En iyi Google Home uyumlu cihazlar 2020 - evham.net | evhamlı blog
Alışveriş Rehberi Bilim Teknoloji Manşet

En iyi Google Home uyumlu cihazlar 2020

Akıllı ışıklar ve termostatlardan akıllı anahtarlara ve Chromecast’e kadar en iyi Google Home uyumlu cihazlar.

Google Home ile uyumlu en iyi cihazlar, eviniz, daireniz veya diğer yaşam alanlarınız için sorunsuz bir akıllı ev sistemi oluşturmak için Google Asistan ile birlikte çalışır.

Bir Google Home , Nest Mini, Google Nest Hub Max veya en iyi Google Home hoparlörlerinden herhangi birini kullanıyorsanız, bu listedeki herhangi bir cihazla sesinizle iletişim kurabilir ve bunları akıllı evinizle eşleştirebilirsiniz.

Eğer biliyorsanız Google Assistant nasıl kullanılacağı , o zaman “Hey Google benim için ön kapının kilidini,” gibi şeyler söyleyebiliriz biliyorum ve en iyi Google Ana uyumlu cihazlar komutunu yürütecektir.

  • En iyi Google Asistan komutlarına göz atın
  • Bunlar genel olarak en iyi akıllı ev merkezleri

Ayrıca, bir cihazdaki bir eylemin farklı bir cihazdan gelen bir yanıtı tetiklemesi için rutinler de ayarlayabilirsiniz. Örneğin, ön kapınızdaki August Smart Lock Pro’yu etkinleştirmek, giriş yolunuzun Philips Hue ışıklarını açabilir, böylece eve döndüğünüzde karanlıkta uğraşmazsınız.

Google Home ile uyumlu en iyi cihazların birbirleriyle çalışmasını sağlamak için daha fazla yol için bir Google Home rutininin nasıl ayarlanacağı konusunda bir rehber geliştirdik . Check out iyi Google Asistan komutları ve iyi Google Ev komutları da kendi yararınıza akıllı ev kullanıcısı yetkilerini kullanma.

Aşağıdaki en iyi Google Home uyumlu cihazların tümüne bakın.

Google Home ile uyumlu en iyi cihazlar hangileridir?

Google Home uyumlu en iyi cihazlardan birini veya daha fazlasını satın almadan önce, akıllı evinizin özelliklerini en üst düzeye çıkarmak için mikrofonlu bir akıllı hoparlör almayı düşünebilirsiniz. En iyi Google Home hoparlörlerinden herhangi biri bunu yapar, ancak başlamak için iyi bir yer Google’ın kendi Google Nest Hub Max’idir.

229 ABD doları tutarındaki Google Nest Hub Max, incelediğimiz en iyi Google Home uyumlu cihazlar arasında göze çarpıyor. Hepsi bir arada akıllı ev merkezi olarak, müziğinizi çalmak, güvenlik kamerası yayınlarınızı kontrol etmek, aileniz ve arkadaşlarınızla görüntülü sohbet yapmak ve diğer tüm akıllı ev cihazlarınızı kontrol etmek için kullanabilirsiniz. Bir mutfak tezgahında veya oturma odası yan masasında güzel bir şekilde oturur ve modern tasarımı çoğu ev dekoruna uyar. Ayrıca Duo ile grup video görüşmelerini destekleme yeteneği kazandı .

Daha özel amaçlı en iyi Google Home uyumlu cihazlar 249 Ağustos Ağustos W-Fi Akıllı Kilit ve 249 dolar 5. nesil Ecobee akıllı termostattır. Ağustos Wi-Fi Akıllı Kilit, test ettiğimiz en kullanıcı dostu akıllı kilit iken, en yeni Ecobee termostatında evinizdeki her odayı rahatça serin tutmak için gelişmiş uzaktan sensörler bulunur. Her iki gadget da kendi kategorilerindeki favorilerimiz arasındadır.

