Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Jul 14, 2020
0 Views
0 0

Fotoğraf ve Videolar için En İyi Bulut Depolama Servisleri

Written by

En iyi bulut depolama hizmetlerini karşılaştırmadan önce, hepsinin iki kategoriye ayrılabileceğini bilmelisiniz: ücretsiz ve ücretli. Ancak, neredeyse her hizmet sınırlı bir ücretsiz sürüm sunuyor. Ek özellikler ve daha fazla alan elde etmek için aylık veya yıllık abonelik satın almanız gerekir. Ayrıca Reddit veya Quora’da en iyi bulut depolama alanı hakkında gerçek bir fikir birliği olmadığını belirtmek gerekir, ancak aşağıda önerilenler çoğunlukla olumlu bir şekilde konuşulmaktadır.

1. pCloud (Büyük ücretsiz ve ucuz bulut depolama alternatifi)

09 adet yüksek sesle 1

 • Temel depolama kapasitesi – 20 GB’a kadar genişletme özelliğine sahip 10 GB.
 • Fiyatlandırma: 500 GB için aylık 3,99 €, 2 TB için aylık 7,99 € için Premium Plus. pCloud, ömür boyu aboneliğe izin veren tek bulut depolama alanıdır : 480 € için Premium, 980 € için Premium Plus. Şu anda, şirket büyük bir indirim sunuyor: ömür boyu abonelik sırasıyla 175 € ve 350 € için satın alabilirsiniz.
 • Ortalama fotoğraf dosyası boyutu 5 megabaytsa, Premium planında yaklaşık 100.000 resim ve Premium Plus planında yaklaşık 400.000 resim saklayabilirsiniz.

10 adet yüksek ses 2

pCloud, merkezi İsviçre’de olan ve kısa sürede hem uzmanlardan hem de düzenli kullanıcılardan iyi yorumlar almayı başaran genç ve çok umut vaat eden bir bulut sağlayıcısıdır. Geliştiriciler başlangıçta hizmetlerinin ticari ve özel bireysel kullanım için eşit olarak tasarlandığını belirtti. pCloud çevrimiçi depolama alanı, fotoğrafları, multimedya dosyalarını ve çalışma belgelerini en uygun biçimde yedeklemeniz, depolamanız ve paylaşmanız için idealdir.

Nerede olursanız olun dosyalarınıza her zaman kolayca erişebilirsiniz. Bunu yapmak için ihtiyacınız olan tek şey bir bilgisayara veya İnternet erişimi olan herhangi bir mobil cihaza sahip olmaktır. PCloud ile dosyalar bilgisayara indirilmeden senkronize edilebilir ve bulutta oynatılabilir. Buluta yüklenen tüm dosyaları arama formunda aramak kolaydır ve ayrıca türe göre sıralar (resimler, ses, video, belgeler, arşivler).

Bir dosya buluttan silindiğinde, hemen silinmez, ancak bir süre için (normal bir bilgisayarda olduğu gibi) kurtarma olasılığı olan bölmede kalır. Ücretsiz tarifeler için bu süre 30 gün, ücretli – kaldırılma tarihinden 180 gün sonra. Bu durumda, gereksiz dosyaları istediğiniz zaman bağımsız olarak temizleyebilirsiniz.

11 adet yüksek sesle 3

Buluta yüklenen dosyanın boyutu yalnızca dosya deposunun boyutuyla sınırlı olabilir. Filmleri parçalara ayırmaya gerek kalmadan 4K’da pCloud’da bile saklayabilirsiniz.

Tam pCloud incelememizi okumayı unutmayın !

Artıları

 • Ücretsiz olarak 10 GB’lık bir bulut alabilirsiniz.
 • Maksimum dosya boyutu sınırsızdır.
 • Buluttan dosya indirme maksimum hızı 80 Mbps’dir.
 • Buluttaki dosyaların saklama süresi sınırsızdır.
 • Bulutla bir bilgisayardan veya mobil cihazlar kullanarak çalışabilirsiniz.
 • Medya dosyalarını bulutta oynatmanızı sağlar.
 • Dosya şifrelemeyi destekler, yüksek güvenlik seviyesine sahiptir.

Eksileri

 • Mobil uygulamaların bazen otomatik yükleme sorunları vardır.
 • Birkaç aile üyesi aynı modelin aygıtını kullanıyorsa, hizmet her biri için ayrı klasör oluşturamaz.

