Android için En İyi 10 Çizim ve Boyama Uygulamaları - evham.net | evhamlı blog
Android Mobil

Android için En İyi 10 Çizim ve Boyama Uygulamaları

Böylece yeni bir Android tablet aldınız ve bununla ne yapacağınızı merak ediyorsunuz. Çizim yapmaya ne dersiniz? Henüz bir sanatçı olmasanız da, resim uygulaması olan bir tablet, beceriyi hemen başlatmak için ihtiyacınız olan şey olabilir.

Tabletlerin yetenekleri arttıkça, eskiz ve resim uygulamaları da bunu takip etti. Bu, tam bir resim stüdyosunu elinizde tutabileceğiniz anlamına gelir.

Android için aşağıdaki boyama uygulamaları profesyoneller ve amatörler için tasarlanmıştır. Bir prob ucuna ihtiyacınız olmasa da, bu uygulamaları tam potansiyellerinde kullanmak istiyorsanız önerilir.

Başlamadan Önce: Android’de Çizim Yapmaya Hazır Olun

Tabletle çizim yapmak bir kalem ve kağıtla çalışmak gibi değildir ve bir boya fırçası kullanmaktan çok değişir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bir fare kullanmak da tamamen farklıdır.

Hangi dijital sanat uygulamasını seçerseniz seçin, Android tabletinizde birden fazla temas noktası bulunduğundan emin olun. Daha da iyisi, avucunuzun ekranda ne zaman dinlendiğini algılayabilmesi gerekir.

Çoğu Android boyama uygulaması parmaklarınızı kullanmanıza izin verirken, bir kalem akıllı bir seçenektir. Bazı Android tabletler ekran kalemi ile birlikte gönderilir. Örneğin, Samsung Galaxy Tab 4, Samsung Galaxy Note’un ekran kaleminin daha büyük bir versiyonu olan S-Pen’e sahiptir.

Her yönüyle iyi bir seçenek, tüm Android telefonlar ve tabletlerle uyumlu olan Adonit Dash Kapasitif kalemidir .

Adonit Dash KapasitifdijitalkalemAdonit Dash Kapasitif dijital kalemŞimdi Satın Al Amazon’da$ 34.11

Bütçeniz daha küçükse, MEKO Universal Stylus’u düşünün . Bu, gelişmiş doğruluk için bir disk kalemi ucu kullanır. Diğer prob uçları kadar etkileyici görünmese de, harika bir giriş seviyesi seçeneğidir.

MEKO Universal StylusMEKO Universal StylusSatın Al Amazon’da$ 12.99

Çizmeye hazır olduğunuzda, bu en iyi Android çizim uygulamalarını kontrol edin.

1. Adobe Illustrator Draw

Adobe, Adobe Illustrator Draw adlı ücretsiz bir çizim uygulaması sunar. Basit bir arayüze, sezgisel hareket mekaniğine ve kapsamlı özellik listesine sahiptir.

Adobe Illustrator Draw, telefonunuzda veya tabletinizde vektör çizimler oluşturmanıza ve kaydetmenize olanak tanır. Fırça araçları sadece şık ve kullanımı kolay olmakla kalmaz, bu özellik dolu çizim uygulaması şaşırtıcı derecede pürüzsüzdür.

Bu vektör sanatını yaptığından görüntüler net ve nettir. Resmi bir Adobe uygulaması olarak, çalışmaya devam etmek için taslakları veya bitmiş ürünleri sorunsuz bir şekilde Adobe Illustrator’a aktarabilirsiniz. Katmanlama eskiz boyama kadar, bu uygulama hepsi var.

İndir: Adobe Illustrator Draw (Ücretsiz)

2. Adobe Photoshop Sketch

Adobe Draw’un vektör çiziminde üstün olduğu yerlerde, Adobe Sketch raster çiziminde (Adobe Photoshop gibi) mükemmeldir. Fırçalarla ağzına kadar dolu olan Sketch, çizim becerileriniz olan her şeyi yaratmanıza olanak tanır.

