Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
May 14, 2020
0 View
0 0

Fallout 76 ücretsiz oldu!

Written by

Detaylara geçmeden önce oyunun tamamen ücretsiz olmadığını, sadece üç gün boyunca oynama fırsatı sunulduğunu belirtmek isteriz.

Fallout 76 üç gün boyunca ücretsiz

Oyun dünyasında diğer yapımlara kıyasla adından daha az söz ediliyor olsa da, Fallout serisinin ciddi bir hayran kitlesi var. Bethesda tarafından 2018’in Ekim ayında piyasaya sürülen ve o gündem bu yana DLC’ler ile zenginleştirilen Fallout 76 dört gün boyunca PC, Xbox ve PlayStation‘da ücretsiz olarak oynanabilecek.

Oyunun güncellemelerinin sıkça konuşulmasındaki başlıca neden, hayal kırıklığı yaşanmasıydı. Oyun ilk piyasaya sürüldüğünde birçok kişi için hayal kırıklığı oldu ve son zamanlarda yayınlanan güncellemeler sayesinde biraz topladı.

18 Mayıs günü 19:00’a kadar oyunu PC, Xbox One ve PlayStation 4’de ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. PC kullanıcıları Steam üzerinden erişim sağlayabiliyor. Oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Article Categories:
Oyun Blogu
https://kitaponerisii.blogspot.com/

Kitap kurdu. Teknoloji meraklısı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here