PCloud’u ziyaret edin


2. Dropbox (En küçük ücretsiz bulut depolama alternatifi)

03 dropbox 1

 • Temel depolama kapasitesi – 2 GB.
 • 9,99 $ için Plus tarife planında bir ay boyunca 1 TB alan ve 12,99 $ için Profesyonel tarife planında 2 TB alan kazanabilirsiniz.
 • 5 MB’lık ortalama fotoğraf boyutuyla, ücretsiz planda yaklaşık 400 resim, Plus planında 200.000’den fazla ve Profesyonel planında 400.000’den fazla fotoğraf saklayabileceksiniz.

04 dropbox 2

Bu, 2007’de oluşturulan en eski sürümdür ve hala en popüler bulut depolama hizmetlerinden biridir. Kullanıcılarının sayısı 300 milyonu aştı ve Dropbox’ın kendisi Google Drive’ın ana rakibi olarak kabul edildi. Hizmet uygundur çünkü paylaşım için araçlar sunar – örneğin ofis veya aile üyelerindeki meslektaşlar için. Varsayılan olarak, kullanıcı bulutta 2 GB disk alanı kazanır. Ancak bu birim kolayca farklı şekillerde 16 GB’a yükseltilebilir: sosyal ağları bağlayın veya her yeni müşteri için bulutta 512 MB verdikleri hizmete davet ettiğiniz tavsiye bağlantıları aracılığıyla arkadaşlarınızı davet edin.

Bir web tarayıcısıyla Dropbox’a yüklenen dosyalar, API üzerinden en fazla 50 GB olmalıdır – 350 GB’a kadar. Akıllı telefonlarda ve tabletlerde, dosyaları önizlemek için otomatik açma yalnızca şu biçimler için kullanılabilir: Adobe uygulamalarında (Photoshop, Illustrator ve PDF), Microsoft Office’te (Word belgeleri, PowerPoint sunumları, Excel elektronik tabloları), RAW görüntülerde, metin, ses ve video dosyalarını en popüler biçimlerde.

Dropbox istemcileri tüm popüler platformlar için tasarlanmıştır: Windows, Linux, macOS, iOS ve Android.

05 dropbox 3

Ek özellikler

Akıllı senkronizasyon. Seçici senkronizasyonu kullanarak, maksimum fayda sağlayan önceki kullanılabilir disk alanını kullanabilirsiniz.

İstemciler değişiklikleri izlemek için çeşitli klasörler seçerler – örneğin önemli verileri depolayanlar. Bugün, hizmet daha gelişmiş bir özellik sunuyor: akıllı senkronizasyon. Bununla birlikte, dosyalar yalnızca çevrimiçi modda kullanılabilir hale gelir ve kullanıcı bunları görür ve onlarla çalışır, ancak sabit diskte yer kaplamaz. Dosyalar üzerinde her zamanki gibi hareket edebilir, yeniden adlandırabilir ve diğer eylemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlevin tek sınırlaması, yalnızca Windows ve macOS’ta çalışmasıdır.

Bilgisayarınızda bulunan Belgeler klasöründeki içeriğin buluta otomatik yüklenmesi. Ayrıca, varsayılan olarak aygıtta herhangi bir veri saklamayan bir mobil uygulamadan tek tek dosyalara çevrimdışı erişimi de düzenleyebilirsiniz. Ve Dropbox’ta, belgenin önceki sürümünü geri yüklemek, IFTTT hizmeti aracılığıyla dosyaları uzaktan yüklemek ve yönetim konsolundaki tüm eylemlerin geçmişini (örneğin, belirli dosyaların gönderildiği) izlemek kolaydır.

Tam Dropbox incelememizi okumayı unutmayın !

Artıları

 • Veri şifreleme.
 • İki faktörlü yetkilendirme.
 • Belgeler üzerinde paylaşılan çalışma.
 • Dosya sürümleri kontrolü.

Eksileri

 • Yüksek fiyat.
 • Serbest planda düşük bellek.

Dropbox’ı ziyaret edin


3. Google Drive (En büyük ücretsiz bulut depolama alanı)

06 google sürücü 1

 • Temel depolama kapasitesi – 15 GB.
 • 100 GB aylık 1,99 $, 1 TB – 9,99 $, 2 TB – 19,99 dolara mal olacak. 30 TB’a kadar seçenekler var, ancak önemli ölçüde daha pahalıdırlar.
 • Her fotoğraf dosyası boyutu 5 MB ile, 100 GB planında yaklaşık 20.000 görüntü, 1 TB planında 200.000 ve 2 TB planında 400.000 görüntü depolayabileceksiniz.

