2 Assassin’s Creed modu ücretsiz oldu - evham.net | evhamlı blog
Oyun Blogu

2 Assassin’s Creed modu ücretsiz oldu

Assassin’s Creed Odyssey ve Origins modu ücretsiz oldu!

Assassin’s Creed serisinin hem dağıtımcılığını hem de yapımcılığını üstlenen Ubisoft, bu müjdeyi resmi Twitter hesabından verdi. Fransalı oyun geliştiricisi, Antik Yunan ve Antik Mısır yolculuğunun başladığını ifade etti. Assassin’s Creed Discovery Tour Ancient Egypt ve Ancient Greece modları ücretsiz oldu.

Oyuncuların bu iki oyundan da yararlanmasını isteyen Ubisoft, oyun içi eğitime ağırlık verdi. Bu bağlamda söz konusu oyunlarda yer alan dövüş mekanikleri, keşif turları, deneyim puanları ve benzeri sistemler ön planda çıkacak.

27 Ekim 2017 tarihinde piyasaya sürülen Assassin’s Creed Creed Origins; PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştirilmişti. Assassin’s Creed Creed Odyssey ise 5 Ekim 2018’de PlayStation 4, Xbox One, PC, Google Stadia ve Nintendo Switch için piyasaya sürüldü.

Assassin's Creed Odyssey ve Origins modu

Bu projeyi hayata geçirmek adına bir internet sayfası hazırlayan Ubisoft, oyuncular için sanal turlar hazırladı. Bu fırsatlardan 21 Mayıs 2020 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. İlgili modlara ulaşmak için “buraya” tıklayabilirsiniz.

Bilindiği üzere Ubisoft’un yeni durağı Assassin’s Creed: Valhalla oldu. Kendisinin çıkış tarihi henüz net değil. Zira bazı kaynaklar bu oyunun yaz sezonunda çıkacağını söylüyor. Bazı kaynaklar ise beklenen tarihin 16 Ekim 2020 olduğunu savunuyor.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At