Ücretsiz evrensel iOS uygulamaları - evham.net | evhamlı blog
İOS Mobil

Ücretsiz evrensel iOS uygulamaları

Eğer uygulamaları görüntüleyemiyorsanız, App Store’da oturum açtığınız mağaza kimliğinizin ülke/eyalet seçeneğini kontrol ediniz. İndirdiğiniz uygulamayı her iki cihazınızda kullanamıyorsanız, evrensellik uygunlukları uygulama yayıncısı tarafından değiştirilmiş/kaldırılmış olabilir.

kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamalarıPhoenix: Cinemagraph Editor

Yapımcısı bir Türk olan Phoenix uygulaması, adından da anlaşılacağı üzere kısa metrajlı videoları profesyonelleştiren bir editör uygulaması.

Phoenix uygulaması bireylerin, profesyonellerin ve reklam ajanslarının etkileyici görseller oluşturmalarına izin veriyor. Videolarda bulunan hareketsiz alan veya objeleri hareketlendirebilir ya da profesyonel görsel efektler ekleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz sinemagraf, GIF gibi çeşitli formatlarda da kaydedilebiliyor.

Phoenix: Cinemagraph Editor uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

Mideo: Record with Music

Mideo, Apple’ın yerleşik yüksek kaliteli video kamerasını kullanan ve çektiğiniz videoları anında kendi film rulonuza kaydeden pratik bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Ancak uygulamanın diğerlerinden bir farkı var, özellikle spor eğitmenlerinin aradığı özelliklerden olan arka planda müzik oynatılırken video kaydetme özelliği Mideo ile kullanılabiliyor.

Mideo: Record with Music uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları

Marine Weather Forecast Pro

Marine Weather Pro, mobil cihazınızda deniz tahminleri, canlı şamandıra verileri, gelgit, radar ve deniz yüzeyi sıcaklıkları sunan bir uygulamadır. iOS için bu sezgisel uygulama hava durumu bilgileri ve dünyada yer alan bütün denizleri ve kıyı şeridine sahip ülkelerle ilgili tahminleri bulabileceğiniz geniş bir bilgi sunan rehber uygulama özelliği taşıyor.

Marine Weather Forecast Pro uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Background Color

iPhone cihazlarında menü ve ana ekran tasarımının değiştirilememesi bazı kullanıcılar tarafından sevilmiyor, hatta eleştiriliyor. Apple’ın bu konudaki duruşu ne kadar net ise, kısa süreliğine ücretsiz olan bu uygulamanın iddiası da o kadar net görünüyor.

Background Color, toplam 6 grup içerisinde 40 farklı renk tonunu arka plan olarak ayarlayabileceğiniz hatta arka planın içerisine küçük bir aylık takvim ekleyebileceğiniz bu küçük uygulama, farklılık arayan kullanıcıların beklentisini karşılayacaktır.

Background Color uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Snore Gym: Reduce Your Snoring

Sıradaki ücretsiz uygulamamız, aynı evin içerisinde bir ebeveyni ile uyurken yüksek gelen bir sesle uyananları sevindirecek. Snore Gym, horlamayı azaltmak için üst solunum yolu kaslarınızı tonlamaya yardımcı olan egzersizler sunan yararlı bir uygulama.

Uygulama dil, yumuşak damak, yanaklar ve çene için klinik olarak kanıtlanmış bir dizi egzersiz ile size rehberlik edebilir, gece diğer kişileri de rahatsız etmeden rahat bir şekilde uyumaya devam edebilirsiniz.

Snore Gym: Reduce Your Snoring uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Movie Quotes – The Best Quotes

Özellikle eski tarihli ve kült olan sinema filmleri dahil olmak üzere günümüzde vizyona girmiş filmlerde yer alan ve izleyiciler arasında kalıplaşmış önemli sözleri bulabileceğiniz sade ve kullanımı kolay bir uygulama. Ayrıca her gün bir sinema alıntısını alarm kurarak bildirim şeklinde de görüntüleyebiliyorsunuz.

Movie Quotes – The Best Quotes uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At