07 google sürücü 2

Paylaşımı olan birçok Google ürününden biri. Dosya barındırma, diğer hizmetlerden çok uygun olan veriler içerir: farklı içeriklerle çalışabilir ve tek bir yerde saklayabilirsiniz. Dosya sıralama, solda görüntülenen menü düzeyinde uygulanır. Bunlar şu kategorilerde gruplandırılmıştır: “Sürücüm”, “Bilgisayarlar”, “Benim için kullanılabilir”, “Son”, “Google Fotoğraflar”, “İşaretli”, “Geri Dönüşüm Kutusu” ve “Yedekleme”.

Bazı kategorilerin adları kendileri için konuşur, ancak bazıları açıklığa kavuşturulmasını gerektirir. Örneğin, “İşaretli”, daha hızlı erişmek için önemli belgelerdir, “Benim için kullanılabilir”, diğer kullanıcılar tarafından paylaşılanlardır (ancak dosyanın kendisi cihazınızda veya bulutta depolanmaz). Kayıt olurken, kullanıcı ücretsiz olarak 15 GB disk alanı alır, ancak sevinmek için acele etmeyin: diğer iki hizmet olan Google Fotoğraflar ve Gmail de verileri depolar.

Yani, Fotoğraflar klasörüne bırakacağınız fotoğraflar ve postaya gönderilecek mektuplar da boş disk alanının bir kısmını “yiyecektir”. Hizmet şu yaygın dosya türlerini destekler: arşivler, ses, görüntüler, biçimlendirme belgeleri ve kodu, metin, video, Adobe ve Microsoft uygulamalarında oluşturulan dosyalar.

08 google sürücü 3

Ek özellikler

Google’ın sunduğu en popüler özelliklerden biri, belgeler, e-tablolar ve sunularla çalışmak için yerleşik bir hizmettir. Bu, her zaman elinizin altında olan tam teşekküllü bir mobil ofis. Formül desteği, belgeler üzerinde çok kullanıcılı işbirliği, yedekleme işlevselliğin sadece küçük bir parçasıdır ve tüm olasılıklara ayrıntılı bir genel bakış bu makalenin kapsamı dışındadır. Ayrıca Google Drive’ınızda depoladığınız resimleri belgeye kolayca ekleyebileceğinizi unutmayın.

Depolama alanı dört kullanıcı arasında paylaşılabilir. Çevrimdışı çalışma, cihaz İnternet’e bağlandıktan sonra son senkronizasyon tamamlandığında kullanılabilir. Servis kısayol tuşlarını destekler, indirilen dosyaları otomatik olarak Google biçimine dönüştürebilir ve yedek kopyalar oluşturmak için üçüncü taraf uygulamalarla senkronize edebilir. Örneğin, Viber, WhatsApp ve diğer mobil ve masaüstü uygulamalarından veya hizmetlerinden yedekleri kaydetmeyi yapılandırabilirsiniz.

Google Drive incelememizin tamamını okumayı unutmayın !

Artıları

 • Dahili belge düzenleyici.
 • Geniş işlevsellik.
 • Gelişmiş işbirliği araçları.
 • Google Görseller’e otomatik resimler yüklenir.

Eksileri

 • Birden fazla hizmet arasında boş alanın bölünmesi.
 • Akıllı telefonunuzdan fotoğraf otomatik yükleme yok.
 • Senkronizasyon sorunları.

Google Drive’ı ziyaret edin


4. iCloud (Apple’dan ücretsiz bulut depolama alanı)

14 icloud 1

 • Temel depolama kapasitesi – 5 GB.
 • Fiyatlandırma: 50 GB: 0,99 ABD doları, 200 GB: 2,99 ABD doları, 2 TB: 9,99 ABD doları.
 • 5 megabaytlık ortalama fotoğraf dosyası boyutuyla, ücretsiz bir planda yaklaşık 1.000 fotoğraf, 50 GB’lık planda 10.000 fotoğraf, 200 GB’lık planda 40.000 fotoğraf ve 2 TB’lık planda yaklaşık 400.000 fotoğraf saklayabileceksiniz.

Apple cihazları kullanıyorsanız, iCloud sizin seçiminizdir. Aksi takdirde, ona bakmak hiç mantıklı değil. Bu bulut depolama alanı macOS ve iOS ile sıkı bir şekilde entegredir ve bu sistemlerden tüm veriler onunla senkronize edilebilir: belgeler, takvimler, kişiler ve fotoğraflar. iCloud, macOS ve iOS için yerel fotoğraf uygulamasıyla birlikte çalışır.

