Çalışan en iyi instagram takipçi ve beğeni siteleri 2020 - evham.net | evhamlı blog
İnternet Sosyal Medya

Çalışan en iyi instagram takipçi ve beğeni siteleri 2020

[su_quote cite=”M.Salih ASLAN” url=”#”]Hızlı özet: Hala çalışan takipçiler için en iyi Instagram botlarının bir listesini hazırladık ve artıları ve eksileri ile büyüme hizmetleri. Ingramer’ı en iyi Instagram botu olarak öneriyoruz . İyi bir sosyal medya pazarlama ajansı arıyorsanız, Social Sensei’yi denemeniz gerektiğini düşünüyoruz .[/su_quote]

Instagram botları, beğeni ve başkalarını takip etme konusunda Instagram hesaplarını yönetme şeklimizi değiştirdi, ancak nelere dikkat etmeliyiz? Kuşkusuz, Instagram pazarlama için büyük bir platform ve bugün itibariyle dünya çapında 800 milyondan fazla kullanıcısı var. Kişisel veya şirket markası olsun, sadece aktif bir profille, Instagram herhangi bir şirketin veya işletmenin şekillenmesine ve marka kimliğini pazarlamasına yardımcı olabilecek etkili bir sosyal medya platformu haline geldi.

Bu, işletmenizi takip eden veya işinizle özdeşleşen kişi sayısı arttıkça elde edilir, böylece şirketin ürün veya hizmetine küresel bir maruziyet verilir. Gönderme, beğenme, yorum yapma, takip etme, takibi bırakma, hashtag ekleme ve konum etiketleri gibi eylemler, girişimcilerin Instagram’daki işletmelerinin, markalarının, ürünlerinin veya hizmetlerinin görünürlüğünü analiz etmesini kolaylaştırır.

Ancak, platformda bu kadar yüksek düzeyde iş ilişkisini sürdürmek için, profilinizde sürekli takip eden güncellemeler gerektirir ve bu da takipçilerinizi kaybetmek istemiyorsanız zaman alıcı ve talepkar olabilir.

Bu amaçla Instagram Botları, bu yüksek düzeyde katılım ve varlığın korunmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

NOT: Instagram botting için birden fazla hesapla FollowAdder veya FollowingLike kullanmayı planlıyorsanız , güvenilir bir proxy hizmetine ihtiyacınız vardır. Bu görev için SSL Özel Proxy’yi veya tercihen SmartProxy’yi öneriyoruz, çünkü güvenilir oldukları ve Instagram için özel paketlere sahip oldukları kanıtlanmıştır.

İşte en iyi Instagram botları 2020 listemiz:

rütbe Bot / Büyüme Hizmeti Fiyat Ziyaret etmek
1 Ingramer € 19 Ziyaret etmek
2 FollowAdder $ 8,33 Ziyaret etmek
3 Instagrambotfollower € 4.99 Ziyaret etmek
4 Upleap $ 39 Ziyaret etmek
5 Social Sensei 95 $ Ziyaret etmek

Instagram Botlar, diğer hesapların beğenilmesi, yorumlanması ve takip edilmesi gibi işlemlerin otomasyon yoluyla çok kolay görünmesini sağlar. Instagram kullanıcılarının günlük olarak bu eylemlere dahil olması gerekir, bu da zaman alıcıdır, ancak hedeflenecek belirli hashtag’ler veya hesaplar gibi parametreleri ayarladığınız sürece Instagram Botlarını kullanarak sizin için otomatik olarak yapılabilecek her şey.

Örneğin, moda endüstrisindeki bir işletme Instabot’u #fashion, #instastyle vb. Gibi moda altında sınıflandırılan hashtag’leri taşıyan yayınları takip edecek, beğenecek veya yorum yapacak şekilde ayarlayabilir.

Bu Instabots kurulduktan ve belirli bir süre çalışmasına izin verildiğinde, kullanıcılara ciddi iş zamanı kazandırır, kullanımı kolaydır ve işletmelerin aylık 20-50 $ ‘dan fazla olmayan uygun bir oranda büyümelerine yardımcı olur.

Şu anda mevcut olan beğeniler ve takipçiler için en iyi Instagram botlarını listeledik, ancak kaçınmanız gereken diğerleri var.

En iyi Instagram botlarının 2020 güncel listesi

1. Ingramer (Mevcut en iyi Instagram botu)

Ingramer Instagram bot

Ingramer , oldukça basit bir Instagram otomasyon hizmetidir. Diğer kullanıcıların yayınlarını beğenecek, takip edecek ve yorum yapacak. Doğal olarak, müşteri botun izleyebileceği hashtag’leri ve önleyebildikleri hashtag’leri seçebilir.

Bot aynı zamanda müşterinin kendi yayın zamanlamasını işleyebilir ve hatta insanlara mesaj gönderebilir. Buna ek olarak, bot müşterinin hesapları hakkında analiz de sağlayabilir. Artık hizmetleri yoluyla otomatik Doğrudan Mesajlar gönderme fırsatı eklediler. Her gün gönderilebilecek maksimum ileti sayısı 100’dür. Bu, her saat Ingramer’ın yaklaşık 12-14 ileti gönderebileceği anlamına gelir.

Tüm kullanıcılara veya hoş geldiniz olanlar gibi her yeni kullanıcıya gönderilebilirler. Başka bir güncelleme, Doğrudan gelen kutusunu kontrol etmek ve Ingramer aracılığıyla cevap göndermek için bir fırsattır . İkinci güncelleme bir Zamanlama Kaydıdır. Sadece fotoğraf yayınlamayı planlamak mümkün olmadan ve şimdi bir video planlamak, atlı karıncalar (10 resme kadar) ve hatta hikayeler eklemek mümkündür.

Bahsettiğim gibi, hizmet 1, 2, 3, 5 ve 10 hesap için üç ödeme katmanını sunabilir. 1 hesap limiti planları en pahalı gibi görünüyor, bu nedenle 2 haftalık planın maliyeti 19 € (yaklaşık 22 $), 1 aylık plan% 35 indirimle 24 € (28 $) ve 3 ay 57 € ( 67 $)% 50 indirimle.

Buna karşılık, 10 hesap limiti planı 9 €, 12 € ve 28 € ‘dur. 3 aylık plan, müşterinin hesabının yolda kalmasını sağlayacak kişisel bir yönetici ile birlikte geliyor. Tabii ki, 3 günlük ücretsiz deneme var.

Artıları
 • Zamanlanmış yayınlar
 • Hedefleme hashtag’leri
 • Beğenme, takip etme, yorum yapma, mesajlaşma
 • analitik
 • Kişisel yönetici botu 3 aylık kademede ele alıyor
Eksileri
 • Ne olduğu için oldukça pahalı – birden fazla hesapla daha düşük maliyetli olmasına rağmen
% 12 İNDİRİM
Kupon

Doğrudan Mesajlar Modülünde% 12 indirim kazanın.

Süresi dolmuyor
15 İNDİRİM
Kupon

Hashtag Generator modülünde% 15 indirim kazanın.

Süresi dolmuyor

2. Followadder (Uygun Fiyatlı Instagram bot)

Takipçisi Instagram bot

FollowAdder kesinlikle en tanınmış Instagram otomasyon hizmetidir. Bize göre, bu şirket mükemmel bir üne kavuştu – nedenini açıklamamıza izin verin.

Sonuç olarak, FollowAdder, bir Instagram botunun yapması gereken her şeyi yapan çok güvenilir bir otomasyon servisidir. Bunu, yayınları planlamak, diğer hesapların içeriklerini beğenmek ve yorum yapmak için kullanabiliriz. Buna ek olarak, FollowAdder etkileşimi artırmak için müşterinin hesabından hediye de barındırabilir.

Tabii ki, işletme sahipleri markalarını bir yazılımın elinde bırakmak konusunda biraz isteksiz olabilirler. Sonuçta, daha önce de belirttiğimiz gibi, hatalar geçmişte gerçekleşti ve botlar bir insanın anlayışına sahip değil. Bununla birlikte, FollowAdder kendini yetkili bulmuştur. Bot bir markanın hesabını ele geçirse de, işletme yine de otomasyon servisi üzerinde son söz ve tam kontrole sahip olacak. Temel olarak, FollowAdder belirli bir demografide gerçek ve etkileşimli takipçiler kazanmanıza ve böylece işinizin büyümesine yardımcı olacaktır. Kullanıcıların tüm özelliklere altı ay erişiminin yanı sıra ücretsiz destek ve yazılım güncellemelerine izin veren beş hizmet katmanı vardır.

Başlangıç ​​katmanı aylık 8,33 ABD dolarıdır ve yazılıma bir hesap üzerinde kontrol sağlar. Diğer katmanlar 3 hesap için aylık 12.50 dolar, 5 için 19.17 dolar, 10 için 31.33 dolar ve 25 profil için 70.83 dolar. Ayrıca, 7 günlük bir geri ödeme süresi bile vardır – böylece müşteriler, ödemelerini aldıklarından emin olabilirler.

 FollowAdder tam incelememizi okuyun 

Artıları
 • Yazı planlaması
 • İlgili yayınları beğenme ve yorum yapma
 • Ortak ilgi alanlarına sahip kullanıcıları takip etmek ve otomatik olarak takip etmemek
 • Birden çok hesabı yönetme
 • Web sitenize yönelik trafiği yönlendirme
 • Çok güvenli ve güvenilir, Windows, Mac ve hatta Linux üzerinde çalışır
Eksileri
 • Yazılım indirilmelidir
20 indirim
Kupon

Satın alma işleminizde% 20 indirim

Süresi dolmuyor

3. Instagrambotfollower.com

instagram bot takipçisi

Instagram hesabınızı yönetmenize yardımcı olacak bir şey arıyorsanız Instagrambotfollower.com sizin için doğru olabilir.

