LG’nin yeni modelleri sızdırıldı - evham.net | evhamlı blog
Alışveriş Rehberi Mobil

LG’nin yeni modelleri sızdırıldı

Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından olan LG, akıllı telefon piyasasında da hatırı sayılır satış rakamlarına sahipti. Bu başarıyı devam ettirmeyi amaçlayan firma, 13 yeni modeli kullanıcılarla buluşturacak.

LG gelecek modelleri tam 13 adet olacak

LG’nin Q serisi modelleri için piyasaya çıkarmayı planladığı modellerin isimleri belli oldu. Orta segment olan bu cihazların isimleri sırasıyla Q31, Q32, Q33, Q51, Q51S, Q52, Q53, Q61, Q62, Q63, Q91, Q92 ve Q93 oldu. Bu isimler Kore Düşünsel Mülkiyet Hakları Servisi (KIPRIS) tarafından tescillendi. Böylelikle firmanın bu model isimlerini kendi adına tescillediği ve piyasaya süreceği ortaya çıktı.

Yukarıda belirtilen kurumun internet sitesinde “LG Electronic” şeklinde arama yapıldığında ve “application date” yani uygulama zamanına göre sıralama yapıldığında modellerken kendini gösteriyor.

lg q serisi

LG gelecek modelleri arasında sadece LG Q51 özellikleri hakkında bilgi bulunuyor. Bu modelin özelliklerine bakıldığında MediaTek Heli P22 işlemci ve 3 GB RAM bulunduğu biliniyor. Yine bu modelin 6.5 inç büyüklüğünde 720p+ çözünürlükte bir ekranı ve 4.000 mAh kapasitesinde bataryası bulunuyor.

LG Q serisi 13 modelin ne zaman tanıtılacağına dair bir bilgi henüz yok. Ancak önümüzdeki aylarda modellerin kendisini göstermesi bekleniyor.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At