Evham.Net
Our website is at your service to find and share the best content for you. You can contact us for all kinds of comments and opinions. Don’t forget to comment on the content you like.
Feb 9, 2020
0 Views
0 0

Torrent için En İyi 3 VPN

Written by

Sıkı güvenlik sunan bu VPN’ler tam anonimlik ile güvenli bir şekilde torrent kullanmak için idealdir.

1. NordVPN

 • 30 gün para iade garantisi
 • 47 ülkede optimize edilmiş P2P sunucular
 • Sıkı sıfır kayıt politikası
 • Gizlilik dostu Panama’da yer alır
 • Reklamları ve izleyicileri engeller
 • Uyumlu olduğu cihazlar: Windows, macOS, iOS, Android, Android TV, Linux, BlackBerry, Raspberry Pi, Chrome, Firefox ve yönlendiriciler
 • Aştığı engeller: Netflix, HBO, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Showtime, Sling TV ve diğerleri

NordVPN’in sektör lideri güvenliği ve gizliliğinizi koruma taahhüdü onu torrent için ideal bir VPN haline getirir.

Torrent sitelerinde gezinirken ve dosya indirirken verilerinizi korumak için askeri düzeyde 256 bit şifrelemenin yanı sıra Mükemmel İletim Gizliliği ve DNS/IP sızma koruması kullanır. Güvenli şifreleme anahtarınız düzenli olarak değişerek bilgisayar korsanlarının verilerinize erişmesini önler.

CyberSec özelliği gittiğiniz sitelerdeki reklamları ve izleyicileri engelleyerek torrent sitelerinde gezinirken güvenliğinizi büyük ölçüde artırır. Aynı zamanda zararlı yazılım, casus yazılım veya diğer tehlieli bileşenleri içeren siteleri girmenizi de önler.

Bu VPN trafik günlükleri toplamaz. Yani gezinme etkinlikleriniz ve indirdiğiniz verileri gizli kalacaktır. Aynı zamanda, ne zaman VPN’e bağlandığınız ve her oturumda ne kadar veri kullandığınız gibi verileri içeren hiçbir bağlantı günlüğü de saklamaz. Bu torrent kullanırken anonimlik için iyidir.

NordVPN’in aralarında bolca P2P için optimize edilmiş olanları da bulunan 5.300’den fazla sunucudan oluşan devasa ağı sayesinde hızlı torrent için yakınlarda bir adet yüksek hızlı VPN sunucusu bulmak kolay olacaktır. Sınırsız veri ile istediğiniz kadar indirebileceksiniz.

Karmaşıklaştırılmış sunucuları ile NordVPN, VPN engelleri ve güvenlik duvarlarını aşmanızı sağlamak için VPN trafiğinizi maskeler. Bu, VPN’i kullanarak en sıkı sansür yasaları ve VPN engelleri olan bölgelerden bile torrent sitelerine erişebileceğiniz anlamına gelir.

Aynı zamanda Netflix dahil 400’den fazla yayın izleme platformuna erişmenizi sağlar. Bu sayede dünyanın her yerinden coğrafi olarak kısıtlanmış dizi ve filmleri izleyebilirsiniz.

Herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde NordVPN’in 7/24 erişilebilir olan canlı sohbet ile destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. 30 gün para iade garantisi ile kendinizi adamadan onu deneyebilirsiniz.

Bu beğenilen VPN hakkında daha fazla bilgi edinmek için kapsamlı uzman incelememize göz atın.

2. ExpressVPN

 • 30 gün para iade garantisi
 • Yıldırım hızında bağlantı
 • P2P destekli 3.000’den fazla VPN sunucusu
 • Sıkı sıfır kayıt politikası
 • Uyumlu olduğu cihazlar: Windows, macOS, iOS, Android, Android TV, Linux, BlackBerry, Raspberry Pi, Chrome, Firefox, Safari, Smart TV’ler, Kindle Fire, Nook, oyun konsolları ve yönlendiriciler
 • Aştığı engeller: Netflix, HBO, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Showtime, Sling TV, DAZN ve diğerleri

ExpressVPN büyük dosyaları en hızlı şekilde paylaşmak ve indirmek için mükemmel yıldırım hızında bağlantı sunuyor.