Biri iyi ucuz akıllı ev cihazlarının ve en iyi akıllı ev cihazlarının genel bu listede WeMo Mini akıllı takmak. Bu kompakt, akıllı araç, herhangi bir aptal cihazı sadece 35 $ (ve genellikle daha az) için akıllı hale getirir. Doğrudan WeMo Mini’yi Wi-Fi ağınıza bağlayın ve akıllı ev sisteminize entegre etmek için bir LED lamba veya kahve makinesi takın.

Google Home ile uyumlu en iyi cihazlar

en iyi google ev uyumlu cihazlar: Google Nest Hub Max

(Resim kredisi: Google)

1. Google Nest Hub Maks

En iyi hepsi bir arada akıllı ev ekranı

Boyut: 9,9 x 7,2 x 4 inç | Ekran: 1280 x 800 piksel | Konuşmacılar: 2 10 Watt tweeter, 30 Watt woofer

Harika hoparlörler
Akıllı hareket izleme
Gizlilik anahtarı kamera ve mikrofonları engeller
Yalnızca Google Duo kullanarak video görüşmesi yapabilir

Google’ın 10 inçlik bir akıllı ev ekranı ile Amazon’dan daha uzun sürmesine rağmen, Google Nest Hub Max sağlam bir Echo Show rakibi ve Google Asistan’ın etkin olduğu akıllı evler için en iyi Google Home uyumlu cihazlardan biridir. Google Nest Hub öncülünden üç inç daha büyük bir ekrana sahip olan Nest Hub Max, hem video görüşmesi hem de güvenlik kamerası özelliklerine sahip bir kamera ile yüz tanıma ve düzgün duraklatma / oynatma el hareketlerine sahiptir.

Google Nest Hub Max ekranını bir eğlence cihazı olarak veya tüm akıllı ev gadget’larınızı çalıştırmak için bir araç olarak kullanabilirsiniz. YouTube’daki Bon Appétit videolarını izlerken akıllı termostatınızın sıcaklığını değiştirin. Ayrıca Nest Hub Max, düşük güçlü akıllı ev cihazları için bir IoT iletişim protokolü olan Thread’i destekler.

Google Nest Hub Max incelememizin tamamını okuyun .

en iyi google ev uyumlu cihazlar - August Wi-Fi Smart Lock

(İmaj kredisi: Ağustos)

2. Ağustos Wi-Fi Akıllı Kilit

Google Home kullanıcıları için en iyi akıllı kilit

Boyut: 3 inç x 1,7 inç | Kablosuz: Wi-Fi, Bluetooth | Piller: 2 CR123

Kurulumu kolay
Esnek ayarlar
Kullanışlı Otomatik Kilitleme ve Otomatik Kilit Açma özellikleri
Sesli alarm yok

Hiç ön kapıyı kilitleyip kilitlemediğini hatırlamaya çalışırken uyanık yalan söyledin mi? Google Home, Ağustos Akıllı Wi-Fi Akıllı Kilit desteğiyle size gönül rahatlığı sağlayabilir. Google’a kapınızın kilitli olup olmadığını sorun, size söyleyecektir – ve sesinizi kullanarak kilitleyebilir veya kilidini açabilirsiniz. August Smart Wi-Fi Smart Lock ayrıca evinize gelen misafirleri takip etmenize yardımcı olur ve evde olmadığınızda bir köpek yürüyüşü veya teslimat için uzaktan kapıyı açmanıza izin verir.

August Smart Wi-Fi Akıllı Kilitler, en iyi akıllı kilitler listemizin üstünde yer alır ve Google Home ile uyumlu en iyi cihazlardan biridir. Ayrıca selefi August Smart Lock Pro’ya hoş bir yükseltme . August Pro hakkında sevdiğimiz her şey yeni modelde mevcut: Basit bir kurulum işlemi, DoorSense (kapınızın aralık bırakılıp bırakılmadığını bilmenizi sağlar) ve çok çeşitli diğer akıllı ev sistemleriyle birlikte çalışabilirlik Alexa’dan Google Asistanına Xfinity. Ve Ağustos Wi-Fi, mevcut sürgününüzdeki anahtarları korumanıza izin verir.

