Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı yayınlandı! - evham.net | evhamlı blog
Sinema

Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı yayınlandı!

Hızlı ve Öfkeli 9 veya asıl adıyla Fast and Furious 9‘un merakla beklenen uzun fragmanı yayınlandı. İlk fragmanın yayınlanması filmde neler göreceğimizi gözler önüne sererken, dokuzuncu filmdeki büyük sürprizde ortaya çıktı.

Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı yayınlandı! Han geri dönüyor

Büyük sürpriz diyoruz, zira Han Lue geri dönüyor. Bilmeyenler için bir parantez açacak olursak: 2006 yılında vizyona giren Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı‘nda eski dostu Takashi ile Tokyo sokaklarında yarışan Han başka bir araca çarpmış ve araçtan sızan yakıtın patlamaya neden olması ile ölerek seriye veda etmişti.

 

Fragmanın yayınlanmasının üzerinden sadece birkaç saat geçmiş olmasına rağmen, Han bir tartışma konusuna dönüşmüş durumda. Zira, Han’ın filme nasıl geri döneceği yani hikayenin nereye bağlanacağı oldukça merak ediliyor.

Resmi kısaltması F9 olarak belirlenen film Twitter’da gündeme otururken, John Cena’nın Dom’un kardeşi Jakob’u oynadığını fragmandan rahatça anlayabiliyoruz.

Daniel Casey ve Chris Morgan’ın senaryosunu kaleme aldığı Hızlı ve Öfkeli 9, Vin Diesel’in canlandırdığı Dominic Toretto ve ekibinin maceralarını anlatmaya devam ediyor. Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Lucas Black, Ludacris ve Nathalie Emmanuel bu filmde göreceğimiz isimlerden bazıları. Hızlı ve Öfkeli 9, 22 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek.

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın

Arşive Göz At

Arşive Göz At