Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Jun 2, 2020
1 Views
0 0

iOS 14 güncellemesi alacak cihazlar

Written by

iOS 14 cihaz desteği konusunda kullanıcı odaklı olacak

Geçen yıl iPhone 5s ve iPhone 6’nın iOS 13 güncellemesini almayacağını doğru tahmin edebilen The Verifier, iOS 14 konusunda bir rapor ile karşımıza çıktı. Bu yıl Apple’ın herhangi bir modelini saf dışı bırakmayacağı belirtiliyor. Yani, iOS 13 güncellemesini alan iPhone modellerinin tamamı yeni sürüm ile buluşacak.

iOS 14 güncellemesi alacak iPhone modelleri

– iPhone 11
– iPhone 11 Pro
– iPhone 11 Pro Max
– iPhone XS
– iPhone XS Max
– iPhone XR
– iPhone X
– iPhone 8 ve iPhone 8 Plus
– iPhone 7 ve 7 Plus
– iPhone SE (2020)
– iPhone SE (2016)
– iPhone 6s ve 6s Plus
– iPod touch (7. Jenerasyon)

iPadOS 14 hangi cihazları destekleyecek?

iPadOS 14 cihaz desteği konusunda iPhone’lar gibi cömert olmayacak. Eski cihazlara olan desteğin kesileceği tahmin ediliyor.  12.9 inç iPad Pro, 11 inç iPad Pro, 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad (7. nesil), iPad (6. nesil), iPad (5. nesil), iPad mini (5. nesil), iPad Air (3. nesil) modellerinin güncelleme alması bekleniyor. Daha eski cihazlar iPadOS 14 güncellemesini alamayacak gibi görünüyor.

iOS 14 - iPadOS 14 güncellemesi alacak cihazlar

Article Categories:
İOS
https://kitaponerisii.blogspot.com/

Kitap kurdu. Teknoloji meraklısı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here