en iyi google ev uyumlu cihazlar: Ecobee (5.Nesil)

(Resim kredisi: Ecobee)

3. Ecobee (5. Nesil)

Mükemmel uzaktan kumanda sensörlerine sahip favori akıllı termostatımız

Boyut: 4,3 x 4,3 x 1 inç | Ağırlık: 27,2 ons

Mükemmel uzaktan kumanda sensörleri
Spotify ile çalışır
İyi hoparlör
Büyük çerçeve

Ecobee (5.Nesil) yerleşik bir Alexa hoparlöre sahip olabilir , ancak aynı zamanda en iyi Google Home uyumlu cihazlardan biridir ve en sevdiğimiz akıllı termostatımızdır. Evinizdeki her odayı doğru sıcaklıkta tutmak ve Ecobee’nin geliştirilmiş uzaktan kumanda sensörlerinden yararlanmak için ses asistanınızı kullanabilirsiniz. Sensörler hem sıcaklığı hem de doluluk oranını algılayabilir, yani termostatınız evinizin en soğuk kısımlarının ısınmasını sağlayabilir, ancak yalnızca o bölgede insanlar varsa.

En son Ecobee, öncekinden çok daha iyi bir hoparlöre sahip ve ayrıca Spotify desteği sunuyor. Evet, arka plan müziği arıyorsanız, bu termostat şarkılarınızı çalabilir. Gerçek bir akıllı hoparlör değişimi değil, ancak sesi daha küçük alanlar için yeterince güçlü.

en iyi google ev uyumlu cihazlar: WeMo Mini

(İmaj kredisi: Belkin)

4. WeMo Mini

En iyi genel akıllı fiş Google Asistan ile iyi çalışır

Boyut: 3,8 x 2,4 x 1,4 inç | Elektriksel derecelendirme: 120V ~ / 15A / 60Hz / 1800W

Ev / dış mod
Akıllı ev platformlarıyla kolayca eşleşir
Çoğu akıllı prizden daha geniş

WeMo Mini’nin tasarımı geniş olabilir, ancak elektrik erişimini engellemeden bu akıllı akıllı prizlerden ikisine takabilmeniz için yeterince incedir. Ayrıca, akıllı telefona gerek duymadan ona bağlı herhangi bir cihazı kontrol etmenizi sağlayan basit bir açma / kapama anahtarı içerir. Manuel kontrol, bazı akıllı ev şirketlerinin henüz yakalamadığı kullanışlı bir esneklik sunar.

WeMo Mini’nin enerji izleme bilgileri olmamasına rağmen, HomeKit, Alexa, Google Asistan ve daha fazlası ile çalışır. En iyi akıllı fişler arasından en iyi seçimimiz olarak , WeMo Mini çoğu insan için önerdiğimiz şeydir. Tam fiyata 35 dolara mal oluyor, ancak genellikle daha ucuza bulabilirsiniz. Daha sıkı bir bütçeniz varsa,   TP-Link’in Kasa Smart WiFi Plug Lite güvenilir ve fiş başına sadece 13 $.

en iyi google ev uyumlu cihazlar: Philips Hue White A19 Başlangıç ​​Kiti -

Philips Hue White A19 Başlangıç ​​Kiti (Resim kredisi: Philips)

5. Philips Hue Beyaz Başlangıç ​​Kiti

Philips Hue, Google Home kullanıcıları için en iyi akıllı ampulleri üretiyor

Ampul tipi: A19 | Lümen: 800 Lümen

Kapsamlı uygulama
Dim
Akıllı ev platformlarıyla kolayca eşleşir
Pahalı
Renk ayarlanamaz

Çoğu insan için en iyi kıllı ampul olan Philips Hue Beyaz başlangıç ​​kiti, diğer akıllı ev cihazlarına bağlamak için iki ampul ve bir hub içerir. Bu ampullerin renklerini değiştiremeseniz de, parlaklıklarını (800 lümene kadar) ayarlayabilir ve tek bir hub’a 50’ye kadar ekleyebilirsiniz. Philips Hue ışıkları çok çeşitli akıllı ev sistemleriyle çalışır, ancak en iyi Google Home uyumlu cihazlar arasındadır.

