Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Apr 23, 2020
0 View
0 0

Evde oynanabilecek en iyi 5 oyun

Written by

Sea Battle 2

Klasik bir amiral battı oyunu gibi görünen Sea Battle 2, yenilenmiş grafik ve modlar ile kullanıcıların heyecanını artırıyor. Hem online olarak hem de Bluetooth bağlantısı ile evdeki insanlar ile oynayabileceğiniz bu oyun zaman geçirmek için güzel bir tercih olarak karşımıza çıkıyor.

Chess

Evde verimli ve eğlenceli bir şekilde zaman geçirmek için satranç tahtasına ihtiyacımız yok. Hatta evde sizden başka birisinin olmasına dahi gerek yok. Chess ile akıllı cihazınızdan isterseniz bilgisayara karşı istersenizde dünyanın herhangi bir yerindeki kişi ile satranç oynayabilirsiniz.

Kelimelik

Online bir oyun olarak karşımıza çıkan Kelimelik, isterseniz evdekilerle isterseniz de karışık bir şekilde seçilmiş oyuncular ile mücadele etmenizi sağlıyor. İçerisindeki puanlandırma sistemi ve farklı grafikleri ile tam bir oyun deneyimi sunan Kelimelik de bizim sizlere olan tavsiyelerimiz arasında kendisine yer buldu.

Call Of Duty: Mobile

Yılların Call of Duty deneyimi bilgisayarlarımızdan akıllı cihazlarımıza geçti dersek hiç yanlış olmaz. Uzun zamandır PUBG oynayan ve artık sıkılmaya başlayanların yardımına koşan bu oyun, farklı oyun grafiği ve modları ile kullanıcıları muazzam bir savaşın ortasında bırakıyor.

Call of Duty: Mobile

8 Ball Pool

Bilardo oynamak her zaman zevklidir, gerçek hayatta daha da zevklidir ancak zor zamanlarda biraz sabretmemiz gerekecek. Sade grafikleri ve farklı kullanıcılar ile bilardo oynamanıza imkan veren 8 Ball Pool, bizlerin de dikkatini çekti ve sizler için listemize ekledik.

Article Categories:
Oyun Blogu
https://kitaponerisii.blogspot.com/

Kitap kurdu. Teknoloji meraklısı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here