Çizim’deki araçlar Adobe Draw’dakilerle çakışır, böylece uygulamalar arasında ileri geri gidebilirsiniz. Sonuçta, Adobe sadece harika uygulamalar yapmakla kalmaz, aynı zamanda yaratıcı, cihazlar arası ortamlar da oluşturur.

İndir: Adobe Photoshop Sketch (Ücretsiz)

3. ArtFlow

ArtFlow’un sunduğu her şeyle, bunun ücretsiz olduğuna inanamayacaksınız. Bir simgeyi tıklatarak birden fazla fırça ve uygulama içi özellik sunan Artflow, en iyi Android çizim uygulamalarından biridir. Sadece oyun oynamak veya ciddi sanatlar yaratmak için kullanın.

Ücretsiz seçenek yalnızca resmi JPEG veya PNG olarak kaydetmenize izin verir. Ancak Pro sürümü, masaüstünüzde çalışmaya devam edebilmeniz için PSD formatı dışa aktarmalarına izin verir.

İndir: ArtFlow (Ücretsiz, premium sürüm mevcut)

4. MediBang Boya

MediBang Paint sadece budur: bir çizim uygulaması bir banger. İstediğiniz her şeyi yapar. Kullanıcı arayüzü, masaüstü grafik tasarımcılarına aşina olacak Adobe paketine benzer.

Bu uygulama hem ücretsiz hem de özelliklerle dolu olduğundan, başlamanıza yardımcı olacak birçok çevrimiçi kaynak bulacaksınız.

İndir: MediBang Paint (Ücretsiz, uygulama içi satın alma mevcut)

5. Sonsuz Ressam

Sonsuz Ressam anında hayranların favorisidir. Çok basit: varsayılan olarak gördüğünüz tek şey bir takım araç (fırça, bulaşma, fırça boyutu, renk ve fırça opaklığı).

Bu, stok arayüzünde aldığınız her şey çünkü ihtiyacınız olan her şey bu. Tüm ek araçlar bir düğme uzaklıktadır ve Infinite Painter bu tek düğmeyi büyük ölçüde kullanır. Çok az, ancak gerçekten etkileyici, profesyonel bir çalışma oluşturmak için ücretsiz sürümünde yeterli özellik barındırıyor.

İndir: Infinite Painter (Ücretsiz, premium sürüm mevcut)

6. Autodesk SketchBook

Tablet çiziminin bir başka yarı masaüstü yinelemesi olan Autodesk SketchBook, hayal gücünüzün yarattığı her şeyi tasarlamak için kullanışlı araçlar ve özellikler sunar. Ve bu harika bir uygulamadan daha fazlası: Autodesk de harika bir etik geliştirdi. Gönderen Sketchbook web :

“Autodesk’te yaratıcılığın bir fikirle başladığına inanıyoruz. Hızlı kavramsal eskizlerden tamamen bitmiş resimlere kadar, eskiz yaratıcı sürecin kalbidir. . . . Bu nedenle, SketchBook’un tam özellikli sürümünün artık herkes için ÜCRETSİZ olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz ! ”

Harika bir ücretli uygulamanın ücretsiz olduğunu görmek her zaman hoştur. Bu, Sketchbook’un hem masaüstü hem de mobil sürümlerini içerir, böylece uzmanlığınıza uygun olan ortamı kullanarak çalışabilirsiniz.

İndir: SketchBook (Ücretsiz)

7. Kağıt Rengi

Çoğu uygulama size modern, minimal bir kullanıcı arayüzü sunmaya çalışırken, PaperColor kalemleri ve fırçaları önünüze yerleştirir. Bir Android uygulamasından alabileceğiniz bir şövale ve tuvale yakın.