15 icloud 2

İPhone ve Mac’e geçiş yapmaya yeni başlayan Windows kullanıcıları, iCloud kitaplığınıza fotoğraf ve video yüklemenize yardımcı olacak ücretsiz uygulamayı indirebilir. Her şeyi iPhone, iPad ve Mac’teki Fotoğraflar programında veya iCloud web sürümünde düzenleyebilirsiniz. Fotoğraf uygulaması bir kütüphane oluşturmak için mükemmel fırsatlar sunar. Albüm oluşturmanıza, coğrafi etiketleri düzenlemenize ve Meta Verileri okumanıza olanak tanır.

Fotoğraflar uygulamasının özellikle harika bir özelliği, fotoğrafların belirlediğiniz koşullara göre otomatik olarak yerleştirildiği akıllı klasörler gibi bir şey olan “akıllı albümler” dir. Fotoğraflar gerçekten çok kullanışlı bir araçtır ve iç çekmeye değer tek sorun, Windows için mevcut olmamasıdır.

Apple, aylık 9,99 ABD doları karşılığında tüm aile üyeleri tarafından kullanılabilecek 2 TB’lik bir plan satıyor. Ve aile üyelerinin her biri özetlenecek ve herkese açık olacak 2TB alabilir. Aynı zamanda, özel dosyalar özel ayarlar olmadan aile içinde herkese açık hale getirilemez veya aile içinde erişilebilir olmayacaktır.

Artıları

 • Tüm Apple kullanıcıları için uygun.
 • Mükemmel entegrasyon.
 • Fotoğraflarla çalışmak için gelişmiş özellikler.
 • Uygun Fiyat.

Eksileri

 • İPhone veya iMac / MacBook olmadan elverişsiz.

İCloud’u ziyaret edin


5. Microsoft OneDrive (Windows PC için mükemmel bulut depolama alanı)

16 onedrive 1

 • Temel depolama kapasitesi – 5 GB.
 • Fiyatlandırma:  $ 6.99 Kişisel – Bir kullanıcı için 1 TB, $ 9.99 Ev – 6 kullanıcının her biri için 1 TB.
 • 5 megabaytlık ortalama fotoğraf dosyası boyutuyla, ücretsiz bir planda yaklaşık 1.000 fotoğraf ve 1 TB planında yaklaşık 200.000 fotoğraf saklayabileceksiniz.

17 onedrive 2

Microsoft bulut depolama, ana rakibi Google Drive ile çok benzer özelliklere sahiptir. Microsoft Office paketini bilen herkes, OneDrive’a entegre ofis uygulamalarıyla kendinizi evinde hissedecektir. OneDrive aynı görünümü kullanır ve Windows 10 gibi hisseder, bu yüzden kullanımı kolaydır.

Ancak, yalnızca fotoğrafçılar için tasarlanmamıştır, bu nedenle Flickr’dan aldığınız aynı izleme deneyimini beklemeyin. Fiyatı Google’a yakın, 5 GB ücretsiz ve 1 TB ücretli seçenek. İkincisi daha iyi aylık 6,99 $ olarak fiyatlandırılır (veya yıllık olarak 69,99 $ olarak ödenir) ve Office 365’i içerir. Ayda 3 $ daha ekleyin ve kullanmak için altı lisans alırsınız. Aslında, OneDrive Dropbox ile aynı şeyi yapar, ancak daha iyi fotoğraflar söz konusu olduğunda karşılaştırılamaz.

Yükleme sırasında, servis fotoğrafı otomatik olarak etiketler: OneDrive, üzerinde çekilen görüntü türünü (portre, manzara vb.) Ve nesnelerin (insanlar, hayvanlar, nesneler veya doğa) belirler. Ayrıca, OneDrive coğrafi etiketleri tanır. Yerler sekmesinde fotoğrafın nerede çekildiğine bakın. Servis ayrıca fotoğrafları sıralamak için albümler, klasörler ve etiketler oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, Windows 10 kullanıcısıysanız, Microsoft sizin için OneDrive’ı zaten yüklemiştir.

18 onedrive 3

Kameranızı veya akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın; uygulama, fotoğrafları OneDrive kitaplığına kaydetmenizi ister. Bu, Microsoft ekosistem hayranları için mükemmel bir hizmettir ve Office 365 aboneliği kullanıyorsanız, OneDrive kesinlikle seçiminizdir.

