Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
May 16, 2020
0 View
0 0

LG’nin yeni modelleri sızdırıldı

Written by

Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından olan LG, akıllı telefon piyasasında da hatırı sayılır satış rakamlarına sahipti. Bu başarıyı devam ettirmeyi amaçlayan firma, 13 yeni modeli kullanıcılarla buluşturacak.

LG gelecek modelleri tam 13 adet olacak

LG’nin Q serisi modelleri için piyasaya çıkarmayı planladığı modellerin isimleri belli oldu. Orta segment olan bu cihazların isimleri sırasıyla Q31, Q32, Q33, Q51, Q51S, Q52, Q53, Q61, Q62, Q63, Q91, Q92 ve Q93 oldu. Bu isimler Kore Düşünsel Mülkiyet Hakları Servisi (KIPRIS) tarafından tescillendi. Böylelikle firmanın bu model isimlerini kendi adına tescillediği ve piyasaya süreceği ortaya çıktı.

Yukarıda belirtilen kurumun internet sitesinde “LG Electronic” şeklinde arama yapıldığında ve “application date” yani uygulama zamanına göre sıralama yapıldığında modellerken kendini gösteriyor.

lg q serisi

LG gelecek modelleri arasında sadece LG Q51 özellikleri hakkında bilgi bulunuyor. Bu modelin özelliklerine bakıldığında MediaTek Heli P22 işlemci ve 3 GB RAM bulunduğu biliniyor. Yine bu modelin 6.5 inç büyüklüğünde 720p+ çözünürlükte bir ekranı ve 4.000 mAh kapasitesinde bataryası bulunuyor.

LG Q serisi 13 modelin ne zaman tanıtılacağına dair bir bilgi henüz yok. Ancak önümüzdeki aylarda modellerin kendisini göstermesi bekleniyor.

Article Categories:
Alışveriş Rehberi · Mobil
https://kitaponerisii.blogspot.com/

Kitap kurdu. Teknoloji meraklısı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here