Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
May 6, 2020
0 View
0 0

1 TL’ye satılan oyunlar

Written by

1 TL’ye satılan oyunlar gerçekten çalışıyor mu?

4 TL’ye Battlefield IV, 1 TL’ye Football Manager gibi oyunların arasında yaptığımız aramaların sonucunda 1 TL’ye satılan ’i satın almaya karar verdik. Peki satın aldığımızda ne oldu? Pek de şaşırmayacağınız üzere kısa bir süre sonra “Satış İptal Edildi” uyarısıyla karşı karşıya kaldık.

İlk iptalin ardından yılmadan devam ettiğimiz aramalar sonucundaysa bu kez 11 TL’ye Mount & Blade: Bannerlord satan bir satıcıya denk geldik. Satıcıyla yaptığımız görüşmelerin ardından şifresiyle birlikte başkasına ait bir Steam hesabı elimize ulaştı. Oyuna girmeye çalıştığımızdaysa tahmin edeceğiniz gibi hesapta bir başkası olduğu için oyun açılmadı.

Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız bu tarz sitelerden uzak durun:

Tabii ki satın aldığımız oyunlar bu kadarla sınırlı kalmadı. Daha sonrasında 2 TL’ye Battlefield I, 1 TL’ye FIFA 20 gibi başka oyunları da satın aldık. Bu satın alımlarda da senaryo benzer şekildeydi. Ya satın aldığımız hesaplar bir başkasına aitti ya da siparişlerimiz iptal edildi.

Bu noktada dikkat çekmek istediğimiz bir diğer nokta satıcıların tavrı. Oyunları satan kişilerin büyük çoğunluğu, zaten ürün açıklamalarında hiçbir garanti vermediklerini ve oyunun ancak çevrimdışı modda kesintisiz bir şekilde oynanabileceğini belirtiyorlar. Bir başka deyişle dolaylı yoldan dolandırıcı olduklarını söylüyorlar.

Sonuç olarak satın aldığımız bu oyunların çalışmadığını, bir oyunun fiyatı mantıksız derecede düşükse o siteden uzak durmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Article Tags:
· · ·
Article Categories:
Oyun Blogu
https://kitaponerisii.blogspot.com/

Kitap kurdu. Teknoloji meraklısı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here