IBF’ye kısaltılmış olan bu araç, içeriğin aynı olduğundan emin olarak tüm hesaplarınıza yayın göndermenize yardımcı olabilir. Ayrıca hikayeleri, videoları, fotoğrafları ve albümleri otomatik olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca, yayınları, bir kerede değil, gün boyunca görünecek şekilde planlayabilirsiniz.

IBF ile Instagram hesabınızla yapılacak her şeyi otomatikleştirebilirsiniz. Ayrıca, birden fazla sürümünüz varsa iyi çalışır. Bu şekilde, her şey benzer görünüyor ve burada veya orada bir yayını kaçırmaktan endişelenmenize gerek yok. Artık, öğeler için doğrudan Instagram üzerinden ödeme yapmak mümkün. Bununla birlikte, bir ödeme ağ geçidine ihtiyacınız var ve IBF ile bir tane alacaksınız. Bu, müşterileriniz için daha fazla kolaylık ve satışı doğrudan sosyal medya sayfasında yapabilmeniz anlamına gelir.

Tabii ki, emojiler dünyayı dolaşır. Müşteriler ve takipçiler kendilerini ifade etmek için bu simgeleri kullanacaklar. Hesabınız bunu kabul etmezse veya garip bir şekilde ortaya çıkarsa, insanları rahatsız eder. IBF kullanırken bunun için endişelenmenize gerek kalmayacak. Ayrıca, mobil uyumludur, bu nedenle akıllı telefonunuzda ve diğer cihazlarda çalışır. Bu, hareket halindeyken veya ofisteyken işleri kısa bir mola vererek kontrol edebileceğiniz anlamına gelir.

Instagram Bot Follower, birçok özelliği ile takipçilerinizi büyütmenize yardımcı olabilir. Bunlar arasında doğrudan mesajlaşma, otomatik yeniden gönderme, otomatik yorum, otomatik beğeni ve otomatik takip / takibi bırak bulunur.

Artıları
 • Birçok Instagram işlemini otomatikleştirin
 • Yayınları daha sonraki bir zaman / tarih için zamanlama
 • Emojilerle uyumlu
 • İçeriğinizi otomatik olarak gönderin
Eksileri
 • Tüm fiyat noktalarına dahil olmayan tüm özellikler
 • Gelişmiş düzenleme özelliği yok
 • Sınırlı depolama alanı

Üç günlük deneme süresiyle, ihtiyaçlarınız için doğru araç olup olmadığına kendiniz karar verebilirsiniz. İhtiyacınız olan şeye ve bunun için ne kadar ödemek istediğinize bağlı olarak iyi çalışabileceğini düşünüyoruz.


4. Sosyal Duygu

sosyal anlamda

Köklü bir Instagram büyüme hizmeti isteyenler Social Sensei’yi seveceklerinden emin . 12 yıldan uzun bir süredir var ve çevrimiçi promosyona odaklanıyor. Temelde bir sosyal medya ajansıdır. Öncelikle, şirketlerin işlerini büyütmelerine ve daha fazla kişi tarafından fark edilmelerine yardımcı olmak için herhangi bir boyut hesabıyla çalışır. Ayrıca çeşitli paketler ve fiyat noktaları bulacaksınız.

Bu şirketi diğer seçeneklerden ayıran bir şey, sahte takipçiler satmamasıdır. Yalnızca gönderi ve ürününüzle ilgilenen gerçek takipçiler elde edersiniz. Instagram hesabınıza gelen trafiği hedefleyerek çalışır. Organik büyüme ile aşağıdakileri oluşturacak, marka bilinirliği kazanacak ve takipçileri potansiyel müşterilere dönüştüreceksiniz.

Hizmetler daha fazla Instagram görüntülemesi, beğeni ve takipçi kazanmayı içerebilir. Üç paket var. Temel sürüm, organik ve güvenli bir şekilde yapılacak takipçileri satın almanızı sağlar. Ayrıca para iade garantisi sunarlar. 10 gün sonra bir şeyden memnun değilseniz, paranızı geri alabilirsiniz.

Ayrıca, aracın nasıl çalıştığını öğrenmek ve sonuçları görmeye başlamak için yeterli zaman olan beş günlük bir deneme aldığınızı göreceksiniz. Kullanımı oldukça kolay olduğunu görünce şaşırmayın. Eğiticileri bulabilir ve desteğe erişebilirsiniz, ancak buna ihtiyacınız olmayabilir. Ancak, kurulum biraz zaman alacaktır; uzmanlar, bir kerelik bir ücret karşılığında ayarlamanıza yardımcı olacaktır.

Artıları
 • Basit ve kullanımı kolay
 • Mükemmel destek
 • Para iade garantisi
 • Harika özellikler
Eksileri
 • Pahalı olur
 • Kurulum ücreti gerektirir
 • Planlar arasında seçim yapmak zor

Social Sensi’nin Instagram’da takipçileri, görünürlüğü ve etkileşimi artırmak isteyen şirketler ve etkileyiciler için değerli bir hizmet olduğunu düşünüyoruz. Social Sensei’yi kullanırken büyüme fark edeceksiniz, ancak zaman alıyor.


5. Ektor.io (Baş Copilot)

Ektor

Ektor.io olarak da bilinen Head Copilot, yapay zeka ile güçlendirilmiştir. Bu masaüstü yazılımı, yazılarınızdaki yüzleri tanımlamak için AI ve yüz tanıma özelliğini kullanır. Hangi kullanıcıların sizinle etkileşime girme ve onlarla etkileşim kurma olasılığının daha yüksek olduğunu söyleyebilir.

Tabii ki, olmadığınızda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle, tüm gün ve bütün gece bir insan gibi çalışacak ve takipçileri alacak. Ancak, aynı zamanda tespit edilemez. Otomasyon hizmetleri, mobil cihazlarda ve bilgisayarlarda Instagram’ın en son sürümlerini taklit eder, böylece güvenliği ihlal edilmiş hesaplarla ilgili bildirim görmezsiniz.

Ektor.io ile büyümeniz ve tespit edilemez olursunuz. Otomatik olarak beğenebilir, otomatik olarak takip edebilir / takibi bırakabilir, hashtag ile hedefleyebilir, otomatik yorum yapabilir, hesapları hedefleyebilir ve yüz tanıma alabilirsiniz. Ayrıca, yeni bir toplu hikaye görünümü ve anti-blokaj sistemine sahiptir.

Şu anda iki plan mevcut. Daha düşük fiyat, gönderimleri, ücretsiz güncellemeleri ve toplu hikaye görüntüleyiciyi sunmazken, daha pahalı seçenek.

Seçtiğiniz fiyat planından bağımsız olarak, her gün en fazla 500 beğeni ve her gün 150 takip / takibi alacaksınız. Ayrıca 300 yorum yapabilir ve günde 5.000 toplu hikaye görüntüleyebilirsiniz. Diğer botlarla karşılaştırdığınızda bu oldukça fazla.

Artıları
 • Mac ve Windows dostu
 • İki faktörlü kimlik doğrulama
 • Otomatik beğeni
 • Otomatik takip / vazgeçebilirim
 • Yüz tanıma
Eksileri
 • Birden çok hesap için seçenek yok
 • Akıllı takip etme için beta testi; işe yaramayabilir
 • Yalnızca masaüstü için kullanılabilir (mobil uygulama yok)

Bu yeni bir şirket olsa da, bunun potansiyeli olduğunu düşünüyoruz. Bununla birlikte, akıllı bırakma seçeneği gibi yeni özelliklerle ilgili birkaç sorun olabilir. 14 günlük iade garantisi ile, bunun sizin ve ihtiyaçlarınız için çalışacağından emin olabilirsiniz. Sizi Instagram’dan yasaklanmayacak ve hesabınızı sahte takipçilerle doldurmayacak bir şey istiyorsanız denemenizi öneririz.


6. Yıldızsız

instelite

Instagram hesabınızla ilgili yardım arıyorsanız Instelite mükemmel bir seçimdir. Sizin için ilgi çekici tüm yapacak. Ayrıca, takipçilerin ürün veya hizmetinizi gerçekten önemsediğinden emin olmak için hedef kitlenizi güncelleyebilir.

Bir anlamda, zamanınız boşalır, çünkü endüstrinizle ilgilenen insanları aramak, onlarla etkileşime geçmek ve ardından onları takip etmelerini veya geri dönmelerini beklemek zorunda değilsiniz. Bot bunu sizin için yapar!

Bu araç, hesabınızı büyütmenize yardımcı olacak birçok şey yapmak üzere tasarlanmıştır. Örneğin, yayınları otomatik olarak beğenecek, özelleştirilmiş DM’ler, hedef hesaplar ve konumlar oluşturacak, takip / takibi bırakacak ve hashtag ekleyecektir. Bunlar birçok özelliğin sadece bir kısmı.

İnsanların botlarla bulduğu bir sorun, ‘eylem engellendi’ pop-up’ları almasıdır, yani sosyal medya platformu bir bot kullandığınızı kabul etti. Instelite ile bu sorunu yaşamayacaksınız. Ayrıca, kullanımı tamamen güvenlidir. Şirkete giriş bilgilerinizi vermeniz gerekse de güvenlidir.

İnsanların dikkatini çekerek çalışır. Bir anlamda, başkalarıyla etkileşime girecektir. Yeni bir beğenme veya yorum yapma konusunda heyecanlanacaklar, bu nedenle sizinle etkileşime girmekle daha fazla ilgileniyorlar. Tüm bunlar sayesinde sizi takip edebilir ve / veya bir şeyler satın alabilirler. Diğer her şeyin üstünde, konumlar, hashtag’ler ve kullanıcı adları gibi Instagram için uygun standart hedefler kullanır.