Orijinal  Philips Hue Connected Bulb paketi biraz daha pahalıdır, çünkü 16 milyondan fazla renge dönüşebilir ve üçüncü bir ışık içerir. Beyaz başlangıç ​​kiti çoğu insan için yeterli olacaktır, ancak evlerini mavi veya kırmızı tonlarla aydınlatmak isteyenler Bağlı Ampul paketinde daha fazla değer bulacaklardır.

en iyi google ev uyumlu cihazlar: Google Chromecast

(İmaj kredisi: Gelecek)

6. Chromecast

Chromecast hızlı ve sezgisel bir akış cihazıdır

Boyut: 2 x 2 x .5 inç | Ağırlık: 1.4 ons | Çözünürlük: 1080p’ye kadar | Limanlar: HDMI, Mikro USB

Hızlı performans
Ucuz
Sezgisel arayüz
Sıkıcı, soyulmuş tasarım

Google Home’un en havalı özelliklerinden biri, sesinizi kullanarak belirli cihazlarda video oynatma ve video kontrol etme yeteneğidir. Sahip olduğunuz bir TV ile bu entegrasyonu kolaylaştırmanın en kolay yolu, 1080p akışı destekleyen 35 dolarlık disk boyutu bir cihaz olan üçüncü nesil Google Chromecast’tir.

Bir Google Chromecast’i HDTV’nize bir HDMI kablosu ile bağlayın ve ev ağınızı Wi-Fi ile eşleyin. Bağladıktan sonra Google Home’dan Chromecast’inizde en sevdiğiniz Netflix şovunu oynatmasını isteyebilirsiniz ve hemen sizin için başlayacaktır. 4K HDR akışı için daha fazla ödeme yapmak istiyorsanız Chromecast Ultra’nın maliyeti 70 ABD dolarıdır ve aynı Google Ana Sayfa özelliklerine sahiptir. Yine de, kurmanın ne kadar kolay olduğu için amiral gemisi Chromecast’i öneriyoruz.

en iyi google ev uyumlu cihazlar: Nest Learning Thermostat

(Resim kredisi: Nest)

7. Nest Learning Termostat

En sezgisel akıllı ev aletlerinden biri

Boyut: 3,3 x 1,26 inç | Ağırlık: 8.6 ons | Ekran: 480 x 580 piksel

Geniş ekran
Sezgisel arayüz
Kurulumu kolay
Birden fazla odada sıcaklık izlenemiyor

Çok sıcak? Çok soğuk? Termostatı değiştirmek yerine Google Home’u kullanarak Nest Learning Thermostat’ınızın ayarını değiştirin. En iyi akıllı termostatların tümü gibi , sesinizi kullanarak mevcut sıcaklığın ve termostatın ne olduğunu ayarlayabilir ve hatta bir dizi derece, belirli bir sıcaklık belirterek veya hatta söyleyerek, daha sıcak veya daha serin hale getirebilirsiniz. “Hey Google, daha havalı yap.” 

Daha ucuz bir seçenek Nest Termostat E’dir . Öğrenme Termostatı gibi, Termostat E de Google Asistan’ı destekler ve enerji ve paradan tasarruf etmek için özel Eko sıcaklık ayarlarını kullanır. En iyisi, her iki cihaz da ısıtma ve soğutma tercihlerinize uyum sağlar ve her odayı istediğiniz sıcaklıkta tutmayı öğrenir.

en iyi google ev uyumlu cihazlar: Nest Cam IQ

(Resim kredisi: Nest)

8. Nest Cam IQ

Mükemmel ses, iyi video kalitesi ve akıllı yazılım.

