Ücretsiz PlayStation Plus oyunu belli oldu - evham.net | evhamlı blog
Oyun Blogu

Ücretsiz PlayStation Plus oyunu belli oldu

Haziranın ilk ücretsiz PlayStation Plus oyunu: Call of Duty WWII

Days of Play 2020 kampanyası ile kullanıcılarını sevindiren Sony, PlayStation için sağlanan fırsatların düzenli bir şekilde devam ettirilmesini istiyor. Bu bağlamda The Last of Us Part II için bekleyen oyunculara ikinci bir müjde daha verildi.

Sony, Call of Duty: WWII yapımını sahaya planlanandan önce sürmeyi tercih etti. Corona virüsü yüzünden evinde vakit geçiren oyuncular, yaşanan bu verimsiz süreci ücretsiz oyunlar eşliğinde atlatmaya çalışıyor.

Ücretsiz PlayStation Plus oyunu

Bugünden itibaren indirilebilen Call of Duty: WWII, 6 Temmuz 2020’ye kadar ücretsiz bir şekilde indirilebilecek. Bu fırsat, PlayStation Plus üyeleri için geçerli olacak.

Bunun dışında bu yapımın 3 Kasım 2017 tarihinde piyasaya sürüldüğünü belirtelim. Ücretsiz PlayStation Plus oyunu adına bekleyen birçok kişi bu oyunun gelmesinden dolayı mutlu oldu.

Dağıtımcılığını Activision’ın üstlendiği bu oyun, Sledgehammer Games tarafından geliştirildi. Hatırlanacağı üzere Sony, geçtiğimiz yıllarda Call of Duty: Black Ops III ve Call of Duty: Modern Warfare Remastered ikilisini de ücretsiz bir şekilde sunmuştu.

Ücretsiz PlayStation Plus

Bu ay PlayStation Plus üyelerini Farming Simulator 19 ile Cities: Skylines ikilisi karşıladı.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At