Artıları
 • Sonuçlara ulaşın
 • Tamamen yönetildi
 • Etkileyen odak
 • Atanmış büyüme asistanı
 • Canlı sohbet desteği
 • Terimler hakkında şeffaflık
 • Güvenli ödeme
 • Yeni takipçi kazanmak için birden fazla seçenek
Eksileri
 • SADECE Influencer odaklama
 • Sadece Instagram için çalışıyor
 • Pahalı olabilir

Hızlı sonuç isteyenler Instelite’den hoşlanacaklar. Ayrıca mutlu müşterilerden birçok referansları var. Kaydolduğunuzda, belirli bir büyüme uzmanıyla çalışacaksınız. Bu daha kişisel hizmet anlamına gelir. Ancak, etkilenenler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır, bu nedenle bir işletme sahibiyseniz işe yaramayabilir.


7. Takip Edilenler

Takip edilen Instagram bot

Piyasadaki en iyi ikinci otomasyon servisi FollowingLike . Kullanımı oldukça basittir ve attığınız herhangi bir görevi de halledebilir. Bot, müşterinin markasıyla alakalı ilgi alanlarına sahip kişileri yorumlayabilir, aksine yorum yapabilir, hatta mesaj gönderebilir.

Aslında, FollowingLike insan davranışını taklit etmeye çalışacaktır – ancak bu, önceki hizmet için de söylenebilir. Bazı özellikler, takipçilerinin zaman çizelgelerini aşırı spam yapmak için kapatıldığından, bu özellik bir botta çok önemlidir. Algılamayı önlemek için, bot proxy döndürme yöntemini de kullanır, bu nedenle istemcilerin hizmetin IP ayak izi hakkında endişelenmesine gerek yoktur.

Facebook, Instagram, Google+, LinkedIn, Pinterest, Reddit ve hatta Tumblr için kullanılabilir. Bir işletme sahibi birden fazla platformda çalışan bir bot hizmetine ihtiyaç duyuyorsa, hizmetin platforma özgü tüm özelliklere erişmesini sağlayan Ultimate Edition’ı bile kullanabilirler. Tabii ki, Ultimate Edition, yazılımın tek platformlu sürümlerinden önemli ölçüde daha pahalıdır.

Bir Instagram hesabı için müşteriler bir kerelik ücreti 79 ABD doları ve beş profil için 113 ABD doları ödeyebilir. Sınırsız hesap hizmetleri için birkaç seçenek vardır, bu nedenle müşteriler bir kerelik 194 $ ücret ödeyebilir. Öte yandan, aynı zamanda yılda 136 $ veya 3 gün için 7 $, sonra da yıllık 148 $ ödeyebilirler. Dördüncü seçenek aylık 100 dolar ödemek.

Artıları
 • Yazı planlaması
 • Beğenme, beğenmeme, yorum yapma, mesajlaşma
 • Otomasyonu takip edin ve takibi bırakın, takip etmeyen kullanıcıları arayın
 • İnsan davranışını simüle eder
 • Proxy döndürme yöntemi
Eksileri
 • Biraz pahalı ve deneme süresi yok
 • Yazılım indirilmelidir
20 indirim
Kupon
Satın alma işleminizde% 20 indirim
Süresi dolmuyor

8. Boostgram

Boostgram Instagram bot

Bir büyüme hizmetine başlamadan önce bazı seçeneklere sahip olmak isteyen işletmeler için, aralarından seçim yapabileceğiniz çok daha fazla bot var. Örneğin Boostgram mükemmel bir hizmettir ve indirme işlemi gerekmez. Müşteriler otomasyon hizmeti üzerinde tam kontrole sahiptirler; bunlar sadece programlama sonrası ve otomatik beğenme ve takibi değil, aynı zamanda kitle hedeflemeyi de içerir.

Bot, hesapları cinsiyet veya yere göre hedefleyebilir – bu da cinsiyete özgü işletmeler için yararlı olacaktır. Instagram profilimizi servise bağladıktan sonra, yalnızca tercihlerimizi girmeli ve programın işini yapmasına izin vermeliyiz. Bu hizmet ayrıca 7/24 müşteri desteği sunar ve hatta mobil cihazlardan da erişilebilir. Kullanıcılar otomasyon hizmetini 3 günlük bir süre boyunca deneyebilir veya haftalık hesap başına 31 ABD doları ödeme planına geçebilirler.

Artıları
 • Yazı planlaması
 • Otomatik beğenme, takip ve takibi bırakma
 • Hedefleme hashtag’leri
 • Cinsiyet ve yer hedefleme
 • İndirme gerekmez
Eksileri
 • Biraz pahalı olabilir
 • Hizmete kaydolana kadar ödeme planı görünmüyor
 • Müşteriler, bot hizmetinin e-posta yoluyla kişisel olarak sona erdirilmesini talep etmelidir

9. Instazood

Instazood Instagram bot

Şimdi, Instazood biraz zor. Bir yandan, yayınları zamanlayabilir, yorumları yönetebilir ve hesap hesaplarını gayet iyi yapabilir. Müşteri desteği sunar, yayınları otomatik hale getirir ve belirli hashtag’leri kullanan veya belirli bir alanda yaşayan yayınları ve kullanıcıları beğenecek ve takip edecek şekilde ayarlanabilir. Bunların hepsi harika özelliklerdir ve servisin indirme işlemi gerekmeden güvenli ve mobil uyumlu olduğu varsayılır. Aslında, kullanıcıların aslında beğeni ve görünüm satın almasına bile izin verir.

Bu hizmetle ilgili sahip olduğumuz tek sıkıntı, kullanımı biraz karmaşık olmasıdır. Aslında, bu botların bazıları biraz dağınık ve açıkçası çirkin olma eğilimindedir. Neyse ki, Instazood en azından çekici bir kullanıcı arayüzüne sahip. Müşteriler bu hizmeti aylık olarak kullanabilir ve maliyet seçtikleri hizmetlere bağlıdır. Bu nedenle, basit takip / unfollow, beğen ve yorum otomasyon botu için, hizmet ayda sadece 10 $ ‘dır.

Yorumları önemli olarak işaretleyen, silen ve yanıtlayan Yorum İzleyicileri için kullanıcılar 10 ABD doları daha öder. Yazı zamanlayıcı ayrıca aylık 10 $ ‘dır. Instazood’un Doğrudan Mesajlaşma hizmetleri aylık 15 $ karşılığında mevcuttur. Bu, botun günde 80-120 mesaj için yeni takipçileri ve mesaj takipçilerini ve takipçilerini karşılamasına izin verir. Ayrıca, müşteriler 1 $ karşılığında 100 beğeni ve 50 cent için 100 video görüntüleme satın alabilir. Tüm bu hizmetlerin 3 günlük deneme süresi vardır.

Artıları
 • Post çizelgeleme, beğenme, takip etme
 • Yorum yöneticisi
 • Doğrudan mesajlaşma otomasyonu
 • Hedefleme hashtag’leri ve yerleri
 • İndirme yok
Eksileri
 • Kullanıcılar kafa karıştırıcı algoritmalar kullanarak hashtag’leri manuel olarak kaydetmelidir
 • Tüm özellikler tek bir ödeme planına dahil değildir

10. Instavast

Instavast Instagram bot

Instavast, en azından insan faaliyetlerini simüle etmeyi sağlayan bu bot hizmetlerinden bir diğeri. Dijital ayak izini müşterilerin hesaplarından gizlemek için bir proxy kullanmak bile mümkün. Bunun yanı sıra, planlama sonrası, beğenme, takip etme ve hedeflenen erişim gibi tüm düzenli özellikleri de sunuyorlar. Kullanıcılar, botun hangi hashtag’leri araması gerektiğini ve hangisinin de yönlendirilmesi gerektiğini ayarlayabilir.

Bu bot, bir sonraki pazarlama adımına karar vermede çok yardımcı olan müşterinin hesaplarının analizlerini de sunar. Ve bir abonelikte sonsuz hesapları işleyebilir. Tüm bunlar ve kullanıcıların herhangi bir şey indirmesine bile gerek yok! Servis ayrıca mesaj ve yorum yöneticileri sunuyor ve müşteriler beğeniler ve görünümler bile satın alabiliyor. Dört hizmetin tümü için, her biri hesap başına 10 ABD doları olan 3 günlük bir deneme var.

Instagram Botları aslında dört hizmetten sadece biri. Mesajları zamanlama, beğenme, takip etme, yorumlama ve hatta hikayeleri görüntüleme gibi tüm olağan görevleri yerine getirir. Ayrıca birden fazla hesabı yönetebilir. Sunulan diğer hizmetler DM otomasyonu, yorum yönetimi ve gelişmiş zamanlama seçenekleri ekler.

Artıları
 • Post çizelgeleme, beğenme, takip etme
 • Hedefleme hashtag’leri ve yerleri
 • DM ve yorum yöneticileri
 • Gelişmiş zamanlama
 • Müşteri hesaplarını korumak için proxy kullanır
Eksileri
 • Yayın zamanlayıcı video yayınlayamıyor
 • İlk başta kullanmak biraz kafa karıştırıcı

11. Robolike

Robolike Instagram bot

Bu Instagram otomasyon servisi temel bilgileri biliyor ve bunlara bağlı kalıyor. Robolike kullanıcı her söylediğinde yayınlayacaktır ve saatte yaklaşık 80 gönderiyi beğenebilir. İstemci, botun hashtag’lerini sıralamak için ayarladıktan sonra bunu yapar.

Hizmet temel olarak gönderilerini kimin beğendiğini kontrol eden ve onları takip eden kişilere dayanır. Robolike, kullanıcıları müşterinin Instagram sayfasına çekecek ve umarım takip etmeye değer bir şey bulacaklardır. İlgili tarafların 3 günlük bir deneme süresi alabilmesine rağmen, hizmetin yalnızca bir aylık planı 7.77 dolar. Şirket ayrıca 10’dan fazla hesabı yönetmesi gereken işletmeler için indirimler sunuyor. Ancak, işletme sahiplerinin bu indirim hakkında daha fazla bilgi edinmek için doğrudan hizmetle iletişim kurması gerekir.