Boyut: 4.9 x 2.9 inç | Ağırlık: 12.6 ons | Fotoğraf Makinesi: 8 Megapiksel | Video: 1920 x 1080 piksel

Mükemmel ses kalitesi
Çok iyi video kalitesi
İyi tasarlanmış, sezgisel yazılım
Yerel depolama yok
Temel özellikler bulut aboneliği gerektirir

Nest Cam IQ ve diğer Nest Cams, en iyi Google Ev cihazları arasındadır, çünkü bağlı Chromecast özellikli cihazlarınız aracılığıyla kameralarınızdan herhangi birinden canlı yayın görüntüleyebilirsiniz. Evinizdeki farklı bir odadan bile, nerede olursanız olun istediğiniz zaman evinize giriş yapın.

Pahalı olsa da, Nest kameraların net ve keskin resimleri için değerli olduğunu düşünüyoruz. Nest Cam IQ, bir ev içindeki bireysel yüzleri bile tanıyabilir ve öğrenebilir. Dahili mikrofonları, bir sesin algılandığı yeri yakınlaştırmasına da izin verir. Nest Cam IQ Outdoor modelinin kötü bir oyuncu tarafından ele geçirilmesi konusunda endişelenmenize gerek yok – dayanıklılık ve gönül rahatlığı vaat eden kurcalamaya dayanıklı bir tasarıma sahip

en iyi google ev uyumlu cihazlar: Orbit B-hyve

(Resim kredisi: Yörünge)

9. Oribt B-hyve

Bu akıllı musluk bitkilerinizi sulandıracak

Boyut: 9,4 x 8,6 x 3,8 inç | Piller: 2 AA | Valf akış derecesi: 10-100 PSI

Birçok özelleştirme özelliği
Android ve iOS ile çalışır
İlgili kurulum işlemi
Biraz kafa karıştırıcı uygulama

Orbit B-hyve akıllı musluk, değerli bitkilerinizin Google Asistan’ın yardımıyla sulanmasını sağlar. Google Home uyumlu en iyi cihazlardan biri olarak, B-hyve’u akıllı ev rutinlerinize entegre edebilirsiniz. Örneğin, şehir dışında olduğunuzda, akıllı musluğu bahçenizi sulamak için zamanlayabilirsiniz, aynı zamanda evdeyken bitkilerinize eğilimlersiniz.

İncelememizde, Orbit B-hyve’nin akıllı özelliklerinin domates, kabak, otlar ve diğer bahçe ürünlerinin büyümesine yardımcı olduğunu gördük. Musluğun sprey ve sulama programını özelleştirmek için Orbit’in Android ve iOS için uygulamasını nasıl kullanabileceğinizi özellikle sevdik. Kurulum biraz zor olabilir, ancak getirisi kesinlikle yoğun ev yetiştiricileri için buna değer.

en iyi google ev uyumlu cihazlar: Lifx Mini akıllı ampul

(İmaj kredisi: Gelecek)

10. Lifx Mini Akıllı Ampul

Bol teklifleri olan rekabetçi bir akıllı ışık markası

Boyut: 4.1 x 2.4 x 2.4 inç | Ağırlık: 5.1 ons

Hub gerekmez
Çeşitli akıllı özellikler
Pahalı
Kurulumu zor olabilir

Lifx, Google Asistan ile çalışan en ucuz akıllı ev cihazlarından bazılarını yapar . Tüm ampulleri Wi-Fi özelliklidir, yani akıllı özelliklerini etkinleştirmek için özel bir köprüye ihtiyacınız yoktur. Lifx Mini akıllı ampul özellikle başucu veya masa lambaları gibi daha küçük armatürler için mükemmeldir. Kompakt tasarımı çok yönlüdür ve muhtemelen birden fazla tane almak isteyeceksiniz.

Ayrıca, Lifx A19 ve göze çarpan Lifx +, hem mum titremesi, flaş hem de çaldığınız müzikle senkronizasyon gibi göz kamaştırıcı renk efektleri üretebilir. Lifx + kamera gece görüşü için kızılötesi teknolojisine bile sahiptir. Hepsinden iyisi, Lifx A19 ve Lifx +, 1100 lümen için derecelendirilmiştir, bu da onları piyasadaki en parlak akıllı ampuller haline getirir.

