıyor. Öne çıkardığı her parçayı öldürme şekli, şarkıyı lirik gök gürültüsüne kıyasla küçük gösteren gerçek sanatçıyı yapar. Bana inanma The City by The Game veya Text Book Stuff by XV şarkısına bir bakın. Bu MC bir canavar ve 2011’de birçokları için yılın en iyi albümü olan ilk albümü Section 80’i yaptı. Ayrıca Cartoons and Cereal adlı şarkısına da bakın. Kendrick’in en iyi rapçi olarak 98. sırada yer alması utanç verici çünkü kesinlikle Eminem’den daha fazla abartılıyor ve ilk sırada olması gerekiyor. Bu, Kendricks’in kariyerinin sadece başlangıcı. Acaba daha sonra ne koyacak.

P. S kendrick lamar ve J Cole ileride ortak albüm.

Ve hip hop’ta en çok abartılan ve en çok beğenilen albümlerden üçünü yapmayı başardı.

Rakim Daha çok Rakim sahne adıyla tanınan William Michael Griffin, Jr., Amerikalı bir rapçi. 28 Ocak 1968’de doğdu.

Big L’ye oy veren herkes Rakim’in daha iyi olduğunu bilmeli. Lifestylez’ı fakir ve tehlikeli ve büyük resmi duydum, ancak tam olarak ödedi ve lideri takip et çok daha iyi.

Rakim olmasaydı rap bugün bildiğimiz gibi olmazdı. O ve Koca Baba Kane lirizmi icat etti. Nas dahil en iyi rapçiler ondan öğrendi ve lirik dizelerini korolarda kopyaladı veya Eric B.’87’nin enstrümanlarını kullandı. Rakim hala oyunda ve ilk 5 veya en azından ilk 10’da kalmalı. Big Daddy Kane daha hızlı ve daha iyi kafiyeli olmasına rağmen, listemde 2. sırada.

Tanrım, insanlar neden gerçeği göremiyor ya da sadece susamıyor? Eminem, Rakim ve Nas’ın önünde mi? Cidden insanlar, Eminem’in Illmatic veya Paid in Full kadar iyi bir albümü yok … Nas, bazı Nobel Ödüllerine eşittir. Rakim belki de tüm zamanların en iyi akışına sahiptir. Jay-Z’nin kelime oyunları ve edebi figürleri çok daha incelikli ve esprili.
Söylemeye gerek yok, Kanye West küçümsenen bir sanatçı ve rapçi ve en azından Lil Wayne ve Snoop Dogg’un önünde olmalı.
Müziği gerçekten dinlemenin ve temaları ve şarkı sözlerini anlamanın zamanı geldi, yutturmaca inanmayın. (Bu arada … KAMU DÜŞMANI NEREDE? CHUCK D BİR USTADIR!)

Rakim, DJ Eric.B. ile yaptığı en klasik çalışması nedeniyle hip hop’ta tanınmalıdır. Eric ile tüm albümler. B Rakim’in lirik becerisini sergilemekte harikaydı. Rakim mikrofonda ustadır, hiçbir ritmi kaçırmaz. Merakla beklenen ilk solo albümü The 18th Letter, kritik bir başarıydı ve Rakim’in tüm hayranları için bir hediyeydi. Rakim’in en iyi şarkıları arasında I Ain’t No Joke, I Know You Got Soul, Lyrics Of Fury, Follow The Leader, What’s On Your Mind, Know The Ledge ve The Mystery sayılabilir. Rakim’in kim olduğunu bilmiyorsanız, geri dönmeli ve Hip Hop’un Altın Çağı’nın mükemmelliğini keşfetmelisiniz

Buz küpü 15 Haziran 1969’da Baldwin Hills, CA’da doğan O’Shea Jackson, sahne adı Ice Cube ile tanınan Amerikalı bir rapçi, plak yapımcısı, oyuncu ve film yapımcısıdır. Kariyerine hip-hop grubu CIA’nın bir üyesi olarak başladı ve daha sonra çığır açan gangster rap grubu NWA’ya katıldı. Aralık 1989’da NWA’dan ayrıldıktan sonra, … daha fazla oku .

Buz küpü bir efsanedir ve genel olarak akış, ses, vuruş, perde, şarkı sözleri ve tekerlemelerde en dengeli olanlardan biridir. Kendine ait çok şey var. Ice cube ve Dre piyanoda çok iyi olmalı ve diğer rapçiler başka enstrümanlar çalıyor çünkü birçok şarkısındaki notalar harika. O hala en iyi kafiyelerinden biridir, örneğin Compton’un hemen çıkışında her satırda iki tekerleme alır ve bunu çoğunlukla mc ren ve eazy e ile tam bir kelime yoluyla karşılaştırır, ancak ren ve eazy, oradaki ayetlerde hece yuvarlamalarına sahiptir. Son albümünde her zaman olduğu gibi daha tutarlı. O, diss parçalarının ustalarından biridir, bu yüzden çok yönlüdür.