PaperColor ayrıca fantastik bir portföy ekranına ve herhangi bir çizim uygulamasının en geniş ve sezgisel fırça seçeneklerinden birine sahiptir. VIP sürümünü satın alın, PaperColor’un sunduğu tüm harika araçların carte blanche’ına sahip olacaksınız.

İndir: PaperColor (Ücretsiz, premium sürüm mevcut)

8. DotPict

Piksel sanatı daha çok sahneniz mi? DotPict basit ama dikkat çekici bir 8-bit çizim uygulaması. Ayrıca, bu iddialı uygulaması da kısmen bir oyundur.

Parmağınızla veya kalemle küçük bir eli hareket ettirin, ardından 8 bitlik bir şekil oluşturmak için renginizi itin. Çeşitli tuval boyutları vardır, böylece küçük bir figürden bütün bir manzaraya kadar her şeyi yaratabilirsiniz.

Bir renk seçin, imlecinizi hedefleyin ve düğmesine basın. Tüm 8 bitlik bir projeyi tamamlamak için renk paletini sonsuza dek özelleştirebilirsiniz. Bu kadar kolay. Beğendiyseniz, harika retro sanat yaratmak için diğer piksel sanat araçlarına bir göz atın .

İndir: DotPict (Ücretsiz, uygulama içi satın alma mevcut)

9. ibis Boya X

Kontur sabitleme, cetveller ve kırpma maskeleri ile ibis Paint X, illüstrasyona meraklı sanatçılar için harika bir araçtır. Adobe Illustrator Draw’a güçlü bir alternatif olarak, ilerlemenizi kaydetmek için bir video aracına da sahiptir.

Ibis Paint X, her biri ayrı parametrelere sahip sınırsız katmanla birlikte 300’den fazla fırçaya sahiptir. İşiniz bittiğinde, bu Android boyama uygulamasından kreasyonlarınızı çevrimiçi olarak diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

İki premium seçenek mevcuttur: reklamları kaldırma ve Prime üyeliği. Üyelik, yeni yazı tipleri ve filtreler gibi gelişmiş özellikler ekler, bu yüzden dikkate değer. Öğretici videolar için ibis Paint X YouTube kanalına da göz atmalısınız .

İndir: ibis Paint X (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcut)

10. Corel Painter Mobile

Son olarak, masaüstü sanat paketi deneyimine sahip başka bir yayıncıdan bir teklif düşünmeye değer: Corel. Ressam Mobil, fotoğraf boyamak, iz bırakmak veya hiçbir şeyden başlamak için seçenekleri ile sanatçının her seviyesine yöneliktir.

Her zamanki boya, harman, damlalık ve boya kovası araçlarını ve 15 katman desteğini bulacaksınız. Samsung’un PENUP sosyal sanat ağı ile de entegrasyon var.

İndir: Corel Painter Mobile (Ücretsiz, uygulama içi satın alımlar mevcut)

Android için Ücretsiz ve Ücretli Boyama Uygulamalarının Harika Bir Seçimi

Geçmişte çizim yapmak veya eskiz yapmak için özlem duyuyorsanız, şimdi hiçbir mazeretiniz yok. Android için bu en iyi boyama uygulamaları ile gittiğiniz her yerde çizim yeteneklerinizi ciddi şekilde geliştirebilirsiniz.

Özet olarak, kontrol etmeniz gereken Android boyama ve çizim uygulamaları şunlardır:

  1. Adobe Illustrator Draw
  2. Adobe Photoshop Sketch
  3. ArtFlow
  4. MediBang Boya
  5. Sonsuz Ressam
  6. Sketchbook
  7. PaperColor
  8. DotPict
  9. Ibis Boya X
  10. Corel Painter Mobile

Bunların hepsi Android telefonlarda ve tabletlerde çalışacak, ancak en iyi sonuçlar için Android uyumlu bir stylus kullanmalısınız. Bir Android tabletin sanatsal amaçlarınız için uygun olmadığını düşünüyorsanız, özel bir çizim tableti düşünün .

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At