Dahası, 3.000’den fazla sunucudan oluşan devasa ağının tamamında torrent desteği mevcut. Dünyanın dört bir yanındaki 160 VPN sunucu konumu ile en yüksek hızda torrent kullanmak için ihtiyacınız olan yakınlarınızda bir sunucu bulabileceksiniz.

Güvenlik konusunda da birçok özellik sunuyor. VPN sunucusuna bağlandığınızda verileriniz Mükemmel İletim Gizliliği ile dayanıklı AES 256 bit şifreleme kullanılarak korunur ve torrent etkinlikleriniz meraklı gözlerden korunur.

ExpressVPN’in ayarlarındaki Ağ Kilidini etkinleştirmek otomatik kesme anahtarını açar. Bu sayede VPN sunucusuyla bağlantınız kesilse bile kimliğinizin sızması önlenmiş olacaktır. Sıkı IP/DNS sızma koruması konumunuzu gizler ve anonimliğinizi korur.

Bu VPN Britanya Virjin Adaları’nda yer almaktadır ve gizliliğinizi garanti eden sıkı kayıt tutmama politikasına sahiptir. Bu sayede devlet veya İSS torrent etkinliklerinizi öğrenemez.

Ayrık tünelleme ile ExpressVPN, cihazınızdaki hangi trafiğin VPN üzerinden hangilerinin normal internet bağlantısı üzerinden geçeceğini seçmenizi de sağlar.

Bu da örneğin, tarayıcı üzerindeki bağlantınızı normal internet bağlantınız üzerinden geçirirken sadece torrent etkinliklerinizi VPN ile uzaktaki bir konumdan göndermenizi sağlar. Bu özellik torrent sitelerini engelleyen bir ülkede yaşıyorsanız kullanışlıdır.

ExpressVPN sınırız veri sunduğu için kota dolması gibi endişelere kapılmadan büyük dosyaları indirebilir ve paylaşabilirsiniz. Bu aynı zamanda istediğiniz kadar yayın izleyebileceğiniz anlamına gelir. ExpressVPN Netflix ve diğer popüler akış sitelerindeki coğrafi olarak kısıtlanmış içeriklere erişmek için yeterince güçlüdür.

ExpressVPN’in canlı sohbet ile destek hizmetine 7/24 erişerek samimi bir temsilciyle görüşebilirsiniz. Bu VPN’i merak ediyorsanız 30 gün para iade garantisi ile deneyebilirsiniz.

3. CyberGhost

 • Kullanıcı dostu VPN uygulamaları ve tarayıcı uzantıları
 • Sıkı sıfır kayıt politikası
 • Gizlilik dostu Romanya’da yer alır
 • Reklamları ve izleyicileri engeller
 • Uyumlu olduğu cihazlar: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Raspberri Pi, Smart TV’ler, Chrome, Firefox ve bazı yönlendiriciler
 • Aştığı engeller: Netflix, BBC iPlayer, Hulu, HBO GO, Amazon Prime Video, Sky Go, Showtime ve daha fazlası

Romanya merkezli CyberGhost, torrent kullanırken kendinizi korumak için sorusuz bir VPN arıyorsanız harika bir seçenektir. Kullanıcı dostu uygulamaları, VPN’ler konusunda deneyimli olmasanız bile son derece kolay kullanımlıdır.

Özel P2P sunucuları VPN uygulamasında açıkça belirtildiği için torrent desteği olan sunuculara kolayca bağlanabilirsiniz.