En iyi Nest uyumlu ürünler

(Resim kredisi: Logitech)

11. Logitech Harmony Elit

Son derece bağlı ev için en iyi evrensel uzaktan kumanda

Boyut: 7,6 x 2,1 x 1,1 inç | Ağırlık: 5.8 ons | Kontrollü cihazlar: 15

Kolay kurulum
Sezgisel arayüz
Özel akıllı ev düğmeleri
Önceki modellerden daha ağır
Pahalı

TV’nizi ve genişletilmiş ev eğlencesi kurulumunuzu sesinizle kontrol etmek fütüristik görünüyor, ancak en iyi Google Home uyumlu cihazların ekosistemi ve Logitech Harmony Elite gibi bir uzaktan kumanda ile bu yetenek mevcut. Logitech’in elit olarak adlandırılan üst düzey evrensel uzaktan kumandası aynı anda 15 cihaza kadar kontrol edebilir. Tüm uzaktan kumandalarınızı tek bir donanımda birleştirmenizi ve akıllı ev cihazları için kontroller oluşturmanızı sağlar.

Harmony’nin Google Home entegrasyonunu ayarladıktan sonra, sesinizi kullanarak TV’nizi ve diğer yardımcı cihazları açabilir ve her şeyin otomatik olarak doğru girişlere ve kanallara ayarlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, Film İzle veya Pazar Futbol gibi özel düğmeler de oluşturabilirsiniz. Kalbini dışarıda yiyin, George Jetson.

 

en iyi google ev uyumlu cihazlar: Arlo Q

(Resim kredisi: Arlo)

12. Arlo Q

Cömert ücretsiz bulut depolama planına sahip mükemmel bir güvenlik kamerası.

Boyut: 4,5 x 2,8 x 2,8 inç | Ağırlık: 5.9 ons | Kamera: 4 Megapiksel

Basit, sorunsuz kurulum
Sezgisel, esnek zamanlama
Cömert ücretsiz bulut planı
Tek kullanıcılı mobil uygulama
Zor Özel Mod kurulumu

Arlo’nun mükemmel ev güvenlik kameraları – Arlo Pro 2 , Arlo Q , Arlo Ultra ve Arlo Baby dahil), evinizi ve sevdiklerinizi güvende tutmak için tasarlanmış en iyi Google Home uyumlu cihazlardan bazılarıdır. Özellikle Arlo Q, mükemmel video kalitesi, güçlü hareket ve ses algılama ve cömert bir ücretsiz bulut depolama planına sahip mükemmel bir güvenlik kamerasıdır. Ayrıca piyasadaki diğer güvenlik kameralarından daha fazla ev gibi görünüyor.

Bir Chromecast cihazına bağlı ve Google Asistan ile eşleştirilmiş olmanız koşuluyla, bir Arlo güvenlik kamera yayınını TV’nizde görüntüleyebilirsiniz. Sonra yapmanız gereken tek şey, “Hey Google, göster bana …” ve evinizin etrafında neler olup bittiğine bir göz atabilirsiniz.

en iyi google ev uyumlu cihazlar: Sengled Smart LED başlangıç ​​kiti

(İmaj kredisi: Gelecek)

13. Sengled Akıllı LED Başlangıç ​​Kiti

Ucuz renkli akıllı ampuller arıyorsanız, Sengled Başlangıç ​​Kiti’nden başka bir yere bakmayın.

Ampul tipi: A19 | Lümen: 800 Lümen

Ucuz
Kurulumu kolay
Hub gerektirir
Gelişmiş programlama özelliklerinden yoksun

Sengled, dahili hareket sensörüne sahip mükemmel bir Par38 ampul ve uygun fiyatlı Sengled Akıllı LED Renkli Başlangıç ​​Kiti de dahil olmak üzere en iyi Google Home uyumlu cihazların birçoğunu yapar. Kit, iki ampul ve Wi-Fi yönlendiricinize bir ethernet kablosu ile bağlanan akıllı bir ev hub’ı ile birlikte gelir. Kurulum bir esinti ve Sengled’in ampulleri rakip markalardan daha az enerji tüketiyor.

