Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
May 14, 2020
0 View
0 0

Elon Musk ve Evleri!

Written by

Tesla ve SpaceX’in kurucusu Elon Musk geçtiğimiz günlerde çılgın açıklamaları ile Tesla’nın milyarlarca dolar zarar etmesine neden oldu. Geçtiğimiz günlerde baba olan Musk’ın çılgın açıklamalarından birisi de, “tüm fiziksel mal varlığımı satacağım ve ev sahibi olmayacağım” olmuştu. Musk bu konuda harekete geçti.

Tab,i bu süreçte çılgın açıklamalar yapmaya devam ediyor. Corona virüs salgınının abartıldığını düşünen Musk, yasağa rağmen tekrar elektrikli otomobil üretimine başlayacağını açıklamış ve “Ben de bugün herkes gibi sahada olacağım. Biri tutuklanacaksa o kişi ben olmak istiyorum” diyerek herkesi şaşırtmıştı.

Elon Musk evlerini satışa sunmaya başladı!

Bu açıklamaların üzerinden 48 saat gibi bir süre geçerken Los Angeles’da bulunan dört evini satışa sundu. Dört ev için istenilen toplam fiyat 62.5 milyon dolar. Bunun yanı sıra İngiltere’deki mülkü için 35 milyon dolar talep ediliyor.

Bu ayın başlarında Bel Air bölgesinde 30 milyon dolar ve 9.5 milyon dolar fiyata sahip olan iki ev daha satışa sunulmuştu. Böylece Elon Musk evlerini satmakta kararlı olduğunu gözler önüne seriyor.

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Yaşam
https://kitaponerisii.blogspot.com/

Kitap kurdu. Teknoloji meraklısı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here