CyberGhost ziyaret ettiğiniz torrent sitelerinden kimliğinizi ve konumuzu gizlemek için IP’nizi maskeler. Bu sayede telif hakkı sahiplerinin sizi bulması önlenir. Sıkı AES 256 bit şifreleme ile verilerinizi gizler ve torrent etkinliklerinizi İSS’nizden gizler.

CyberGhost’un otomatik kesme anahtarı ve IP/DNS sızıntı koruması verilerinizin beklenmedik bir şekilde sızmasını önler. VPN’de yerleşik reklam engelleme özelliği de vardır.

Yüksek hız ve sınırsız veri büyük dosyaları torrent ile indirmek için idealdir. 89 ülkede 5.700’den fazla VPN sunucusu ile güvenli ve hızlı torrent için yakınlarınızda bir CyberGhost sunucusunu kolayca bulabileceksiniz.

CyberGhost anonimliğinizi koruma konusundaki kararlılığını açıkça ifade eder. Kapsamlı gizlilik politikası ile desteklenen sıkı kayıt tutmama politikasına sahiptir. Ayrıca merkezi 14 Göz İttifakı gibi uluslararası istihbarat paylaşım anlaşmalarının kapsamı dışındaki Romanya’da bulunur.

Bu VPN veri saklama yasalarına tabi olmadığından, CyberGhost gizliliğinizi koruma sözünü tutabilecektir.

CyberGhost aynı zamanda her türlü sorunuz için 7/24 canlı sohbet ile destek sunar. 45 günlük para iade garantisiyle size uygun olup olmadığını öğrenmek için bu VPN’i deneyebilirsiniz.


İnceleme Oku

İnceleme Oku

İnceleme Oku

İnceleme Oku

İnceleme Oku

SSS

iPhone’uma nasıl torrent indirebilirim?

Apple iOS’ta tüm torrent uygulamalarını yasaklamıştır. Ancak bunları sunan üçüncü taraf sağlayıcılar mevcuttur ve sitelere tarayıcınız üzerinden erişebilirsiniz. Başlamadan önce VPN’inizin açık olduğundan emin olun ve ardından torrentleri normal bir şekilde tarayıcınızdan indirin. Apple App Store’da ayrıca, torrentleri indirmek için üçüncü taraf yazılımlarla kullanabileceğiniz iDownloader bulunur.

Torrent kullanırken yakalanırsam ne olur?

Duruma göre değişir. Açık kaynaklı yazılım veya telif hakkı olmayan materyalleri indiriyor veya paylaşıyorsanız hiçbir şey olmaz. Ancak telif hakkı bulunan veya farklı şekillerde yasal olarak korunan içerikler indiriyorsanız büyük para cezaları veya diğer cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden torrent kullanırken VPN ile bağlanmak çok önemlidir. Bu durumda kazayla indirmemeniz gereken bir şeyi indirseniz bile IP adresiniz gizli kalaca ve kimse indirmeyi cihazınıza kadar izleyemeyecektir.

Torrenti hızlandırmanın bir yolu var mı?

Bazı VPN’lerde torrent hızını arttıran özellikler vardır. ExpressVPN veya NordVPN gibi büyük sunucu ağı ve sınırsız hız ile bant genişliği sunan premium VPN’leri seçin. Büyük sunucu seçeneği ve en yüksek hızlar ile düşük indirme hızı veya yoğun saatlerde sürekli kopmalar gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız.

Sonuç

Torrent indirmek istiyorsanız, hala bulabileceğiniz birçok mükemmel site mevcuttur. Ancak gizliliğinizi önemsiyorsanız (ve favori torrent sitenizin çalışmaya devam etmesini istiyorsanız), VPN kullanmak son derece önemlidir.

Article Categories:
İnternet · Program
https://www.dvrdestek.com/

Muhafazakar demokrat, Güvenlik ve Bilişim Sistemleri teknikeri, #edebiyat #kitap #politika #şiir #bilişim #güvenlik konularında fikir sahibi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

The maximum upload file size: 512 MB. You can upload: image, audio, video, document, text, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here