Sengled ampuller Philips Hue’nun daha gelişmiş seçeneklerinden bazılarına sahip olmasa da, çoğu akıllı ev sahibinin aradığı şeyi daha düşük bir fiyata sunacaklar. Hızlı kurulum, sezgisel uygulama arayüzü ve son derece özelleştirilebilir renkler size iyi geliyorsa, Sengled Smart LED Renkli Başlangıç ​​Kiti’ni edinin.

en iyi google ev uyumlu cihazlar: Nanoleaf Canvas

(İmaj kredisi: Nanoleaf)

14. Nanoleaf Tuval

Bu akıllı paneller, herhangi bir Google Home ekosistemine eğlenceli bir dokunuş

Ömür: 25.000 saat | Parlaklık: 50 lümen | Vat miktarı: 1 watt

Özelleştirilebilir dokunmatik komutlar
Basit kurulum
Çarpıcı renk efektleri
Pahalı

Nanoleaf Canvas akıllı duvar panelleri pahalıdır, ancak aynı zamanda etraftaki en komik akıllı ışık setlerinden biridir. Bu paneller sayısız renkte yanar ve sesinize veya herhangi bir müzik çalmasına yanıt olarak renkleri değiştirebilir. Paneller işlevsel ve eğlencelidir ve ev duvarlarınızı ev duvarları kadar eğlenceli hale getireceğinden emin olabilirsiniz.

Işıkları kontrol etmek ve özel renk ve aydınlatma desenleri ayarlamak için Nanoleaf uygulamasını veya panellerdeki düğmeleri kullanabilirsiniz. LED paneller çeşitli şekillerde birbirine bağlanabilir ve 16 milyondan fazla renk görüntüleyebilir. Disko dönemi hiç bitmemiş gibi!

Sizin için en uygun Google Home uyumlu cihazlar nasıl seçilir

Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce akıllı ev şirketi ve gadget olduğundan, sizin için en iyi Google Home uyumlu cihazları seçmek göz korkutucu görünebilir. Çoğu kişi Google Asistan özellikli bir akıllı hoparlörle başlamak isterken, akıllı ışıklar veya akıllı bir fiş ikinci satın alımlar için uygundur.

Alışveriş yaparken kendi yaşam alanınızı ve bütçenizi dikkate alın. Sayaç alanı sınırlı küçük bir dairede yaşıyorsanız, Google Nest Hub Max yerine Google Nest Hub’ı edinmek isteyebilirsiniz. Benzer şekilde, Philips Hue yerine Sengled’in akıllı ışıkları ile daha büyük bir evi aydınlatmanın daha uygun olduğunu görebilirsiniz. Ve yatak odanız için sadece bir akıllı ışığa ihtiyacınız varsa, bir başlangıç ​​kitinden çıkın ve Lifx’in Wi-Fi ışıklarından birini alın.

Google Home ile uyumlu en iyi cihazları nasıl test ediyoruz?

Listemizdeki en iyi Google Home uyumlu cihazların incelemelerini yaparken, her birinin kendi kategorileri içindeki ürünlerle nasıl karşılaştırıldığını düşünürüz. Örneğin, Google Nest Hub Max’i Lenovo Akıllı Ekran ve diğer Google Asistan akıllı ev hoparlörleriyle karşılaştırdık. En iyi ses çıkardığını gördük ve yarışmada en fazla özelliği sağladık.

Ayrıca kurulum kolaylığı, estetik çekicilik, maliyet değeri ve akıllı özelliklerin performansı gibi faktörleri göz önünde bulunduruyoruz. Bu listedeki tüm cihazlar, bu kriterlerin tümünü olmasa da çoğunu karşılar. Bu listedeki cihazlar hakkında neyi sevdiğimizi ve sevmediğimizi kapsamlı bir şekilde görebilmeniz için yukarıdaki tam incelemelere bağlantılar ekledik.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At