Artıları
 • Yayınları belirli zamanlarda planlar
 • Birden çok hashtag’i hedefler
 • Saatte 80 yayını otomatik olarak sever
 • Diğer birçok hizmetten daha uygun fiyatlı
Eksileri
 • Görebildiğimiz kadarıyla – bu bot sadece yayınları sevebilir
 • Bot sadece bir görevi yerine getirebiliyorsa, neredeyse 8 dolarlık ücret gerçekten pahalı olabilir

12. Instajool

Instajool Instagram bot

Instajool, önceden ayarlanmış hashtag’lere ve konumlara göre beğenen, takip eden ve yorum yapan kapsamlı bir otomasyon servisidir. Ayrıca kullanıcılara mesaj gönderebilir ve kullanımı oldukça kolay olmalıdır.

Bot, insan aktivite seviyelerini korumak için Instagram gönderme sınırlarının altında kalmasını sağlar. Hiçbir indirme gereksinimi yoktur, bu da harika. Buna ek olarak, Instajool’un 24 saat müşteri hizmetleri her zaman kullanıcıların sorularını yanıtlamaya hazırdır. Mevcut iki ödeme planı, kullanıcıların bot özelliklerinin tüm çeşitlerine erişmesine izin verirken, Temel plan yalnızca 10 hesabı yönetirken, Gelişmiş hesap 100’e kadar işleyebilir. Temel plan ayda sadece 6 ABD dolarıdır. $ 10. Son olarak, her iki planın da 7 günlük ücretsiz deneme süresi vardır, böylece müşteriler taahhütte bulunmadan önce hizmeti deneyebilirler.

Artıları
 • Çok hassas yazı planlaması
 • Beğeni, takip
 • Hashtagleri ve konumları hedefler
 • Birden çok hesabı yönetir
 • Oldukça güvenli ve uygun fiyatlı
Eksileri
 • Oldukça basit, denemek için özel bir özellik yok

13. SocialSteeze

Socialsteeze Instagram pazarlama ajansı

Listemizdeki diğer büyüme hizmetlerinin aksine, SocialSteeze gerçek bir Instagram pazarlama şirketi olarak yerini aldı. SocialSteeze ekibi, bir sosyal medya stratejisi oluşturmak ve yürütmek için işletme sahipleriyle birlikte çalışacak.

Orijinal bir marka şirketi olduklarından, fiyatları bahsettiğimiz diğer hizmetlere kıyasla biraz şişirildi. Ancak, tarafımızda profesyonel bir ekibe sahip olmak buna değer. Düzenli katman aylık 39 ABD dolarıdır ve pazarlama danışmanlığı, marka bilinci oluşturma ve iş hedefleri belirlemeyi içerir. Pro katmanı aylık 99 $ ‘lık aynı avantajları sunuyor, bu yüzden iş dünyasına özgü bazı özellikler sunduğunu düşünüyoruz. Ayrıca haftalık 27 $ ‘lık 5 haftalık bir program ve haftada 200 $’ lık bir İş Danışma planı da var. Tüm bu aylık ve haftalık planlara ek olarak, bir kerelik iki ödeme hizmeti de vardır.

Tasarım ve Markalaşma paketi, 800 $ bir kerelik ödeme için logolar ve diğer grafik tasarımlar da dahil olmak üzere tamamen yeni şirket markaları yaratacak. Son olarak, işletme sahipleri Instagram hesaplarında 2.500 ABD dolarına kadar ödeme API’sı entegrasyonları alabilirler.

Artıları
 • Müşterinin emrindeki profesyonel pazarlama ekibi
 • Bir markanın sosyal medya stratejisi oluşturma
 • Sıfırdan tasarım ve markalama
Eksileri
 • Yeni bir görünüm bir şirketin Instagram numaralarına zarar veremese de bot değil
 • İnanılmaz derecede pahalı olabilir

14. BeğenSosyal (Gitti)

Sosyal Instagram gibi hizmet

LikeSocial, daha az hesap yöneticisi ve daha çok “beğeni öde” hizmetinden başka bir hizmettir. Ancak, bir müşteri video görüntülemeleri ve takipçileri için de ödeme yapabilir.

Birçok kişi ve işletme bu gibi hizmetlerden uzak duruyor. Ancak, bir şirketin Instagram hesabına neden yarar sağlayabileceklerini açıklamak üzereyiz. Yani, bu tür bir etkileşimin artması, bir şirketin içeriğinin daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlayabilir. Çok beğeni alan yayınların Araştır sayfasında da yer alması daha olasıdır.

Beğeniler, görünümler ve takipçiler için farklı fiyatlar var, bu yüzden bunları kontrol edelim. 50 beğeni almak (gönderi başına, varsayıyoruz) haftalık 10 $ ücret gerektirir. Bir hesap 14 $ için 100, 23 $ için 250, 34 $ için 500 ve haftada 59 ve 99 $ için bir ve iki bin alacaktı. Görüntülemeler 100, 250, 500, 1.000 ve 2.000 için haftada 7 $ ile 49 $ arasında değişen 5 ödeme planında geliyor. Ve son olarak, LikeSocial müşterileri aylık 34 $ için 100, 56 $ için 500, 98 $ için 1.000, 168 $ için 5.000 ve 298 $ için 10.000 alacak.

En iyi yanı, işletmelerin bu tür bir hizmeti bir otomasyon hizmetinin üstünde bile kullanabilmeleridir. Ve bu hizmet, Instagram hesaplarının kontrolünü elden bırakma konusunda endişe duyan ancak yine de büyüme sağlamak isteyenler için idealdir. LikeSocial, çalışması için bir hesabın şifresi gerektirmez.

Artıları
 • Daha fazla takipçi ve bir Instagram profiline katılım, gerçek bir kitle çekecek ve içeriği görünecek
 • Oldukça basit özellikler ve ödeme planları
 • Bir hesabın şifresini vermenize gerek yok
Eksileri
 • Gerçek bir bot değil
 • Çok pahalı olabilir

15. InstaQ

Instaq Instagram bot

Bu otomasyon hizmeti, kullanıcıların ihtiyaç duyacağı tüm temel görevleri yapabilir. Bir niş içindeki yayınları beğenebilir ve yorum yapabilir ve kullanıcıları takip edebilir ve takiplerini kaldırabilir.

InstaQ ayrıca bir hesabın takipçilerine komut dosyası içeren doğrudan mesajlar gönderebilir ve hatta yenilerini kabul edebilir. Buna ek olarak, bir müşterinin sitesinden ve RSS yayınlarından resim yayınlayabilir. Dijital bir ayak izini bırakmaktan kaçınmak için proxy sunucuları kullanabileceğinden oldukça güvenlidir. Kullanıcı arayüzü çok etkileyici değil, ama işi yapacak. InstaQ, tüm özelliklere sahip sınırsız hesaplar ve aylık 27 $ veya bir kerelik 134 $ ödeme karşılığında premium hizmet planını sunar.

Windows, Mac ve Linux için mevcut olan yazılımı satın almak kullanıcılara ömür boyu lisans verir. Her iki ödeme planının da 14 günlük para iade garantisi vardır. Ayrıca, ilgili taraflar tam taahhütte bulunmadan önce hizmeti deneyebilirler, ancak özellikler post programlamaya, beğenmeye ve takip etmeye indirgenecektir.

Artıları
 • Yazı planlama, beğenme, takip etme / takip etme
 • Diğer sitelerden fotoğraf sağlama
 • Proxy koruması
Eksileri
 • Kullanıcılar yazılımı indirmelidir
 • Biraz temel ve çekici olmayan kullanıcı arayüzü

16. Instaswell

Instaswell Instagram Beğeni ve Takipçi Servisi

Instaswell, belirli hashtag’lere sahip yayınları beğenebilir ve yorum yapabilir ve ilgi çekici şeyler hakkında yayın yapan kullanıcıları takip edebilir / takiplerini takip edebilir. Ayrıca, belirli bir sayıyı geçtikten sonra kullanıcıları otomatik olarak takip etmeyerek müşterinin takip eden oranını koruyabilir.

Servis ayrıca bir istenmeyen posta önleme filtresi ve bir “Tekrar Yok” özelliği sunar, böylece bot daha önce takip ettiği yayınları veya kullanıcıları beğenmez veya takip etmez. Bot, belirli kelimeleri veya hashtag’leri kullanan kullanıcılardan da kaçınabilir. Ancak, hizmet yayınları zamanlayamaz ve istemciler aşağıdaki ve izleyen otomasyonu özelleştiremez.

Dört hizmet katmanı vardır. Hesaplar günlük ücretsiz olarak 50 beğeni ve takip alabilir veya aylık 10 $ karşılığında her biri için 500 alabilir. Buna ek olarak, ayda 15 ABD doları karşılığında, bir hesap günde 1.000 gönderiyi beğenebilir ve günde 500 hesabı takip edip takiplerini kaldırabilir. Ayda 20 $ karşılığında, bot 1.000 yayını beğenecek ve günde 1.000 kişiyi takip edip takip etmeyi bırakacak.

Artıları
 • satın alınabilir
 • Beğenir, takip eder ve takibi bırakır
 • Tekrarlama özelliği yok ve Anti-Spam hoş bir dokunuş
Eksileri
 • Yayın planlaması yok
 • Özelleştirme daha iyi olabilir

17. Örnekleyici

instambler

Instambler, size zaman kazandırarak kaç takipçiniz olduğunu büyütmenize yardımcı olabilecek bir araçtır. Ancak, hangi hizmetlerin kullanılabilir olduğunu ve Instagram hesabınızı iyileştirmek için kullanmanız gerekip gerekmediğini merak ediyor olabilirsiniz.

