Instagram Hikayeler için ücretsiz uygulamalar - evham.net | evhamlı blog
İnceleme Sosyal Medya

Instagram Hikayeler için ücretsiz uygulamalar

1 – Unfold

Listemizin ilk sırasında yer alan Unfold diğer uygulamalar ile benzer şekilde birbirinden farklı hikayeler oluşturabilmenize imkan tanıyor. Birden fazla fotoğrafı birleştirerek kolaj oluşturabilir ve 150’den fazla şablon arasında seçim yapabilirsiniz. Sadece Instagram ile sınırlı olmayan Unfold’u kullanmak için herhangi bir hesap açma şartı yok.

2 – InstaSize

Listemizin ikinci sırasında yer alan InstaSize ile herhangi bir fotoğrafa veya videoya arka plan ekleyebiliyorsunuz. Çoklu fotoğrafları kombinleyerek kolaylar oluşturmanız, fotoğraflarınızın renk ayarlarını değiştirmeniz mümkün.

Kurgulanmamış resimlerinizi hareket halindeyken bile kurgulayıp saniyeler içinde Instagram’da paylaşılmaya hazır bir gönderi haline getirebilirsiniz.

InstaSize Android Sürümü
InstaSize iOS Sürümü

3 – ADDY

Maalesef, ADDY sadece iOS için geliştirilen bir uygulama. Android tarafında da benzer birçok uygulama bulunuyor. Fotoğraflarınıza metin ekleyin sloganı ile kullanıcıların karşısına çıkan uygulama, çıkartmalar ve efektler ile içeriği zenginleştirmenizi sağlıyor.

ADDY iOS Sürümü

4 – Canva

50000’den fazla ücretsiz ve kullanıma hazır şablon arasında seçim yapabildiğiniz Canva bu alandaki en popüler uygulamalardan birisi. Özel tasarımlar oluşturmayı oldukça kolay ve eğlenceli hale getiren uygulama ile logo tasarımından, Instagram hikayesi için videolar oluşturmaya ve hatta doğum günü davetiyesi hazırlamaya kadar onlarca farklı işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Canva Android Sürümü
Canva iOS Sürümü

5 – StoryArt

Takipçilerinize daha kaliteli içerikler sunmanızı kolaylaştıran StoryArt’ı kullanarak kolajlar oluşturabiliyorsunuz. Birden fazla fotoğrafı tek bir hikayede toplamanız veya bu hikayelerde açıklamaları ön plana çıkarmanız mümkün.

1000’den fazla kolaj şablonu, 60’dan fazla tema ve onlarca farklı yazı tipi ile ruh halinizi ve düşüncelerinizi hazırladığınız hikayelere oldukça kolay bir şekilde aktarabilmeniz sağlanıyor.

StoryArt Android Sürümü
StoryArt iOS Sürümü

6 – Enlight Pixaloop

Hareketli fotoğraflar oluşturma konusunda en başarılı uygulamalardan birisi olan Pixaloop sadece birkaç dokunuş fotoğraflara animasyon ekleme imkanı sunuyor. Durgun bir gökyüzünü renkli gün batımı ve hareketli bulutlarla zenginleştirmek mümkün. Uygulamanın yetenekleri ve kullanımı hakkında detaylı bilgiyi videoda sizlerle paylaştık.

Enlight Pixaloop Android Sürümü
Enlight Pixaloop iOS Sürümü

Instagram Hikayeler için 6 ücretsiz uygulamadan hangisini beğendiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At