PUBG PC'ye yeni güncelleme - evham.net | evhamlı blog
Oyun Blogu

PUBG PC’ye yeni güncelleme

PUBG 7.2 güncellemesi ile maçlara yeni eklemeler geliyor

PUBG PC sürümü için yeni yayımlanan bir güncelleme aldı. PUBG 7.2 güncellemesi ile yeni oyuncuların kendisini daha kolay geliştirmesi adına botları oyuna dahil ediyor. 2016 yılından beri hayatımızda yer alan oyunda çok fazla profesyonel oyuncu var ve yeni güncelleme ile böyle bir hamlenin yapılması bu oyuncuların hoşuna gitmeyecek gibi.

Aslında geçen hafta yayımlanan botlar ile birlikte acemi oyuncular kendilerini geliştirebiliyordu. Bugün yeni gelen güncelleme ile birlikte botların tüm oyuncular için açıldığı duyuruldu. Bunun ardından oyunun tutkunları ve artık profesyonel derecede olan kişiler bu durumu uzun bir süre eleştirecek gibi duruyor.

PUBG 7.2 güncellemesi

İlerleyen günlerde botlara elveda edileceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz zira oyunun geliştiricileri botları daha da geliştirip akıllandırmayı hedefliyor. Oyuna gelen bu bot oyuncular normal oyunlarda görünecek ve gerçek oyuncuların oyun içi yetenekleri geliştikçe daha seyrek ortaya çıkacak deniyor.

Bunun yanında bu botların hareketleri, yürüyüş, koşma, çömelme ve çekim gibi temel özelliklerin yanı sıra bazı gelişmiş özelliklerinin de olduğu aktarılıyor. Ayrıca söz konusu botlar normal eşleşme oyunlarında görünecekler. Bu yüzden takım oluşturma sırasında botlar bir takıma yerleştirilmeyecek.

PUBG 7.2 güncellemesi elbette sadece botları oyunseverlerin karşısına çıkartmıyor. Bunun yanında bir süredir ihmal edilen PUBG PC sürümü yeni güncelleme ile birlikte oyuncuların şikayetleri değerlendirilerek, M416, M16A4 ve SCAR-L için şarjör yenileme hızını artırmış oldu. Pompalı silahlarda da bazı sekme düzeltmeleri söz konusu.

Oyunun yeni güncellemesi genel anlamda arayüzde ve menü görünümündeki değişikliklere ek olarak ses iyileştirmelerine de kavuşmuş oldu. Görev güncellemesi de yapılan oyunda Survivor Pass sezonu için oluşturulan görevlerin ikinci bölümü oyunseverlere açılmış oldu.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At