Sunulan hizmetler arasında bir posta yöneticisi, bot, otomatik doğrudan mesajlaşma ve yorum yöneticisi bulunmaktadır. Bu aracın yerleri, hashtag’leri, rakip sayfalarını ve daha fazlasını kullanarak tercih ettiğiniz kitleyi hedeflediğini göreceksiniz. Ayrıca, yayınlarını beğenerek, doğrudan mesaj göndererek, yayınlara yorum yaparak ve onları takip ederek kitlenizle de etkileşime girecektir. Tabii ki, bunu kendiniz yapabilirsiniz, bu yüzden Instambler’a ihtiyacınız var mı?

Size doğrudan bir cevap veremeyiz çünkü ne kadar zamanınız olduğuna bağlıdır. Instambler’ın sağlayacağı tüm eylemleri gerçekleştirebilirsiniz, ancak bunu yapabilme miktarı birçok faktöre bağlıdır. Ayrıca, hepsini bir kerede yapamazsınız; gün boyunca onu boşluk bırakmanız gerekir. Bir otomasyon aracına sahip olmak size zaman kazandırır ve Instagram kurallarına uymanızı sağlar.

Gönderi yöneticisi, videoları ve fotoğrafları yüklemenize olanak tanır ve bunları kendiniz gönderemeyeceğiniz zamanlar için zamanlamanızı sağlar. Ayrıca yorumlarınızı yorum yöneticisi ile yönetebileceksiniz. Bu ayrıca istenmeyen yorumları silmenize veya yanıtlamanıza da olanak tanır. Otomatik doğrudan mesaj özelliği, takipçilere birden fazla doğrudan mesaj gönderebilmenizi sağlar. Ürün lansmanlarını ve diğer faydalı bilgileri gönderin. İlgi alanı oluşturmanıza yardımcı olacak indirimler de sağlayabilirsiniz.

Artıları
 • Yorumları otomatik olarak beğen
 • 7/24 destek
 • Düşük fiyat
 • Kapsamlı yardım masası
Eksileri
 • Analitiklere erişim yok
 • Akıllı telefon uygulamasının olmaması
 • Fotoğraflar için gelişmiş düzenleme aracı yok

Instambler ile fark ettiğimiz birkaç sorun olsa da, bunun hesaplarınızı yönetmenize ve bu sosyal medya platformundaki etkinlikleri otomatikleştirmenize yardımcı olacak mükemmel bir araç olduğunu düşünüyoruz.


Bahsedilmeye değer diğer Instagram botları ve büyüme hizmetleri

18. SosyalKaptan

SocialCaptain, daha fazla takipçi almak için Instagram hesabınızda çalıştırabileceğiniz bir komut dosyasıdır. Gösterge tablosunda belirli parametreleri ayarlarsınız ve SocialCaptain sizin için otomatik olarak çalışmaya başlar. Hedef hashtag’lerden veya kitlenden, gerçekleştirmesini istediğiniz hıza kadar her şeyi seçebilirsiniz. Otomatik yorum yapma ve akıllı etiketleme gibi şeyleri de açabilirsiniz. Yalnızca adınız, e-postanız ve şifrenizle bir hesap oluşturmak kolaydır ve ayrıca 24 saatlik ücretsiz deneme sürümüne sahip olursunuz, böylece denemek için herhangi bir şey harcama konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. SocialCaptain Instagram hesabınıza bağlanır, nasıl kullanılacağı hakkında hızlı bir eğitim alırsınız ve hepsi bu kadar.

19. ViralRace

ViralRace ile markanızı artırmak ve hesabınızın etkisini artırmak için Instagram takipçileri kolayca satın alabilirsiniz. Bu bot son derece incelenmiştir ve Instagram hesabınızdan takipçi almak çok hızlı çalışır. ViralRace’ı bu kadar özel yapan şey, hesabınızı yalnızca yüksek kaliteli takipçilerle bağlaması ve botun yüksek tutma oranı ile bilinmesidir. Ne kadar çok takipçiniz varsa, hesabınız o kadar etkili olur ve bu takipçiler hesabınızla etkileşime geçtiğinde, bu daha da iyidir. Sadece 100 takipçi satın alarak küçük başlayabilir veya 10.000 takipçi ile giriş yapabilirsiniz. ViralRace ile gökyüzü sınırdır.

 20. YoViral

YoViral birkaç dakika içinde otomatik beğeniler sağlayan bir Instagram botudur. YoViral ile kaydolduktan sonra tek yapmanız gereken yüklemeye başlamak. Bunu yaptıktan sonra, YoViral sistemi bunu alacak ve beğeniler hızlı bir şekilde gelecek. Bu botu kullanarak alacağınız beğeniler gerçek hesaplardan ve sınırsız gönderiye sahip olabilirsiniz. Bot ayrıca “dinamik beğeniler” olarak adlandırdığı bir özelliğe sahiptir, bu da tüm beğenilerinizin normalde olduğundan% 10’a kadar daha fazla beğeniyle organik olarak gelmiş gibi görünmesini sağlar. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz ve para iade garantisi vardır, bu nedenle YoViral yeni bir bot arıyorsanız denemek için iyi bir seçenek olabilir.

 21. BigBangram

En popüler Instagram botlarından biri BigBangram ve bu program altı Instagram hizmetinin işini tek bir pakette yaptığını iddia ediyor. BigBangram ile diğer hesapları otomatik olarak takip etmeyi ve takip etmeyi bırakmanın yanı sıra yorumlarınızı, beğenilerinizi ve DM’lerinizi yönetebilirsiniz. Birçok insan da BigBangram’ın içeriğinizi planlamanıza izin verir, bu da diğer birçok botun yapmadığı bir şeydir. BigBangram için mükemmel Instagram hesabı sahibi, hesaplarını hızlı bir şekilde değil, aynı zamanda güvenli bir şekilde büyütmek isteyen kişidir. Ayrıca otomatik doğrudan mesajlar, beğeniler, beğenilmemeler, takipler, takibi bırakmalar ve hatta yorumlar sunar. Ayrıca bot, günde 40 ila 50 takipçi kazanacağınızı iddia ediyor. Bundan daha iyi ne olabilir?

 22. Pişirme Masası

Atış Masası, diğer Instagram botlarından biraz farklı. Hesabınız için otomatik olarak bir ton takipçiyi getirmek yerine, bu durumda hesabınızı organik bir şekilde büyütmenize yardımcı olur. Bu, biraz daha uzun süreceği ve biraz daha pahalı olduğu anlamına gelir, ancak hesabınız için kesinlikle yüksek kaliteli, hedeflenen takipçiler elde edersiniz. Bot da 7/24 çalışıyor, bu yüzden her zaman potansiyel takipçiler kazanıyorsunuz, ayrıca ne tür hesapları hedefleyeceğinizi seçebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra, Firing Table tüm işleri sizin için yapar ve hesabınızı Instagram büyüklüğüne yükseltir.

23. Altın Nitro

Gold Nitro, Instagram hesabınız üzerinden insanları takip etme ve beğenme sürecini tamamen otomatikleştirmeye yardımcı olan bir Instagram botudur. Aslında, sizin adınıza günde 100 gönderiyi beğenebilir ve takip edebilir. Bir gönderiyi beğendikten sonra, artık hesap sahibinin “beğenir ve izler” listesindesiniz. Fikir, merak edecekleri, profilinize bakacakları ve sonuçta hesabınızı takip edecekleri gibi. Güzel olan, bu yeni beğenilerin rastgele olmamasıdır. Altın Nitro özel olarak bir niş hedeflemenizi sağlar. Bu nedenle, teknik olarak, hesabınızın yeni hesaplarla zaten ortak bir yanı vardır, bu da sizi takip etmelerini daha da olası hale getirir. Son olarak, Gold Nitro’nun nasıl çalıştığını, takip etme / takibi bırakma gibi şeyleri istediğiniz gibi açıp kapatarak kontrol edebilirsiniz.

 24. MegaTakip

MegaFollow, self servis büyüme aracı olarak kendini gösteren bir Instagram botudur. Temel olarak, ister kişisel ister işletme hesabınız olsun Instagram hesabınızı büyütmenize yardımcı olur. MegaFollow’a kaydolmayı seçtiğinizde, diğer Instagram hesaplarını yorumlamak, beğenmek veya takip etmek için saatler harcamak zorunda kalmazsınız. Bunun yerine, bu bot daha fazla takipçi getirmenize yardımcı olan tüm bunları otomatik hale getirir. Bu oldukça gözden geçirilmiş bir bot ve kullanıcılar yüzlerce ve bazen binlerce takipçi getirdiğini bildiriyor. Bu kulağa hoş geliyor, ama bu ucuz değil. Bu bot diğerlerinden biraz daha pahalıdır, ancak daha fazla takipçi istiyorsanız bir göz atmaya değer.

25. Kombin

Combin, hesaplarının çalışma şeklini geliştirmek isteyen küçük veya orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış bir Instagram botudur. Instagram hesabınıza hedeflenen bir kitleyi çekmeye yardımcı olur ve size bir ton zaman kazandıracaktır. Hangi kitleleri hedeflemeniz için uygun olduğunu belirleyebilir, yeni etkileyiciler bulabilir ve hatta doğrudan Kombin aracından takipçilerinizle etkileşime geçebilirsiniz. Ayrıca hesabınızı güvende tutmaya yardımcı olan yeni yayınlar planlayabilir ve ayrıca toplu beğenme, yorum yapma, takip etme ve takibi bırakma işlemleri de yapabilirsiniz. Combin’in ücretsiz bir sürümü de var, bu yüzden satın almadan önce deneyebilirsiniz ve ayda sadece 10 $ olduğundan, tam sürüm için büyük bir yatırım bile değil.

