Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
May 21, 2020
0 View
0 0

Bu oyunda ücretsiz oldu

Written by

Sid Meier’s Civilization VI Epic Games üzerinde ücretsiz

Firaxis Games tarafından geliştirilen bir 4X strateji oyunu olan Sid Meiers Civilization Vl, Ekim 2016’da kullanıcılar ile buluştu. Geniş bir platform desteğine sahip olan oyun Epic Games tarafından şu şekilde tanımlanıyor;

Dünyanızla etkileşim kurmanın, imparatorluğunuzu daha fazla genişletmenin, kültürünüzü geliştirmenin ve zamana meydan okuyan bir uygarlık inşa etmek üzere tarihin en büyük liderleriyle mücadele etmenin yeni yollarını sunuyor.”

Sistem gereksinimleri de oldukça uygun seviyede. Önerilen donanımlar: Intel Core i5 2.5 GHz veya AMD FX8350 4.0 GHz işlemci, NVIDIA GTX 770 veya AMD Radeon 7070 ekran kartı. Ayrıca 12 GB depolama alanına ihtiyaç duyurluyor.

Civilization VI Epic Games üzerinde kütüphanenize eklendikten sonra, dilediğiniz zaman, herhangi bir kısıtlama olmadan oynayabilirsiniz. Oyunun mağaza sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Article Categories:
Oyun Blogu
https://kitaponerisii.blogspot.com/

Kitap kurdu. Teknoloji meraklısı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here