8 Adet ücretsiz android oyun! - evham.net | evhamlı blog
Android Mobil Oyun Blogu

8 Adet ücretsiz android oyun!

Google Play indirim fırsatından en iyi 5 ücretsiz Android oyun

Öncelikle bilgilendirelim, listemizde yer alan ilk iki oyunun indirimi bu akşam bitiyor. Oyunlardan en önemlisi, korku bilim kurgu filmleri arasında önemli bir yere sahip Alien mobil oyunu, Blackout.

Alien: Blackout – İndirim bugün sona eriyor

Alien film serisi, bugün bile halen korkuyla izlediğimiz en önemli bilim kurgu yapımlarından biri. Play Store’da yer alan oyunu ise Editörün Seçimi etiketine sahip. Bu etikete sahip olan oyunlar genelde iyi bir oyuncu deneyimi sunduğu için seçiliyor.

android oyun, ücretsiz android oyun

 

Oyunda, normal oyun modunda bir uzay istasyonunda kalan son mürettebat olan Amanda oluyorsunuz. Yani oyunda birini kontrol etmek yerine Amanda Ripley olarak oynuyorsunuz.

Göreviniz, uzay üstüne iniş yapan bir ekibi Alien’ın saldırısından korumak ve onlarla birlikte bu kapandan kurtulmak. Üstün kontrol odasındasınız ve bazı kameraları görebiliyor, bazı kapıları açabiliyorsunuz.

Ekip üyelerini öldürmeden, hareket kontrolü ve diğer kameraların açılması gibi görevleri başarıp, Alien saldırısından kurtulmanız gerekiyor.

Doğrusu Android oyun dünyası için ilginç bir oynanışa sahip olan Blackout, evde sıkıldığımız bu günlerde denemeye değer. Oyunun liste fiyatı 2,99 TL. Bugün indirimi sona erecek olan oyunu buradan indirebilirsiniz.

android oyun, ücretsiz android oyun

Backfire- İndirim bugün sona eriyor

Backfire, ilginç bir arcade oyunu. Eski oyunlara biraz ilginiz varsa, retro özlemi çekiyorsanız indirimde olan bu Anroid oyun tam size göre olabilir.

Oyun adını çok basit bir mantıktan alıyor. Kullandığınız uzay aracı benzeri gemi sürekli olarak arkadan ateş ediyor. Tek yapmanız gereken, sizi arkadan takip eden garip yaratıklara bu açtığınız ateşi denk getirmek ve yakalanmadan onları öldürmek.

Oyun ilerledikçe yaratıkların hareketleri karmaşıklaşıyor ve oyun daha da zevkli bir hale geliyor. Basit bir oynanışa sahip olan Backfire boş vakitlerinizde zaman geçirmek için birebir.

Oyunun liste fiyatı 20,99. İndirimi bugün sona erecek olan Android oyunu buradan indirebilirsiniz.

 

android oyun, ücretsiz android oyun

Zig Zag Go – İndirim 2 gün içinde bitiyor

Basit bir şekilde tasarlanmış olan oyun, bir süre sonra başından kalkamayacağınız bir oynanışa sahip. Doğrusu bu kadar basit ve başarılı oynanışı olan oyunun neden ücretli oyunlar arasında kaybolup gittiğini anlamak zor.

Oyunda, küçük bir kağıt uçağı kontrol ediyorsunuz. Kontroller ise çok basit. Ekranın sağına ve soluna bastığınızda uçak sağa ya da sola doğru çapraz gidiyor. Yani bir sağ bir sol yaparsanız zig zag yapıyorsunuz.

Oyunun mantığı tam da bunun üzerine kurulu. Oyunda yer alan siyah noktacıklar asrasından zig zag yaparak bölümleri geçiyorsunuz. Bazen bu noktacıklar arasında yakıt, ekstra can gibi bonuslar oluyor. Tabii ki bunları almaya çalışırken siyah noktalara çarpıp can yitirebilirsiniz.

Arkada çalan müzikte, oyunun arcade yapısını tamamlıyor. Küçükken oynadığımız uçak oyunlarına benzer olan bu oyun, gerçekten de çok eğlenceli. Oyunun gerçek fiyatı ise 164,99 TL gibi uçuk bir fiyat. Bu kadar eğlenceli bir oyunun normalde bu kadar pahalı olması çok şaşırtıcı.

Bu eğlenceli Android oyunun indirimi 2 gün içerisinde bitiyor. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

android oyun, ücretsiz android oyun

[VIP]Missile Dude RPG: Tap Tap Missile – 6 günlüğüne ücretsiz

Missile Dude RPG, çok ilginç bir oyun. Elinizde karikatürize edilmiş karakterler var ve şeytani yaratıklara karşı savaşıyorsunuz. Harita üzerinden ilerlediğiniz oyunda savaşırken siz ve şeytani yaratıklar arasında bir şerit var.

Tek yapmanız gereken, elinizdeki füzeleri sürekli olarak bu yaratıkların üzerine atıp, bu sarı şeriti geçmelerini engellemek. Basit gibi gelse de, belirli levellerde karşınıza çıkan yaratıkları öldürebilmek için sürekli olarak füzelerinizi geliştirmeniz gerekiyor.

Yanınıza başka takım arkadaşları da alarak ordunuzu büyütüp, bölüm sonu canavarlarını da alt etmeniz gerekiyor. Eğlenceli bir oyun olan Missile Dude oyununu 6 günlüğüne ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

android oyun, ücretsiz android oyun

Blossom Clicker – 5 günlüğüne ücretsiz

Blossom Clicker, tıklama oyunu olarak dilimize çevrilecek bir oyun türünün başarılı bir temsilcisi. Doğrusu tek yaptığınız şey, ağaç dikmek, çiçeklenmesini sağlamak v.b. şekilde sürekli tıklamak.

Her mevsim için farklı görevler yaptığınız oyun, boş zaman geçirmek ve rahatlamak için ideal bir oyun. Ancak oyunun kısa sürede bitebileceğini hatırlatalım. Liste fiyatı 5.99 TL olan oyunu 5 gün içinde ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

İşte diğer üç ücretsiz android oyun:

Speed Math 2018 – Pro 4,79 TL – İndirim bugün sona eriyor

Sudoku Deluxe VIP 10,99 TL – İndirim 7 gün içinde sona eriyor

My City : Okuldan Sonra 11,99 – İndirim 4 gün içinde sona eriyor

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At