 26. Sosyal Yutturmaca

SocialHype, # 1 Instagram pazarlama platformu olduğunu iddia ediyor. Şirket, kullanıcılarının hesaplarında% 100 ila% 200 daha fazla etkileşime sahip olduklarını ve genellikle botla kaydoldukları ilk ayda olduğunu söylüyor. İstediğiniz sonuçlar tamamen özelleştirilebilir ve diğer botlarla karşılaştırdığınızda da ekonomiktir. Ortalama olarak, SocialHype her gün 10 ila 150 organik takipçi kazanıyor ve bu takipçiler hedeflendi çünkü ilk temastan çok sonra sizi takip etmeye devam edecekler. Güvenlidir, yayınları planlayabilir, birden fazla hesapta kullanabilir ve hatta Instagram hesabınızı yıldızlara yükseltmek için özel kampanyalar oluşturabilirsiniz.

27. Örnekleyici

Instamber, hepsini otomatik olarak beğenmenizi, takip etmenizi, yorum yapmanızı ve takip etmenizi sağlayan bir Instagram botudur. Bu, günler ve haftalar boyunca binlerce olmasa da yüzlerce yeni takipçiye yol açabilir. Bu botu diğerlerinden ayıran şey, aynı zamanda belirli bir coğrafi bölgedeki insanları bulmanıza izin vermesidir, bu da bulmak için ortak bir özellik değildir. Ayrıca, toplu DM’ler göndermenize, yorumlarınızı kolayca yönetmenize ve hesabınızın güvenli olduğundan emin olmanıza olanak tanır. Gelecekteki yayınları planlamak için Intamber’i de kullanabilirsiniz ve birden fazla hesapta kullanabileceğiniz için, birden fazla Instagram profiliniz varsa, bu sizin için mükemmel bir bot olabilir.

28. Popamatik

Bu Instagram botu iş için tasarlanmıştır ve Instagram hesabınızın performansını artırmanıza yardımcı olabilir. Bu botun ana işlevi, Instagram hesabınıza daha fazla katılım sağlayarak daha fazla takipçi elde etmektir. Bu bot sahte beğeniler vermez ve beğenmeye, takip etmeye ve yorum yapmaya başlamak istediğiniz hedefleri bulmanıza yardımcı olur. Popamatic’i kullanırken aylık raporlar alırsınız ve ekipten aldığınız destek harika. Ayrıca Instagram’ın sahip olduğu hizmet şartlarına da uygundur, bu nedenle hesabınızın güvende olduğunu bilirsiniz. Ücretsiz bir deneme sürümü de mevcut, bu yüzden satın almadan önce deneyebilirsiniz.

29. Instabow

Instabow, çoğu insanın yaptığı her zaman harcamadan yayınlarınızı planlamanızı ve oluşturmanızı sağlayan bir Instagram bot hizmetidir. Bunun yerine, Instabow’u kullanarak tüm bunları otomatik olarak yapabilirsiniz. Yayınlarınızı planlayabilir, hashtag’ler, sözler, başlıklar ve daha fazlasını ekleyebilir ve hepsini birkaç dakika içinde yapabilirsiniz. Şirketin farklı fiyatlandırma planları vardır, böylece sizin için doğru olanı bulabilirsiniz. Ayrıca üç günlük bir deneme süresi vardır, bu yüzden herhangi bir para harcamadan önce deneyebilirsiniz. Hangi hesabı seçtiğinize bağlı olarak, farklı seçenekler vardır, bu yüzden birini seçmeden önce göz atın, çünkü bazı harika özellikleri kaçırıyor olabilirsiniz.

30. Sosyal Sansasyonel

Social Sensational, hesabınızı doğal bir şekilde büyütmenizi ve geliştirmenizi sağlayan Instagram otomasyon yazılımıdır. Hesabınızın takipçilerinizle etkileşimini tam olarak yöneterek bunu yapmak için gelişmiş bir hedefli yaklaşım kullanır. Bu botu kullanmak için tek yapmanız gereken uygun fiyatlı planlardan birini seçmek ve ardından 24 saat içinde kampanyanız yayınlanmaya başlayacak. Social Sensational’ın her müşterisi, onu ayarlamanıza ve izlemenize yardımcı olabilecek bir hesap yöneticisiyle çalışabilir. Ayrıca diğer robotların sahip olmadığı harika bir özellik olan ilerleme gösteren raporlar da alırsınız.

31. SocialMortal

SocialMortal, Instagram hesabınız için gerçekte robotlar tarafından değil gerçek kişiler tarafından işletilen bir yönetim ve büyüme hizmetidir. Tek yapmanız gereken onlara hedeflediğiniz kitleyi anlatmak ve ardından SocialMortal çalışmaya başlıyor. Gerçek takipçiler, yüksek düzeyde bir büyüme elde edersiniz ve hesabınız Instagram’ın hizmet şartlarına uygun olarak kalacaktır. Şirketin para iade garantisi vardır ve size sahte takipçiler vermez. İstediğiniz kullanıcıları hedefler, kanıtlamak için size büyüme raporları verir ve hesabınızı bir sonraki seviyeye taşıyan özel bir hesap yöneticisi ile çalışacaksınız.

32. Influuu

Influuu, takipçileri ve hesabınızı beğenen otomatik bir Instagram botudur. Şirket sadece 1 $ karşılığında üç günlük bir deneme sunuyor ve hatta belirli etkileyicileri hedefleyebilirsiniz. Influuu ile temel bir hesapla bulacağınız özelliklerden bazıları, yeni takipçilere mesaj gönderme, 10 hashtag ve 10 hesabı hedefleme ve ayrıca yorumlarınızı ve beğenilerinizi otomatik hale getirme yeteneğini içerir. Temel paketle yalnızca bir hesabı yönetebilmenize rağmen, diğer paketler beş adede kadar hesap eklemenize ve 50 adede kadar hashtag ve hesabı hedeflemenize olanak tanır. Influu’dan aldığınız tüm takipçiler gerçek ve her zaman Instagram hesabınızın kontrolü sizde.

33. Yukarı bakış

Upleap, üç günlük deneme sürümü ve kolay bir hesap ile birlikte gelen bir Instagram botudur. Bunu yaptıktan sonra, hesabınızı tanımlayacak ve ardından hedeflemek istediğiniz bazı hashtag’leri sağlayacaksınız. Bu, hesap yöneticilerinin hesabınızı doğru Instagram kullanıcılarına odaklanacak şekilde ayarlamasına yardımcı olur ve bu arada yok saymak isteyebileceğiniz hashtag’leri de engelleyebilirsiniz. Sizinkine benzer, Upleap’in takipçileri hedeflemek için kullanacağı en fazla 10 Instagram hesabı da seçebilirsiniz. Son olarak, belirli konumlara göre takipçileri de bulabilirsiniz.

34. Sosyal Koşucu

Social Runner, sosyal medya sitesindeki varlıklarını iyileştirmek isteyen müşterilere odaklanan başka bir Instagram botudur. Bu bot, otomatik beğeniler, takipçi ve hashtag hedefleme, rakiplerin hedeflenmesi ve hatta hesabınıza gerçek takipçiler getirme gibi diğer botların çoğuna benzer özellikler sunar. Şirket ayrıca ücretsiz e-posta desteği ve ömür boyu güncellemeleri garanti eder. İnsanlar SocialRunner’ı kullanarak binlerce yeni takipçi kazandıklarını bildiriyor ve hesapları otomatik olarak beğenip takip etmenin yanı sıra, bu botla belirli ülkeleri ve alanları da hedefleyebilirsiniz.

 35. Gram Parlama

GramFlare, bilmeden önce toplu beğenileri ve takipçileri getiren otomatik bir bottur. Şirket üç günlük deneme süresi sunuyor ve diğer botların sahip olduğu özelliklerin çoğunu sunuyor. Bununla birlikte, GramFlare’yi öne çıkaran bir şey güvenliktir ve yöntemlerinin Instagram’ın hizmet şartlarında kalmasına büyük önem vermektedir. GramFlare ile elde ettiğiniz bir başka özellik, tamamen özelleştirebileceğiniz herhangi bir yeni takipçiye otomatik bir DM göndermenize izin vermesidir. Ayrıca, yayınları planlayabilir, çok güvenlidir, gizli bir fiyatı yoktur ve şirket hesabınızın itibarını korumak için çok çalışır. 

36. Popamatik

Popamatic biraz farklı. Buradaki programların çoğu gibi bir bot değil. Bunun yerine, ayda 40 dolardan daha az bir ücret karşılığında Instagram hesabınızı geliştirmenize ve büyütmenize yardımcı olabilecek bir asistana erişebilirsiniz. Temel olarak, Popamatic Instagram botuyla aynı işleve sahiptir, ancak birisi aslında sizin için yönetiyor. Bu, yerleri, kullanıcı adlarını ve hashtag’leri hedeflemenize olanak tanır ve kitlenizi beğenilere, yorumlara, medya türüne / yaşına ve takipçilerine göre filtreleyebilirsiniz. Instagram’da kullanmak güvenlidir ve sitenin hizmet şartlarına uygundur, bu nedenle bu baş ağrılarından herhangi biri için endişelenmenize gerek yoktur.

37. InstaMacro

InstaMacro, görüntülemelere, takipçilere ve beğenilere odaklanarak hesabınızın performansını artırmanıza yardımcı olan bir tür Instagram yazılımıdır. Yazılım otomatik olarak diğer hesapları beğenecek ve yeni fotoğraf ve videoların ne zaman yayınlanacağını tespit etmek için botları kullanacaktır. Tek bir günden tam bir aylık hizmete kadar birkaç farklı paket seçeneği vardır. Bu yazılım Instagram hesaplarının çalışmasını isteyen kişiler tarafından oluşturuldu, böylece sizin için de çalışabileceğini biliyorsunuz. Basit, uygun fiyatlı ve en iyisi, hak ettiğiniz beğenileri ve takipçileri almaya başlamak için hiçbir şey yapmanız gerekmez.