Ice Cube’un 24 ve Lil Wayne’in 2 olduğu gerçeği, birisine yumruk atmak istememe neden oluyor Buz küpü en iyisidir S. Ice Cube, Mikrofon Denetleyicisinin tanımıdır.

Ice Cube, Gangster Rap’in öncülerinden NWA’nın öncülerinden biriydi, birçok single ve platin albüm üretti, çok başarılı bir oyunculuk ve film yapımcılığı kariyeri var! Çok parası var ve West Coast Hip-Hop’un yüzlerinden biri! Bu yeterli mi? Daha fazlası var

Ice Cube, hip hop’ta ham terimin tanımı olduğunu kanıtladı. Efsanevi rap grubu NWA’da bir patlamayla başlayan Cube, hızlı ve hiçbir sınır tanımayan rap yaklaşımı ile adını duyurdu; burada temelde sahip olduğu her şeyi dinleyiciye atıyor, her ikisine de bırakıyor. güceniyor veya müziğinin tadını çıkarıyor. Givin ‘Up The Nappy Dug Out’tan Bad Guy’a Merhaba Demek için Ice Cube, oyundaki tartışmalı rapçiler olsa da en eğlenceli olanlardan biri olmaya devam ediyor.

Kanye Omari West, Amerikalı bir rapçi, söz yazarı ve moda tasarımcısıdır. 8 Haziran 1977’de Atlanta, Georgia’da doğdu. West’in ebeveynleri boşandıktan sonra, o ve bekar annesi Chicago, Illinois’e taşındı. West 10 yaşındayken geçici olarak Çin’in Nanjing şehrine taşındı, çünkü annesi öğretmenlik yapıyordu … devamını oku .

Kanye bir numara olmalı. O harika. O çok şey yaşadı ve şarkıları mükemmel. Size hit şarkısını getiren adam o:

Stronger
Runaway
Power
Jesus Walks ve daha fazlası!
Bu adam bir müzisyen ve hepsini hak ediyor. Eminem, adını bir parça şekerden alan bir adam. Eminem bizden hiçbir şey almadı.

En iyi rap sanatçısı. Unutulmaz sözlere sahip en büyük yapımcı. Her albüm, o rap oyununu şekillendiren klasik rap şarkıları sunar. College Dropout’tan “All Falls Down”, “We Don’t Don’t Care” ve “Jesus Walks” Kanye’nin kendini rap oyununun zirvesine yerleştirmesine yardımcı oldu. Sonraki albüm, daha fazlası. Kanye aynı alaycılığı “Gold Digger” da gösterdi, ama aynı zamanda “Roses” ve “Hey Mama” da dokunaklı, duygusal bir yön gösterdi. 808’ler ve Heartbreak, kariyerinin en iddialı hamlesiydi. Bir pop albümü için en iyi rapçi olarak yerini riske attı. Ama herhangi bir pop albümü değil. Bu, otomatik ayarı normalleştiren bir pop albümüydü. Kanye, şimdiye kadarki en büyük hitlerinden biri olan “Heartless” da melankolik bir ses yaratmak için otomatik ayarı kullandı. 808’ler oyunu değiştirdiyse, bir sonraki stüdyo albümü olan Mezuniyet, müzik dünyasını daha da değiştirmiş olabilir. Mezuniyet rap, pop ve elektronik sesi bir araya getirdi. “Homecoming” de Chris Martin vardı …Daha

Kanye West’ten daha iyisi olamaz. O lirik bir dahi ve her zaman neyi temsil ettiğini biliyor. Dışarıdaki diğer sanatçılar gibi değil, zihni sanat ve yaratıcılıkla çıldırıyor, ne olursa olsun ASLA durmuyor. Medya onu kalpsiz, bir eşek ve pislik olarak etiketliyor gibi görünüyor ama o öyle değil. Onun ötesine ve ötesine bakmanız, üniversiteden ayrılan albümdeki “Son Çağrı” yı dinlemeniz gerekiyor, onu dikizledikten sonra kesinlikle farklı bir şekilde ama iyi bir şekilde göreceksiniz. Üniversiteden ayrılma ve benim güzel karanlık çarpıtılmış fantezim, onun en sevdiğim albümlerinden ikisi, sırf o mahallede yaşamaktan veya bir çocuk olarak zor bir dönemden geçmek zorunda olmaktan hiç bahsetmediği için bilgiyle dolu olmadığı anlamına gelmez ve nasıl rap yapılacağını bilmiyor. O çok yetenekli bir müzisyen, sadece ona bakmalısın.

Yeni albümü ‘Jesus Is King’ umurumda değil. Albümden çıkan single aslında oldukça iyi. Rap hayranı değilim ama oradaki çoğu rapçiden daha iyi.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At