Steam 20 TL ve altı oyunlar - evham.net | evhamlı blog
Oyun Blogu

Steam 20 TL ve altı oyunlar

City Car Driving

Bu hafta size bahsedeceğimiz ilk oyun simülasyon ve yarış türünde olacak. Normal satış fiyatı 57 TL olan City Car Driving, yüzde 75 indirim alarak 14,25 TL’ye inmiş durumda. Bu indirimli fiyat 14 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak. Oyunculardan “çoğunlukla olumlu” yorumlara sahip olan oyunun VR desteği de bulunuyor.

Oyunda gerçek bir şehirdeymiş gibi araç kullanımı yapabileceksiniz. Belirlenen rota üzerinde yolculuk esnasında birçok engel karşınıza çıkabilecek. Her bir aracın kendine has sürüşü ve anlık olayların gelişmesi oyunun dikkat çekici noktaları. Bu nedenle oyun gerçek hayata ait bir simülasyon olma yolunda başarı yakalamış durumda. Ayrıca oyunun gerçek araç sürüşü için beceri kazandırdığı, geliştirici firma tarafından belirtiliyor.

Islanders

En iyi 20 TL altı oyunlar listemizde şimdi de strateji oyun severleri tarafından oldukça sevilen, Islanders bulunuyor. Oyun, normal satış fiyatı olan 11,50 TL’den, yüzde 50 indirim alarak 5,75 TL’ye inmiş durumda. Oyun, oyunculardan “son derece olumlu” yorumlara sahip. Oyun geçtiğimiz yıl nisan ayında oyuncularla buluşmuştu. Bu oyunda indirim ise 8 Mayıs tarihinde sona erecek.

Oldukça uygun bir fiyatla oyuncularla buluşan oyun, küçük alanlarda kreatif yapılar oluşturmaya imkan sağlıyor. Yapılan geliştirmeler esnasında stratejik düşünmek de gerekiyor. Minimal boyutta alanları hedef alan oyunda, küçük adalar önce köye sonra da bir şehre dönüşüyor. Elbette ki oyunun oynanışı, oyuncuya rahatlık veriyor.

Metaverse Keeper

En iyi 20 TL oyunlar listesinde sırada, erken erişim oyunu olmasına rağmen “çok olumlu” yorumlara sahip olan Metaverse Keeper, normal satış fiyatı olan 25 TL’den yüzde 37 indirimle 15,75 TL’ye inmiş durumda. Oyun, 7 Mayıs tarihine kadar indirimli fiyatla satın alınabilecek.

Oyunda dört farklı kahraman bulunuyor. Her kahraman kendine has özelliklere sahip. Bu kahramanlar efsanevi devlet olan Metaverse tarafından görevlendirilmiş durumda. Metaverse üzerinde meydana gelen yer kabuğu hareketleri, kahramanların görevinde ana konu olmuş durumda. Bu afete sebep olanlara karşı amansız bir mücadele vermek gerekecek.

Another Brick in The Mall

En iyi 20 TL oyunlar listesinde bir diğer simülasyon türünde olan Another Brick in the Mall, normal satış fiyatı olan 27 TL’den yüzde 30 indirimle, 18,90 TL’ye inmiş durumda. Oyundaki bu indirim 7 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak. Oyun, oyunculardan “çok olumlu” yorumlara sahip.

30 Nisan’da oyuncularla buluşan oyunda alışveriş merkezi tasarlayacaksınız. Bu bina içinde dükkanlar, süpermarketler, restoranlar, sinema, bowling ve akla gelebilecek her şey bulunacak. Ortaya çıkardığınız alışveriş merkezine, insanları çekmeye çalışacak ve yönetimi sağlayacaksınız. Binanın en küçük parçalarından genel tasarımına her şeyden siz sorumlusunuz.

Daymare: 1998

Bu haftanın en iyi 20 TL altı oyunlar listesinde, aksiyon ve macera türünde dikkat çekerek 2019 yılın Indie ödülünü kazanan Daymare: 1998, normal satış fiyatı olan 50 TL’den yüzde 70 indirim alarak, 15 TL’ye inmiş durumda. 11 Mayıs’a kadar geçerli olacak olan indirimle birlikte oyunun demo sürümü de bulunuyor. Oyun, oyunculardan “çoğunlukla olumlu” yorumlara sahip.

Korku ve hayatta kalma oyunu olarak dikkat çeken oyun, geçtiğimiz eylül ayında oyuncularla buluşmuştu. Mekanikleri ve düşmanların zorlu mücadelesiyle dikkat çeken oyun, stratejik ve bulmaca tarzında bölümleri de içeriyor. Hayatta kalmak için sadece zombileri öldürmeyecek yetmeyecek, engelleri aşmak için zekanızı konuşturacaksınız.

Production Line : Car factory simulation

Bu hafta listemizde son sırada bir simülasyon oyunu olan Production Line bulunuyor. Normal satış fiyatı 40 TL olan oyun yüzde 50 indirimle 20 TL’ye gerilemiş durumda. Oyuncular indirimli fiyatı 11 Mayıs tarihine kadar satın almak için kullanabilecek. Oyun, oyunculardan “çok olumlu” yorumlara sahip.

Oyunda bir araba fabrikası üzerinde çalışacaksınız. Oyunla birlikte oyuncuların anlık strateji geliştirme ve girişimcilik noktalarına değiniliyor. Bir otomobil fabrikasının üretimini hatasız yapması için birçok önemli etken bulunuyor. Üretimin gecikmesiz ve tam zamanında olması gerek. Ürettiğiniz araçları dünya genelinde satmaya çalışacaksınız.

Steam 20 TL altı oyunlar listemizde de bu hafta sona geldik. Yukarıdaki oyunları satın almak isteyen oyuncuların, indirimlerdeki son güne dikkat çekmesi gerekiyor. Haftaya yeni bir en iyi 20 TL altı oyunlar listesinde tekrar görüşmek üzere.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At