38. Beğeniler için Hashtagler

Hashtags For Likes, daha fazla Instagram beğenisi ve takipçisi almak için kullanabileceğiniz farklı bir araçtır. Temel olarak, Instagram hesabınızın performansını artırmak için hangi hashtag’leri kullanmanız gerektiğini belirlemenize yardımcı olarak çalışır. Ancak, program size hashtag’leri verdikten sonra, bunları gerçekten kendi mesajlarınıza eklemeniz gerekir. Bu biraz zaman alabilir, elbette, bu Instagram hesaplarını artırmak isteyen herkes için olmayabilir. Hashtags For Like’ı kullanarak birçok iyileştirme görebilseniz de, bunu yapmak için zamana sahip olmalısınız. Bu otomatik bir sistem değildir.

39. FanBump

FanBump, Instagram hesabınızı yönetmenize yardımcı olan ve bunu organik bir şekilde yapmanıza yardımcı olan daha yeni bir hizmettir. FanBump’ın kullandığı işlem basittir. Tek yapmanız gereken kaydolmak ve ardından sizin adınıza hesabınızı geliştirmek için çalışacak bir yöneticiyle iletişime geçeceksiniz. Şirket, gelişmiş hedefleme kullanır ve sonuçta hesabınızla ilgileneceğinden emin olan takipçileri bulur. Hesabınız bir uzman tarafından yönetildiği için iyi sonuçlara güvenebilirsiniz. Şirket kesinlikle iyi çalıştığı bilinmesine rağmen, diğer benzer şirketlerle bulamadığınız müşteri hizmetleri ve etkileşimi ile de bilinir.

40. Instato

Instato, Instagram için otomatik olarak yeni takipçiler getirerek Instagram hesabınızı güçlendirmenizi sağlayan bir otomasyon aracıdır. Instato’yu belirli yerleri kontrol etme, yayınları zamanlama, belirli hashtag’leri izleme ve çok daha fazlası için her şeyi yapmak için kullanabilirsiniz. Bu bot aynı zamanda gönderilerinize gönderilen yorumları yanıtlamanıza olanak tanır ve hepsi otomatik olduğundan, nişan almak için ayarlarınızı değiştirmeniz yeterlidir. Instato’yu satın almadan önce test edebilirsiniz, birden fazla hesabı yönetebilirsiniz ve çok basit ve kullanımı kolaydır. Zaman içinde iyi çalıştığından emin olmak için ayarlarınızı değiştirmeye devam etmeniz gerekebileceğini unutmayın.

41. Ateşbalığı

Instagram hesabınızı para kazanmak için kullanırsanız, Firestrike’a kesinlikle göz atmak istersiniz. Bu, müşterilerine yüksek kaliteli takipçiler getirmenin ne kadar önemli olduğunu bilen bir şirkettir ve Firestrike için çalışan uzmanlar, büyük markaların iyi katılım ve çok sayıda takipçisi olan etkileyiciler aradığını anlıyor. Yani, rastgele takipçileri körü körüne çekmek yerine, Firestrike’ı kullandığınızda, sadece aktif, ilgi çekici ve Instagram hesabınızın neyle ilgili olduğu gibi takipçiler alacaksınız. Bu, uzun vadede hareket etmelerini ve yayınlarınızı arkadaşlarıyla paylaşmalarını sağlar.

42. AutoGram Bot

AutoGramBot’u kullanarak Instagram hesabınızı otomatik pilotta büyütebilirsiniz. Bu bot, takip etme, beğenme, yorum yapma, takip etmeme ve mesajlaşma gibi şeyler yaparak Instagram hesabınızı tamamen otomatik hale getirecektir. Bunun da ötesinde, yayınlarınızı kolaylıkla planlayabilirsiniz. Bu bot tamamen otomatiktir, bu yüzden tüm bunları yaparken değerli zamanınızı boşa harcamak zorunda kalmazsınız ve takipçilerinizden büyük ilgi görürsünüz. Buna ek olarak, AutoGramBot yazılımının kullanımı çok kolaydır ve kurulumu kolaydır, bu yüzden sadece birkaç dakika içinde hesabınızı daha fazla takipçiye çekebilir ve çekip hesabınızı her zamankinden daha iyi hale getirebilirsiniz. önce.

43. Kenji

Kenji, Instagram hesabınızın performansını iyileştirmenize yardımcı olan başka bir Instagram botudur. Kenji’ye başlamak kolaydır. Yer ve hashtag hedeflemeyi içeren temel bot özelliklerine ve analitikle birlikte bunu sunan bir pakete kaydolduğunuzu varsayar. Ücretsiz bir deneme sürümü de var, bu nedenle ödeme yapmadan önce hesabınızın nasıl performans göstereceğini kontrol edebilirsiniz. Botu neyi hedeflemek istediğinizi söylemeniz yeterlidir ve daha sonra işi sizin için otomatik olarak yapar. Hızlı bir şekilde gerçekleşir ve muhtemelen Kenji’nin getirebileceği sonuçlardan oldukça şaşıracaksınız.

44. Sara Ajansı

Sara Agency, tüm Instagram hesaplarınızı otomatikleştirerek “zaman kazanacağınızı” iddia ediyor. Bir Sara Ajansı hesabına kaydolduğunuzda, hizmet tüm takip, yorum yapma ve hatta takip etmeme işlemlerinizin tümünü halleder. Hesabınızı belirli hashtag’ler ile tanıtabilirsiniz ve bot onlar için neyin işe yaradığını görmek için rakiplerinizden ipuçları alır. Bu bot ayrıca çok özel takipçi hedeflemeye sahiptir ve Instagram’da kitlenizle etkileşim kurmanıza yardımcı olur. Tüm bunlar Sara Ajansı kontrol panelinden yapılır ve şirketin güvenlik garantisi sayesinde hesabınızın güvenliğini bilirsiniz.

45. Instaboom

Bu Instagram pazarlama şirketi, takipçileri organik bir şekilde hedefleyen bir Instagram pazarlama şirketi olduğunu iddia ediyor. Bot, belirli yerleri veya cinsiyetleri hedefleme de dahil olmak üzere bir dizi yöntemle takipçi sayınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Instaboom’a göre, her ay Instagram hesabınıza 2000 ila 4000 arasında yeni takipçi getirebileceğini ve bunu günlük olarak yapay zeka kullanarak yaptığını söylüyor. Bot aynı zamanda tüm Instagram pazarlama planınızı geliştirmenize ve her gün en iyi sonuçları almanıza yardımcı olur. Algoritmalar gibi şeylere de dikkat eder, bu nedenle pazarlamanız her zaman en ileri düzeyde olacaktır.

46. ​​WorkMacro

Otomatik Instagram botları için başka bir seçenek de Workmacro. Bu bot, mükemmel kitleyi kolayca hedeflemenizi sağlar ve asla rastgele veya sahte takipçiler elde edemezsiniz. Şirket, takipçi getirmenin en iyi yolunu bulmak için çok fazla araştırma yaptı ve bu, takipçi sayınızın arttığını görmeye başladığınızda gösterilecek. Workmacro ayrıca ev feed’inizdeki diğer takipçilerin sesini kapatma gibi özelliklere sahiptir, böylece önemli olanlarla aktif olarak etkileşime girebilirsiniz. Bunu Workmacro ile ayarlayabilir ve unutabilirsiniz ve sevme ve sevme zamanını boşa harcamak konusunda endişelenmenize gerek kalmayacaktır… takip etmek ve takip etmemek… çünkü Workmacro bunu sizin için yapacaktır.

47. Sosyal Sosyal

Stim Social, hesabınıza daha fazla organik katılım getirmeye çalışan temel bir Instagram pazarlama botudur. Şirket, Instagram aracılığıyla işletmenize daha fazla yeni müşteri getireceğini iddia ediyor. Stim Social web sitesine göre, hem etkilenenler hem de işletmeler bu aracı hesaplarını büyütmek ve binlerce takipçiye yeni takipçiler çekmek için kullanabilirler. Amaç, bu takipçiler orada olduğunda, etrafta dolaşmalı ve sizinle etkileşime geçmelidirler. Ayrıca, şirket Instagram biyografinize daha fazla trafik çekebileceğini ve hesabınızı daha karlı ve popüler hale getirebileceğini iddia ediyor. 10.000’den fazla müşteriyle, Stim Social doğru bir şey yapıyor olmalı!


Kaçınılması gereken Instagram botları

Kullanıcıların satın almaktan kaçınmaları gereken başka Instagram Botları var çünkü API terimlerini ihlal ettikleri için Instagram tarafından kapatıldılar.

İçerirler;

Instazood.com – kullanıcıların uygun bir fiyata kendilerine uygun paketleri kullanmasına izin verir, ancak hashtag’lerin kullanıcılar için kafa karıştırıcı olan farklı algoritmalarla manuel olarak kaydedilmesi gerekir.

Instaswell – “Yönetme” ve “tekrarlama yok” özellikleri, kullanıcıların paketlerinden herhangi birini kullanırken iyi bir sonuçla organize olmalarına yardımcı olur.

Bununla birlikte, kullanıcılar deneyiminizi daha da en üst düzeye çıkarmak için otomatik takip, takibi bırak ve kara liste veya beyaz liste gibi varsayılan parametreleri özelleştiremez.

Followliker – Bu piyasada oldukça uzun bir süredir var ve bazı güzel özellikler ve işlevler ile popüler. Hızlı ve çok iş parçacıklıdır ve aynı anda çok sayıda hesap çalıştırabilir. Sadece bir kerelik bir ücret ödersiniz ve bunun için size ömür boyu güncelleme verir. Sadece bir hesabınız varsa ve çok fazla işlev aramıyorsanız, bu konuda iyi olacaksınız.