OneDrive incelememizin tamamını okumayı unutmayın !

Artıları

 • Çekici arayüz ve hızlı yükleme ve indirme hızı.
 • Harika fotoğraf özellikleri.
 • Her platform için kullanışlı uygulamalar.
 • Bulut depolama alanına yüklenecek klasörlerin esnek yapılandırması.

Eksileri

 • Arayüz bazen yeni başlayanlar için biraz karmaşık olabilir.

Microsoft OneDrive’ı ziyaret edin


6. Flickr (Fotoğraflar için harika ücretsiz bulut depolama alanı)

Flicker artık ücretsiz kullanıcılar için sadece 1000 fotoğrafla sınırlıdır.

12 flickr 1

 • Temel depolama kapasitesi: 1 TB
 • Ek alan maliyeti: satılık değil, ayda 5.99 $ için reklamdan kurtulabilir ve PC yükleyicisini kullanabilirsiniz.
 • Özellikler: sosyal ağ gibi fotoğraf barındırmak için oluşturulan, Magic View sıralama modu, PC uygulaması videoları yüklemez, aynı zamanda kopyaları kaldırır.
 • Serbest modda yalnızca 1000 fotoğraf saklayabilirsiniz. Bir Pro planında, ortalama dosya boyutu 5 megabaytsa yaklaşık 200.000 fotoğraf saklayabilirsiniz.

13 flickr 2

Köklü hizmet özellikle fotoğrafçılar için tasarlanmıştır. Her şeyden önce, satış noktası ve onu çeken şey, 1000 GB boş disk alanı sunmasıdır. İOS ve Android için uygulamalar var, ilk bakışta Instagram’a çok benziyorlar, ancak ayarlarda bir galeri senkronizasyon seçeneği var. PC yükleyici yalnızca premium hesap için ödeme yaptıysanız kullanılabilir. Aksi takdirde, görüntüleri site üzerinden manuel olarak yükleyin.

Tam senkronizasyon yoktur (geleneksel bulut depolarında olduğu gibi), uygulama seçilen klasörlerden sunucuya yüklenmeyi destekler. Ve yerden tasarruf etmek için kopyaları tarayabilir. Aynı zamanda video desteklenmiyor. Kliplerinizi site üzerinden manuel olarak yüklemeniz gerekecek. Flickr için üçüncü taraf indirici var, ancak belirli olanları önermiyoruz.

Flickr’un web sürümü çok uygundur. Fotoğrafları tarihe, klasörlere göre görüntüleyebilir, koleksiyonlar oluşturabilir, görüntülemek için arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. İlginç bir seçenek Magic View: sistem fotoğrafta gösterilenleri tanır ve resimleri gruplandırır. Kuşlar, kediler, insanlar, mimari, işaretler, vb. İle tüm çerçeveleri bulmak kolaydır. Ancak, sistem genellikle her kategoride kedileri gösterme hatasını yapar.

Artıları

 • Çekici ve kullanışlı web versiyonu.
 • Tüm popüler işletim sistemleri ve platformları için uygulamalar.

Eksileri

 • Son derece sınırlı ücretsiz plan – sadece 1000 fotoğraf saklayabilirsiniz.
 • PC yükleyicisini kullanmak için ödeme yapmanız gerekir.

Flickr’ı ziyaret edin


7. Google Fotoğraflar (Videolar için harika ücretsiz bulut depolama alanı)

01 google fotoğrafları 1

 • Temel depolama kapasitesi: sınırsız, ancak en yaygın kullanıcılar için önemsiz sınırlamalar vardır.
 • Özellikler: ücretsiz sürümünde fotoğraf boyutu ve video çözünürlüğü üzerinde kritik olmayan sınır; mükemmel arama.

Google cömerttir ve her kullanıcı için sınırsız fotoğraf ve video alanı sunar. Tüm platformlar için tam senkronizasyon için mükemmel uygulamalar vardır. Ancak bazı sınırlamalar vardır: sınırsız depolama yalnızca 16 megapikselden ve videodan daha yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraflar için kullanılabilir, 1080p’den fazla olmamalıdır. Daha büyük dosyalar otomatik olarak küçültülür, RAW JPG’ye dönüştürülür. Sıradan bir insanın fotoğraf arşivi için 16 MP ve 1080p’nin fazlasıyla yeterli olduğundan eminiz. Değilse, ayarları değiştirin ve ardından sınırları aşan dosyalar disk alanı kaplayacaktır.

Google tarafından sağlanan temel disk alanı 15 GB’dir. Uygulamayı izin verilen dosya sınırlarını aşmayacak şekilde yapılandırdıysanız, bu fazlasıyla yeterlidir. Ancak, boş alanınız yoksa ücretli aboneliği tercih edebilirsiniz. 100 GB aylık 1,99 $, 1 TB – 9,99 $, 2 TB – 19,99 dolara mal olacak. 30 TB’a kadar seçenekler var, ancak önemli ölçüde daha pahalıdırlar.

Google Fotoğraflar’ın web sürümü mükemmel bir arama sağlar. Google dünyanın bir numaralı arama motoru olduğu için mantıklı. Sadece herhangi bir kelime yazın ve büyük arşivde muhtemelen bir şey var! Varsayılan olarak, resimler tarihe (sağda bir zaman ölçeği vardır) ve albümlere (çekim konumları, yerler, kişiler ve nesneler, videolar) göre gruplandırılır. Arkadaşlarınızla paylaşılan albümler oluşturabilirsiniz. Kolajlar, animasyonlar, filmler için destek var.

Artıları

 • Temel sınırlamalarla sınırsız fotoğraf depolama.
 • Otomatik sınıflandırma: resimler otomatik olarak albümlere ve tarihe göre gruplanır.
 • Mükemmel arama.
 • Tüm cihazlar ve işletim sistemleri desteklenir.

Eksileri

 • Web sürümünde çok uygun bir yükleyici değil.
 • Bazen cihazlar arasında senkronizasyon ile ilgili ciddi sorunlar vardır.

Google Fotoğraflar’ı ziyaret edin


Fotoğrafları bulut depolama alanına kaydetmek neden daha iyi?

İlk olarak, fotoğrafları özel bir sunucuda saklamak daha güvenlidir. Uzak hizmetler çok daha korumalıdır ve ayrılmış bir kopyaları vardır. Bu nedenle, tüm bu dosyaları kaybetme olasılığı çok daha azdır.

İkinci olarak, internet bağlantısı olduğu sürece fotoğraflarınıza erişebileceksiniz. Sabit diskinizi yanınıza almanıza gerek kalmayacak.

Üçüncü olarak, blogunuza veya web sitesine resim eklemek daha uygundur – bunun için resminizin URL’sini barındırmadan kopyalayıp HTML etiketlerini kullanarak istediğiniz yere yapıştırmanız yeterlidir. Aynı şey, profesyonelseniz görüntüleri müşterilere göndermek için de geçerlidir – Fotoğraf albümünün bağlantısını paylaşmanız yeterlidir ve disklere veya USB sürücülerine ihtiyacınız yoktur.


İhtiyaçlarınız için doğru bulut depolama alanını seçme kriterleri

Boş disk alanı miktarı
Desteklenen dosya formatları
Veri değişim hızı
İndirilen resimleri düzenleme ve görüntüleme yeteneği
Bulut depolamanın avantajlarından biri, internet bağlantısı olan herhangi bir yerden erişilebilirliğidir
Koruma ve güvenlik
Dosya boyutu sınırı
Sadece web sürümü üzerinden çalışmak, özellikle gadget’lar için elverişsizdir
İzin verilen hareketsizlik süresi

Sonuç

En popüler bulut depolama alanının, fotoğrafçıların fotoğraflarını depolamak için kullanabileceği bir bulut depolama alanı olduğundan bahsettik. Bununla birlikte, Google Fotoğraf sınırlamalarından memnunsanız, gelişmiş hizmetler için ödeme yapmaya hazır olmayanlar için en iyi çözümdür. Tüm ücretli seçenekler birbirine oldukça benzer. Yani, sizin için daha rahat olanı seçmekte özgürsünüz. Sadece pCloud’un bulut depolama için ömür boyu abonelik sunan tek şirket olduğunu kabul etmek istiyoruz . Geleneksel olarak, hizmetler düzenli olarak ödeme aboneliği fiyatını artırdığı için büyük bir yatırım olacaktır. Gelecekte, biraz para biriktirmenize yardımcı olabilir.

Article Categories:
İnternet · Sosyal Medya
https://www.dvrdestek.com/

Muhafazakar demokrat, Güvenlik ve Bilişim Sistemleri teknikeri, #edebiyat #kitap #politika #şiir #bilişim #güvenlik konularında fikir sahibi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here