Instagress Alternative – Bu oldukça uygun fiyatlı ve ek bir otomatik yorum ve otomatik coğrafi etiketleme özelliklerine sahip, ancak bu yazılımın kullanıcıları bunu yalnızca bir web tarayıcısında kullanmalıdır.

Instagram tarafından kapatılan diğer Instagram Botları arasında Archie, Mass Planner, Fan Harvest ve Influx Social bulunmaktadır .


İnsanlar neden Instagram Botlarını kullanıyor?

Birçok işletmenin, etkileyicinin ve markanın amacı, kitlelerini sürekli olarak büyütmek ve daha fazla iş ilişkisi kurmaktır. Instagram’da, insanların da onları takip ettiğinizde sizi takip etmeleri veya onlarla etkileşime girdiğinizde sizinle meşgul olmaları gizli bir sır değildir. İnsanın Instagram’da günlük olarak böyle bir göreve dahil olması gerekiyorsa, bu açık ve sıkıcı bir görevdir. Böylece Instagram Botları, diğer görevlerde ellerini ve zamanlarını alırken, beğenme, yorum yapma ve takip etme eylemini otomatikleştirdiğinden, güvenli bir sığınak haline geldi. Profilinizi günde bir kez kontrol ettiğinizi düşünün ve şimdi binlerce yeni takipçiniz veya katılımınız olduğunu fark edin. Kesinlikle sizi bir heyecan hissi ve daha fazlasına sahip olma dürtüsü ile bırakır.


Instagram Botlarını kullanmanın artıları ve eksileri var mı?

Instagram Bot’larının kullanıcılarının keyif almasının en büyük yararı, günün en çok saatini çekenlerin Instagram Bots kullanarak saniyeler içinde yapılabilmesidir. Bu, bugün olduğu gibi hızlı tempolu bir toplulukta çevrimiçi varlığınızı ve işletme görünürlüğünüzü artırır. Diğer bir avantaj, bu hizmetleri kullanırken zevk aldığınız düşük maliyettir.

Buna karşılık, Instagram Botları bir şirketin itibarını sanki yardımcı olduğu gibi saniyeler içinde mahvedebilir.

Araştırmalar, bireysel kullanıcıların ve şirketlerin, Instabot’un bağlamsal duyarlılık eksikliği nedeniyle fikir ve değerleriyle çelişen veya reddedilen yorumlar ortaya koyduğunda utanç verici durumlarla uğraşmak zorunda olduklarını göstermiştir. Bu sert vuruşun klasik bir örneği, #friendship’teki herhangi bir yayını onaylamak isteyen ancak Instabot’un bir arkadaşının ölümü hakkında emoji yorumu yaptığında parmaklarını yakan bir kişinin örneğidir.

Utanç düzeyini hayal edebilirsiniz. Instabots, böyle bağlamları deşifre etmek veya böyle bir durumu çözmenize yardımcı olmak için tasarlanmamıştır ve bu nedenle kurduğunuz bu otomatik sistemi açıklamaya yönelik herhangi bir girişim, sadece takipçileriniz ve markanız için güven eksikliği kazanacaktır.

Diğer dezavantajlar şunları içerir:

 • Yanlış pazarı hedefleme olasılığı.
 • Sonunda sizi temsil etmeyen uygunsuz resimleri beğenebilir.
 • Bir gönderiyi yalnızca bir hashtag, konum veya belirli kelimeler içeriyorsa yanıtlayabilir veya hedefleyebilir.

İşletmeler Markaları İçin Doğru Instagram Büyüme Hizmetini Nasıl Seçebilir?

Bu makalenin başında bir Instagram büyüme hizmetinin neler sağlayabileceğini ve sağlayamayacağını zaten açıklamıştık. Şimdi, işletme sahiplerinin markaları için doğru hizmeti seçerken karşılaşabileceği bazı genel endişeleri cevaplayacağız.

İşletme sahipleri kendilerine şu soruları sorabilir:

 • Botlar güvenli midir?
 • Markaları dolandırılacak mı?
 • Otomatik büyüme hizmetleri ve botlar gerçekten işe yarıyor mu?
 • Bir bot uygunsuz bir gönderiyle etkileşime girerse ne olur?

İlk önce en sık sorulan soru ile ilgilenelim: Instagram botları güvenli mi?

Aslında, bazıları değil. Bu yüzden Ingramer’dan başlayarak bu listeye en güvenilir olanlardan bazılarını koymak için elimizden geleni yaptık. Yine de, birçok kişi, “radarın altında kalmak” için vekiller gibi ek önlemler kullanıyor.

Ama, ya bir aldatmaca için düşersek?

Yine, en güvenli botları listelemek için zaman ayırdığımızdan, bu olmamalı. O zaman, gerçekten işe yarayıp yaramadıklarını da merak edebiliriz . Ve araştırmaya göre, bunun cevabı evet. Botlar, işletme sahiplerinin elinden büyük bir yük alır ve daha önemli şeylerle başa çıkmak için zamanlarını serbest bırakır. Satın alınan beğeniler ve takipçiler bile işe yarayacaktır, çünkü insanların yerleşik hesapları beğenme ve takip etme olasılığı daha yüksektir. Bu hizmetleri doğru bir şekilde kullanmak için zaman ayırmak, ister kişisel ister profesyonel kazançlar için kullanılsın, katılımı kesinlikle artıracaktır.

Son olarak, bir şirket, “arkadaşlık” hashtagini aradığı için ölen bir arkadaş için bir gönderiyi seven bot örneğinde olduğu gibi, bir bot bilmeden uygunsuz bir gönderiyi seviyorsa ne yapmalıdır? Ne yazık ki, bu sorunun kolay bir cevabı yok. Durumdan özür dilemeye ve açıklamaya çalışabiliriz, yani bir bot hizmeti aldığımızı itiraf edebiliriz. Aksi takdirde, öncelikle bir bota olan güvenimizi sınırlayabiliriz.


Instagram’ınızı Büyütmek İçin En İyi Kılavuz

Neyse ki, bot hizmetlerini kullanmanın yanı sıra Instagram hesaplarını yönetmenin birçok yolu var. Sonuçta, bu hizmetlerin bizim için gerçekten içerik yapmayacağını akılda tutmalıyız.

Yani, bir büyüme hesabı olsun veya olmasın bir Instagram hesabını büyütmek için adım adım bir kılavuz .

 1. Yaratıcı bir biyografiye sahip olun ve markanızla alakalı bir şeye bağlantı verin.
 2. Başkalarının içeriğiyle etkileşimde bulunun ve beğenin. Doğal olarak, botlar bu noktada yardımcı olabilir. Ancak, bu kısmı elle yapıyorsak, nişimize bağlı kalmalıyız. Ayrımcılıktan hoşlanma kişisel hesaplar için ayrılmalıdır.
 3. Yüksek kaliteli içerik yükleyin. Mümkünse, bir şirket hesabındaki tüm içerik görsel bir temaya bağlı olmalıdır. Bir pazarlama ekibinin yardımı olmadan kendi marka ve tasarımınızı bu şekilde yapabilirsiniz.
 4. Mesajları düzenli aralıklarla programlayın. İnsanlar bir şirketin hesabının küratörlüğünü bilmek ister. Bir şirket bot hizmeti kullanmasa bile, belirli aralıklarla yayın göndererek yine de parlak bir sunuma sahip olabilir.
 5. Yalnızca gerekli hashtag’leri kullanarak altyazılarınızı kısa ve tatlı tuttuğunuzdan emin olun.
 6. Ayrıca, birçok kişi sadece bunları kontrol ettiği için Instagram Hikayeleri’ni kullanın. Katılımı artırmak için Soru ve Cevapları veya hediyeleri bile barındırabilirsiniz.
 7. Bir şirket ayrıca takipçileri belirli bir hashtag ile göndermeye teşvik edebilir. Ancak, bunu yapmalarını sağlamak zor olacaktır. Şüphe duyduğunuzda yaratıcı olun.
 8. Katılımınızı ve trafiğinizi izleyin. Bir şirket markası oluştururken bir tür analiz yapmak her zaman iyidir.
 9. Son olarak, ortak çalışanlar ve etkileyiciler bulun. Bugün, şirketler mesajlarını iletmek için alabilecekleri her türlü yardıma ihtiyaç duyuyorlar. Peki, neden popüler kullanıcılarla etkileşime geçmiyor ve onlardan işbirliği yapmalarını istemiyorsunuz. Bir marka, daha popüler takipçilerinin bazılarını bile seçebilir ve bir yarışma yapabilir.

Son söz

Gerçek şu ki, Instagram otomasyonu yapabileceğiniz işi yapmak için kullanılmamalıdır. Özellikle hashtag ayarlarını ve gönderme için harcanan zamandan tasarruf sağlayan zamanlama özelliklerini kullanarak iş nişiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanmanız daha iyidir. Bununla birlikte, kullanıcıların profillerine tutarlı bir görsel güncelleme yapmalarına, otomatik hizmetleri kullanmak yerine yayınları beğenme ve yorum yapma zamanlarını planlamalarına ihtiyaç vardır. Markanız hedef kitleye ulaşacak, özgünlüğünüz güvenilir olacak ve hesabınız bu şekilde daha iyi korunacaktır.

Ancak Instagram otomasyonunu kullanmanız gerekiyorsa, fikir anketleri ve derecelendirmeler Ingramer’ı kullanmaktan en iyi sonucun geleceğini gösteriyor . Kimlerin izleyebileceğini özelleştirir, kullanımı kolaydır ve etkinlikleriniz için önceden zamanlamaya olanak tanır.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At